s
Λέων ...Ο Μεγαλοπρεπής ηγέτης του ζωδιακού - Page 7
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 7 of 8 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 8 LastLast
Results 61 to 70 of 77
  1. #61
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    30

    Re: Λέων ...Ο Μεγαλοπρεπής

    Quote Originally Posted by GIRL View Post
    για τον Λέοντα ωροσκόπο δεν αναφέρεται το άρθρο.
    Σχετικά με την Σελήνη στο Λιοντάρι αν αφορά άντρα θέλω να προσθέσω ότι θέλει την γυναίκα δίπλα του να είναι αστραφτερή . αυτό που λέμε "να περπατάει και να βροντάει", έχω φίλο με αυτή την Σελήνη, έχει όμως και μια εξάρτηση απο την μητέρα του
    έτσι ακριβώς συμβαίνει...

  2. #62
    Join Date
    Dec 2008
    Όνομα:
    Myriam
    Location
    lefkosika
    Posts
    5

    Re: Λέων ...Ο Μεγαλοπρεπής

    Και εγώ είμαι λιοντάρι, είμαι ναι πολύ περήφανη, πολύ αισιόδοξη, λατρευώ φίλους και οικογένεια, θεωρώ ότι επαγγαλματικά τα πάω άριστα, εννοείται φυσικά ότι έχω πληγωθεί. Δε θα έλεγα βέβαια ότι έδινα ποτέ σημασία σε υλικά αγαθά, και ποτέ δε ζήτησα να μου τα προσφέρει οποιοσδήποτε άλλος εκτός από τον εαυτό μου, μέσα από την εργασία και την προσπάθεια μου. Δε θεωρώ ότι είμαι εγωίστρια, αντίθετα μάλιστα

  3. #63
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    5

    Re: Λέων ...Ο Μεγαλοπρεπής

    ...απο προσωπική πειρα...με Λιονταρια θα πω οτι ...ειναι φιλοτιμα.. αλλα δεν ξερουν να αγαπουν..ισως γιατι ο εαυτος τους ειναι πανω απο ολα!!! Νομιζουν οτι αγαπουν...αλλα μην ξεγελιεστε!!!.. Ο,τι και να τους δωσεις...θα σου το βγαλουν κομματι απο την μύτη!...Μπορω να πω ομως οτι ειναι πιστοι σαν αντρες...αν ειναι ευχαριστημενοι δεν θα κοιταξουν ευκολα δεξια και αριστερα...
    Βεβαια...εξαρταται και ο ωροσκοπος φανταζομαι και οι συγκυριες...
    Οσο για τις λιονταρινες...η καλυτερη μου φιλη ειναι λιονταρινα...αλλα και μια αλλη η μεγαλυτερη υποκριτρια... αντε τωρα βγαλε συμπερασμα!!!
    Εγω? Ιχθεις.... Τα λιονταρια ..τρωνε τα ψαρακια? Θελει μεγαλη υπομονη πιστευω... αλλα απο αυτη νομιζω οτι οι Ιχθεις εχουν μπολικη!

  4. #64
    Join Date
    Jan 2008
    Όνομα:
    Ράνια
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,277

    Re: Λέων ...Ο Μεγαλοπρεπής

    Quote Originally Posted by ostrako View Post
    Εγω? Ιχθεις.... Τα λιονταρια ..τρωνε τα ψαρακια? Θελει μεγαλη υπομονη πιστευω... αλλα απο αυτη νομιζω οτι οι Ιχθεις εχουν μπολικη!
    Μερικες φορες τα τρωνε, αλλα μερικες αλλες τους καθεται και ψαροκοκαλο :toung:

  5. #65
    Join Date
    Dec 2004
    Όνομα:
    Σοφία
    Posts
    342

    Re: Λέων ...Ο Μεγαλοπρεπής

    Quote Originally Posted by black moon View Post
    Μερικες φορες τα τρωνε, αλλα μερικες αλλες τους καθεται και ψαροκοκαλο :toung:
    Ναι..είναι η ενίοτε λεγόμενη εκδίκηση της φύσης..:toung:
    Ο σκοπός στη ζωή είναι να πεθαίνεις νέος, όσο πιο αργά γίνεται...

  6. #66
    Join Date
    Sep 2009
    Όνομα:
    mairi
    Location
    athens
    Posts
    6

    Re: Λέων ...Ο Μεγαλοπρεπής

    ONTWS SKORPIOS KAI LEWN EXOYN TRELO PATHOS ALLA EPISHS TO MELLON EINAI ANEVAIO DYSTYXWS..

  7. #67
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Λέων ...Ο Μεγαλοπρεπής

    Quote Originally Posted by lion_woman View Post
    ONTWS SKORPIOS KAI LEWN EXOYN TRELO PATHOS ALLA EPISHS TO MELLON EINAI ANEVAIO DYSTYXWS..
    αγαπητο μελος γυρισε το πληκτρολογιο σου στα ελληνικα μικρα γραμματα
    ετσι γραφουμε στο σαιτ που μας φιλοξενει:bigsmile:

    σε ευχαριστω πολυ
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

  8. #68
    Join Date
    Sep 2009
    Όνομα:
    mairi
    Location
    athens
    Posts
    6

    Re: Λέων ...Ο Μεγαλοπρεπής

    Χιλια συγγνωμη βρε παιδακια μου.Δεν ηξερα για ελληνικα και μικρα γραμματα...Δεν θα ξαναγινει!Σας το υποσχομαι!!

  9. #69
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    5

    Re: Λέων ...Ο Μεγαλοπρεπής

    Πολυ παρεξηγημένοι οι λέοντες βλέπω!

    Σίγουρα αγαπουν τον εαυτό τους , αλλά δεν ειναι και απολυτα κακό να είσαι κ λίγο ψώνιο.. ¶λλωστε ο κάθε άνθρωπος κρύβει μέσα του ένα 'ψώνιο' . ¶λλοι το εξωτερικευουν νωρίτερα, αλλοι αργότερα , άλλοι ποτέ! Ο λέοντας δε , που σχετίζεται κ με την σκηνή/θέατρο , θέλει να έχει τα φώτα πάνω του. Πώς να μην είναι ψωνάκι λοιπόν!? Και σεις ζηλευετε απλά, για αυτο το λέτε! :toung:
    Εξου κ το δράμα του λέοντα , που ειπώθηκε σε κάποια ποστ πιο πάνω... Ναι είναι δραματοποιός..Ειναι καλλιτεχνης κ ίσως την κάθε στιγμή/κατασταση/υποθεση/περιστατικο την βιώνει κ αντιδρά σαν να ειναι on stage!
    Όσο για το χρήμα,δεν ειναι τσιγγουνηδες ... Οι πιο γενναιοδωροι του ζωδιακού. (¶λλοι είναι σφιχτοχέρηδες.. ->κοιτα ένα ζώδιο πριν απο το βασιλιά) :nuts:
    Και εγωιστές ειναι, ναι! Αλλά όταν αγαπούν τα δινουν όλα! Όλα για όλα! Αν τους αγαπάς θα κάνουν τα πάντα για σένα. Αν τους απορρίψεις, μην απορήσεις γιατι θα σου ρίξουν ενα μιζερο βλέμμα συναντωντας σε στον δρόμο. Η υπερηφάνεια του λέοντα πληγώνεται πολύ ευκολα. Και αν δεν εισαι άξια για να γίνεις η λεοντίτσα του ( η βασιλισσα του ) , τότε μην περιμένεις κ πολλά! Όσον αφορά τον εγωισμο τους , ναι! Πρεπει να τους λές συνέχεια ναι σε οτι κ να λένε .... κ να σου φαίνεται οτι αυτο που λέει ο βασιλιάς σου ειναι σωστο , να συμφωνεις μαζί του στην κάθε φαινη ιδέα του ( ακομη κ αν την πασαρες εσύ με διπλωματικο τροπο ) , να του δειχνεις με οποιοδηποτε τρόπο οτι ειναι 'αυτος κ άλλος κανεις', να τον θαυμάζεις για το 'είναι' του κ να αναγνωρίζεις τις πράξεις του.Ακομη κ όταν διαφωνείτε , να κρατάτε μια διπλωματική στάση , γιατί όταν αρχίσει να βρυχάται , γίνεται ..... πολύ άγρια γατούλα(wind kitty)!!!
    Επισης μην ξεχνάτε οτι ειναι και δημιουργικος ο λέοντας! Αν είστε αυτη που κερδισε την καρδιά του, δεν θα πάψει λεπτο να δημιουργει για την σχεση σας , ψυχη τε και σώματι!
    Και ναι του αρέσει η χλιδή κ τα στολίδια( αν ειναι γυναικα). Οπως επισης, δεν εχω γνωρίσει λέοντα που να μην έχει ευρυ κυκλο γνωριμιών κ ιδιαίτερα φίλων! Οι φίλοι για τον λέοντα , ειναι οπως τα ζώα στην ζουγκλα για τον βασιλιά της. Δεν μπορει να σκεφτει την ζωή του δίχως αυτους.. όπως δίχως ηγεσία κ αναγνώριση.

    Καλά ειναι τα λιονταράκια, απλά θέλουν διπλωματική προσέγγιση! Εναν εγωιστή, δεν τον κατακτάς με το έτσι θέλω... αλλά με τρόπο!Και ειδικά όταν πρεπει να τον κάνεις να πιστεψει οτι εκείνος σε κυνηγησε , σε βρηκε κ σε έπελεξε για βασιλισσα του.

  10. #70
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Λέων ...Ο Μεγαλοπρεπής

    αγαπητη αμαζονα :bigsmile:
    δουλικα του λεοντα να γινουμε :toung:
    μονο εναν θρονο δεν ειπες να του ετοιμασουμε
    και φτερα για να του κανουμε αερα:toung:


    φιλικα κουκι
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

 

 
Page 7 of 8 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 8 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads