s
Ο παρεξηγημένος Δίδυμος...
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 1 of 10 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 1 to 10 of 95
  1. #1
    Join Date
    Jan 2006
    Όνομα:
    Από τους 45 ένας.
    Location
    Αθήνα - Κρήτη
    Posts
    794

    Ο παρεξηγημένος Δίδυμος...

    Έχω κι αν έχω διαβάσει λοιπόν για τους Διδύμους. Τόσα χρόνια τους «σέρνω» ξοπίσω μου, είναι και δύο οι αφιλότιμοι - πειραχτήρια που αντί να βοηθάει ο ένας όταν ζορίζονται τα πράματα, εκεί, να δυσκολεύει την κατάσταση...:toung:

    Στα αισθηματικά βέβαια μιλάω. «Δίδυμος?? Μακρυά!» ακούω από τις περισσότερες κοπέλες. Κι όλες οι αναλύσεις τι άπιστους μας ανεβάζουν, τι διπρόσωπους μας κατεβάζουν, πολλαπλές σχέσεις από δω, δεσμούς αστραπή από εκεί, αστάθειες δεξιά, απερισκεψίες αριστερά. Μα και Άγιος να ήμουν αγαπητοί μου Αστρολόγοι με τόση αμφιβολία που θα εισέπραττα απ' όλα αυτά που διαβάζω θα άρχιζα ν' αμφιβάλλω μήπως δεν γνωρίζω σωστά τον εαυτό μου ή μήπως είμαι κάποιος άλλος!

    Γνωρίζω πως σαν άτομο επιζητώ μία σχέση με διάρκεια που θα μπορεί από κοινού να αναπτυχθεί. Αλλά ας πούμε πως αποτελώ εξαίρεση και το Ερωτικό προφίλ των Διδύμων είναι αυτό που περιγράφουν οι μελετητές. Η εύλογη απορία μου, σύμφωνα με τον νόμο της δράσης - αντίδρασης και του ισορροπημένου Σύμπαντος, έγκειται στο ποιό είναι το Ζώδιο που συμπληρώνει ερωτικά τους Διδύμους. Ποιός δηλαδή είναι ο ιδανικός αστρολογικός σύντροφός τους, γιατί σίγουρα οι Δίδυμοι δεν είναι πλασμένοι για να μένουν μόνοι! Και για να το κάνω λίγο πιο προσωπικό, ποιός θα ήταν ο ιδανικότερος σύντροφος ενός Διδύμου με ωροσκόπο Ζυγό. :-)


    .
    Mind over matter.

    .
    .
    > >

  2. #2
    Join Date
    Dec 2004
    Όνομα:
    Φυλλένια
    Location
    Πέρα από τους μύθους
    Posts
    969

    Re: Ο παρεξηγημένος Δίδυμος...

    Φήμες! Ποιος μπορεί να πιάσει τον ατίθασο Δίδυμο....
    Πρόβλημά τους!
    Πολύ αέρας, πολύς αέρας! Τοξότης με ωρ. Κριό;;;
    Bιτγκεστάϊν: "Ενα τίποτα είναι το ίδιο με ένα κάτι για το οποίο τίποτα δεν μπορεί να λεχθεί"

  3. #3
    Join Date
    Feb 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    233

    Re: Ο παρεξηγημένος Δίδυμος...

    και στο καπακι απαντηστε μου....
    ποιος ειναι ο ιδανικος συντροφος για ενα Διδυμο με ωροσκοπο Ιχθυ??? οεο?????
    παντως πραγματικα ειμαστε παρεξηγημενοι ή οπως ο Δειμων ειμαι κι εγω εξαιρεση!τι να πω?

  4. #4

    Re: Ο παρεξηγημένος Δίδυμος...

    δεν με πέρνει να κακολογήσω τους δίδυμους, επειδη έχω σχέση με δίδυμο. Απλά είστε λίγο φευγάτοι, άλλα άν βρούμε το κουμπί σας γίνεστε οι ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ!!!!!:idea:

  5. #5

    Re: Ο παρεξηγημένος Δίδυμος...

    Αχ αχ αχ τι μου θυμίσατε ... δεν μπορώ να πώ είστε πολύ καλά παιδιά, με φοβερή ευγλωττία, με τρόπους ευγενικούς , με τρομερό σεξαπίλ ... με ταλέντο στα χείλη που λέει και το λαικό άσμα ... είστε ακαταμάχητα γοητευτικοί ... αλλά πολύ φευγάτοι τελικά ... εκτώς κι αν εγώ μια απλή λέαινα με ωροσκόπο παρθένο έπεσα στην περίπτωση ενός διδύμου με σελήνη και ερμή στους διδύμους ! παρακαλώ ...
    Το λεξικό στην λέξη αέρας και μεταβλητός ... έχει σίγουρα τη φωτογραφία του ή και σας ... τέλος πάντων

    Τα χρόνια μου πολλά σε όλους τους διδύμους μιας και τώρα έχετε τα γενεθλειά σας

    :blink1: :blink1: :blink1:
    Μαρία Ν

  6. #6
    Join Date
    Dec 2004
    Όνομα:
    Φυλλένια
    Location
    Πέρα από τους μύθους
    Posts
    969

    Re: Ο παρεξηγημένος Δίδυμος...

    Ετσι, έτσι... Φευγάτοι και αν μπορείτε πιάστε μας!

    Αέρας και μεταβλητός= διάνοια ευπροσάρμοστη στις αλλαγές. Κάποτε, κάποιος διανοούμενος είπε στον φιλόσοοφο Russel ότι αλλάζει συχνά απόψεις. Αυτός το παραδέχτηκε αντερωτώντας... "Οταν αλλάζουν τα δεδομένα, εγώ αλλαζω απόψεις, εσείς τι κάνετε; " Ενα καλό επιχείρημα για όσους μας κατηγορούν για αμφισημία ή αλλαγή θέσεων-απόψεων.

    Τοξότης με ωροσκόπο Παρθένο, πολικά ζώδια.
    Bιτγκεστάϊν: "Ενα τίποτα είναι το ίδιο με ένα κάτι για το οποίο τίποτα δεν μπορεί να λεχθεί"

  7. #7
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Κωστής
    Location
    Δουβλίνο
    Posts
    2,027

    Re: Ο παρεξηγημένος Δίδυμος...

    Quote Originally Posted by ΜαρίαΝ
    εκτώς κι αν εγώ μια απλή λέαινα με ωροσκόπο παρθένο έπεσα στην περίπτωση ενός διδύμου με σελήνη και ερμή στους διδύμους ! παρακαλώ ...
    Δάγκωσέ τον να καταλάβει τι εστί Λέαινα :toung:
    Γίνετε φίλοι μας στη νέα μας σελίδα στο Facebook



    Παρακαλώ σιγουρευτείτε ότι ακολουθείτε τους όρους χρήσης του site - forum που είστε μέλος και έχετε αποδεχθεί κατά την εγγραφή σας.

  8. #8
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Τα βουνα και τ
    Posts
    892

    Re: Ο παρεξηγημένος Δίδυμος...

    Αέρας και μεταβλητός= διάνοια ευπροσάρμοστη στις αλλαγές. Κάποτε, κάποιος διανοούμενος είπε στον φιλόσοοφο Russel ότι αλλάζει συχνά απόψεις. Αυτός το παραδέχτηκε αντερωτώντας... "Οταν αλλάζουν τα δεδομένα, εγώ αλλαζω απόψεις, εσείς τι κάνετε; " Ενα καλό επιχείρημα για όσους μας κατηγορούν για αμφισημία ή αλλαγή θέσεων-απόψεων.
    Συμφωνω μεχρι ενος σημειου. Η αλλαγη των δεδομενων δεν σημαινει παντα οτι τα νεα δεδομενα δηλωνουν και ωθουν σε καλυτερες ιδεες και συνθηκες.
    Το σωστοτερο (για μενα), θα ηταν οχι απλως να προσαρμοζεσαι (γιατι προσαρμογη ειναι και αυτο), αλλα να εχεις τη διαθεση να φιλοσοφησεις, κρινεις και ζυγισεις την αλλαγη και στο τελος εαν συμφωνησεις, να την υιοθετησεις.

    Φιλιω, μη με περιλαβεις τετοια ωρα!!! :bigsmile: :bigsmile:

  9. #9

    Re: Ο παρεξηγημένος Δίδυμος...

    αν μπορούσα ... δεν θα έχανα την ευκαιρία ! ! !
    :idea: :idea: :idea:

  10. #10
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Φωτεινή
    Location
    thessaloniki
    Posts
    3,068

    Talking Re: Ο παρεξηγημένος Δίδυμος...

    Γειααααα σας κι απο μέναααα!

    Ο συνδυασμος που ανεφερε η Φυλλενια δλδ Τοξοτης με Παρθενο πιστευω θα σου ταιριαζε,αλλα αν θελεις κοιταξε και το ζωδιο της Αφροδίτης σου και της Σελήνης σου καθως η η πρωτη δειχνει το ειδος της γυναικας που σε ελκύει και η δευτερη το συναισθηματικο σου τύπο,αλλα και τον συναισθ.τύπο της γυναικας που θα σου ταίριαζε(-μια συμβατοτητα Σεληνης σε ενα συναστριακό χάρτη θα εδειχνε μια "δυνατή" συναισθηματική σχεση με το υποψηφιο ταίρι σου.)

    Φιλικά,
    Φωτεινή
    επικοινωνία:
    horarycraftsman@gmail.com
    https://www.facebook.com/pages/The-H...38930886253370

    Starwalk στον http://www.e-star.gr κάθε Πέμπτη 21:00-23:00
    Aρχείο εκπομπών : http://www.mixcloud.com/Fotini_Chris/

    'Το πληγωμένο μάτι γιατρεύεται ευκολότερα απο το πληγωμένο μυαλό'

 

 
Page 1 of 10 1 2 3 4 5 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads