s
Άλλος ωροσκόπος!
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 13
  1. #1

    Άλλος ωροσκόπος!

    Γεια σας! Θα ήθελα να αναφέρω ένα πρόβλημα που αντιμετωπίζω στον γενέθλιο χάρτη μου όσον αφορά τον ωροσκόπο. Από την αρχή που έκανα εδώ λογαριασμό, όλα είναι μια χαρά, δηλαδή με βγάζει ωροσκόπο Ζυγό (που σίγουρα είμαι) καθώς γεννημένη 1/4/1986 , 18.30 . Πριν από λίγο καιρό όμως, μπαίνω πάλι και τσουπ! με βγάζει ωροσκόπο Παρθένο. (Αναγκάστηκα να αλλάξω την ώρα για να μπορώ να δω καθαρότερα κάποιες όψεις..) το ίδιο τώρα και με μία φίλη μου, που της έκανα τον χάρτη για να δούμε σε ποιον δεκανό είναι ο ωροσκόπος της Ζυγός (κι εκεί σίγουρες καθότι 8/10/1985, 9.45), και τσουπ! ωροσκόπος Σκορπιός! τι έχει συμβεί; άλλαξε μήπως η βάση δεδομένων των ωρών; Τι να κάνω;
    Ευχαριστώ!

  2. #2
    Join Date
    Oct 2008
    Όνομα:
    Δημήτρης
    Location
    Αθήνα
    Posts
    549

    Re: ¶λλος ωροσκόπος!

    Είσαι σίγουρη ότι βάζεις σωστά την πόλη; Η θερινή ώρα μπαίνει;

  3. #3

    Re: ¶λλος ωροσκόπος!

    Ναι, ναι κανονικά όλα, και πόλη και θερινή ώρα!:weird:

  4. #4
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    23E43, 37N58
    Posts
    2,226

    Re: ¶λλος ωροσκόπος!

    χρησιμοποιείς το χάρτης για όποια μέρα? ή κάνεις κανονικά καταχώρηση στους χάρτες σου?

    μπορείς σε παρακαλώ να κάνεις κανονική καταχώρηση με τα στοιχεία σου και να μας πεις τι ώρα ζώνης σου βγάζει...?
    Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω πριγκίπισσα!

  5. #5

    Re: ¶λλος ωροσκόπος!

    κάνω κανονικά καταχώρηση στους χάρτες μου και χρησιμοποιώ την δωρεάν γενέθλια ανάλυση. έκανα διόρθωση του χάρτη μου και τον ξαναέκανα από την αρχή.
    η ώρα ζώνης μου είναι 3.

  6. #6
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: ¶λλος ωροσκόπος!

    Μπορώ να έχω το ID της νέας καταχώρησης, όπως και το ID της παλιάς που έδειχνε ωροσκόπο Ζυγό;
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  7. #7

    Re: ¶λλος ωροσκόπος!

    είναι μόνο μια καταχώρηση, η οποία είχε αλλάξει μόνη της κι είχε μπει ωροσκόπος Παρθένος. είχα αλλάξει την ώρα για να μπει πάλι Ζυγός.τώρα την άλλαξα πάλι, βάζοντας την κανονική ώρα μου, και πάλι Παρθένος βγαίνει. το ID είναι 14780.

  8. #8
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: ¶λλος ωροσκόπος!

    Ο ωροσκόπος είναι Παρθένος 21 μοίρες και 40 λεπτά. Αυτό φυσικά ισχύει για τα στοιχεία γέννησης που μας έγραψες στο πρώτο ποστ και ότι έχεις καταχωρήσει στη βάση σου.

    Το Ζυγός το έδειξε το δικό μας site σε κάποια άλλη χρονική περίιοδο; Μάλλον απίθανο. Και το γράφω αυτό διότι έχω εγκατεστημένα ακόμα και τα πρώτα μας προγράμματα που είχαν κάποια σφάλματα και αποσύρθηκαν. Ακόμα και σε εκείνα τα στοιχεία που μας δίνεις, επιστρέφουν υπολογισμό με ωροσκόπο Παρθένο.

    Η σιγουριά ότι έχεις ωροσκόπο Ζυγό από που προκύπτει ;
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  9. #9

    Re: ¶λλος ωροσκόπος!

    κι όμως παλιότερα, με είχε βγάλει Ζυγό, κι αυτό το λέω χωρίς καμία αμφιβολία, το θυμάμαι σίγουρα, γιατί μου είχε φανεί και περίεργο..δεν ξέρω.. σίγουρα είμαι στο μεταίχμιο, γιατί πολλά άλλα σάιτ με βγάζαν ωροσκόπο Παρθένο, όμως εδώ είχα χαρεί που βρήκα την Ζυγίσια ώρα μου η σιγουριά του ωροσκόπου μου προκύπτει από το ότι έχω όλα τα χαρακτηριστικά του ωροσκόπου Ζυγού και κανένα του Παρθένου! μόνο σε μένα προέκυψε αυτό το πρόβλημα μέχρι τώρα;

  10. #10
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: ¶λλος ωροσκόπος!

    Αν σε έβγαλε Ζυγό παλαιότερα πολύ πιθανόν το σάιτ να είχε υπερφόρτωση και να μην έβαλε σωστά τη θερινή ώρα.

    Το ότι το ψυρίζουμε τόση ώρα και πολύ σωστά κάνουμε, μόνο ωροσκόπο Ζυγό δεν θυμίζει
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

 

 
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads