s
Αναχαιτισμένα ζώδια και πλανήτες
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 6 of 6
  1. #1

    Αναχαιτισμένα ζώδια και πλανήτες

    Θέλω να ρωτήσω τα εξής:
    α) αν σε ένα αναχαιτισμένο ζώδιο δεν υπάρχουν καθόλου αναχαιτισμένοι πλανήτες, αυτό τι σημαίνει για τους κυβερνήτες των αντίστοιχων ζωδίων. π.χ αν είναι αναχαιτισμένα ο Λέων και ο Υδροχόος πρέπει να δώσουμε προσοχή που βρίσκονται ο ήλιος και ο Κρόνος και τις όψεις που σχηματίζουν;
    β)αν σε ένα ζώδιο αναχαιτισμένο βρίσκεται ο πλανήτης Ουρανός (άρα αναχαιτισμένος), για να τον "λειτουργήσουμε" καλύτερα πρέπει να δούμε τον οίκο που κυβερνάει; π. χ αν κυβερναει τον 7ο οίκο πρέπει να γίνουμε πιο ιδεαλιστές ή και πρωτοπόροι αναφορικά με τις συνεργασίες μας;

  2. #2

    Re: Αναχαιτισμένα ζώδια και πλανήτες

    Τι σημαίνει "αναχαιτισμένο" ζώδιο; (και τι "αναχαιτισμένος" πλανήτης ; )
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  3. #3

    Re: Αναχαιτισμένα ζώδια και πλανήτες

    Γεια σου, Μητσάκο μου!
    Εννοεί τα εμπεριεχόμενα ζώδια και τους εμπεριεχόμενους πλανήτες.

  4. #4

    Re: Αναχαιτισμένα ζώδια και πλανήτες

    Quote Originally Posted by Κοραλλία Μόζορα View Post
    Γεια σου, Μητσάκο μου!
    Εννοεί τα εμπεριεχόμενα ζώδια και τους εμπεριεχόμενους πλανήτες.
    Α, είπα κι εγώ... Και γιατί δεν τα λέει έτσι, όπως όλος ο κόσμος, για να καταλαβαίνω κι εγώ
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  5. #5
    Join Date
    Sep 2006
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    ο βυθός..
    Posts
    278

    Re: Αναχαιτισμένα ζώδια και πλανήτες

    Ασχετο.Μητσάκο,σβήσε κανένα μύνημα να σου πούμε και ένα γεια!Συγνώμη διαχείριση..
    Οτι αφήνεις σε αφήνει.

  6. #6

    Re: Αναχαιτισμένα ζώδια και πλανήτες

    Quote Originally Posted by maria76 View Post
    Ασχετο.Μητσάκο,σβήσε κανένα μύνημα να σου πούμε και ένα γεια!Συγνώμη διαχείριση..
    Να σου πω την αλήθεια, δεν έχω πρόσβαση στα μηνύματα... Θα έπρεπε να ενημερώσω από άλλη σελίδα τη διαχείριση, αλλά ως Τοξότης, το αμελώ... Μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα:
    Fatal error: Unsupported operand types in /home/public_html/forum/includes/functions_user.php on line 267


    Διορθώθηκε
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads