s
Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 1 of 11 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 1 to 10 of 108
  1. #1
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Είπα να ανοίξω ένα νέο θεματάκι για να πούμε την άποψή μας για το νέο φόρουμ γιατί δεν άλλαξε μόνο εμφάνιση, αλλά έχω την αίσθηση ότι εξελίχθηκε για τα καλά!

    Εσείς τι λέτε?
    I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.
    Voltaire


  2. Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΧΙΧΙ....
    Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΛΑ ΚΑΙ ΕΝΤΟΝΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΝΑ ΣΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ.
    ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΗ Η "ΠΛΟΗΓΗΣΗ" (ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΠΡΩΤΑ) ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΜΕ 1 ΛΕΞΗ: ΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!!

  3. #3
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Quote Originally Posted by ζουζούνα1977
    ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΧΙΧΙ....
    Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΛΑ ΚΑΙ ΕΝΤΟΝΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΝΑ ΣΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ.
    ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΗ Η "ΠΛΟΗΓΗΣΗ" (ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΠΡΩΤΑ) ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΜΕ 1 ΛΕΞΗ: ΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!!
    Λυπάμαι που σου πήρα την ιδέα . Συμφωνώ για το θετικό αποτέλεσμα! Βέβαια, και τα χρωματάκια (ειδικά το κοκκινάκι) μου άρεσαν, αλλά και αυτό μου αρέσει!
    (ζουζούνα, γράφε σε παρακαλώ με πεζοκαφαλαία)

    Φιλικά
    Ιουλία
    I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.
    Voltaire


  4. #4
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Quote Originally Posted by panther
    Λυπάμαι που σου πήρα την ιδέα . Συμφωνώ για το θετικό αποτέλεσμα! Βέβαια, και τα χρωματάκια (ειδικά το κοκκινάκι) μου άρεσαν, αλλά και αυτό μου αρέσει!
    (ζουζούνα, γράφε σε παρακαλώ με πεζοκαφαλαία)

    Φιλικά
    Ιουλία
    Εννοώ με πεζά!!!!
    I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.
    Voltaire


  5. #5
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Μπορω να πω οτι με εξεπληξε ευχαριστα αυτη η αλλαγη του site.Εγινε πιστευω ακομα πιο ευχρηστο και θελκτικο.Συγχαρητηρια σε οσους βοηθησαν

  6. #6

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Μπράβο :bigsmile: μου αρέσει πάρα πολύ!
    Είναι ποιο χαρούμενο σε χρώματα και σε τραβάει πολύ περισσότερο..
    Zouzouni

  7. #7
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    8

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Χαίρομαι που ανοίξατε αυτο το θέμα....Λόγς φόρτου εργασίας ειχα πολύ καίρό να μπς στο Φορουμ. Παρόλα αυτά οφείλω να ομολογήσω, ότι η αλλαγή ήταν πολυ θετική και εντυπωσιακή. Συγχαρητήρια στουσ αρμόδιους.

  8. #8
    Join Date
    Apr 2005
    Όνομα:
    Παρασκευή
    Location
    Αθήνα
    Posts
    76

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Εγώ πάλι όταν άνοιξα να μπώ στο σάιτ, έπαθα πλάκα:sick:,
    νόμιζα ότι είχα γράψει λάθος την διεύθυνση, μέτα είδα επάνω που έγραφε το όνομα και είπα εδώ είμαστε και μάλιστα ανανεωμένοι & ωραίοι!!!:blink1:
    Πολύ καλή :idea: !!!!
    Η ελπίδα είναι ένα όνειρο που ξυπνά. (Αριστοτέλης)

  9. #9
    Join Date
    Apr 2006
    Όνομα:
    Κατόπιν συνεννόησης
    Location
    Αθήνα ζαφειρό
    Posts
    86

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Όσον αφορά στα θέματα του forum γεννικότερα, θα μπορούσα να πω πως δεν ξέρω τι να πρωτοδιαβάσω!!! Εύγε σε όλη την ομάδα

    Μόνο ένα πράγμα θα προτιμούσα όπως ήταν στην πρώτη προσπάθεια ανανέωσης της εμφάνισης. Τα σημαδάκια δίπλα στο θέμα. τα προηγούμενα φακελλάκια ήταν πιο κατανοητά.

  10. #10
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Όπως λέμε τι μάρκα αυτοκίνητο έχεις σε μια γυναίκα και σου απαντάει ένα κοκκινο :toung: Όποια από τις συντονίστριες καταλάβει τι σημαίνει σημαδάκια και φακελάκια και που δίπλα και μετά μου το εξηγήσει ευχαρίστως να τα αλλάξουμε καλή μας Νόρα.

    Όσον αφορά τα θέματα του φόρουμ ακόμη δεν είδες τίποτα. Υπάρχει τόσο υλικό που δίνουμε και στα άλλα έλληνικά σάιτ που μας έχουν κατακλέψει. Τουλάχιστον να είναι νόμιμοι :toung:
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

 

 
Page 1 of 11 1 2 3 4 5 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads