s
Γυναικεία Σεξουαλικότητα - Αφυπνήστε την - Page 7
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 7 of 11 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 LastLast
Results 61 to 70 of 107
  1. #61
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΑΓΓΕΛΑ
    Location
    αθηνα
    Posts
    22

    Re: Γυναικεία Σεξουαλικότητα - Αφυπνήστε την

    Quote Originally Posted by stam_ba
    Ναι σε όλα αυτά που αναφέρεις,αυτά αφορούν ανθρώπους μέ αχαλιναγωγειτο πάθος,Όπου γύρισε στο βλέμμα θα δεις να συμβαίνουν αυτά γιαυτό δε θέλω να ασχοληθώ με αυτή την πλευρά θέλω να ασχοληθώ με την άλλη πλευρά που σε οδηγεί σε ένα ανώτερο επίπεδο και αυτό το λέω με σιγουριά Και είμαι σίγουρος ότι απ όποια πλευρά και να το ψάξετε κι εσείς θα καταλήξετε στο ίδιο συμπέρασμα Τα λέω όλα αυτά με αφορμή αυτό το άρθρο για τη γυναικεία σεξουαλικότητα τέτοια άρθρα οδηγούν στην κατάπτωση του Ατόμου
    Μην θλιβεσαι.Να εισαι σαν τον ηλιο του μεσημεριου..."ι τσινγκ εξαγραμμο 55"
    Αν μεσα σου εισαι σιγουρος πιο μονοπατι θα παρεις μην σε απασχολει ο τροπος σκεψης των αλλων.Καθε ανθρωπος εχει τον δικο του τροπο και χρονο για να ωριμασει καποια ιδεα μεσα του.Το αρθρο ηταν καλο για γυναικειο σεξουαλικο θεμα,μην γινεσαι απολυτος με τους αλλους και με τον εαυτο σου. Να κυλας σαν το ποταμι ,να εισαι πιο δεκτικος στα μυνηματα που παιρνεις απο γυρω σου ακομα και ο πιο ασχετος ανθρωπος μπορει να εχει κατι να σου πει.......

  2. #62
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Μαρίνα
    Location
    Χαλάνδρι
    Posts
    71

    Re: Γυναικεία Σεξουαλικότητα - Αφυπνήστε την

    Φου... Φου... 1,2 1,2 ακούγομαι??? Ωραία!
    Η αρσενική εκδοχή της Ελένης Λουκά με τάσεις προσυλειτισμού στους Μάρτυρες του Ιεχωβά και απέχθεια στα σημεία στίξης και τις τελείες, παρακαλούμε να περάσει από τον γκισέ παραπόνων του φόρουμ. Αλοίμονο! Ενα άρθρο -όπως εκατοντάδες τέτοιου είδους που δημοσιεύονται κάθε τόσο στα περιοδικά- έγινε θέμα έντονης συζήτησης και προβληματισμού... Να έχουν οι γυναίκες οργασμό? Να έχουν αλλά να κάνουν την πάπια? Πως το τρίβουν το πιπέρι?
    Ήμαρτον... Αφήστε μας τις γυναίκες να χαρούμε λίγο.
    :bigsmile: :bigsmile:
    Ο εν λόγω κύριος παρακαλείται να παραλάβει το ενοχικό του σύνδρομο και να ξαναπιάσει στασίδι στις πορείες διαμαρτυρίας για τον Κώδικα Da Vinci, το 666, το θρήσκευμα στις ταυτότητες κ.ο.κ

    Μαρίνα

  3. #63
    Join Date
    May 2006
    Όνομα:
    Κωνσταντίνα
    Location
    Ηλιούπολη
    Posts
    17

    Re: Γυναικεία Σεξουαλικότητα - Αφυπνήστε την

    Quote Originally Posted by blueyes
    Φου... Φου... 1,2 1,2 ακούγομαι??? Ωραία!
    Η αρσενική εκδοχή της Ελένης Λουκά με τάσεις προσυλειτισμού στους Μάρτυρες του Ιεχωβά και απέχθεια στα σημεία στίξης και τις τελείες, παρακαλούμε να περάσει από τον γκισέ παραπόνων του φόρουμ. Αλοίμονο! Ενα άρθρο -όπως εκατοντάδες τέτοιου είδους που δημοσιεύονται κάθε τόσο στα περιοδικά- έγινε θέμα έντονης συζήτησης και προβληματισμού... Να έχουν οι γυναίκες οργασμό? Να έχουν αλλά να κάνουν την πάπια? Πως το τρίβουν το πιπέρι?
    Ήμαρτον... Αφήστε μας τις γυναίκες να χαρούμε λίγο.
    :bigsmile: :bigsmile:
    Ο εν λόγω κύριος παρακαλείται να παραλάβει το ενοχικό του σύνδρομο και να ξαναπιάσει στασίδι στις πορείες διαμαρτυρίας για τον Κώδικα Da Vinci, το 666, το θρήσκευμα στις ταυτότητες κ.ο.κ

    Μαρίνα
    σωστή...!!

  4. #64
    Join Date
    Jan 2006
    Όνομα:
    Βασίλης
    Location
    Ναύπακτος
    Posts
    46

    Re: Γυναικεία Σεξουαλικότητα - Αφυπνήστε την

    Ελπίζω να μην παρεξηγηθώ κι εγώ φυσιολογικό άτομο είμαι, το να αφεθείς στο πάθος είναι το εύκολο, το δύσκολο είναι να προσπαθείς να ξεπερνάς το ένστικτο που όπως είπα είναι δυνατό και το έχουν όλα τα έμβια όντα Παρεπιπτώντος εδώ να πω ότι πιστεύω ο άνθρωπος ανέπτυξε νοημοσύνη περιορίζοντας αυτό το ένστικτο.Μην γελάσετε αλλά αυτή τη σκέψη την έκανα παρατηρώντας κάτι γάτες που είχα και είδα ότι το αρσενικό ο γάτος όταν ήρθε ο καιρός να ζευγαρώσει εφυγε μακριά από τη μάνα του και τις αδερφές του, μπόρει στο συγκεκριμένο να κάνω λάθος πάντως αυτή ήταν η ευκαιρία που μου δόθηκε να σκεφτώ ότι με αφορμή το ένστικτο ανέπτυξε νοημοσύνη, σιγά σιγά βέβαια Και σε βάθος χιλιάδων χρόνων

  5. #65
    Join Date
    Jan 2006
    Όνομα:
    Βασίλης
    Location
    Ναύπακτος
    Posts
    46

    Re: Γυναικεία Σεξουαλικότητα - Αφυπνήστε την

    Quote Originally Posted by blueyes
    Φου... Φου... 1,2 1,2 ακούγομαι??? Ωραία!
    Η αρσενική εκδοχή της Ελένης Λουκά με τάσεις προσυλειτισμού στους Μάρτυρες του Ιεχωβά και απέχθεια στα σημεία στίξης και τις τελείες, παρακαλούμε να περάσει από τον γκισέ παραπόνων του φόρουμ. Αλοίμονο! Ενα άρθρο -όπως εκατοντάδες τέτοιου είδους που δημοσιεύονται κάθε τόσο στα περιοδικά- έγινε θέμα έντονης συζήτησης και προβληματισμού... Να έχουν οι γυναίκες οργασμό? Να έχουν αλλά να κάνουν την πάπια? Πως το τρίβουν το πιπέρι?
    Ήμαρτον... Αφήστε μας τις γυναίκες να χαρούμε λίγο.
    :bigsmile: :bigsmile:
    Ο εν λόγω κύριος παρακαλείται να παραλάβει το ενοχικό του σύνδρομο και να ξαναπιάσει στασίδι στις πορείες διαμαρτυρίας για τον Κώδικα Da Vinci, το 666, το θρήσκευμα στις ταυτότητες κ.ο.κ

    Μαρίνα
    Κανείς πολύ μεγάλο λάθος δεν χρειάζεται να απαντήσω πάντως θα το κάνω να ξέρεις ότι για την Εκκλησία πιστεύω ότι το ''Παρά φύση'' πνεύμα είναι αυτό που την έχει εκτρέψει από το σκοπό για τον οποίο δημιουργήθηκε

  6. #66
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Μαρίνα
    Location
    Χαλάνδρι
    Posts
    71

    Re: Γυναικεία Σεξουαλικότητα - Αφυπνήστε την

    Quote Originally Posted by stam_ba
    Ελπίζω να μην παρεξηγηθώ κι εγώ φυσιολογικό άτομο είμαι, το να αφεθείς στο πάθος είναι το εύκολο, το δύσκολο είναι να προσπαθείς να ξεπερνάς το ένστικτο που όπως είπα είναι δυνατό και το έχουν όλα τα έμβια όντα Παρεπιπτώντος εδώ να πω ότι πιστεύω ο άνθρωπος ανέπτυξε νοημοσύνη περιορίζοντας αυτό το ένστικτο.Μην γελάσετε αλλά αυτή τη σκέψη την έκανα παρατηρώντας κάτι γάτες που είχα και είδα ότι το αρσενικό ο γάτος όταν ήρθε ο καιρός να ζευγαρώσει εφυγε μακριά από τη μάνα του και τις αδερφές του, μπόρει στο συγκεκριμένο να κάνω λάθος πάντως αυτή ήταν η ευκαιρία που μου δόθηκε να σκεφτώ ότι με αφορμή το ένστικτο ανέπτυξε νοημοσύνη, σιγά σιγά βέβαια Και σε βάθος χιλιάδων χρόνων

    Καλε ακόμα εδώ είναι αυτός???
    Και παρατηρώντας τις γάτες που παράτησαν μάνα και αδελφές στα κρύα του λουτρού για να ζευγαρώσουν το έβγαλες αυτό το συμπέρασμα?
    Δηλαδή ΚΑΙ ΕΔΩ εμπλέκεται η πεθερά μου και η κουνιάδα μου? Να μην το ευχαριστηθώ το σεξ η γυναίκα και να τις έχω πάνω στη χαρά μου μπάστακες στο κεφάλι μου?
    ΑΑΑΑΑ σε παρακαλώ ... τώρα νομίζω πως ξεπέρασες κάθε όριο....

  7. #67
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Κωστής
    Location
    Δουβλίνο
    Posts
    2,027

    Re: Γυναικεία Σεξουαλικότητα - Αφυπνήστε την

    Αγαπητοί φίλοι μέχρι εδώ.
    Το κάναμε το θέμα χωρίς να βγάζω έξω τον ευατό μου χάλια. Πλέον αρχίζει το αστείο και χάνει την "νοστιμιά του".
    Γίνετε φίλοι μας στη νέα μας σελίδα στο Facebook



    Παρακαλώ σιγουρευτείτε ότι ακολουθείτε τους όρους χρήσης του site - forum που είστε μέλος και έχετε αποδεχθεί κατά την εγγραφή σας.

  8. #68
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Re: Γυναικεία Σεξουαλικότητα - Αφυπνήστε την

    αν περιμενουμε να "ζευγαρωσουμε" για να φυγουμε απο το διχτυ ασφαλειας της οικογενειας,χασαμε το τρενο.Οσο για την Εκκλησια, νομιζω οτι περισσοτερο η εξουσια να επηρεαζει συνειδησεις την διεφθειρε.

  9. #69
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΑΓΓΕΛΑ
    Location
    αθηνα
    Posts
    22

    Re: Γυναικεία Σεξουαλικότητα - Αφυπνήστε την

    Quote Originally Posted by blueyes
    απέχθεια στα σημεία στίξης και τις τελείες,

    Μαρίνα
    Εγω τουλαχιστον με τις τελειες καλα τα παω...
    Στους τονους εχω ενα προβλημα δεν τους συμπαθησα ποτε...

  10. #70
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Μαρίνα
    Location
    Χαλάνδρι
    Posts
    71

    Re: Γυναικεία Σεξουαλικότητα - Αφυπνήστε την

    Αντζυ,
    Σε πληροφορώ πως όσα γράφεις τα παρακολουθώ, τα βρίσκω πολύ ενδιαφέροντα και σχεδόν πάντα συμφωνώ. Οι τόνοι και τα πνεύματα ας λείπουν... Για παράδειγμα εγώ, είμαι συχνά ανορθόγραφη. Αλλά αυτό είναι άλλου τόπικ ευαγγέλιο... :bigsmile:
    Μαρίνα

 

 
Page 7 of 11 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads