s
Αφροδίτη και Σελήνη: Πώς προσεγγίζουμε στον έρωτα - Page 9
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 9 of 15 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... LastLast
Results 81 to 90 of 145
  1. #81

    Re: Αφροδίτη και Σελήνη: Πώς προσεγγίζουμε στον έρωτα

    Quote Originally Posted by adora View Post
    εχω αφροδιτη στους διδυμους και σεληνη στον αιγοκερω...παντα ενιωθα οτι εχω μεγαλα συναισθηματα μεσα μου που μπλοκαρονται ...αε αυτο συμβαλουν και οι 5 αναδρομοι πλανητες που εχω ;;; μπορειτε να μου πειτε πως να ξεμπλοκαρω τους ερωτικους μου φοβους ;πως να απελευθερωθω απο το παρελθον και να ζησω ευτυχισμενη; τι ακριβως να κοιταξω στο χαρτη μου; ευχαριστω
    Η Σελήνη στον Αιγόκερω είναι αυτή που σε συγκρατεί. Λόγω του ότι ο Κρόνος, κυβερνήτης του Αιγόκερω, είναι αυτός που μας περιορίζει, γι' αυτό νιώθεις και ότι τα συναισθήματά σου μπλοκάρονται. Η Σελήνη συνδέεται άμεσα με τον ψυχισμό του ατόμου και στην θέση αυτή σε κρατάει κάπως. Σαν να μην σε αφήνει να εκφραστείς με τον τρόπο που πραγματικά θέλεις. Επιπλέον, ή Σελήνη στον Αιγόκερω είναι σε αδυναμία, οπότε ενισχύεται ακόμη περισσότερο αυτό το μπλοκάρισμα.

  2. #82
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    33

    Re: Αφροδίτη και Σελήνη: Πώς προσεγγίζουμε στον έρωτα

    Quote Originally Posted by kia View Post
    Η Σελήνη στον Αιγόκερω είναι αυτή που σε συγκρατεί. Λόγω του ότι ο Κρόνος, κυβερνήτης του Αιγόκερω, είναι αυτός που μας περιορίζει, γι' αυτό νιώθεις και ότι τα συναισθήματά σου μπλοκάρονται. Η Σελήνη συνδέεται άμεσα με τον ψυχισμό του ατόμου και στην θέση αυτή σε κρατάει κάπως. Σαν να μην σε αφήνει να εκφραστείς με τον τρόπο που πραγματικά θέλεις. Επιπλέον, ή Σελήνη στον Αιγόκερω είναι σε αδυναμία, οπότε ενισχύεται ακόμη περισσότερο αυτό το μπλοκάρισμα.

    σε ευχαριστω πολυ kia ...να σαι καλα ...

  3. #83

    Re: Αφροδίτη και Σελήνη: Πώς προσεγγίζουμε στον έρωτα

    Kαλησπέρα θα ήθελα να μου πείτε τι σημαίνει να είναι η σελήνη δυο ατόμων στο Ζυγο η Αφροδίτη τους στους Ιχθείς και ο Εros στον καρκίνο και στα δυο ζώδια.Ευχαριστώ και ελπίζω να έχω αναζητήση την απάντηση στην σωστή ενότητα.:worried:

  4. #84

    Exclamation Re: Αφροδίτη και Σελήνη: Πώς προσεγγίζουμε στον έρωτα

    Εάν εννοείς σε γενέθλιο ωροσκόπιο, υπάρχει στο άρθρο εξήγηση κάθε πλανητικής θέσης. Επίσης στο φόρουμ Πλανήτες και Πλανητοειδείς υπάρχουν επίσης πολλά παρομοια άρθρα που θα σε βοηθήσουν.

  5. #85

    Re: Αφροδίτη και Σελήνη: Πώς προσεγγίζουμε στον έρωτα

    Ευχαριστώ για την βοήθεια.:bigsmile:

  6. #86

    Re: Αφροδίτη και Σελήνη: Πώς προσεγγίζουμε στον έρωτα

    Eχω Αφροδιτη κ Σεληνη στον Αιγοκερο κ αν κ διαβαζω οτι σε αυτο το ζωδιο δυσκολευεται να εκφραστει,εγω παρατηρω οτι ειμαι πολυ παρορμητικη κ ερωτευομαι,αλλα κ ξεχνω πολυ ευκολα.
    Αν κ Ιχθεις με ωροσκοπο σκορπιο κ Αρη κ Δια καθως κ Ποσειδωνα στον Τοξοτη,ακομα δεν μπορω να καταλαβω γιατι οι σχεσεις μου παντα οδηγουνται στην αποτυχια.Μηπως φταιει ο Ουρανος στο Ζυγο?Μηπως ο Κρονος μου που ειναι στον Ταυρο? Μηπως ο Πλουτωνας που ειναι στην Παρθενο?Μηπως ο Ερμης στον Υδροχοο?

  7. #87
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    191

    Re: Αφροδίτη και Σελήνη: Πώς προσεγγίζουμε στον έρωτα

    Quote Originally Posted by NEFELI1971 View Post
    Eχω Αφροδιτη κ Σεληνη στον Αιγοκερο κ αν κ διαβαζω οτι σε αυτο το ζωδιο δυσκολευεται να εκφραστει,εγω παρατηρω οτι ειμαι πολυ παρορμητικη κ ερωτευομαι,αλλα κ ξεχνω πολυ ευκολα.
    Αν κ Ιχθεις με ωροσκοπο σκορπιο κ Αρη κ Δια καθως κ Ποσειδωνα στον Τοξοτη,ακομα δεν μπορω να καταλαβω γιατι οι σχεσεις μου παντα οδηγουνται στην αποτυχια.Μηπως φταιει ο Ουρανος στο Ζυγο?Μηπως ο Κρονος μου που ειναι στον Ταυρο? Μηπως ο Πλουτωνας που ειναι στην Παρθενο?Μηπως ο Ερμης στον Υδροχοο?
    Ποια είναι η οικοθεσία και ποιες οι όψεις που σχηματίζουν ο 'Ηλιος/Σελήνη/Αφροδίτη σου;

  8. #88

    Re: Αφροδίτη και Σελήνη: Πώς προσεγγίζουμε στον έρωτα

    Quote Originally Posted by NEFELI1971 View Post
    Eχω Αφροδιτη κ Σεληνη στον Αιγοκερο κ αν κ διαβαζω οτι σε αυτο το ζωδιο δυσκολευεται να εκφραστει,εγω παρατηρω οτι ειμαι πολυ παρορμητικη κ ερωτευομαι,αλλα κ ξεχνω πολυ ευκολα.
    Δυσκολεύεται να εκφραστεί, εννοούμε πως απλά είναι περισσότερο προσεκτική στις κινήσεις της. Μην ξεχνάς πως ο Αιγόκερως ανήκει στα παρορμητικά ζώδια.

  9. #89
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    ....
    Location
    αθηνα
    Posts
    48

    Re: Αφροδίτη και Σελήνη: Πώς προσεγγίζουμε στον έρωτα

    εγω παλι που εχω αφροδιτη στον αιγοκερω και σεληνη στους διδυμους ειμαι πολυ ανοιχτη αλλα δεν το προχωράω ευκολα.

  10. #90
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    106

    Re: Αφροδίτη και Σελήνη: Πώς προσεγγίζουμε στον έρωτα

    Quote Originally Posted by NEFELI1971 View Post
    Eχω Αφροδιτη κ Σεληνη στον Αιγοκερο κ αν κ διαβαζω οτι σε αυτο το ζωδιο δυσκολευεται να εκφραστει,εγω παρατηρω οτι ειμαι πολυ παρορμητικη κ ερωτευομαι,αλλα κ ξεχνω πολυ ευκολα.
    Αν κ Ιχθεις με ωροσκοπο σκορπιο κ Αρη κ Δια καθως κ Ποσειδωνα στον Τοξοτη,ακομα δεν μπορω να καταλαβω γιατι οι σχεσεις μου παντα οδηγουνται στην αποτυχια.Μηπως φταιει ο Ουρανος στο Ζυγο?Μηπως ο Κρονος μου που ειναι στον Ταυρο? Μηπως ο Πλουτωνας που ειναι στην Παρθενο?Μηπως ο Ερμης στον Υδροχοο?

    Ψαξε τον ωροσκοπο στο Σκορπιο...Ειναι ατιμος!!! Κι εγω εκει εχω ωροσκοπο και νομιζω οτι κυριαρχει στο χαρτη οταν υπαρχει...

 

 
Page 9 of 15 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads