s
Ζώδια και απιστία - Page 7
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 7 of 17 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... LastLast
Results 61 to 70 of 162
  1. #61

    Re: Ζώδια και απιστία

    Quote Originally Posted by aries engineer
    Οι Κριοί είναι ιδιάζουσα περίπτωση....Επειδή αρκετοί φίλοι μου είναι κριοί,τα αδέρφια μου είναι κριοί και εγώ,θα σας πω το εξης.....Οι Κριοί τρελαίνονται για το φλέρτ και αρκετές φορές φαντασιώνονται καταστάσεις Αλλά επειδή είμαστε άθλιοι στο ψέμα και γενικότερα μας καταλαβαίνουν αμέσως αποφευγουμε τετοιες ¨κακοτοπιές¨" γιατί απλά βαριόμαστε τη γκρίνια
    Θα σας έλεγα να προσέχετε τους άνδρες Λιοντάρια,δεν πρόκειται να το πάρετε ποτέ χαμπαρι:bigsmile:
    Όσο για τους Σκορπιούς...δεν είναι άπιστοι,όταν ξενερώνουν την κάνουν με ελαφρά..απλα εσύ δεν καταλαβαίνεις τι και πώς και γιατί:toung:

  2. #62
    Join Date
    Jul 2006
    Όνομα:
    DR WHO
    Location
    Στη Σκια
    Posts
    380

    Re: Ζώδια και απιστία

    Ακριβως με ελαφρα πηδηματακια στην καλυτερη περιπτωση
    οσο στην χειροτερη ανταποδιδουμε με ισους ορους....


    Και οχι οτι την βρισκουν οι Σκορπιοι στο να τους φτυνει το αντιθετο φυλλο οπως γραφουν καποια αρθρα απο δω μεσα και οτι τρεχουν σαν τα σκυλακια απο πισω....


    Τωρα οσο αφορα για τους Κριους δεν γνωριζω γιατι δεν εχω συνταντησει γυναικα Κριο αλλα ουτε εχω κανενα φιλο Κριο
    εκτος απο οσα εχω ακουσει φυσικα

  3. #63

    Re: Ζώδια και απιστία

    πολυ καλο το αρθρο. ειμαι λιονταρι αλλα στο μονο που δεν ταιριαζω απολυτα ειναι οτι θελουν παντα να ειναι στο επικεντρο της προσοχης ολων. στα υπολοιπα εχετε πεσει μεσα.

  4. #64

    Re: Ζώδια και απιστία

    Πολύ καλό άρθρο όντως! Ως Δίδυμοι πάντως ,το παραδέχομαι,τσιλιμπουρδίζ καμιά φορά.:σφύριγμα Όσο για τους Σκορπιούς,όντως καήκαμε και μάθαμε.Και για να απιστήσουν πρέπει να σ'έχουν πρώτα ξεγράψει κ για να σε ξεγράψει ένας Σκορπιός έχει πάντα πολύ καλούς λόγους.Τους θεωρώ απ'τους πιο δίκαιους και έξυπνους ανθρώπους.

  5. #65

    Re: Ζώδια και απιστία

    Πολύ σωστό το άρθρο. Και οντως σε μας τα κριαρια μας αρεσει πολυ το φλερτ αλλά συνηθως σταματαμε εκεί.

  6. #66
    Join Date
    Feb 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    233

    Re: Ζώδια και απιστία

    Συμφωνω για Κριούς.
    Θέλω πάρα πολύ να είναι έτσι για τους Ταύρους και τους Ζυγούς αλλα ακόμα το ψάχνω....ρε παιδιά πείτε έτσι είναι;
    Επίσης συμφωνώ για τους Ιχθείς...

    Α!!! και οι Δίδυμοι όντως τσιλιμπουρδίζουμε αλλα δεν ξέρω αν λέγεται απιστία αυτό...:embarrest :unsure:

  7. #67
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    18

    Re: Ζώδια και απιστία

    Συμφωνώ απόλυτα με το άρθρο. Τουλάχιστον εμένα με αντιπροσωπεύει 100%. Ακόμα και με πολλά προβλήματα οποιαδήποτε αλλαγή μου φαίνεται βουνό και προτιμώ να ανέχομαι κάποια πράγματα απο το να τα αλλάξω. Βέβαια η υπομονή έχει και όρια. Εχετε δει Ταύρο σε υαλοπωλείο????

  8. #68

    Re: Ζώδια και απιστία

    Quote Originally Posted by ninja View Post
    Εχετε δει Ταύρο σε υαλοπωλείο????
    Όλο και κάποιον θα έχουμε δει......

    Δες και αυτό το κείμενο με αφορμή αυτό που έγραψες Ο ¶ρης στον Ταύρο - Ταύρος σε υαλοπωλείο...

  9. #69
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Φωτεινή
    Location
    thessaloniki
    Posts
    3,068

    Talking Re: Ζώδια και απιστία

    Quote Originally Posted by kia View Post
    Όλο και κάποιον θα έχουμε δει......

    Δες και αυτό το κείμενο με αφορμή αυτό που έγραψες Ο ¶ρης στον Ταύρο - Ταύρος σε υαλοπωλείο...
    Για να ζήσεις να το διηγηθείς, δεν εφταιγες εσύ kia!:toung:

    Αργεί λίγο ο Ταυρος,αλλά αν πάρει μπρός...:amazed:
    επικοινωνία:
    horarycraftsman@gmail.com
    https://www.facebook.com/pages/The-H...38930886253370

    Starwalk στον http://www.e-star.gr κάθε Πέμπτη 21:00-23:00
    Aρχείο εκπομπών : http://www.mixcloud.com/Fotini_Chris/

    'Το πληγωμένο μάτι γιατρεύεται ευκολότερα απο το πληγωμένο μυαλό'

  10. #70

    Re: Ζώδια και απιστία

    Quote Originally Posted by roadrunner View Post
    Αργεί λίγο ο Ταυρος,αλλά αν πάρει μπρός...:amazed:
    Αργεί, έτσι ώστε να μαζέψει, να φορτώσει για τα καλά και να κάνει σωστά τη δουλειά του!!!! Ε μην τα κάνει και μισά...ή όλα ή τίποτα!

    Αν πάρει μπρος ο Ταύρος, καλό είναι να κρύψουμε όλα τα γυαλικά που υπάρχουν στα σπίτια μας, εκτός αν είναι παλιά και θέλουμε να τα αλλάξουμε, οπότε θα μας κάνει και χάρη να μας απαλλάξει από τον κόπο να τα πετάξουμε !!! :toung:

 

 
Page 7 of 17 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads