s
Οικοθεσία σε συναστρία
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 4 of 4
  1. #1

    Οικοθεσία σε συναστρία

    Καλημέρα!

    Θα ήθελα να ρωτήσω εάν σε μία συναστρία είναι άσχημη ένδειξη το να πέφτει ο ήλιος μου στον 12ο οίκο του άλλου. Πώς ερμηνεύεται αυτό? Από την άλλη, ο ήλιος και η αφροδίτη του άλλου, πέφτουν στον δικό μου 1ο οίκο, ενώ η δική μου Αφροδίτη πέφτει στον 11ο οίκο του. Τι σημαίνουν αυτά?

    Ευχαριστώ πολύ

  2. #2

    Re: Οικοθεσία σε συναστρία

    Καμία γνώμη???

  3. #3
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Μαρία
    Posts
    397

    Re: Οικοθεσία σε συναστρία

    Ο ήλιος του ενός συντρόφου στον 12ο οίκο του άλλου μπορεί να σημαίνει ότι η σχέση έχει βάσεις σε κάποιο χρέος του ενός απέναντι στον άλλον.Απ την άλλη,ο ήλιος και η αφροδίτη του ενός συντρόφου στον πρώτο οίκο του άλλου είναι καλή ένδειξη γιατί δημιουργεί την αίσθηση ταύτισης μεταξύ των ατόμων (ήλιος) και της άμεσης έλξης(αφροδίτη),ωστόσο δεν υποδηλώνει απαραίτητα και διάρκεια.Η αφροδίτη στον ενδέκατο μπορεί να σημαίνει ότι η γνωριμία έγινε σε κάποιο περιβάλλον "κοινών" ή ότι τα άτομα θα περνάνε ευχάριστα την ώρα τους με το να βρίσκονται μαζί σε δραστηριότητες του ζωδίου του υδροόου.Ωστόσο όλα αυτά είναι πολύ γενικά και για να δεις κατά πόσο όντως ισχύουν θα πρέπει να εξετάσεις όλη τη συναστρία και κυριως τις όψεις μεταξύ προσωπικών πλανητών γιατί πάντα μπορεί να προκύπτουν αντιφατικές πληροφορίες.

    "Οι πιο όμορφες θάλασσες είναι αυτές που δεν έχουμε ταξιδέψει ακόμη,τα πιο όμορφα παιδιά δεν έχουν γεννηθεί ακόμη,τις πιο όμορφες μέρες μας δεν τις έχουμε ζήσει ακόμη"

  4. #4

    Re: Οικοθεσία σε συναστρία

    Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου...

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads