s
Παρόντες και παρούσες... - Page 65
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 65 of 72 FirstFirst ... 15 55 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... LastLast
Results 641 to 650 of 711
  1. #641
    Join Date
    Jul 2009
    Όνομα:
    Γωγώ
    Location
    Παντού και πουθενά
    Posts
    22

    Re: Παρόντες και παρούσες...

    Παρούσα και εγώ!!!!!Πρ'ολαβα?Δεν πήρα απουσία ε?:nuts:
    Common sense is the collection of prejudices acquired by the age of 18.

  2. #642
    Join Date
    Nov 2009
    Όνομα:
    Άννα
    Location
    Κοντά στο Ονε
    Posts
    581

    Re: Παρόντες και παρούσες...

    Quote Originally Posted by GeorginaV View Post
    Παρούσα και εγώ!!!!!Πρ'ολαβα?Δεν πήρα απουσία ε?:nuts:
    :bigsmile:Οχι φυσικά...... από μας τουλάχιστον!!:bigsmile:
    Οι αδύναμοι άνθρωποι περιμένουν ευκαιρίες. Οι δυνατοί δημιουργούν ευκαιρίες.....

  3. #643

    Re: Παρόντες και παρούσες...

    Quote Originally Posted by παλίρροια View Post
    :bigsmile:Γειά σας!!!!!Παρούσα και Χαρούμενη!!!!
    :w00t:
    :banana
    Παρούσα κι εγώ αστροφιλενάδες , αλλά κάποια όψη μέχει λίγο down:unsure:, έτσι χωρίς ιδιαίτερο λόγο! Αστερόσκονη :bigsmile: γρήγορα να πετάξουμε ψηλά :bigsmile: :bigsmile: όπως ο Πήτερ Παν.............. Πάμε!!!
    Ανάψτε το φάρο στην καρδιά σας, αφήστε το φως του να λάμπει και να γεμίζει το ΕΙΝΑΙ σας. Χωρίς καμία προσπάθεια μπορείτε να είστε ορατοί από χιλιόμετρα μακριά, να φωτίζετε τους άλλους και όλοι μαζί να είμαστε υγιείς άνθρωποι που συνυπάρχουμε στον πλανήτη μας.

  4. #644
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Re: Παρόντες και παρούσες...

    Quote Originally Posted by parkat View Post
    Παρούσα κι εγώ αστροφιλενάδες , αλλά κάποια όψη μέχει λίγο down:unsure:, έτσι χωρίς ιδιαίτερο λόγο! Αστερόσκονη :bigsmile: γρήγορα να πετάξουμε ψηλά :bigsmile: :bigsmile: όπως ο Πήτερ Παν.............. Πάμε!!!


    Εγώ φοβάμαι μην στουκάρω στο ταβάνι.... αφηνω τις πτήσεις για τις εμπειρες :nuts:

  5. #645
    Join Date
    Nov 2009
    Όνομα:
    Άννα
    Location
    Κοντά στο Ονε
    Posts
    581

    Re: Παρόντες και παρούσες...

    Quote Originally Posted by parkat View Post
    Παρούσα κι εγώ αστροφιλενάδες , αλλά κάποια όψη μέχει λίγο down:unsure:, έτσι χωρίς ιδιαίτερο λόγο! Αστερόσκονη :bigsmile: γρήγορα να πετάξουμε ψηλά :bigsmile: :bigsmile: όπως ο Πήτερ Παν.............. Πάμε!!!
    :bigsmile:.......Πάντα μετά απο μια .....περίεργη όψη έρχεται μια πολύ καλή, σύμφωνα με την θεωρία των .....διελεύσεων που ως άπειρο μέλος είμαι .......σε θέση να γνωρίζω.....
    Αρα είναι και αυτές (οι όψεις)είναι απαραίτητες έτσι ώστε εν συνεχεία να εκτιμούμε τις καλές......:bigsmile:
    Μην σε εκπλήσω με την αισιοδοξία μου σε βεβαιώ πως είναι παροδική!!!
    Αχ αυτές οι όψεις μου.......
    Οι αδύναμοι άνθρωποι περιμένουν ευκαιρίες. Οι δυνατοί δημιουργούν ευκαιρίες.....

  6. #646
    Join Date
    Jul 2009
    Όνομα:
    Γωγώ
    Location
    Παντού και πουθενά
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by parkat View Post
    Παρούσα κι εγώ αστροφιλενάδες , αλλά κάποια όψη μέχει λίγο down:unsure:, έτσι χωρίς ιδιαίτερο λόγο! Αστερόσκονη :bigsmile: γρήγορα να πετάξουμε ψηλά :bigsmile: :bigsmile: όπως ο Πήτερ Παν.............. Πάμε!!!
    Αστροφιλεναδίτσα...μήπως σε έχει επηρεάσει η εκλειψη που θα γίνει, αλλά δεν είναι λίγο νωρίς?Σου στέλνω pixie dust μαζί με την αστροφιλία μου να γίνεις καλά!!

    Quote Originally Posted by παλίρροια View Post
    :bigsmile:.......Πάντα μετά απο μια .....περίεργη όψη έρχεται μια πολύ καλή, σύμφωνα με την θεωρία των .....διελεύσεων που ως άπειρο μέλος είμαι .......σε θέση να γνωρίζω.....
    Αρα είναι και αυτές (οι όψεις)είναι απαραίτητες έτσι ώστε εν συνεχεία να εκτιμούμε τις καλές......:bigsmile:
    Μην σε εκπλήσω με την αισιοδοξία μου σε βεβαιώ πως είναι παροδική!!!
    Αχ αυτές οι όψεις μου.......
    Αστρφιλεναδίτσα Β' σου στέλνω και εσένα pixie dust να μείνει αισιόδοξη για πάντα!!!!!!!

    Quote Originally Posted by kiaRRa View Post
    Εγώ φοβάμαι μην στουκάρω στο ταβάνι.... αφηνω τις πτήσεις για τις εμπειρες :nuts:
    Εσένα θα σου στε'ιλω την μαγική μου σκούπα να μάθεις να πετάς!¶ντε καλές πτήσεις!!!
    Common sense is the collection of prejudices acquired by the age of 18.

  7. #647

    Re: Παρόντες και παρούσες...


  8. #648
    Join Date
    Nov 2009
    Όνομα:
    Άννα
    Location
    Κοντά στο Ονε
    Posts
    581

    Re: Παρόντες και παρούσες...

    Παρόντες και Παρούσες.......πως παν τα κέφια?:clapping: Θέλω να πιστεύω πως όλοι είναι καλά και ΤΙΠΟΤΑ δεν μπορεί να χαλάσει την διάθεση τους.!!:banana
    Ελπίζω να είναι έτσι!!
    Οι αδύναμοι άνθρωποι περιμένουν ευκαιρίες. Οι δυνατοί δημιουργούν ευκαιρίες.....

  9. #649

    Re: Παρόντες και παρούσες...

    [/I]Απο κέφια άλλο τίποτα!!!!!!!!Τί να λέμε τώρα.Καλησπέρα και απο εμε'να..........Διάθεση είναι θα αλλάξει:blink:
    ''Αν το δείτε στο μυαλό σας θα το κρατήσετε στο χέρι σας''...........

  10. #650
    Join Date
    Nov 2009
    Όνομα:
    Άννα
    Location
    Κοντά στο Ονε
    Posts
    581

    Re: Παρόντες και παρούσες...

    Quote Originally Posted by genoula View Post
    [/I]Απο κέφια άλλο τίποτα!!!!!!!!Τί να λέμε τώρα.Καλησπέρα και απο εμε'να..........Διάθεση είναι θα αλλάξει:blink:
    :bigsmile:Ασφαλώςκαι θα αλλάξει!!!!! Μην ξεχνάς ψαράκι πως σε λίγες μέρες μπαίνει ο καλός Δίας στο ζώδιο σου......:toung:
    Και που ξέρεις μπορεί να βοηθήσει αρκει βέβαια να θέλεις και συ!:bigsmile:
    Οι αδύναμοι άνθρωποι περιμένουν ευκαιρίες. Οι δυνατοί δημιουργούν ευκαιρίες.....

 

 
Page 65 of 72 FirstFirst ... 15 55 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads