s
help me . . . .
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 2 of 2

Thread: help me . . . .

  1. #1
    Join Date
    Dec 2004
    Όνομα:
    mixalis
    Location
    athens
    Posts
    4

    help me . . . .

    well...
    ειμαι γεννηθεις 05/02/1978 ωρα 13:00 μεσημερι και η σχεση μου ειναι γεννηθεις 07/03/1957 ωρα 22:15 βραδυ.
    ξεκινησαμε για ενα μιση χρονο αψογα.ολα εμοιαζαν σαν ενα ονειρο...
    ηταν ονειρο ομως επειδη εκανα μονο εγω υποχωρησεις , συμβιβασμους , ολα γινοταν οπως ηθελε , σε ολους τους τομεις της ζωης..
    ενα ονειρο που εγινε μετα εφιαλτης...σε μια δυσκολη περιοδο τις ζωης μου εκανε μια παραληλη σχεση και ενω το εμαθα και ηθελα απλα να μαθω τι σκοπο εχει να κανουμε μαζι μου ελεγε αδιακοπα ψεματα επι 10 μηνες..καποτε το παραδεκτηκε..ζητησε συγνωμη..τα βρηκαμε ξανα για ενα διαστημα...
    μετα ξαναχαλασε...
    μου φερεται αδιαφορα , ψυχρα , σκληρα , και κανει ολα τα αναποδα απο οτι επρεπε να κανει μετα απο το ατοπημα που εκανε...εχουμε να κανουμε ερωτα 10 μηνες και βαλε...με θελει αλλα θελει να με εχει μονο με τους ορους που θελει...θελει να ειμαι εκει μονο με τον τροπο που θελει..
    εγω πλεον δεν ειμαι τοσο υποχωρητικος οπως παλια , παλευω για τα δικαιωματα μου και τις αναγκες μου και αυτο δεν ειναι καθολου αρεστο...
    με προτιμα οπως πριν που λογω υλικιας και αγαπης ημουν ενα παιχνιδι που με εκανε οτι ηθελε...
    δεν ξερω τι να κανω πια...δεν ξερω πως να αντιδρασω πια...η καρδια μου , μου λεει μεινε και θα αλλαξει...το μυαλο μου , μου λεει φυγε ετσι θα ειναι για παντα...ο μισος μου εαυτος λεει μεινε, ο αλλος μισος φυγε...
    θα ξαναγινει οπως πρωτα??
    θα ξαναγινουμε οπως παλια??
    αλλα
    χωρις τα λαθη που μας οδηγησαν εδω??
    θα αλλαξει ποτε ???πειτε μου!
    ευχαριστω προκαταβολικα!

  2. #2
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Δυτικές Συνοικίες
    Posts
    159

    Post Re: help me . . . .

    Αγαπητό μέλος freddys
    Η ερώτησή σας είχε ξαναγίνει στο παρελθόν (συγκεκριμένα στις 10-12-2004, 05:57) και φυσικά είχε απαντηθεί άμεσα από την κα Σίμου.
    Μπορείτε να την διαβάσετε εδώ http://horoscope.gr/showthread.php?t=209

    Φιλικά
    MAY THE FORCE BE WITH ...ME ... IN THIS STRANGE AND BEAUTIFUL WORLD OF ASTROLOGY...!

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads