s
Τι ειναι τελικα ο Αρης??? - Page 7
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 7 of 16 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... LastLast
Results 61 to 70 of 154
  1. #61

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    Quote Originally Posted by Taurus F View Post
    Ok, το καταλαβαίνω...απλά παρασύρθηκα απο την συννέχεια των σκέψεων μου... με αποτέλεσμα να κλαψουρίζω ψάχνοντας εύκολες λύσεις και απαντήσεις
    Απλά θα θελα να γίνω εγώ ο προσωπικός μου αστρολόγος...είναι και το οτι δεν μπορώ να συνηδητοποιήσω ίσως οτι η αν'αλυση τέτοιων θεμάτων χρήζει πολλαπλής μελέτης και δεν εκφράζεται σε 2 3 αράδες όπως εγώ ήθελα :embarrest. Το παλεύω πάντως :toung:
    Εχω την εντύπωση ότι βιάζεσαι και ότι δεν είσαι αντικειμενική με τον εαυτό σου :bigsmile: Για αυτό και δυσκολεύεσαι να δεις αυτό που είναι και βλέπεις αυτό που μάλλον θέλεις :bigsmile:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  2. #62
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    134

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    Quote Originally Posted by kia View Post
    Αν σκεφτούμε ότι ο ¶ρης είναι ο θεός του πολέμου και δίνει δράση και θέληση, σε συνδυασμό με τον Λεόντα που είναι αρχηγικό ζώδιο, μάλλον κοιτούν πολύ ψηλά και αυτό που θέλουν θα το πάρουν!

    Η καλύτερη θέση για τον ¶ρη είναι στον Κριό και τον Σκορπιό, μιας και ειναι ο κυβερνήτης τους (θέση κυριαρχίας).
    Σε αδυναμία είναι στον Ζυγό.
    Σε έξαρση στον Αιγόκερω.
    Σε πτώση στον Καρκίνο.

    Να κοιμάμαι ήσυχη δηλαδή που έχω άρη στον σκορπιό? Τι γίνεται όταν και ο κυβερνήτης του ωροσκόπου είναι ο Αρης?

  3. #63
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    108

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    Να σας πω την αλήθεια, ο ¶ρης είναι φανταστικός πλανήτης.
    Με εχει σώσει άπειρες φορες και με βοηθά να "βάζω στη θεση τους" όλους όσους καποιες φορες επιχειρούν να με μειώσουν, λογω του φυλου μου (γυναίκα σε ανδροκρατούμενη δουλεια).
    Με άρη και αφροδίτη σε σύνοδο στον κριο, δεν αφηνω κανεναν να με πληγωσει και να με αμφισβητήσει.
    Αυτος είναι ο ¶ρης. Ένας σωτήριος πλανήτης για τις γυναικες.

  4. #64
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    257

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    οταν ειναι στο Κριο ...............................μπορεί να ειναι σωτήριος για ρωτα και αυτούς που εχουν Αρη σε ζωδια του νερού που δεν ειναι πολεμικοί τύποι

  5. #65

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    Quote Originally Posted by GIRL View Post
    οταν ειναι στο Κριο ...............................μπορεί να ειναι σωτήριος για ρωτα και αυτούς που εχουν Αρη σε ζωδια του νερού που δεν ειναι πολεμικοί τύποι
    Να σου πω κατι ομως????εχω γνωστους με Αρη στο Κριο..πολλες φορες γινονται γραφικοι οταν ερχονται σε αντιπαραθεση..σπανιως τους παιρνει καποιος στα σοβαρα...:toung:

  6. #66
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    Quote Originally Posted by GIRL View Post
    οταν ειναι στο Κριο ...............................μπορεί να ειναι σωτήριος για ρωτα και αυτούς που εχουν Αρη σε ζωδια του νερού που δεν ειναι πολεμικοί τύποι
    Μην ξεχνας οτι ειναι ο παραδοσιακος κυβερνητης του Σκορπιου...
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

  7. #67

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    GIRL κάτι άλλο θα τον χαλάει τότε τον γνωστό σου γιατί ο ¶ρης στον Κριό (τον έχω κι εγω εκεί) δεν χαρίζεται και σίγουρα δεν μπορείς να μην τον πάρεις στα σοβαρά.

    Καλά τα λέει το μέλος starfish πάντως.

  8. #68

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    Quote Originally Posted by zouzounaraa View Post
    GIRL κάτι άλλο θα τον χαλάει τότε τον γνωστό σου γιατί ο ¶ρης στον Κριό (τον έχω κι εγω εκεί) δεν χαρίζεται και σίγουρα δεν μπορείς να μην τον πάρεις στα σοβαρά.

    Καλά τα λέει το μέλος starfish πάντως.

    Πω πω ζουζουνακι σε φανταζομαι ηδη..διδυμακι κιολααα!!!!με Αρη στο Κριο!!!!!!!!!

  9. #69

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    Quote Originally Posted by aries engineer View Post
    Πω πω ζουζουνακι σε φανταζομαι ηδη..διδυμακι κιολααα!!!!με Αρη στο Κριο!!!!!!!!!
    χαχα καλά το φαντάζεσαι, είναι show από μόνο του το θέμα και ο συνδυασμός. :toung:

  10. #70
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    Quote Originally Posted by zouzounaraa View Post
    χαχα καλά το φαντάζεσαι, είναι show από μόνο του το θέμα και ο συνδυασμός. :toung:
    Σου αρεσει να εχεις πανω απο εναν αντιπαλο καθε φορα;;
    [Κατι σαν τις ταινιες του Τσακυ Τσαν: σκηνη με λιγοτερους απο δυο αντιπαλους δεν υπαρχει!!!]
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

 

 
Page 7 of 16 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads