s
Ποιό ζώδιο επιμένει μετά απο έναν χωρισμό??? - Page 7
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 7 of 18 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ... LastLast
Results 61 to 70 of 174
  1. #61
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Τα βουνα και τ
    Posts
    892

    Re: Ποιό ζώδιο επιμένει μετά απο έναν χωρισμό???

    Ναι...
    Εμβαθυνε περισσοτερο...

  2. #62
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Ποιό ζώδιο επιμένει μετά απο έναν χωρισμό???

    Μπα δεν μου αρεσει η φυσικη ουτε στο σχολειο μου αρεσε ιδιαιτερα:bigsmile: Προτιμουσα την λογοτεχνια:bigsmile:
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  3. #63
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Τα βουνα και τ
    Posts
    892

    Re: Ποιό ζώδιο επιμένει μετά απο έναν χωρισμό???

    Καλα εκανες γιατι αλλοι εχουν μπερδεψει την λογοτεχνια με τη φυσικη...

  4. #64
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Ποιό ζώδιο επιμένει μετά απο έναν χωρισμό???

    :bigsmile: :bigsmile:

    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  5. #65

    Re: Ποιό ζώδιο επιμένει μετά απο έναν χωρισμό???

    Μάλλον τα μπερδέψαμε λίγο!Αν θυμάμαι καλά το παραδειγμα με τον άνθρωπο και το λεωφορείο αναφέρεται στην ορμή...:suspiciou

  6. #66

    Re: Ποιό ζώδιο επιμένει μετά απο έναν χωρισμό???

    Quote Originally Posted by aries engineer
    Μάλλον τα μπερδέψαμε λίγο!Αν θυμάμαι καλά το παραδειγμα με τον άνθρωπο και το λεωφορείο αναφέρεται στην ορμή...:suspiciou
    Λυπάμαι, αλλά δεν το έχω μπερδέψει. Επειδή όμως εαν συνεχίσω οι συντονιστές μάλλον θα με βγάλουν εκτός θέματος, σου λέω απλά πως , εκτός των άλλων, μια μικρή έρευνα στις μηχανές αναζήτησης θα σε πείσει.

    Μία ενδεικτική σελίδα είναι και η εξής:
    http://www.sciencenews.gr/why/detail...t=20&why_id=15.

  7. #67
    Join Date
    Jul 2006
    Όνομα:
    Βικτωρια
    Location
    Αθηνα
    Posts
    40

    Re: Ποιό ζώδιο επιμένει μετά απο έναν χωρισμό???

    κοιτα να δεις!εγω ειμαι τοξοτης και κατα γενικη ομολογια δεν πολυπαιρνω σοβαρα τουσ χωρισμουσ μου γιατι σε ατιθεση με το ζωδιο μου δεν ερωτευομαι καθολου αυκολα.μονο 2 εχω ερωτευτει μεχρι τωρα και αυτες ειναι οι σχεσεισ οι οποιες με πονεσαν.τωρα για πιο βαρια μαλλον θα συμφωνισω με τους προλαλησαντες.!!!!ο ταυρος

  8. #68
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Στα σύννεφα...
    Posts
    36

    Re: Ποιό ζώδιο επιμένει μετά απο έναν χωρισμό???

    Συμφωνώ με τους περισσότερους ότι οι Ταύροι είναι οι πιο επίμονοι από όλα τα ζώδια και ιδιαίτερα μετά από ένα χωρισμό (είχε τύχει σε μια καημένη φίλη μου!). Μια άλλη φίλη μου ακόμα έχει προβλήματα με έναν Ταύρο που δεν έχουν καν σχέση γιατί από την αρχή ήθελε τον φίλο του (που είναι Τοξότης, αλλά με ωροσκόπο Ταύρο!) αλλά αυτός δεν λέει να το καταλάβει και συνέχεια μπαίνει με διάφορους τρόπους εμπόδιο ανάμεσα σε κείνη και τον φίλο του (εξαιτίας του δεν την έχει πλησιάσει γιατί του βάζει λόγια!)! Την θέλει μόνο για τον εαυτό του ενώ εκείνη έχει ξεκαθαρίσει ότι δεν της αρέσει καθόλου! Υπάρχει κάποιος τρόπος εκτός από το καλό φαγητό να ξεκολλήσουν επιτέλους οι Ταύροι;;;

  9. #69
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Ποιό ζώδιο επιμένει μετά απο έναν χωρισμό???

    Quote Originally Posted by FIGHTER
    Συμφωνώ με τους περισσότερους ότι οι Ταύροι είναι οι πιο επίμονοι από όλα τα ζώδια και ιδιαίτερα μετά από ένα χωρισμό (είχε τύχει σε μια καημένη φίλη μου!). Μια άλλη φίλη μου ακόμα έχει προβλήματα με έναν Ταύρο που δεν έχουν καν σχέση γιατί από την αρχή ήθελε τον φίλο του (που είναι Τοξότης, αλλά με ωροσκόπο Ταύρο!) αλλά αυτός δεν λέει να το καταλάβει και συνέχεια μπαίνει με διάφορους τρόπους εμπόδιο ανάμεσα σε κείνη και τον φίλο του (εξαιτίας του δεν την έχει πλησιάσει γιατί του βάζει λόγια!)! Την θέλει μόνο για τον εαυτό του ενώ εκείνη έχει ξεκαθαρίσει ότι δεν της αρέσει καθόλου! Υπάρχει κάποιος τρόπος εκτός από το καλό φαγητό να ξεκολλήσουν επιτέλους οι Ταύροι;;;

    Οι Ταύροι έχουν το κακό συνήθειο να θεωρούν τους άλλους κτήμα τους και μετά ακολουθούν οι Αιγόκεροι:scared::scared:
    I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.
    Voltaire


  10. #70
    Join Date
    Feb 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    233

    Re: Ποιό ζώδιο επιμένει μετά απο έναν χωρισμό???

    ας με θεωρήσει ένας ταύρος κτήμα του και μια χαρά θα είμαι!!!:blink:

 

 
Page 7 of 18 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads