s
...Παρθενακια.... - Page 7
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 7 of 12 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... LastLast
Results 61 to 70 of 111
  1. #61
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Φωτεινή
    Location
    thessaloniki
    Posts
    3,068

    Re: ...Παρθενακια....

    Μια κολλητή μου φίλη που είναι Λέων με ωροσκόπο Τοξότη, έχει μια τριπλή συνοδο προσωπικών πλανητων στην Παρθένο και έχει την ίδια συνήθεια! Βιολογικός καθαρισμός, όλα τακτοποιημένα και ευθυγραμμισμένα.Ούτε κοκκος σκόνης πουθενά

    Νομίζω ότι όσοι / οσες έχουν πολλούς πλανητες στην παρθένο εχουν πιό έντονα τελικά τα χαρακτηριστικά από όσους έχουν τον ήλιο τους εκεί.:bigsmile:
    επικοινωνία:
    horarycraftsman@gmail.com
    https://www.facebook.com/pages/The-H...38930886253370

    Starwalk στον http://www.e-star.gr κάθε Πέμπτη 21:00-23:00
    Aρχείο εκπομπών : http://www.mixcloud.com/Fotini_Chris/

    'Το πληγωμένο μάτι γιατρεύεται ευκολότερα απο το πληγωμένο μυαλό'

  2. #62
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: ...Παρθενακια....

    Quote Originally Posted by Αργοναύτης View Post
    Μην χάνεις το κουράγιο σου συνάδελφε. Αρέσουμε σε πολλούς. Τους πονάμε αλλά τους αρέσει :toung:
    Δεν το χανω το κουραγιο μου! Ισα ισα που το αντιμετωπιζω παιχνιδιαρικα, χασκογελωντας τρυφερα με τα σχολια των αλλων.

    Επισης, το betadin ειναι ειδος εν ανεπαρκεια στο σπιτι μου, η οργανωση ειναι ονειρο θερινης νυκτος, η ευθυγραμμιση μια πινελια με καταδικασμενη υπαρξη, η αποταμιευση μια λεξη απομειναρι απο εκθεση της 4ης δημοτικου....:nuts::nuts:
    Η ορθογραφια ομως .......:toung::toung:
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

  3. #63

    Re: ...Παρθενακια....

    Τελικά όλοι έχετε μεγάλη ιδέα για τον εαυτό σας παρά τα σχόλια για Λέοντες και Τοξότες :toung:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  4. #64
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Φωτεινή
    Location
    thessaloniki
    Posts
    3,068

    Re: ...Παρθενακια....

    Quote Originally Posted by Μητσάκος View Post
    Τελικά όλοι έχετε μεγάλη ιδέα για τον εαυτό σας παρά τα σχόλια για Λέοντες και Τοξότες :toung:

    Αναγνωρίζω στο ζώδιο της Παρθένου την μετριοπάθεια



    Κάτι που δεν μπορώ να υποστηρίξω για τα υπολοιπα ζώδια:toung:
    επικοινωνία:
    horarycraftsman@gmail.com
    https://www.facebook.com/pages/The-H...38930886253370

    Starwalk στον http://www.e-star.gr κάθε Πέμπτη 21:00-23:00
    Aρχείο εκπομπών : http://www.mixcloud.com/Fotini_Chris/

    'Το πληγωμένο μάτι γιατρεύεται ευκολότερα απο το πληγωμένο μυαλό'

  5. #65
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: ...Παρθενακια....

    Quote Originally Posted by Μητσάκος View Post
    Τελικά όλοι έχετε μεγάλη ιδέα για τον εαυτό σας παρά τα σχόλια για Λέοντες και Τοξότες :toung:

    Ειδες;:nuts:
    Δεν διαφερουμε απο τους υπολοιπους ... φυσιολογικους!!:toung::toung:

    **μετριοπαθεια; Φωτεινη μη μας θαβεις ασε να ψωνιστουμε κι εμεις λιιιιιγοο....
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

  6. #66

    Re: ...Παρθενακια....

    Είδατε τι σας λέω
    Εγώ μπορεί να έχω μεγάλη ιδέα για τον εαυτο μου αλλα τη στηρίζω σε δεδομένα και αντικειμενική πραγματικότητα :nuts:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  7. #67
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: ...Παρθενακια....

    Quote Originally Posted by Μητσάκος View Post
    Είδατε τι σας λέω
    Εγώ μπορεί να έχω μεγάλη ιδέα για τον εαυτο μου αλλα τη στηρίζω σε δεδομένα και αντικειμενική πραγματικότητα :nuts:
    Tς! Τς! Ιδου το ιδανικο παραδειγμα υποκειμενικοτητας!!:toung::toung:
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

  8. #68
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: ...Παρθενακια....

    Quote Originally Posted by Ιφιγένεια View Post
    Οι Υδροχόοι δεν είναι τσιγκούνηδες... απλώς σκέφτονται με τελείως διαφορέτικό τρόπο από τους υπόλοιπους φυσιολογικούς ανθρώπους... αυτό σημαίνει οτι αν κάποιες φορές δείχνουν οτι αποφεύγουν να πληρώσουν το πιθανότερο, αν όχι σίγουρο, είναι οτι δεν τους έχει καν περάσει αυτό από το μυαλό , όχι από τσιγκουνιά αλλά γιατί είναι από αλλο πλανητη(στον πλανητη τους τα χρήματα δεν έχουν εφευρεθει... εκει ζουν με ιδεολογιες, οράματα κ.α. )
    Επειδή έχω ζήσει υδροχόους γι'αυτό το λέω... Αν τους το ζητήσεις θα σου δώσουν ό,τι θες στο 5πλάσιο...!
    Και ας επιστρέψουμε στο θέμα μας... ΄για τους παρθένους που λένε οτι έχουν μανία μ την τάξη και την καθαριοτητα... εγώ γιατί είμαι ακριβώς το αντίθετο???(ο ορισμός της ανοργανωσιάς και της ακαταστασίας...).. Τοσο πολύ μπορεί να επηρεάσει ένας ωροσκόπος?
    Οι αλλοι παρθένοι τι έχουν να πουν επι τουτου?
    φιλικο ζευγαρι υδροχοων:
    αντρας: παμε σημερα μπουζουκια?
    κοπελα: δεν μου φτανουν τα λεφτα...
    αντρας: α κριμα μπορει να παω μονος μου!

    η γιαγια μου ειναι παρθενος και εχει αλλεργια στη σκονη, στα ιχνη βρωμιας, και το αγαπημενο της σπορ το σκουπισμοσφουγγαρισμα
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  9. #69

    Re: ...Παρθενακια....

    Παρθενάκι κι εγώ και πολύ θα ήθελα να είχα αυτό το χαρακτηριστικό με την τάξη και την τελειότητα..τί στο καλό μόνο τα αρνητικά χαρακτηριστικά έχω....??!!! Κάτι πρέπει να κάνουμε πάντως με αυτή την παραφιλολογία γύρω από το ζώδιό μας..μια γνωστή μου λέει ότι έχουμε καταντήσει μάστιγα πια!! Και αυτό με τα μαθηματικά...ποτέ μου δεν κατάφερα να γράψω πάνω από τη βάση!! Μήπως είμαι διχασμένη προσωπικότητα??

  10. #70

    Re: ...Παρθενακια....

    Quote Originally Posted by maer8 View Post
    Παρθενάκι κι εγώ και πολύ θα ήθελα να είχα αυτό το χαρακτηριστικό με την τάξη και την τελειότητα..τί στο καλό μόνο τα αρνητικά χαρακτηριστικά έχω....??!!! Κάτι πρέπει να κάνουμε πάντως με αυτή την παραφιλολογία γύρω από το ζώδιό μας..μια γνωστή μου λέει ότι έχουμε καταντήσει μάστιγα πια!! Και αυτό με τα μαθηματικά...ποτέ μου δεν κατάφερα να γράψω πάνω από τη βάση!! Μήπως είμαι διχασμένη προσωπικότητα??
    Αν επιτρέπεται, τι ωροσκόπο έχετε?
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

 

 
Page 7 of 12 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads