s
Απο που μάθατε για το myhoroscope;
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

View Poll Results: Πώς μας βρήκατε

Voters
580. You may not vote on this poll
  • Google

    254 43.79%
  • Yahoo

    3 0.52%
  • Ελληνική μηχανή αναζήτησης

    27 4.66%
  • Σύσταση από γνωστό/ή

    82 14.14%
  • Διαφήμιση σε περιοδικό

    33 5.69%
  • Τυχαία σερφάροντας

    162 27.93%
  • Από link σε άλλο site

    19 3.28%
Page 1 of 27 1 2 3 4 5 11 ... LastLast
Results 1 to 10 of 270
  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Όνομα:
    Γιώργος
    Location
    Αθήνα
    Posts
    8

    Απο που μάθατε για το myhoroscope;

    Μια απλή ερωτηση! Πιστεύω θα είχε ενδιαφέρον να δούμε με ποιο τρόπο αντιληφθήκαμε την ύπαρξη του myhoroscope από το πουθενά...

    Και αρχίζω εγώ... Διάβαζα και διαβάζω στον ελεύθερο χρόνο μου για πάσης φύσεως θέματα από αυτά που ασχολείται το myhoroscope. Σε μια συζήτηση με φίλους μου ανέφεραν την ηλεκτρονική διεύθυνση και ότι θα έβλεπα κάτι διαφορετικό. Όντως είναι διαφορετικό. Τώρα μάλιστα με τη νέα εμφάνιση μου αρέσει καλύτερα και είναι πιο φιλικό. Πάντα με τα δικά μου γούστα βέβαια. Η αλήθεια είναι ότι ποτέ δεν ρώτησα τους φίλους μου πως το ανακάλυψαν. Καιρός να το κάνω.

  2. #2

    Re: Απο που μάθατε για το myhoroscope;

    Γεια και απο μενα. Και εγω θεωρω πολυ ενδιαφεροντα τα θεματα του horoscope, ηταν κατι που ελλειπε απο τα ελληνικα δεδομενα. Πως το ανακαλυψα; Τυχαια μεσω... google!
    Μπορειτε να προσφερετε δωρεαν φαγητο σε απορα παιδακια: http://www.thehungersite.com

    - Η αστρολογια σου λεει οτι εξω βρεχει... Αν εσυ βγεις εξω γυμνος ή πολυ καλα ντυμενος με ομπρελλα ειναι δικη σου επιλογη...

    - Η ζωη ειναι μια αυτοεκπληρουμενη προφητεια...

  3. #3
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Κωστής
    Location
    Δουβλίνο
    Posts
    2,027

    Re: Απο που μάθατε για το myhoroscope;

    Από σύσταση εγώ, αλλά τελικά όποια πέτρα κι αν σηκώσεις από κάτω υπάρχει κάτι σχετικό με εμάς.
    Γίνετε φίλοι μας στη νέα μας σελίδα στο Facebook



    Παρακαλώ σιγουρευτείτε ότι ακολουθείτε τους όρους χρήσης του site - forum που είστε μέλος και έχετε αποδεχθεί κατά την εγγραφή σας.

  4. #4
    Join Date
    Dec 2004
    Όνομα:
    Φυλλένια
    Location
    Πέρα από τους μύθους
    Posts
    969

    Re: Απο που μάθατε για το myhoroscope;

    Eγώ πάλι δεν συμμερίζομαι και τόσο τον παράγοντα τύχη. Για μένα, όλα γίνονται για κάποιο σκοπό... τα γεγονότα μεταφέρουν κάποιο μήνυμα... γι αυτό, αναρωτιέμαι, τι στο καλό ήθελε να μου πει το Horoscope τον περασμένο Δεκέμβρη, που χτύπησε την οθόνη του υπολογιστή μου, που αρνιόταν πεισματικά να μου πει τον Νοέμβρη όταν του χτυπούσα εγώ το κουδούνι μέσω του Pathfinder!!!?????

    Γεγονός είναι πάντως πως μέσα από τις σελίδες του ανακάλυψα ... ανατριχιαστικά πράγματα για το ανθρώπινο πεπρωμένο, συλλογικό και ατομικό!
    Πραγματικότητα ή φαντασία, άγνωστο!
    Δυστυχώς, και ελπίζω προσωρινά, λείπουν δύο "δυνατές" παρουσίες του Horoscope- Myhoroscope, ο Βookseller και ο Retrograde για να μου απαντήσουν στο περίφημο ερώτημα που ταλαιπωρεί την παγκόσμια πνευματική κοινότητα. "Tελικά ο Θεός παίζει ζάρια; Οντως φέρνει και εξάρες; " Nα μπορέσω να προγραμματίσω το μέλλον μου, την επόμενη ενσάρκωσή μου...

    Να είστε καλά όλοι όσοι βρίσκεστε μπροστά και πίσω από τις αυτές τις σελίδες, για ό,τι γενναιόδωρα μας προσφέρετε

    Φιλικά

    Φυλλένια
    Bιτγκεστάϊν: "Ενα τίποτα είναι το ίδιο με ένα κάτι για το οποίο τίποτα δεν μπορεί να λεχθεί"

  5. #5
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Φωτεινή
    Location
    thessaloniki
    Posts
    3,068

    Re: Απο που μάθατε για το myhoroscope;

    Καλημερα σε ολους!
    Σε μια περιηγηση στο διαδικτυο,καθως εψαχνα να βρω καποια πληροφορια-τι ακριβως δεν θυμαμαι- επεσα πανω στο site!
    Χαιρομαι,ιδιαιτερως,διοτι τελικα ,περα απ'τις πληροφοριες πανω στην αστρολογια,τελικα δινονται πολλα ερεθισματα για να σκεφτεις λιγο παραπερα,να "ψαξεις"περισσοτερο τον εαυτο σου..
    Δεν ξερω αν ο θεος παιζει ζαρια,αυτο που ξερω ειναι οτι ολοι ειμαστε στο μεγαλο σχεδιο του και καθε φορα που ανακαλυπτουμε το σκοπο της υπαρξης μας,ειμαστε οι εξαρες του!
    Eυχομαι τα καλυτερα στο site και στον καθενα σας ξεχωριστα!
    επικοινωνία:
    horarycraftsman@gmail.com
    https://www.facebook.com/pages/The-H...38930886253370

    Starwalk στον http://www.e-star.gr κάθε Πέμπτη 21:00-23:00
    Aρχείο εκπομπών : http://www.mixcloud.com/Fotini_Chris/

    'Το πληγωμένο μάτι γιατρεύεται ευκολότερα απο το πληγωμένο μυαλό'

  6. #6
    Join Date
    Apr 2005
    Όνομα:
    Παρασκευή
    Location
    Αθήνα
    Posts
    76

    Re: Απο που μάθατε για το myhoroscope;

    Καλημέρα και απο μένα.
    Εγώ ανακάλυψα το σαιτ μέσα απο το google ψάχνοντάς να βρώ κάτι σχετικό με την αστρολογία.
    Το επισκέφτηκα και κόλλησα!!!!

    Raingirl
    Η ελπίδα είναι ένα όνειρο που ξυπνά. (Αριστοτέλης)

  7. #7
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ioanna
    Location
    Athina
    Posts
    6

    Re: Απο που μάθατε για το myhoroscope;

    τυχαία! Ψάχνοντας ένα σχετικό site σχημάτισα λέξεις και βρέθηκα στο www.horospope.gr!

  8. #8
    Join Date
    May 2005
    Όνομα:
    ΑΚΗΣ
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    271

    Re: Απο που μάθατε για το myhoroscope;

    Εγω μας βρηκα μεσα απο μηχανη αναζητησης . Και απο τοτε ...κολλημενος!!!!!
    Ο Χαρακτήρας ειναι το πεπρωμενο του καθενος*Ηρακλειτος
    Κατα συνεπεια για αυτα που παθαίνετε, καλως τα παθαίνετε* Ακης Αντωνιου

  9. #9
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Cyprus
    Posts
    15

    Re: Απο που μάθατε για το myhoroscope;

    Κι εγω τυχαια το βρήκα, ψάχνοντας για μεταφυσική και αστρολογια (που μου αρεσει να μελετω τετοιου ειδους θεματα) και ετσι είχα γράψει στο search του Google, την λεξη μεταφυσικα, και μου εμφάνισε πολλες διευθύνσεις και τυχαια επεσε το ματι μου στο myhorosocope και ενθουσιαστηκα παρα πολυ!!!! ΜΠΡΑΒΟ στους δημιουργούς!!!!!

  10. #10
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    3

    Re: Απο που μάθατε για το myhoroscope;

    Εντελώς τυχαία, πληκτρολόγησα " horoscope " και να που βρέθηκα....
    χαχα!!!

 

 
Page 1 of 27 1 2 3 4 5 11 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads