s
Εξωτερικη εμφανιση - Page 7
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 7 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7
Results 61 to 62 of 62
  1. #61
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    κατερινα
    Location
    αθήνα
    Posts
    150

    Re: Εξωτερικη εμφανιση

    Ο κρόνος μου βρίσκεται στον 5ο οίκο στους διδύμους , η αφροδίτη μου στον 7ο στο λιοντάρι και ο ωροσκόπος μου κάνει όψεις σχεδόν με όλους τους πλανήτες εξαιρουμένου του άρη. Θα έλεγα πάντως πως έχω χαρακτηριστικά "στρογγυλά" αλλά και έντονα ζυγωματικά ίσως το μόνο "κατσικίσιο" χαρακτηριστικό. Η σελήνη τον ταύρο. :bigsmile:

  2. #62

    Re: Εξωτερικη εμφανιση

    απ αυτα που εχω παρατηρησει εγω.οι κριοι βγαζουν παντα κατι αρρενωπο ακομα και οι γυναικες κριοι, οι ταυροι νομιζω ειναι οι πιο ευκολοι για να τους ξεχωρισεις ειναι συνηθως κοντουληδες γεματουληδες με ματια πολλες φορες σε αποχρωσεις του πρασινου και μια γλυκητητα στο προσωπο αλλα εχω δει και ταυρους με αναστημα, οι διδυμοι συνηθως κοντουληδες καλοφτιαγμενοι παντα απο κατασκευης σωματος κι αυτοι σε αποχρωσεις του πρασινου η μπλε, καρκινοι ειτε στρογγυλοπροσωποι αποχρωσεις του μπλε ανοιχτοχρωμα μαλλια και ισως προβλημα ακμης πεταχτουτσικα δοντια η φινο προσωπακι με καλες αναλογιες, λιονταρια μετριου αναστηματος συνηθως λεμε παντα ε, με μεγαλη ραχη μακρια πλατη σαν του λιονταριου παρουσιαστικο που βγαζει κατι φινο οπως και στους ζυγους εννοειται με χαιτη παντα συνηθως παλι ανοιχτα χρωματα, παρθενοι καλοφτιαγμενοι στο σωμα οπως οι διδυμοι καπως ανεκφραστοι στην οψη με καλο αναστημα ομορφοι ανθρωποι συνηθως οπως και οι ζυγοι, σκορπιοι συνηθως οι γυναικες ειναι μικροκαμωμενες με μικρουλι πιγουνι εντονο βλεμμα ολοι ωραια ματια καπως ψυχροι δεν ειναι ιδιαιτερα εκφραστικοι, τοξοτες καλοφτιαγμενοι στο καστανο χρωμα συνηθως μαλλια συνηθως μακρια οι γυναικες με ιδιορρυθμο στυλακι αθλητικο πιο πολυ, αιγοκεροι μακροστενοι εντονα ζυγωματικα γωνιες καπως ψυχροι σου βγαζει κατι το υφος τους, υδροχοοι καλοφτιαγμενοι ψηλοι αποχρωσεις του μπλε συχνα καπως απροσιτοι και ξυλινοι οπως ολα τα ζωδια του αερα, ιχθεις συνηθως ανομιομορφο σωμα ωραιο προσωπο ομως αναστημα και χρωματα οτι να ναι!αλλα νομιζω οτι μπορουμε να παρουμε στοιχεια απ το αναλογο ζωο, δηλαδη οι ταυροι παιρνουν η πανω στους ωμους μπρατσα πλατη στομαχι οπως το ιδιο το ζωο που ειναι δυνατο στο σωμα με πιο μικρα ποδαρακια η παιρνουν κατω απ τη μεση. ολα αυτα στο περιπου ειπαμε και βαση αυτων που εχω παρατηρησει εγω:wink2:

 

 
Page 7 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads