s
ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ - Page 7
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 7 of 27 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ... LastLast
Results 61 to 70 of 270
  1. #61

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Quote Originally Posted by aigokeraki! View Post
    Ευχαριστώ CTT!!!...

    Τώρα δηλαδή το μόνο που μένει είναι να βρω κάποιον να του μάθω τη μέθοδο σου....!!!:amuse: :amuse:
    Μήπως μπορείς να την μάθεις σε εμένα...?????:bigsmile:

  2. #62
    Join Date
    Feb 2007
    Όνομα:
    Μαρια
    Location
    Αθηνα
    Posts
    353

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Quote Originally Posted by alice7 View Post
    Καλησπέρα emmalene , Κατάλαβες μήπως πως τα ρίχνουμε τα χαρτια ??? σαν μπερδεμενα να μας τα λεει η φιλη μας...:blink:
    πες μου τι δεν καταλαβαινεις Alice μουκαι αν μπορω πολυ ευχαριστως να σου πω.Παντως και εγω που δεν κατεχω πολυ απο χαρτια μου φανηκαν σχετικα απλα.Το διαβασες το θεμα απο την πρωτη σελιδα?γιατι λεει διαφορες διευκρινισεις σε πολλα σημεια.:bigsmile:
    There are only two tragedies in life: one is not getting what one wants, and the other is getting it.
    A little sincerity is a dangerous thing, and a great deal of it is absolutely fatal.
    Oscar Wilde

  3. #63

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Quote Originally Posted by emmalene View Post
    πες μου τι δεν καταλαβαινεις Alice μουκαι αν μπορω πολυ ευχαριστως να σου πω.Παντως και εγω που δεν κατεχω πολυ απο χαρτια μου φανηκαν σχετικα απλα.Το διαβασες το θεμα απο την πρωτη σελιδα?γιατι λεει διαφορες διευκρινισεις σε πολλα σημεια.:bigsmile:
    Μόλις σε έκανα add στο msn . Θέλεις να τα πούμε απο εκει?

  4. #64

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Quote Originally Posted by Marlene View Post
    Δεν ειμαι σιγουρη αν τα εριξα σωστα..εχω μπερδευτει και δεν βγαζω ακρη.Δεν ξερω αν μπορει κανεις ή γινεται να με βοηθησει....
    Μου βγηκαν τα χαρτια με αυτη την σειρα

    Α σπαθι Q κουπα Q μπαστ. J σπαθι Κ μπαστ. 10 μπαστ. Α μπαστ.
    9 σπαθι Κ κουπα Q kαρω 8 κουπα 2 σπαθι 10 καρω Κ καρω
    8 σπαθι J μπαστ. Q σπαθι 2 μπαστ. 4 κουπα J κουπα Κ σπαθι


    :worried: :unsure:
    Και εγω το δοκιμασα αλλα δεν βγαζω νοημα....εσυ τελικα εβγαλες???:weird:

  5. #65

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Η ερμηνεία των χαρτιών είναι λίγο περίπλοκη έχει σημασία ποιό χαρτι είναι δίπλα , ποιό είναι απο πάνω και πάει λέγοντας
    Οταν λές τα χαρτιά προσπάθησε να δεις τι βλέπεις και όχι απλά να ερμηνεύσεις...

    :idea: :idea:

  6. #66

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Quote Originally Posted by katrina_1! View Post
    Η ερμηνεία των χαρτιών είναι λίγο περίπλοκη έχει σημασία ποιό χαρτι είναι δίπλα , ποιό είναι απο πάνω και πάει λέγοντας
    Οταν λές τα χαρτιά προσπάθησε να δεις τι βλέπεις και όχι απλά να ερμηνεύσεις...

    :idea: :idea:

    Καλημέρα Katrina , Μήπως μπορείς να με βοηθήσεις στην ερμήνεια ? τα έριξα αλλα δεν μπορεσα να βγαλω νοημα ..:sad2:

  7. #67

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    καλησπέρα, δοκίμασα να το κάνω, τα χαρτιά είναι 33 τελικά,το προβλημα μου δεν ειναι αυτό αλλά ότι χαθηκα κάπου στο θέμα της ερμηνείας.... αν μπορείς σε παρακαλώ καποιά στιγμη να βοηθήσεις!ευχαριστώ!

  8. #68

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Γειά σας! CTT, έχω ένα πρόβλημα, από χθες που μπήκα έχω ενθουσιαστεί πολύ με τον τρόπο που ρίχνεις τα χαρτια, αλλά δυσκολεύομαι πολύ στην ερμηνεία τους και κυρίως στον συνδυασμό των φύλλων μεταξύ τους.... :blink: Τα ρίχνω και τα ξαναρίχνω και ακόμα νόημα δεν μπορώ να βγάλω... μήπως επειδή τα ρίχνω για μένα και δεν είμαι αντικειμενική;;;;;; :unsure:

  9. #69
    Join Date
    May 2007
    Posts
    9

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Γεια σας

    Επανω στο 8 κουπα, δηλαδη στην ψυχη του (ειναι πιο ανοιχτοχρωμος απο μενα) επεσαν τα φυλλα 8 σπαθι, Βαλες καρο και Ασος σπαθι.

    Τι σημαινει?

    Ευχαριστω για τη βοηθεια σας.2007 most impressive screensavers

    myscreensavers.info

  10. #70

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Quote Originally Posted by elena33 View Post
    Γεια σας

    Επανω στο 8 κουπα, δηλαδη στην ψυχη του (ειναι πιο ανοιχτοχρωμος απο μενα) επεσαν τα φυλλα 8 σπαθι, Βαλες καρο και Ασος σπαθι.

    Τι σημαινει?

    Ευχαριστω για τη βοηθεια σας.2007 most impressive screensavers

    myscreensavers.info
    Χα! Αυτό το πρόβλημα έχω και εγώ.. Γενικά είναι πολύ δύσκολος στην ερμηνεία του αυτός ο τρόπος....
    Λοιπόν ας κάνουμε υποθέσεις:
    1) συζητάει τη σχέση του με σένα με κάποιον φίλο του ξανθό.
    2) θέλει να κάνει σχέση με σένα και το συζητάει με ξανθό φίλο του..
    3) Θα βοηθήσει να τα φτιάξετε κάποιος φίλος (ξανθός).

    Τώρα τι να σου πω... Κι εγώ δυσκολεύομαι πολύ.. Αν σου βγει κάτι πες, μπας και καταλάβουμε περισσότερο την ερμηνεία..

 

 
Page 7 of 27 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads