s
ΖΩΔΙΑ - ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ - ΣΧΕΣΕΙΣ
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 1 of 8 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 1 to 10 of 71
  1. #1
    Join Date
    Oct 2006
    Όνομα:
    Πάνος-Βησσαρίωνας
    Location
    Αθήνα παραλιακά...Λα
    Posts
    20

    ΖΩΔΙΑ - ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ - ΣΧΕΣΕΙΣ

    Έφτιαξα μια λίστα με όλους όσους έχω συνεργαστεί τα τελευταία 14 χρόνια που ασχολούμαι ενεργά με τον χώρο της διοίκησης επιχειρήσεων από διαφορετικά πόστα. Αυτή τη λίστα τη διαχώρισα σε 3 τμήματα. Στους ΑΣΧΕΤΟΥΣ (με τους οποίους δε θα ασχοληθώ καθόλου), στους ΚΑΛΟΥΣ και στους ΚΑΚΟΥΣ. Στη συνέχεια έγραψα δίπλα σε κάθε όνομα το ζώδιο και ιδού τι προέκυψε:

    - Στους τέσσερις Λέοντες:
    * ένας επιτυχημένος (ο οποίος στη συνέχεια έγινε και πολύ καλός μου φίλος), τρεις όχι μόνο αποτυχημένοι αλλά απατεώνες > ο ένας εξ' αυτών στη φυλακή για κατάχρηση, > ο ένας εξαφανισμένος επίσης καταχραστής > ο τρίτος έφυγε νύχτα αφού προσπάθησε να καταχραστεί (αλλά απέτυχε). Και οι τέσσερις με έντονη σεξουαλική ζωή αλλά οι τρεις (οι αποτυχημένοι) αρέσκονταν (όπως αποκαλύφθηκε) σε περίεργες σεξουαλικές ιδιοτροπίες όπως "λαγνείες" κλπ
    * > Τονίζω εδώ ότι οι παραπάνω ΔΕΝ είχαν καμία σχέση μεταξύ τους. Ο επιτυχημένος είναι επιχειρηματίας, ο εν Κορυδαλλό έγκλειστος και ο εν τω νυκτί εξαφανισμένος ήταν πωλητές μου σε διαφορετικές χρονικές περιόδους ενώ ο άλλος εξαφανισμένος ήταν διευθυντής πωλήσεων υποκαταστήματος εταιρείας που εργαζόμουν. Όλοι οι τρεις "κακοί" είχαν μερικά ακόμη κοινά χαρακτηριστικά: πολλά λόγια, τεμπελιά, συνεχώς αναζητούσαν τρόπους να "τυλίξουν" τις επιχειρήσεις σε διάφορα εργατικά ζητήματα με ψευδείς καταγγελίες.

    - Στους πέντε Κριούς:
    * Οι τέσσερις επιτυχημένοι, ο ένας αποτυχημένος.
    * Οι τέσσερις επιχειρηματίες, ο πέμπτος υπάλληλος. Και οι πέντε εξαιρετικά τυχεροί σε διάφορα επίπεδα. Οι τέσσερις επιχειρηματίες πολύ εργατικοί, αλλά "ξερόλες", εγωιστές (σε αυτοκαταστροφικό βαθμό) και με έντονες τάσεις προς την παρανομία.
    * Μερικά ακόμη κοινά τους χαρακτηριστικά: αναζητούσαν μόνιμα διάφορες "άκρες" για να κάνουν τη δουλειά τους, ακόμα και σε περιπτώσεις που δεν τις είχαν ανάγκη.
    * Και οι τέσσερις επηρεαζόντουσαν πολύ εύκολα από λόγια τρίτων και ξένων προς τη δουλειά. Όλοι τους είχαν την ανάγκη της αυτοεπιβεβαίωσης.
    * Και οι τέσσερις σερνόντουσαν κυριολεκτικά από τα πάθη τους. Και οι τέσσερις γινόντουσαν έρμαια στα χέρια αυταρχικών γυναικών.
    * Οι τρεις εκ των τεσσάρων επιχειρηματιών, έβαλαν σε κίνδυνο οικογένεια και επιχείρηση εξ' αιτίας εξωσυζυγικών σχέσεων που είτε δημιούργησαν μέσα στη δουλειά είτε έφεραν στη δουλειά. Όλοι γλύτωσαν χάρη στην εξαιρετική τους τύχη.
    * Ο πέμπτος (ο υπάλληλος) φρόντιζε με κάθε τρόπο να δολοπλοκεί εναντίον όσων εργάζονταν σκληρά, ενώ ο ίδιος έκανε πάντα του κεφαλιού του θεωρώντας τις δικές του απόψεις ως σωστές και παράλληλα προσπαθούσε να πείσει ότι εργάζεται σκληρά, ενώ στην πραγματικότητα δημιουργούσε ένα χάος για τη δημιουργία εντυπώσεων.

    - Στους τέσσερις Παρθένους:
    * Και οι τέσσερις Παρθένοι με τους οποίους συνεργάστηκα ήταν τόσο πανομοιότυποι που είχα την αίσθηση ότι ήταν κλώνοι!
    * Και οι τέσσερις εργατικοί αλλά όταν τους πίεζες. Και οι τέσσερις εργαζόντουσαν με το "πάσο" τους. Γνώριζαν πολύ καλά την δουλειά τους, άριστοι - έως experts, στον τομέα τους. Όλοι "εαυτούληδες" και του βολέματος όταν το μπορούσαν. Μόλις καταλάβαιναν ότι οι άλλοι "κρέμονταν" από πάνω τους "καβαλούσαν το καλάμι". Επίσης εξαιρετικά τσιγκούνηδες και όλοι τους παντρεμένοι με γυναίκες που τους έκαναν ότι ήθελαν. Όλοι απέφευγαν τις ευθύνες και κανένας τους δεν είχε διοικητική θέση. Και οι τέσσερις "γκρινιάρηδες". Και οι τέσσερις με κόμπλεξ κατωτερότητας.

    - Στους δύο Υδροχόους:
    * Εργατικοί, εφευρετικοί, πανέξυπνοι, τίμιοι (ως ένα βαθμό).
    * Φοβερά εγωιστές όταν έκαναν λάθος.
    * Αμφότεροι με πολλαπλές ανασφάλειες σε προσωπικό επίπεδο, ενώ όταν κάποιος τους έθιγε άδικα κλεινόντουσαν στον εαυτό τους καταπιέζοντας σε μεγάλο βαθμό τον εαυτό τους.

    - Στους τρεις Διδύμους:
    * Αν το ψέμα, ο εντυπωσιασμός και το γλύψιμο μπορούσαν να αποτυπωθούν, τότε θα αποτυπωνόταν με αυτά τα τρία πρόσωπα.
    * Και οι τρεις λέγανε ψέματα χωρίς λόγο. Και οι τρεις έγλυφαν προς κάθε κατεύθυνση. Και οι τρεις μαχαίρωναν πισώπλατα. Και οι τρεις αντικειμενικά αποτυχημένοι σε ότι έκαναν. Κανένας τους δεν κατείχε διοικητική θέση αλλά όλοι τους προσπαθούσαν να καρπωθούν τα επιτεύγματα των ανωτέρων τους.

    - Στους έξι Σκορπιούς:
    * Όλοι τους αυστηροί και καλοί επαγγελματίες. Ο ένας εξ' αυτών επιχειρηματίας και οι υπόλοιποι στελέχη.
    * Τίμιοι και σταράτοι σε όσα έλεγαν. Γνώριζαν πολύ καλά το αντικείμενο τους. Δημιουργούσαν πολύ δύσκολα φιλίες.

    - Στους δύο Ταύρους:
    * Η τιμιότητα και η αφοσίωση στο μεγαλείο της.
    * Επέτρεπαν σε όλους να "πατάνε" πάνω τους. ¶ριστοι συνεργάτες. Δεν είχαν τη δυνατότητα "ελιγμών" σε επαγγελματικό επίπεδο. Πολύ καλοί φίλοι εντός και εκτός εργασίας.

    - Στους επτά Αιγόκερους:
    * Τρεις επιτυχημένοι επιχειρηματίες και τέσσερα στελέχη.
    * Οι επιχειρηματίες αδίστακτοι, το ίδιο και τα στελέχη. Το ένα από τα στελέχη ενώ δινόταν με πάθος στη δουλειά φρόντιζε ταυτόχρονα να μεταθέτει ευθύνες σε συναδέλφους του και να επικαρπώνεται τα θετικά αποτελέσματα. Όλοι τους εξαιρετικοί εγωιστές.

    - Στους δύο Τοξότες:
    * Ξεροκέφαλοι. Ιδεολόγοι. Ισχυρογνώμονες και πολλές φορές εξαιρετικά εγωιστές. Οραματιστές. Και οι δύο επιτυχημένοι επιχειρηματίες. Και οι δύο χρειαζόντουσαν την παρουσία Αιγόκερων και Σκορπιών για να υλοποιήσουν τις πρωτοποριακές ιδέες τους.

    Θέλω να ξεκαθαρίσω ότι δεν έχω τίποτα προσωπικό με όσους ή όσες ανήκουν ζωδιακά στις κατηγορίες των "κακών" περιστατικών, αλλά από την άλλη δεν μπορώ να παραβλέψω τις τρανταχτές ομοιότητες κάποιων ανθρώπων και αυτό είναι κάτι που με προβληματίζει. Σε καμία περίπτωση δεν μπορώ να θεωρήσω ως ντε-φάκτο ότι πχ όλοι οι Λέοντες είναι απατεώνες ή ότι έχουν περίεργες "σεξουαλικές αναζητήσεις" ή ότι όλοι οι Δίδυμοι είναι ψεύτες. Θα ήταν παρανοϊκό. Τα όσα αναφέρω παραπάνω είναι απλές διαπιστώσεις και δεν έχουν να κάνουν με προσωπικές αντιπαραθέσεις κλπ.


    Μέχρι τώρα δεν έτυχε να συνεργαστώ στενά με Καρκίνους, με Ζυγούς και με Ιχθύες οπότε δεν μπορώ να εκφέρω άποψη. Πάντως τα τελευταία χρόνια ομολογώ ότι επιλέγω τους συνεργάτες μου και με βάση το Ζώδιο τους. Βέβαια δεν μένω μόνο σε αυτό, θα ήταν παράλογο άλλωστε. Πέρα από τα κλασσικά (προϋπηρεσία, πτυχία κλπ), αυτό που με βοηθάει στην επιλογή είναι το ένστικτο και η "αύρα" του κάθε υποψήφιου. Πιστεύω πολύ στην "αύρα", σε αυτό που εκπέμπει ο άλλος μέσα στο χώρο.

    Στα πρώτα χρόνια της καριέρας μου, εντυπωσιαζόμουν πολύ εύκολα από τα λόγια και τις περγαμηνές. Με τον καιρό κατάλαβα ότι αυτό που παίζει ρόλο δεν είναι τα λόγια και τα χαρτιά, αλλά αυτό που εκπέμπει ο άλλος. Αν είναι θετικό τον εμπιστεύομαι, αν δεν είναι όχι μόνο δεν τον εμπιστεύομαι αλλά είμαι προετοιμασμένος να αντιμετωπίσω ανά πάσα στιγμή την οποιαδήποτε αρνητική κατάσταση.
    Βέβαια, οι επιλογές δεν είναι πάντα στο χέρι μου. Πολλές φορές η διοίκηση επιβάλλει την δική της θέση κόντρα στις δικές μου απόψεις και σε αυτές τις περιπτώσεις κάνω αυτό που ανέφερα και στο προηγούμενο άρθρο μου: Παρατηρώ - Προστατεύομαι - Περιμένω
    Το μόνο κακό, είναι ότι σχεδόν σε όλες τις περιπτώσεις όπου επέμενα να μην προσληφθεί κάποιος / κάποια, όσο εγωιστικό κι αν ακουστεί αυτό, βγήκα αληθινός. Μου έχουν βγάλει και παρατσούκλι: "Μαυρόγατος"!


    Εγώ είμαι Τοξότης και σε προσωπικό επίπεδο οι σχέσεις μου με άλλα ζώδια έχουν ως εξής:
    - Οι τρεις κολλητοί μου φίλοι είναι Κριός ο ένας, Λέοντας ο άλλος και Δίδυμος ο τρίτος
    - Οι τρεις καλύτερες μου φίλες είναι Αιγοκερίνες
    - Οι γυναίκες που σημάδεψαν θετικά την ζωή μου, είναι 1 Σκορπίνα, 2 Αιγοκερίνες και 2 Ταυρίνες
    - Οι γυναίκες που σημάδεψαν αρνητικά τη ζωή μου, είναι επίσης 1 Σκορπίνα (ακόμα την αναζητώ - με εξαπάτησε και μου ξετίναξε μια περιουσία πολλών εκατομμυρίων), 1 Δίδυμος, 1 Ζυγός (η οποία με έκανε τάρανδο) και 1 Τοξοτίνα (η οποία επίσης είχε την τάση να με βλέπει ως τάρανδο)
    - Οι άντρες που αδίκησα ήταν: 1 Ζυγός, 1 Ταύρος και 2 Αιγόκεροι
    - Οι γυναίκες που πλήγωσα ήταν: 1 Υδροχόος, 1 Αιγοκερίνα και 1 Ζυγός
    - Με άντρες Τοξότες δεν τα πάω καλά: σύγκρουση εγωισμών.

    Όλα αυτά τι μας δείχνουν; Ότι τα πάντα είναι "σχετικά" ή μήπως ότι όλα είναι θέμα "Κάρμα"; Μήπως εμείς "τραβάμε" τους "καλούς" και τους "κακούς" ανάλογα με τη διάθεση μας σε κάποια χρονική στιγμή, άσχετα με το ζώδιο στο οποίο ανήκουν; Μήπως πολλές φορές επιλέγουμε "ασυνείδητα" (συνειδητά στην ουσία απλά αρνούμαστε να το δούμε στην πραγματική του διάσταση) να συνεργαστούμε με "κακούς" ανθρώπους για να επιβεβαιώσουμε τον δικό μας εγωισμό; Κι αν είναι έτσι, μήπως πρέπει να αναλογιστούμε ότι αυτή μας η διάθεση μπορεί να εξυπηρετεί το ΕΓΩ μας αλλά εν τέλει βλάπτει την δουλειά μας και την ζωή μας γενικότερα;
    Πολλά τα όσα ήθελες και δεν μπόρεσες. Περισσότερα τα όσα μπορούσες και δεν θέλησες. Και ακόμη περισσότερα τα όσα δεν θέλησες και που έπρεπε και να θελήσεις και να μπορέσεις!

  2. #2
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Λευκωσία
    Posts
    41

    Re: ΖΩΔΙΑ - ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ - ΣΧΕΣΕΙΣ

    Φίλε impulse πολύ καλό το άρθρο σου! :clapping: Ειδικά με τους Διδύμους έχω και εγώ προσωπικά εντοπίσει κάποια πολύ κακά "δείγματα" που δεν αξίζει να ασχολείται κάποιος μαζί τους! Συκοφάντες και σίγουρα διπρόσωποι! Επίσης είμαι πολύ επιφυλακτική με Σκορπιούς και ειδικά με τις γυναίκες έχω την εντύπωση ότι κρύβουν μια κακία μέσα τους. Προς Θεού βέβαια δεν μιλώ γενικά για όλες τις Σκορπίνες, να μην τις καταδικάσουμε και όλες! Είναι προσωπική μου αντίληψη και γνώμη! Oύτε βεβαίως για όλους τους Διδύμους!

  3. #3
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    208

    Re: ΖΩΔΙΑ - ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ - ΣΧΕΣΕΙΣ

    Ενδιαφέρουσα η εργασία σου impulse.
    Πάνω κάτω για Διδύμους και Αιγόκερους τα ίδια θα έλεγα κ εγώ, πάντα από προσωπική πείρα. Για Παρθένους δεν το συζητώ, 100% ταύτιση απόψεων. Θα συμφωνήσω ωστόσο με την malinam για τους Σκορπιούς, θέλουν λίγη προσοχή, δεν είναι τόσο ευθείς όσο αρχικά φαίνονται.
    Θα ήθελα να κάνω και μία παρατήρηση αν μου επιτρέπεις impulse. Το ηλιακό ζώδιο δεν δείχνει τα πάντα, για να μην πω δείχνει λίγα. Στην μελέτη σου αυτή σίγουρα θα έδινε πολλά συμπεράσματα και ο ωροσκόπος. Είναι η εικόνα μας προς τα έξω και ως ένα βαθμό ο τρόπος που τελικά φαιρόμαστε. Είναι κι άλλα, αλλά φαντάζομαι είναι δύσκολο να έχεις τέτοια στοιχεία για να κάνεις την ανάλογη μελέτη.:bigsmile:
    Προσπαθώ να βγω απ' το ψυχολογικό μου αδιέξοδο, αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ από που μπήκα.

  4. #4
    Join Date
    Oct 2006
    Όνομα:
    Πάνος-Βησσαρίωνας
    Location
    Αθήνα παραλιακά...Λα
    Posts
    20

    Re: ΖΩΔΙΑ - ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ - ΣΧΕΣΕΙΣ

    Θα συμφωνήσω μαζί σου αγαπητή Marina ως προς το θέμα των ωροσκόπων...αλλά όπως αντιλαμβάνεσαι το να πιάσω έναν-έναν να ρωτήσω όλα τα σχετικά που θα με οδηγούσαν σε μια πιο εμπεριστατωμένη εικόνα, δεν είναι και τόσο εύκολο :bigsmile: Βέβαια θα μπορούσα να πεταχτώ μέχρι τον Κορυδαλλό να ρωτήσω τον έγκλειστο Λέοντα... αλλά δε νομίζω ότι θα βοηθούσε και πολύ...καθότι εγώ αποκάλυψα την απάτη του και δεν μπορώ να πω ότι τρέφει και πολύ φιλικές διαθέσεις απέναντι μου

    Σίγουρα όλα είναι σχετικά...αλλά όπως είπα, αυτό που με εντυπωσιάζει είναι οι ομοιότητες...
    Πολλά τα όσα ήθελες και δεν μπόρεσες. Περισσότερα τα όσα μπορούσες και δεν θέλησες. Και ακόμη περισσότερα τα όσα δεν θέλησες και που έπρεπε και να θελήσεις και να μπορέσεις!

  5. #5
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    208

    Re: ΖΩΔΙΑ - ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ - ΣΧΕΣΕΙΣ

    Σε καταλαβαίνω. Μία απλή διαπίστωση έκανα.:bigsmile: Δεν περίμενα να μαζέψεις τα στοιχεία.:nea: Μπράβο και πάλι για την προσπάθεια :clapping:
    Προσπαθώ να βγω απ' το ψυχολογικό μου αδιέξοδο, αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ από που μπήκα.

  6. #6
    Join Date
    Jul 2006
    Όνομα:
    DR WHO
    Location
    Στη Σκια
    Posts
    380

    Re: ΖΩΔΙΑ - ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ - ΣΧΕΣΕΙΣ

    Οσα ειπες για Λεοντες, διδυμους και τοξοτες θα συμφωνησω μαζι σου Ιmpulse !!.

    Και εγω απο τις δικες μου εμπειριες με τους αναλογους αντιπροσωπους των εν λογο ζωδιων (αναμικτα γυναικες και αντρες) πανω κατω τα ιδια εχω παρατηρηση

    Υπηρξαν ως τωρα μαλιστα και τα χειροτερα αλλα και τα λιγοτερο εμπιστευσιμα ατομα στην ζωη μου (οχι οι παντες φυσικα αλλα η μεγαλυτερη μεριδα)

    Επισης οι τοξοτες\τοξοτινες που προσωπικα γνωριζω εκτος του εγωισμου τους που νομιζουν οτι τα ξερουν ολα και οτι μονο η γνωμη τους ειναι η σωστη ειναι και εξαρτωμενα ατομα απο τους γνωστους τους και τους φιλους τους...

  7. Re: ΖΩΔΙΑ - ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ - ΣΧΕΣΕΙΣ

    Καλημέρα! Προτείνω να είμαι η τέταρτη δίδυμος που θα γνωρίσεις για να σε "κάνω" να αλλάξεις ε ν τ ε λ ώ ς γνώμη για τα "παρεξηγημένα" Διδυμάκια......
    Είμαι στο άκρως αντίθετο από αυτά που γράφεις.
    Πίστεψέ με και αν δεν θες ,δεκτό.
    Απλά εγώ δεν είμαι έτσι (όπως αναφέρεις) και όπως εσύ εκφράζεις τις απόψεις σου -επέτρεψέ μας- και εμάς.
    Φιλικά...:embarrest

  8. #8
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Φωτεινή
    Location
    thessaloniki
    Posts
    3,068

    Re: ΖΩΔΙΑ - ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ - ΣΧΕΣΕΙΣ

    Κι εγώ με την σειρά μου θα τονίσω ότι από το ηλιακό και μόνο δυσκολο να βγούν συμπεράσματα καθώς και επίσης υπάρχει το θέμα συναστρίας δλδ με βαση τον χάρτη μας ταιριάζουμε ή όχι με διαφόρους ανθρώπους.
    Και επίσης-κατι που θεωρω πολύ σημαντικό- παρατηρώ ότι σε καποιους ανθρωπους βγαζουμε τον καλύτερο εαυτό τους και σε άλλους το αντίθετο.

    Αρα δεν θα θελα να γενικεύσω καθώς υπάρχουν τόσοι παράμετροι που θα ήταν ίσως άδικο ...

    Σχετικά με το θέμα του κάρμα που αναφέρεις πάντως θα συμφωνήσω σε γενικές γραμμές,ότι και σε εμενα συμβαίνει μέχρι τώρα,να περιτριγυρίζομαι ή συναντώ συνεχώς εκπροσώπους συγκεκριμένων ζωδίων ή με τονισμένα τα στοιχεία των ζωδίων αυτών.Αυτό μάλλον μου έδωσε την ευκαιρία να γνωρίσω κάποιους απ'την καλή αλλα και την ανάποδη.:bigsmile:
    επικοινωνία:
    horarycraftsman@gmail.com
    https://www.facebook.com/pages/The-H...38930886253370

    Starwalk στον http://www.e-star.gr κάθε Πέμπτη 21:00-23:00
    Aρχείο εκπομπών : http://www.mixcloud.com/Fotini_Chris/

    'Το πληγωμένο μάτι γιατρεύεται ευκολότερα απο το πληγωμένο μυαλό'

  9. #9
    Join Date
    Jul 2006
    Όνομα:
    DR WHO
    Location
    Στη Σκια
    Posts
    380

    Re: ΖΩΔΙΑ - ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ - ΣΧΕΣΕΙΣ

    Quote Originally Posted by ζουζούνα1977 View Post
    Καλημέρα! Προτείνω να είμαι η τέταρτη δίδυμος που θα γνωρίσεις για να σε "κάνω" να αλλάξεις ε ν τ ε λ ώ ς γνώμη για τα "παρεξηγημένα" Διδυμάκια......
    Είμαι στο άκρως αντίθετο από αυτά που γράφεις.
    Πίστεψέ με και αν δεν θες ,δεκτό.
    Απλά εγώ δεν είμαι έτσι (όπως αναφέρεις) και όπως εσύ εκφράζεις τις απόψεις σου -επέτρεψέ μας- και εμάς.
    Φιλικά...:embarrest
    Ενταξει ζουζουνι μην το παιρνεις εντελώς προσωπικα
    μαλλον δεν διαβασες την παρενθεση μου στο προηγουμενο μου post

    (οχι οι παντες φυσικα αλλα η μεγαλυτερη μεριδα)

  10. Re: ΖΩΔΙΑ - ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ - ΣΧΕΣΕΙΣ

    Alien1, δεν απευθύνθηκα σε εσένα προσωπικά, αλλά στο μέλος impulse.

    Από εκεί και πέρα αυτά....:nuts:

 

 
Page 1 of 8 1 2 3 4 5 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads