s
Zώδια και χιούμορ
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 1 of 7 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 1 to 10 of 64
  1. #1

    Zώδια και χιούμορ

    Κάνοντας μια μικρή έρευνα κατέληξα σε ένα συμπέρασμα.Ούσα Κριός λοιπόν ανακάλυψα το εξής.Το χιούμορ μου δεν γίνεται κατανοητό απο Ταύρους,Παρθένους,Αιγόκερο υς και μμμμ θα έλεγα και Λέοντες.Αντίθετα αγαπιέται απο Κριούς Σκορπιούς Διδύμους Καρκίνους Ζυγόυς και Τοξότες.Αστρολογικά ευσταθεί ή παει στον κάλαθο των αχρήστων η έρευνα????χχιχι:nuts:

  2. #2
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Ζωή & Ζώδια
    Location
    Κυκλοφορώ πανελλαδικά
    Posts
    800

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Quote Originally Posted by aries engineer View Post
    Κάνοντας μια μικρή έρευνα κατέληξα σε ένα συμπέρασμα.Ούσα Κριός λοιπόν ανακάλυψα το εξής.Το χιούμορ μου δεν γίνεται κατανοητό απο Ταύρους,Παρθένους,Αιγόκερο υς και μμμμ θα έλεγα και Λέοντες.Αντίθετα αγαπιέται απο Κριούς Σκορπιούς Διδύμους Καρκίνους Ζυγόυς και Τοξότες.Αστρολογικά ευσταθεί ή παει στον κάλαθο των αχρήστων η έρευνα????χχιχι:nuts:
    Εγώ είμαι τοξότης με ωροσκόπο ταύρο. Πού με κατατάσσεις;
    Ζωή & Ζώδια

    Όπως πάνω, έτσι και κάτω

  3. #3

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Μμμμμ θα έλεγα ότι το σώζεις:bigsmile: με τον Τοξότη

  4. #4
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Ζωή & Ζώδια
    Location
    Κυκλοφορώ πανελλαδικά
    Posts
    800

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Quote Originally Posted by aries engineer View Post
    Μμμμμ θα έλεγα ότι το σώζεις:bigsmile: με τον Τοξότη
    Και όχι μόνον. :bigsmile:
    Ζωή & Ζώδια

    Όπως πάνω, έτσι και κάτω

  5. #5

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Πέρα απο τα αστεία όταν συναναστρέφομαι με ζώδια της γής αναγκάζομαι να αυτολογοκρίνομαι γι' αυτό το αποφεύγω όπως ο διάβολος το λιβάνι:bigsmile:
    Δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα για έναν Κριο με ωροσκόπο Κριό από την αυτολογοκρισία:nuts:

  6. #6

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Quote Originally Posted by Ζωή και Ζώδια View Post
    Και όχι μόνον. :bigsmile:
    και εγω θα συμπληρώσω απο προσωπική εμπειρία οτι τοξότης με ωροσκόπο ταύρο....μες τη καλή χαρά πολύ γελαστά άτομα! και μπράβο σου :nuts:
    Πηγαίνω ως εκεί που με παίρνει.
    Για να χαίρομαι.
    Κι αν έχω κέφι προχωρώ ως εκεί που δεν με παίρνει.
    Για να μαθαίνω!

  7. #7
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Φωτεινή
    Location
    thessaloniki
    Posts
    3,068

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Quote Originally Posted by aries engineer View Post
    Πέρα απο τα αστεία όταν συναναστρέφομαι με ζώδια της γής αναγκάζομαι να αυτολογοκρίνομαι γι' αυτό το αποφεύγω όπως ο διάβολος το λιβάνι:bigsmile:
    Δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα για έναν Κριο με ωροσκόπο Κριό από την αυτολογοκρισία:nuts:
    Εισαι διπλά αυθόρμητη!
    Καρκίνος με ωροσκόπο ταυρο,αλλά θα έλεγα πως έχω καλή αισθηση του χιούμορ (ίσως παραπάνω απο ότι πρέπει -δλδ δυσκολευομαι να είμαι σοβαρή συνήθως και γενικώς δυσκολευομαι να πάρω στα σοβαρά και τον εαυτό μου αλλά και τους άλλους)!
    Σχετικά με το θέμα που θέτεις θα έλεγα πως η Παρθένος έχει πιο εγκεφαλικό χιούμορ,εκλεπτυσμένο ας πούμε,ενώ ο Αιγόκερος αντιπροσωπευει μάλλον το ...αγγλικό χιούμορ!
    Με αυτή την λογική ίσως ναι,να μην αντιλαμβάνονται το αυθόρμητο σου χιούμορ καθώς΄ίσως το θεωρούν λίγο ωμό για τα δικά τους γούστα!
    επικοινωνία:
    horarycraftsman@gmail.com
    https://www.facebook.com/pages/The-H...38930886253370

    Starwalk στον http://www.e-star.gr κάθε Πέμπτη 21:00-23:00
    Aρχείο εκπομπών : http://www.mixcloud.com/Fotini_Chris/

    'Το πληγωμένο μάτι γιατρεύεται ευκολότερα απο το πληγωμένο μυαλό'

  8. #8

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Quote Originally Posted by aries engineer View Post
    Κάνοντας μια μικρή έρευνα κατέληξα σε ένα συμπέρασμα.Ούσα Κριός λοιπόν ανακάλυψα το εξής.Το χιούμορ μου δεν γίνεται κατανοητό απο Ταύρους,Παρθένους,Αιγόκερο υς και μμμμ θα έλεγα και Λέοντες.Αντίθετα αγαπιέται απο Κριούς Σκορπιούς Διδύμους Καρκίνους Ζυγόυς και Τοξότες.Αστρολογικά ευσταθεί ή παει στον κάλαθο των αχρήστων η έρευνα????χχιχι:nuts:
    Εγώ συμφωνώ με τα λεγόμενά σου και μένα για έτσι όπως τα γράφεις μου φαίνονται. Αγαπώ τους Ταύρους και τους Παρθένους (είναι η μαμά μου και ο μπαμπάς μου) και θαυμάζω τους Λέοντες και τους Αιγόκερους αλλά ρε παιδί μου από χιούμορ.... τζίφος!!! Αυτοί όταν τους κάνεις πλάκα για να τους προσεγγίσεις σε λένε και ανόητη!! :sad2: :sad2:
    Με τους Παρθένους κάτι μπορεί να γίνει.... πες πες πες θα καταλάβουν το "ύφος" σου κάποια στιγμή.

  9. #9
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    208

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Quote Originally Posted by aries engineer View Post
    Κάνοντας μια μικρή έρευνα κατέληξα σε ένα συμπέρασμα.Ούσα Κριός λοιπόν ανακάλυψα το εξής.Το χιούμορ μου δεν γίνεται κατανοητό απο Ταύρους,Παρθένους,Αιγόκερο υς και μμμμ θα έλεγα και Λέοντες.Αντίθετα αγαπιέται απο Κριούς Σκορπιούς Διδύμους Καρκίνους Ζυγόυς και Τοξότες.Αστρολογικά ευσταθεί ή παει στον κάλαθο των αχρήστων η έρευνα????χχιχι:nuts:
    Κριοί είναι δύο από τους καλύτερους φίλους μου και έχουμε ακριβώς την ίδια αίσθηση χιούμορ. Είμαι Καρκίνος με ωροσκόπο Παρθένο και έχω και εγώ μεγάλο πρόβλημα με Αιγόκερους και Ταύρους. Ιδιαίτερα κάποιοι Αιγόκεροι μου φαίνονται σαν να αγνοούν την ύπαρξη του χιούμορ. :nuts: Με Λέοντες δεν το συζητώ. Εντελώς αλλού για αλλού.:bigsmile:
    Προσωπική εκτίμηση πάντα.

  10. #10
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Quote Originally Posted by magikadespell View Post
    Εγώ συμφωνώ με τα λεγόμενά σου και μένα για έτσι όπως τα γράφεις μου φαίνονται. Αγαπώ τους Ταύρους και τους Παρθένους (είναι η μαμά μου και ο μπαμπάς μου) και θαυμάζω τους Λέοντες και τους Αιγόκερους αλλά ρε παιδί μου από χιούμορ.... τζίφος!!! Αυτοί όταν τους κάνεις πλάκα για να τους προσεγγίσεις σε λένε και ανόητη!! :sad2: :sad2:
    Με τους Παρθένους κάτι μπορεί να γίνει.... πες πες πες θα καταλάβουν το "ύφος" σου κάποια στιγμή.


    Ε, ναι θα εξοικιωθουμε καποια στιγμη, αλλα μην εισαι σιγουρη οτι θα το διασκεδασουμε κι ολας!! :bigsmile: :toung: :bigsmile:
    Για τους Παρθενους θα θελα να προσθεσω, οτι ακομη κι αν τους λειπει, αναγνωριζουν την υπαρξη του και την αποδεχονται με ευχαριστηση. Αλλα να ειναι χιουμορ....:nuts:
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

 

 
Page 1 of 7 1 2 3 4 5 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads