s
Νέες σχέσεις και κρόνος!!!
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    Σέβη
    Location
    Π.Φάληρο
    Posts
    242

    Νέες σχέσεις και κρόνος!!!

    Ο Κρόνος σαν κυβερνήτης του φυσικού 5ου οίκου του παρθένου όλο και κάτι θα έφερε στα γήινα ζώδια δε μπορεί...Λοιπόν ακούω περιπέτειες προσφατες, εννοώ πολύ προσφατες (ενός μήνα το πολύ άντε δύο)

  2. #2

    Re: Νέες σχέσεις και κρόνος!!!

    κοίτα είμαι παρθένος..δεύτερο δεκαήμερο όμως.. ακόμα και περιέργως δεν έχει γίνει τίποτα! Ισως επειδή είμαι ήδη χωρισμένη...τι να πω! Πάντως κάτι μικρές ανασφάλειες και κάτι ξεχασμένες φοβίες τις έφερε...το ομολογώ! Το μόνο που λέω είναι να μας φέρει και καμιά δουλειά...

  3. #3
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    Μάντεψε...
    Location
    Thessaloniki, Greece
    Posts
    122

    Re: Νέες σχέσεις και κρόνος!!!

    Εμένα πάντως αυτό το καλοκαιρι έγιναν όλα ανω κάτω... Συμπτώσεις που δεν βάζει ο νους του ανθρώπου, ασε μη τα συζητάς... Ολο το καλοκαιρι οι περισσότεροι πλανήτες (και η αναδρομη αφροδίτη και ο κρονος) ήταν στον έβδομο οίκο μου(σε συνοδο με την αφροδίτη μου)... Τώρα έχει προκληθεί ένα απερίγραπτο μπάχαλο στα συναισθηματικά μου και ούτε εγώ ξερω που θα βρω την άκρη...Ήταν κι αυτές οι καταραμμένες εκλειψεις ακριβως πάνω από τον ήλιο μου.. με ταραξαν όλα τα αστρικα φαινομενα μαζεμενα!!! Και ο κρόνος ενώ σχημάτιζε τετραγωνο με το μεσουρανημα(αρχικη ασχημη θέση...) τώρα που μπήκε στην παρθενο αρχίζει συνόδους με διάφορους πλανήτες μου(τελική ασχημη θεση)... Να δουμε ποτε θα ηρεμήσουμε!!!

  4. #4
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    Σέβη
    Location
    Π.Φάληρο
    Posts
    242

    Re: Νέες σχέσεις και κρόνος!!!

    Quote Originally Posted by Ιφιγένεια View Post
    Εμένα πάντως αυτό το καλοκαιρι έγιναν όλα ανω κάτω... Συμπτώσεις που δεν βάζει ο νους του ανθρώπου, ασε μη τα συζητάς... Ολο το καλοκαιρι οι περισσότεροι πλανήτες (και η αναδρομη αφροδίτη και ο κρονος) ήταν στον έβδομο οίκο μου(σε συνοδο με την αφροδίτη μου)... Τώρα έχει προκληθεί ένα απερίγραπτο μπάχαλο στα συναισθηματικά μου και ούτε εγώ ξερω που θα βρω την άκρη...Ήταν κι αυτές οι καταραμμένες εκλειψεις ακριβως πάνω από τον ήλιο μου.. με ταραξαν όλα τα αστρικα φαινομενα μαζεμενα!!! Και ο κρόνος ενώ σχημάτιζε τετραγωνο με το μεσουρανημα(αρχικη ασχημη θέση...) τώρα που μπήκε στην παρθενο αρχίζει συνόδους με διάφορους πλανήτες μου(τελική ασχημη θεση)... Να δουμε ποτε θα ηρεμήσουμε!!!
    Μια απ΄τα ίδια... Όλα πάνω μας!!!! Σίγουρα όμως θα έρθει η λύτρωση... που θα πάει είματε καλά παιδια εμείς δε θα μας αφήσει η μοίρα έτσι... Γιατί έχω την εντύπωση για κάποια ιστορία από παρελθόν να σου έρχεται???

  5. #5
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    Μάντεψε...
    Location
    Thessaloniki, Greece
    Posts
    122

    Re: Νέες σχέσεις και κρόνος!!!

    Quote Originally Posted by colibri View Post
    Μια απ΄τα ίδια... Όλα πάνω μας!!!! Σίγουρα όμως θα έρθει η λύτρωση... που θα πάει είματε καλά παιδια εμείς δε θα μας αφήσει η μοίρα έτσι... Γιατί έχω την εντύπωση για κάποια ιστορία από παρελθόν να σου έρχεται???
    Η αλήθεια είναι οτι με κυνηγά συνέχεια το παρελθόν μου... :bigsmile:
    Δεν είναι τωρινό φαινόμενο!!!! Οτι λάθος κάνω το πληρώνω στο 10πλασιο...:bigsmile: Ναι είναι ενα ατομο από το παρελθον μου παντως που επιμένει... Αλλά και καινουρια... και γενικά ένα μπαχαλο...

  6. #6

    Re: Νέες σχέσεις και κρόνος!!!

    Ο ανάδρομος ερμής φταίει για τις επιστροφές του παρεκθόντος μάλλον...και άντε να βγάλεις άκρη! Τουλαχιστον πάνω κάτω..όλοι τα ίδια περνάμε απ'ότι βλέπω....

  7. #7
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    Σέβη
    Location
    Π.Φάληρο
    Posts
    242

    Re: Νέες σχέσεις και κρόνος!!!

    Και ο αναδρομος ποσειδώνας που μπορεί να κάνει αντίθεση με κάποιον γενέθλιο από λέοντα αλλά και ο ανάδρομος ουρανός. Είναι και ο ερμής και ήρθε και έδεσε το γλυκό... Μάλλον θα έπρεπε να ονομάσουμε το post σχέσεις του παρελθόντος αλλά υπάρχει ήδη...:bigsmile::bigsmile::bigsmile:

  8. #8
    Join Date
    Apr 2007
    Όνομα:
    Γεωργία
    Location
    FantasyLand
    Posts
    550

    Re: Νέες σχέσεις και κρόνος!!!

    Εγώ παρόλο που δεν ανήκω στα γήινα ζώδια, έχω πλανήτες που χτυπιούνται με τετράγωνα από τον Κρόνο. Το χειρότερο πράγμα που βίωσα ήταν το τετράγωνο πρός τον ήλιο μου και την σελήνη οι οποίοι είναι σε σύνοδο στον γενέθλιο μου χάρτη. Ότι πιο άσχημο μπορούσε να μου συμβεί συναισθηματικά στην σχέση μου συνέβη.Αλλά όπως μου λέγαν τα άλλα μέλη και δεν τους πίστευα, νιώθω απίστευτα ώριμη...Παρόλο που στεναχωρέθηκα και πιέστηκα πολύ. Βέβαια περιμένω μετά τα Χριστούγεννα που θα ξανακάνει την ίδια όψη όταν θα είναι ανάδρομος τι θα συμβεί... Είδομεν!
    I'm not a perfect girl.My hair does'nt always stay in place & I spill things a lot. I'm pretty clumsy & sometimes I have a broken heart.My friends and I sometimes fight & maybe some days nothing goes right.but when I think about it & take a step back I remember how amazing life truly is & that maybe.just maybe.
    I like beeing unperfect...

  9. #9
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    Σέβη
    Location
    Π.Φάληρο
    Posts
    242

    Re: Νέες σχέσεις και κρόνος!!!

    Με διακατέχει από τα γενέθλια μου και μετά ένα υπέροχο συναίσθημα, σαν προσμονή θα το έλεγα, ότι κάτι καλό θα μου συμβεί... Νίώθω ερωτευμένη με την ίδια τη ζωή και τα βλέπω όλα μέσα σε ένα ροζ συννεφάκι κάτι τέτοιο εχει να μου συμβεί τουλάχιστον εδώ και μια εφταετία... Εννοείται ότι υπάρχουν δυσκολίες αλλά έχω τέτοια ενέργεια που τίποτα δεν θεωρώ αξεπέραστο!!! Είμαι
    πολύ χαρούμενη που μπήκε ο κρόνος στο ζώδιο μου γιατί νίωθω ότι ένας κύκλος έχει κλείσει και με περιμένει ένας άλλος καλύτερος

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads