s
ΕΠΑΝΑΣΥΝΔΕΣΗ... - Page 7
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 7 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7
Results 61 to 69 of 69
  1. #61

    Re: ΕΠΑΝΑΣΥΝΔΕΣΗ...

    Quote Originally Posted by WHITE.HORSE View Post
    μια πρακτική πλήν χαριτωμένη απορία:bigsmile:

    αν στον γεννεθλιό μας δεν μας πέφτει επανασύνδεση ... αλλά πεφτει στο άτομο που αγαπάμε επανασύνδεση :

    με ποιον θα επανασυνδεθεί με μας ?? ή με όποια από το παρελθόν του ή με καμία

    εχει νόημα να κοιτάμε τον χάρτη του ατομου που μας ενδιαφέρει για ένα τέτοιο ζήτημα ?
    Ναι, έχει νόημα, για να ξέρεις τι έχασες (ή τι ...κέρδισες :toung: )
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  2. #62
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Κυπρος
    Posts
    48

    Re: ΕΠΑΝΑΣΥΝΔΕΣΗ...

    Καλησπερα σε οσους ξενυκτουν στον υπολογιστη.... Εδω και ωρες προσπαθω να βγαλω ακρη με τα συστηματα προβλεψης αλλα δεν τα καταφερνω...Θελω τη βοηθεια καποιου πιο εμπειρου αν γινεται παρακαλω...Μηπως η Ερση; η Giannas ;,o Mητσακος;...η καποιος αλλος μπορει να μου πει τι ακριβως κοιταω στο χαρτη του ηλιακου τοξου[ αν ειναι αυτο το σωστο ] για να δω αν θα εχω επανασυνδεση με το ατομο που μ ενδιαφερει; Σας δινω τα στοιχεια στην περιπτωση που θελει καποιος να με βοηθησει...
    Εγω 18-2-63 14.00 και αυτος 10-12-60 00.10 μεσανυχτα.... Μηπως κανω μαυρα μεσανυχτα τελικα;:blink: Ευχαριστω και καλο 3ημερο...

  3. #63
    Join Date
    May 2008
    Όνομα:
    Τίνα
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    2,022

    Re: ΕΠΑΝΑΣΥΝΔΕΣΗ...

    Quote Originally Posted by ZOELINA View Post
    Καλησπερα σε οσους ξενυκτουν στον υπολογιστη.... Εδω και ωρες προσπαθω να βγαλω ακρη με τα συστηματα προβλεψης αλλα δεν τα καταφερνω...Θελω τη βοηθεια καποιου πιο εμπειρου αν γινεται παρακαλω...Μηπως η Ερση; η Giannas ;,o Mητσακος;...η καποιος αλλος μπορει να μου πει τι ακριβως κοιταω στο χαρτη του ηλιακου τοξου[ αν ειναι αυτο το σωστο ] για να δω αν θα εχω επανασυνδεση με το ατομο που μ ενδιαφερει; Σας δινω τα στοιχεια στην περιπτωση που θελει καποιος να με βοηθησει...
    Εγω 18-2-63 14.00 και αυτος 10-12-60 00.10 μεσανυχτα.... Μηπως κανω μαυρα μεσανυχτα τελικα;:blink: Ευχαριστω και καλο 3ημερο...


    http://www.myhoroscope.gr/114-%EF%E9...%E5%F4%EF.html


    Μπορεις να παρεις μια γευση για την επανασυνδεση απο εδω.:bigsmile:

  4. #64

    Re: ΕΠΑΝΑΣΥΝΔΕΣΗ...

    Quote Originally Posted by ZOELINA View Post
    Καλησπερα σε οσους ξενυκτουν στον υπολογιστη.... Εδω και ωρες προσπαθω να βγαλω ακρη με τα συστηματα προβλεψης αλλα δεν τα καταφερνω...Θελω τη βοηθεια καποιου πιο εμπειρου αν γινεται παρακαλω...Μηπως η Ερση; η Giannas ;,o Mητσακος;...η καποιος αλλος μπορει να μου πει τι ακριβως κοιταω στο χαρτη του ηλιακου τοξου[ αν ειναι αυτο το σωστο ] για να δω αν θα εχω επανασυνδεση με το ατομο που μ ενδιαφερει; Σας δινω τα στοιχεια στην περιπτωση που θελει καποιος να με βοηθησει...
    Εγω 18-2-63 14.00 και αυτος 10-12-60 00.10 μεσανυχτα.... Μηπως κανω μαυρα μεσανυχτα τελικα;:blink: Ευχαριστω και καλο 3ημερο...
    Εδώ http://www.myhoroscope.gr/69-%E1%F3%...%E3%DF%E1.html μπορείς να βρεις συνοπτικά κάποια στοιχεία που μπορεί να σε βοηθήσουν :bigsmile:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  5. #65
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Κυπρος
    Posts
    48

    Re: ΕΠΑΝΑΣΥΝΔΕΣΗ...

    Καλημερα.... Ευχαριστω για τις απαντησεις σας. Το εχω δει το αρθρο αλλα δυσκολευομαι...
    Να σαι καλα Ερση μου... αλλα δεν βγαζω ακρη....

    Εσυ Μητσακο μου που εισαι και Τοξοτης σαν τον καλο μου... πες λιγα για το ζωδιο σας σε τετοια περιπτωση τι κανουμε.... ν αγαπας τον αλλον αλλα τις τασεις φυγης δεν τις αφηνεις....

  6. #66

    Re: ΕΠΑΝΑΣΥΝΔΕΣΗ...

    Quote Originally Posted by ZOELINA View Post
    Καλημερα.... Ευχαριστω για τις απαντησεις σας. Το εχω δει το αρθρο αλλα δυσκολευομαι...
    Να σαι καλα Ερση μου... αλλα δεν βγαζω ακρη....

    Εσυ Μητσακο μου που εισαι και Τοξοτης σαν τον καλο μου... πες λιγα για το ζωδιο σας σε τετοια περιπτωση τι κανουμε.... ν αγαπας τον αλλον αλλα τις τασεις φυγης δεν τις αφηνεις....
    Τον χάρτη του δεν τον κοίταξα, αλλά από τη μοίρα του Ήλιου του συμπεραίνω ότι έδω και ένα 6μηνο περίπου τρώει Κρόνο/Ουρανό, χώρια τα υπόλοιπα. Όπως και να έχει, μάλλον δεν περνάει και την καλύτερη περίοδο της ζωής του :toung:
    Αγαπάς κάποιον για αυτό που είναι και όχι για αυτό που θα ήθελες να είναι (πολύ κοινότοπο αυτό, αλλά έτσι είναι )...

    Είμαι Τοξότης, αλλά έχω ωροσκόπο Ταύρο, οπότε μην με ρωτάς, είμαι ...αλλιώς:bigsmile:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  7. #67
    Join Date
    Jan 2006
    Όνομα:
    Από τους 45 ένας.
    Location
    Αθήνα - Κρήτη
    Posts
    794

    Re: ΕΠΑΝΑΣΥΝΔΕΣΗ...

    Quote Originally Posted by Μητσάκος View Post
    Αγαπάς κάποιον για αυτό που είναι και όχι για αυτό που θα ήθελες να είναι (πολύ κοινότοπο αυτό, αλλά έτσι είναι )...

    Αυτό είναι ένα ολόκληρο θέμα (να μην πω ολόκληρο σάιτ) από μόνο του...


    .
    Mind over matter.

    .
    .
    > >

  8. #68
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Κυπρος
    Posts
    48

    Re: ΕΠΑΝΑΣΥΝΔΕΣΗ...

    Quote Originally Posted by Μητσάκος View Post
    Τον χάρτη του δεν τον κοίταξα, αλλά από τη μοίρα του Ήλιου του συμπεραίνω ότι έδω και ένα 6μηνο περίπου τρώει Κρόνο/Ουρανό, χώρια τα υπόλοιπα. Όπως και να έχει, μάλλον δεν περνάει και την καλύτερη περίοδο της ζωής του :toung:
    Αγαπάς κάποιον για αυτό που είναι και όχι για αυτό που θα ήθελες να είναι (πολύ κοινότοπο αυτό, αλλά έτσι είναι )...

    Είμαι Τοξότης, αλλά έχω ωροσκόπο Ταύρο, οπότε μην με ρωτάς, είμαι ...αλλιώς:bigsmile:
    Κι αυτος εχει - νομιζω ωροσκοπο στην Παρθενο και σεληνη....
    Υπεροχο το μαγιατικο στεφανι σου, καλο μηνα...κι ευχαριστω.:bigsmile:

  9. #69
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Κυπρος
    Posts
    48

    Re: ΕΠΑΝΑΣΥΝΔΕΣΗ...

    Εναμισυ σχεδον χρονο μετα απο την τελευταια φορα που ξαναρωτησα...ναμαι παλι εδω να ρωταω και παλι...Δειξτε επιεικια σας παρακαλω...και αν μπορει καποιος να μου πει τι πιθανοτητες εχω για αλλη μια επενασυνδεση με το ιδιο ατομο... Τοτε υπηρξε οντως επιστροφη..τωρα;
    Χωρισαμε πριν 6 μηνες...
    Προσπαθησα να δω απο τις διελευσεις αλλα δυστυχως δεν τα καταφερνω..
    Θα μπορουσα να καταχραστω και παλι τις γνωσεις σας;

    Οι ημερομηνιες μας,εγω 18-2-63 ωρα 14,00
    αυτος 10-12-60, 23.50

    Ευχαριστω!!!!

 

 
Page 7 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads