s
ΑΦΙΕΡΩΜΑ γάμος Επιδίωξη: ΓΑΜΟΣ - Page 8
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 8 of 8 FirstFirst ... 4 5 6 7 8
Results 71 to 74 of 74
  1. #71
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: ΑΦΙΕΡΩΜΑ γάμος Επιδίωξη: ΓΑΜΟΣ

    Quote Originally Posted by skorpion View Post
    Κι επειδη οι περισσοτερες αν δεν κανω λαθος λενε οτι δε θελουν να παντρευτουν εγω θα κανω την διαφορα και θα πω μακαρι να τα καταφερω καποια στιγμη μελλοντικα ( ειμαι μικρη ακομη!) να κανω μια υπεροχη οικογενεια
    Οι περισσοτερες που το λενε, εννοουν περισσοτερο, οτι στην ηλικια που ειναι δεν βιαζονται ή δεν θελουν και ειδικα οταν οι αλλοι γυρω τους τις πιεζουν για κατι τετοιο!
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

  2. #72
    Join Date
    Feb 2007
    Όνομα:
    Μαρια
    Location
    Αθηνα
    Posts
    353

    Re: ΑΦΙΕΡΩΜΑ γάμος Επιδίωξη: ΓΑΜΟΣ

    Quote Originally Posted by starfish View Post
    Οι περισσοτερες που το λενε, εννοουν περισσοτερο, οτι στην ηλικια που ειναι δεν βιαζονται ή δεν θελουν και ειδικα οταν οι αλλοι γυρω τους τις πιεζουν για κατι τετοιο!

    Επισης για να συμπληρωσω μπορει και να μην εχουν βρει τον σωστο ανθρωπο με τον οποιο θα κανουν αυτο το βημα...Επισης μπορει να γνωριζουν καλα τον εαυτο τους και να μην μπερδευουν την αναγκη για στοργη και συναισθημα με την αναγκη για υπογραφη διαβιου συμβολαιου δεσμευσης και πιστης.(νομιζω οτι δια βιου συμβολαιογραφικη πραξη ειναι η αποδοχη κληρονομιας και η διαθηκη αν και αυτα προσβαλλονται νομιζω...)
    Scorpion σου ευχομαι πραγματικα να κανεις εναν υπεροχο γαμο με πολλα παιδακια.Απλα δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι ιδιοι.Κανεις δεν εχει μια αποψη απο αναγκη να ειναι διαφορετικος.Ειναι αποσταγμα εμπειριων και προσωπικων διεργασιων του τι αντεχει ,τι θελει,τι τον κανει ο κοσμος γυρω να νομιζει οτι θελει και εντελει ποσα αντεχει.:bigsmile:
    Φιλακια και σορρυ αν ακουγομαι καπως.ειμαι πολυ αισιοδοξη να ξερεις γενικα
    There are only two tragedies in life: one is not getting what one wants, and the other is getting it.
    A little sincerity is a dangerous thing, and a great deal of it is absolutely fatal.
    Oscar Wilde

  3. #73
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: ΑΦΙΕΡΩΜΑ γάμος Επιδίωξη: ΓΑΜΟΣ

    Quote Originally Posted by emmalene View Post
    Επισης για να συμπληρωσω μπορει και να μην εχουν βρει τον σωστο ανθρωπο με τον οποιο θα κανουν αυτο το βημα...Επισης μπορει να γνωριζουν καλα τον εαυτο τους και να μην μπερδευουν την αναγκη για στοργη και συναισθημα με την αναγκη για υπογραφη διαβιου συμβολαιου δεσμευσης και πιστης.(νομιζω οτι δια βιου συμβολαιογραφικη πραξη ειναι η αποδοχη κληρονομιας και η διαθηκη αν και αυτα προσβαλλονται νομιζω...)
    Scorpion σου ευχομαι πραγματικα να κανεις εναν υπεροχο γαμο με πολλα παιδακια.Απλα δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι ιδιοι.Κανεις δεν εχει μια αποψη απο αναγκη να ειναι διαφορετικος.Ειναι αποσταγμα εμπειριων και προσωπικων διεργασιων του τι αντεχει ,τι θελει,τι τον κανει ο κοσμος γυρω να νομιζει οτι θελει και εντελει ποσα αντεχει.:bigsmile:
    Φιλακια και σορρυ αν ακουγομαι καπως.ειμαι πολυ αισιοδοξη να ξερεις γενικα
    Ευχαριστω πολυ Αλλα δε θελω και πολλα παιδακια 2 πρωτα ο Θεος (και μελλοντικα παντα μιλωντας!!! )καλα ειναι:toung: και συμφωνω με οσα ειπες μονο στη φραση οτι "αντεχει" εχω μια μικρη ενσταση
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  4. #74

    Re: ΑΦΙΕΡΩΜΑ γάμος Επιδίωξη: ΓΑΜΟΣ

    Εγώ προς το παρόν έχω 22, ζωή να χουνε και θα αυξηθούν :nuts:
    Οπότε, δικά μου δικά μου, δεν θέλω ακόμη :toung:

    (ποιος να φανταζόταν ότι θα έφτανα εγώ να λέω αυτό το πράγμα!!!!!:tease1

 

 
Page 8 of 8 FirstFirst ... 4 5 6 7 8

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads