s
Το αστρολογικό πρόγραμμα του myhoroscope δωρεάν για όλους
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 24
  1. #1
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Το αστρολογικό πρόγραμμα του myhoroscope δωρεάν για όλους

    Αγαπητοί φίλοι και μέλη του myhoroscope,

    Πριν περίπου ένα χρόνο το myhoroscope αναγκάστηκε να αναστείλει τη λειτουργία του επειδή δεν είχε οικονομικούς πόρους για να συντηρηθεί. Παράλληλα μια συσσώρευση και άλλων, δικών μου, προσωπικών θεμάτων δεν επέτρεπαν να σηκώνω όλο το βάρος των ευθυνών που επιβάλει μια μεγάλη κοινότητα σαν την δική μας.

    Έτσι, ακολούθησα τις συμβουλές κάποιων φίλων που έλεγαν ότι πρέπει απαραίτητα να ζητήσω βοήθεια από τα μέλη της κοινότητάς μας. Η βοήθεια αυτή ήρθε από κάποια λίγα μέλη (έχουμε ξεπεράσει τις 36.000 εγγραφών αν έχετε προσέξει), ωστόσο δεν ήταν αρκετή. Το επόμενο βήμα ήταν ένα ποσόν που θα κατέβαλν όσα μέλη ήθελαν να κάνουν χρήση του επαγγελματικού αστρολογικού μας προγράμματος.

    Για κάποιους μήνες μπορέσαμε οριακά και καλύψαμε τα έξοδα που χρειάζεται σε μηνιαία βάση το myhoroscope, όμως και πάλι τα πράγματα ήταν οριακά. Σε όλο αυτό το μεσοδιάστημα η θέαση που έχω για τα πράγματα αλλά και η στάση ζωής μου άλλαξαν ριζικά. Οι μεγάλες κοινωνικές αδικίες που πολλαπλασιάζονται, ειδικά αυτές που γίνονται ενάντια σε άρρωστους ή ηλικιωμένους με αποκορύφωμα μια βίαιη ενέργεια εναντίον του γέρου πατέρα μου με σκοπό να του ληστέψουν την μικρή του σύνταξη ΔΕΝ με αφήνουν να ησυχάσω. Αρνούμαι κατηγορηματικά να χρησιμοποιώ την μηναιία συνδρομή σας των 3 ευρώ για την συντήρηση της κοινότητάς μας όταν αυτά τα χρήματα μπορούν να χρησιμοποιηθούν στη βοήθεια κάποιων ανθρώπων που τα χρειάζονται ΠΟΛΥ περισσότερο από εμένα. Είναι απλά θέμα συνείδησης.

    Το myhoroscope, λοιπόν, αφήνει ελεύθερη τη χρήση του αστρολογικού του προγράμματος σε όλα τα μέλη του, όπως την είχε ελεύθερη επί πάρα πολλά χρόνια Δεν χρειάζεται καν να γράψω ότι προτρέπω και ενθαρρύνω να προσφέρεται σε μηνιαία βάση τα 3 ευρώ σας σε ανθρώπινες ψυχές που τα έχουν μεγαλύτερη ανάγκη. Κάποιοι από εσάς, λίγοι, το κάνουν και θα συνεχίσουν να το κάνουν. Ελπίζω να γίνετε περισσότεροι.

    Σας ευχαριστώ για την στήριξη στα δύσκολα. Όσο για το myhoroscope; Συνεχίζει να λειτουργεί και θα συνεχίζει...

    Σωκράτης Παπαγεωργίου


    Τεχνική σημείωση: Ενημερώστε και τους φίλους σας ότι οι βάσεις δεδομένων του myhoroscope καθαρίζουν αργά αλλά σταθερά. Μέλη που είχαν κάνει εγγραφή περισσότερο από μια φορά απενεργοποιούνται, μέλη με ηλεκτρονικές διευθύνσεις (e-mails) που δεν χρησιμοποιούνται, επίσης συνεχίζουν να απενεργοποιούνται.

    ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ είναι ότι θα γίνει ολική διαγραφή όλων των προσωπικών σας χαρτών και θα πρέπει να τους καταχωρήσετε εκ νέου. Στο επόμενο διάστημα των 30 περίπου ημερών καλό θα ήταν να σημειώσετε τις ημερομηνίες που έχετε καταχωρήσει στο πρόγραμμά μας.


    Σχόλια και παρατηρήσεις ευπρόσδεκτα
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  2. #2

    Re: Το αστρολογικό πρόγραμμα του myhoroscope δωρεάν για όλους

    μαζί σου Σωκράτη!!!!!! ήδη έσωσα τη βάση μου και το αναδημοσίευσα στο ΦΒ!!!!!
    Ανάψτε το φάρο στην καρδιά σας, αφήστε το φως του να λάμπει και να γεμίζει το ΕΙΝΑΙ σας. Χωρίς καμία προσπάθεια μπορείτε να είστε ορατοί από χιλιόμετρα μακριά, να φωτίζετε τους άλλους και όλοι μαζί να είμαστε υγιείς άνθρωποι που συνυπάρχουμε στον πλανήτη μας.

  3. #3
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: Το αστρολογικό πρόγραμμα του myhoroscope δωρεάν για όλους

    Ohhh μεΓσι (όταν το μιλάει ο άλλος το γαλικό ρε παιδί μου πως φαίνεται, τόχω τόχω για διεθνή καριέρα)
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  4. #4
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Το αστρολογικό πρόγραμμα του myhoroscope δωρεάν για όλους

    ΑΛΟΒΙΟΥ
    :

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΣΚΡ
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

  5. #5

    Re: Το αστρολογικό πρόγραμμα του myhoroscope δωρεάν για όλους

    Ευχαριστούμε πολύ μας λείψατε!!!!!

  6. #6
    Join Date
    Jun 2010
    Όνομα:
    λιλλιαν
    Location
    αθηνα
    Posts
    93

    Re: Το αστρολογικό πρόγραμμα του myhoroscope δωρεάν για όλους

    ευχαριστουμε πολυ θα ηθελα να δωσω μια ιδεα να βαλουμε αυτα τα 3 ευρω να τα συγκεντρωση το σαιτ κ να τα χρησημοποιηση για φιανθρωπικουσ σκοπουσ σε ανθρωπουσ που οντωσ εχουν αναγκη ευχαριστουμε κ σωκρατη κ ιδιωσ εγω που μεσω του σαιτ σασ σε μια μοναχικη περιοδο κ ανατρεπτικη σασ ειχα παρεα μεσω κ του e-star αλλα μου ανοιξατε κ τισ πορτεσ τησ γνωσησ περι αστρολογιασ αλλα κ αλλων θεματων κ οχι μονο.......

  7. #7

    Re: Το αστρολογικό πρόγραμμα του myhoroscope δωρεάν για όλους

    καλη συνεχεια

  8. #8
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: Το αστρολογικό πρόγραμμα του myhoroscope δωρεάν για όλους

    Από σήμερα διαβάζετε ΔΩΡΕΑΝ και τις ερωτικές σας προβλέψεις μια υπηρεσία που ήταν συνδρομητική.
    Πώς οι τράνζιτ πλανήτες επηρρεάζουν το σύνθετο ωροσκόπιο.

    Υπολογίστε άπειρους χάρτες δωρέαν. Να σημειωθεί ότι ατομικές προβλέψεις για 6 μήνες που βασίζονται σε αυτή την τεχνική χρεώνονται στο ελληνικό "αστρολογικό" ίντερνετ, των ζωδίων και των ημερησίων προβλέψεων της ποιοτικής αστρολογίας του facebook περισσότερο από 60 ευρώ.


    Επίσης προστέθηκαν νέα προγράμματα και θα προστεθούν και περισσότερες αναλύσεις δωρεάν αν βοηθήσετε κι εσείς στην μετάφραση. Αν σας ενδιαφέρει να διαθέσετε μισή μέρα από τη ζωή σας και γνωρίζετε καλά αγγλικά επικοιωνήστε μαζί μου.
    4 σελίδες Α4 ανά εθελοντή μεταφραστή.



    Κάποιοι λίγοι άνθρωποι εδώ μέσα, ΑΚΟΜΑ επιμένουμε στην ίδια φιλοσοφία. "Μη χρεώνεις κάποιες υπηρεσίες όταν ΜΠΟΡΕΙΣ να τις δώσεις δωρεάν". Και μάλιστα υπηρεσίες υψηλών προδιαγραφών.

    Ευχαριστούμε για την στήριξη!
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  9. #9

    Re: Το αστρολογικό πρόγραμμα του myhoroscope δωρεάν για όλους

    EYXARISTOYME!!!!!

  10. #10
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Το αστρολογικό πρόγραμμα του myhoroscope δωρεάν για όλους

    ΑΛΟΒΙΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΜΩΡΕ
    ΕΙΣΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟς !!!
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

 

 
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads