s
Πως θα μάθετε τον Ωροσκόπο σας
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 1 of 52 1 2 3 4 5 11 51 ... LastLast
Results 1 to 10 of 518
  1. #1
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Δυτικές Συνοικίες
    Posts
    159

    Post Πως θα μάθετε τον Ωροσκόπο σας

    Συνεχίζεται εδώ


    Για να σας απαντήσουν άμεσα και υπεύθυνα οι συνεργάτες μας Αστρολόγοι ποιος είναι ο Ωροσκόπος σας και ενδεχομένως αν σας ενδιαφέρει η θέση της Σελήνης σας σε ποια μοίρα του ζωδιακού κύκλου και σε ποιο ζώδιο βρίσκεται θα χρειαστούν τα παρακάτω:
    1. Τα στοιχεία της γέννησής σας: Έτος, Μήνα και Ημέρα γέννησης.
    2. Την ώρα γέννησής σας (απαραίτητο στοιχείο για την εύρεση του Ωροσκόπου).
    3. Τη χώρα καθώς και η πόλη που γεννηθήκατε.

    Εσείς απλά πατήστε το κουμπάκι ΑΠΑΝΤΗΣΗ και καταχωρήστε την ερώτησή σας.

    Σημείωση: Καλό θα ήταν την ώρα της γέννησής σας να την καταχωρείται σε 24ωρη βάση. Αυτό σημαίνει ότι εάν γεννηθήκατε στις 1 Αυγούστου 1960, 11 η ώρα το βράδυ και 20 λεπτά για ώρα θα γράψετε Ώρα 23, 20.
    Διαφορετικά αν σας μπερδεύει έτσι να μας διευκρινίζετε αν για παράδειγμα γράψετε 11 αν είναι πρωινή ή βραδυνή ώρα.
    Οι αστρολόγοι μας παίρνουν σαν καταχώρηση ώρας την 24ωρη βάση. Όταν βλέπουν 23 θεωρούν 11 μ.μ. και όταν βλέπουν 11 θεωρούν 11 π.μ.

    Επίσης μη ξεχνάτε ότι η γλώσσα που γράφουμε είναι ΠΑΝΤΑ η Ελληνική.
    MAY THE FORCE BE WITH ...ME ... IN THIS STRANGE AND BEAUTIFUL WORLD OF ASTROLOGY...!

  2. #2
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Λευκωσία
    Posts
    105
    Σας παρακαλώ αν είναι δυνατό να μου πείτε τον ωροσκόπο μου. Γεννήθηκα στις 25 Ιανουαρίου, 1969 (ημέρα Σάββατο), στις 5.10 το απόγευμα, στη Λευκωσία - Κύπρο.

    Σας ευχαριστώ πολύ.

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    1

    oroskopos

    Sas parakalw an einai dynaton na me enimersete gia ton wroskopo moy.genithika stis 8 fevrouriou tou 1988 sta iwannina elladas. me ektimisi ageliki-amanda

  4. #4
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Δυτικές Συνοικίες
    Posts
    159
    Quote Originally Posted by amanda
    Sas parakalw an einai dynaton na me enimersete gia ton wroskopo moy.genithika stis 8 fevrouriou tou 1988 sta iwannina elladas. me ektimisi ageliki-amanda
    Όπως θα σας απαντήσουν και οι επαγγελματίες αστρολόγοι συνεργάτες του Horoscope.gr απαραίτητο στοιχείο για την εύρεση του Ωροσκόπου και πολλές φορές και της Σελήνης είναι η ώρα γεννήσεως κάτι το οποίο δεν έχετε δώσει. Μια ερώτηση στη μαμά σας η οποία είναι και η μόνη που θυμάται τι ώρα σας γέννησε θα βοηθούσε για να έχετε άμεση απάντηση

    Παράκληση να γράφετε με ελληνικούς χαρακτήρες. Είναι τόσο όμορφη και πλούσια η Ελληνική μας γλώσσα.... ας την υποστηρίξουμε
    Πάντα φιλικά

  5. #5
    Παρακαλω πολλυ θα ήθελα κι εγω να μαθω τον Ωροσκοπο μου βασει των στοιχειων που σας παραθετω :

    Ημ/νια Γεννησης : 19 Ιουνιου 1972
    Ωρα : 10:00 πμ
    Γεννεθλια Πολη : Αθηνα
    Γεννεθλιο Ζωδιο : Διδυμοι

    Εχω προσπαθησει να βρω τον ωροσκοπο μου βασει εφαρμογων του internet και άλλα με κατατασσουν στον Ωροσκοπο του Λεοντα, και άλλα στον Παρθενο.

    Ευχαριστω για το χρονο σας

  6. #6
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Δυτικές Συνοικίες
    Posts
    159
    Quote Originally Posted by justincase
    Εχω προσπαθησει να βρω τον ωροσκοπο μου βασει εφαρμογων του internet και άλλα με κατατασσουν στον Ωροσκοπο του Λεοντα, και άλλα στον Παρθενο.
    justincase καλωσόρισες στην παρέα του Horoscope.gr.
    Ήθελα λιτά να σχολιάσω ότι για εμάς ήταν και είναι μια πανεύκολη διαδικασία να βάλουμε μια αυτοματοποιημένη εφαρμογή του internet ή κάποιους πίνακες που ίσως κατά καιρούς σε περιοδικά έχετε δει για να βρίσκει κάποιος τον ωροσκόπο του οι άλλες αστρολογικές πληροφορίες.
    Αλλά προτιμάμε αυτό τον τρόπο της προσωπικής ερώτησης που κατά τη γνώμη μας είναι ο πλέον ασφαλής εμπιστευόμενοι 100% τους συνεργάτες μας αστρολόγους οι οποίοι και δοκιμασμένοι και καταξιωμένοι είναι στο χώρο τους.
    Καλός αστρολόγος δεν είναι μόνο ο διάσημος που εμφανίζεται στην τηλεόραση ή γράφει σε ένα περιοδικό αλλά είναι και αρκετοί άλλοι και είμαστε ευτυχείς που κάποιοι από αυτούς στο Horoscope.gr μας κάνουν την τιμή να συνεργάζονται μαζί μας.

    Όσο για την ερώτησή σου σίγουρα θα σου απαντήσουν το ταχύτερο δυνατό
    Φιλικά

  7. #7
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Λίλιαν
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,323
    Quote Originally Posted by lena
    Σας παρακαλώ αν είναι δυνατό να μου πείτε τον ωροσκόπο μου. Γεννήθηκα στις 25 Ιανουαρίου, 1969 (ημέρα Σάββατο), στις 5.10 το απόγευμα, στη Λευκωσία - Κύπρο.

    Σας ευχαριστώ πολύ.
    Αγαπητή φίλη lena

    Σύμφωνα με τα νέα στοιχεία που μας παραθέτετε, ο Ωροσκόπος σας είναι στον Λέοντα, συγκεκριμένα στις 6 μοίρες 54' και η Σελήνη σας είναι στον Ταύρο, στις 8 μοίρες 39'. Στο Κινέζικο σύστημα πρόγνωσης παραμένετε με τα ίδια στοιχεία που σας έχω γράψει, δηλαδή, στο ζώδιο του Πιθήκου της Γης, ως προς το έτος, αλλά και σε πιο προσωπικό επίπεδο, στο ζώδιο του Αρουραίου του Μετάλλου.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας στο φόρουμ. Περιμένουμε σχόλια ή και ιδέες σας

    με εκτίμηση
    Λίλιαν Σίμου

  8. #8
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Λίλιαν
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,323
    Quote Originally Posted by justincase
    Παρακαλω πολλυ θα ήθελα κι εγω να μαθω τον Ωροσκοπο μου βασει των στοιχειων που σας παραθετω :

    Ημ/νια Γεννησης : 19 Ιουνιου 1972
    Ωρα : 10:00 πμ
    Γεννεθλια Πολη : Αθηνα
    Γεννεθλιο Ζωδιο : Διδυμοι

    Εχω προσπαθησει να βρω τον ωροσκοπο μου βασει εφαρμογων του internet και άλλα με κατατασσουν στον Ωροσκοπο του Λεοντα, και άλλα στον Παρθενο.

    Ευχαριστω για το χρονο σας
    Ο Ωροσκόπος σας είναι στον Λέοντα και συγκεκριμένα στις 28 μοίρες και 42'.Είναι πάνω σε ένα πολύ καλό σταθερό αστέρα. Τα γενικά προγράμματα υπολογισμών, ίσως σας τοποθετούν κάποιες φορές στην Παρθένο, γιατί είστε προς το τέλος του Λέοντα. Ωστόσο, η ακριβής θέση του Ωροσκόπου με τα στοιχεία που μας δίνετε είναι αυτή. Η Σελήνη σας βρίσκεται στις 5 μοίρες 44' του Ζυγού. Ως προς το Κινέζικο σύστημα, μπορείτε να βλέπετε τις προβλέψεις μας, γνωρίζοντας πως ανήκετε στο ζώδιο του Αρουραίου του Νερού. Αυτό αφορά το έτος γέννησης. Σε πιο προσωπικό επίπεδο, εκφράζεστε με το ζώδιο του Φιδιού του Μετάλλου.
    Ευχαριστούμε που επισκέπτεστε το φόρουμ και θα θέλαμε τη γνώμη σας για την αρθρογραφία μας.

    Με εκτίμηση
    Λίλιαν Σίμου

  9. #9
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Λευκωσία
    Posts
    105
    Ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταποκριση της liliansimou

  10. #10
    Μπορεί να πει κάποιος και σ' εμένα τον ωροσκόπο μου;

    Γεννήθηκα 23 σεπτέμβρη '76 , Θεσσσαλονίκη, ώρα 08.00 πμ

 

 
Page 1 of 52 1 2 3 4 5 11 51 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads