s
Zώδια και χιούμορ - Page 6
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 6 of 7 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 7 LastLast
Results 51 to 60 of 64
  1. #51
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Φωτεινή
    Location
    thessaloniki
    Posts
    3,068

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Quote Originally Posted by starfish View Post
    Ειμαστε αθωοι και σεμνοι κι ας λετε οτι θελετε!!! Ειναι η ζηλεια που σας κατατρωει, επειδη εμεις και οι Διδυμοι εχουμε τα πιο ωραια συμβολα στον ζωδιακο!!! Γι αυτο μας φορτωνετε με αντισηπτικα, και χαπια...................:toung::toung:
    Ναι το ομολογώ ότι σας ζηλεύω(κατά πλάτος):embarrest:toung::toung:
    Βέβαια τα χάπια, τα αντισηπτικά και τα απορρυπαντικά τα φορτώνεστε ΜΟΝΟΙ σας!
    επικοινωνία:
    horarycraftsman@gmail.com
    https://www.facebook.com/pages/The-H...38930886253370

    Starwalk στον http://www.e-star.gr κάθε Πέμπτη 21:00-23:00
    Aρχείο εκπομπών : http://www.mixcloud.com/Fotini_Chris/

    'Το πληγωμένο μάτι γιατρεύεται ευκολότερα απο το πληγωμένο μυαλό'

  2. #52
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Quote Originally Posted by roadrunner View Post
    Ναι το ομολογώ ότι σας ζηλεύω(κατά πλάτος):embarrest:toung::toung:
    Βέβαια τα χάπια, τα αντισηπτικά και τα απορρυπαντικά τα φορτώνεστε ΜΟΝΟΙ σας!
    Τουλαχιστον εσυ εισαι ειλικρινης!!!:toung::toung:
    Ε, καποιος πρεπει να σαπουνιζει την αξιαγαπητη κοινωνια μας και να απολυμαινει τους σταυλους του Αυγεια!!
    Για το τιτανιο αυτο εργο χρειαζεται ως γνωστον: προσοχη στη λεπτομερεια, συστημα και αντοχη. Τα χαπια επονται!!:toung::toung::toung:
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

  3. #53

    Re: Zώδια και χιούμορ

    ρε παιδιά γιατί έτσι για τους παρθένους?τί σας κάναμε? μάλλον είναι λίγοι αυτοί που μπορούν να καταλάβουν το χιούμορ μας τελικά...και ομολογώ ενίοτε είναι καυστικό ή σαρκαστικό! Πάντως με τους τοξότες κάνω το τέλειο δίδυμο όσον αφορά το χιούμορ!!

  4. #54
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    257

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Τα ζώδια της γής έχουν πάρει διαζύγιο με το χιούμορ
    τα ζώδια του αέρα έχουν την καλύτερη αίσθηση του χιούμορ μαζί με τα ζώδια της φωτιάς
    τα ζώδια του νερού προσαρμόζονται ανάλογα το τι έχουν απεναντί τους
    ΄καταθέτω προσωπικές εμπειρίες

    το χιούμορ είναι ζήτημα εξυπνάδας, όσο εξυπνότερος είναι κάποιος τοσο περισσότερο έχει την αίσθηση του χιούμορ

  5. #55
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Quote Originally Posted by GIRL View Post
    Τα ζώδια της γής έχουν πάρει διαζύγιο με το χιούμορ
    τα ζώδια του αέρα έχουν την καλύτερη αίσθηση του χιούμορ μαζί με τα ζώδια της φωτιάς
    τα ζώδια του νερού προσαρμόζονται ανάλογα το τι έχουν απεναντί τους
    ΄καταθέτω προσωπικές εμπειρίες

    το χιούμορ είναι ζήτημα εξυπνάδας, όσο εξυπνότερος είναι κάποιος τοσο περισσότερο έχει την αίσθηση του χιούμορ
    Αυτο το τελευταιο μου φαινεται πιο ρατσιστικο κι απο την κατηγοριοποιηση βασει ηλιακου ζωδιου!!
    :nuts::bigsmile:
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

  6. #56

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Quote Originally Posted by GIRL View Post
    Τα ζώδια της γής έχουν πάρει διαζύγιο με το χιούμορ
    τα ζώδια του αέρα έχουν την καλύτερη αίσθηση του χιούμορ μαζί με τα ζώδια της φωτιάς
    τα ζώδια του νερού προσαρμόζονται ανάλογα το τι έχουν απεναντί τους
    ΄καταθέτω προσωπικές εμπειρίες

    το χιούμορ είναι ζήτημα εξυπνάδας, όσο εξυπνότερος είναι κάποιος τοσο περισσότερο έχει την αίσθηση του χιούμορ
    Να μου πεις εσύ τι θεωρείς εξυπνάδα και μετα θα σου πω εγώ αν έχεις χιούμορ
    υπόψιν ότι έχω μπόλικη γη
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  7. #57
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    257

    Re: Zώδια και χιούμορ

    παρεξηγήσατε,
    αυτά είναι σε γενικές γραμμές,όπως νομίζω ξέρουμε το ωροσκόπιο του καθενός μας είναι μοναδικό και χρωματίζεται απο όψεις και πλανήτες
    πχ φίλης ωροσκόπιο με Δία στον 9ο και στον κριο σε τρίγωνο με τον Ερμή της και τον ωροσκόπο της της δίνει ευστροφία και καλή αίσθηση του χιούμορ
    ξέρω και περίπτωση με έναν Κρόνο στον 9ο που πρέπει να εξηγείς το αυτονόητο


    το χιούμορ ξεκινέι πρώτα απο τον αυτοσαρκασμό, όσους ξέρω με αρκετή δόση χιούμορ και αυτοσαρκάζονται και με έξυπνο τρόπο χρησιμποιώντας το χιούμορ κάνουν ελαφρότερη την καθημερινότητα ξεπερνώντας πράγματα που αξίζουν να ασχολήσε μαζί τους

  8. #58
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Quote Originally Posted by GIRL View Post
    το χιούμορ ξεκινέι πρώτα απο τον αυτοσαρκασμό, όσους ξέρω με αρκετή δόση χιούμορ και αυτοσαρκάζονται και με έξυπνο τρόπο χρησιμποιώντας το χιούμορ κάνουν ελαφρότερη την καθημερινότητα ξεπερνώντας πράγματα που αξίζουν να ασχολήσε μαζί τους
    Θα μου επιτρεψεις να διαφωνησω, χωρις να ειμαι σιγουρη οτι εχω απαντηση στο θεμα! Για μενα, το χιουμορ ξεκιναει απο την ικανοτητα να εκπλησσεσαι και συγχρονως την επιθυμια να εκπλησσεις! Ο αυτοσαρκασμος δεν προηγειται, μαλλον επεται .... και μπορει να ειναι και πολυ οδυνηρος!
    :bigsmile:
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

  9. #59
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    257

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Το να εκπλήσεις και να εκπλήσεσαι δεν σημαίνει ότι γελάς κιόλας.Το χιούμορ σε κάνει να βλέπεις τη ζωή με χαμόγελο οι εκπλήξεις μπορεί να είναι και οδυνηρές.

    Ο αυτοσαρκασμός έρχεται μετά απο αυτογνωσία, η αυτογνωσία είναι οδυνηρή όχι ο αυτοσαρκασμός.

    Αυτοσαρκάζομαι όταν ξέρω τις αδυναμίες μου και έχω αποδεκτεί τον εαυτό μου έτσι 'όπως είναι


    να σας πώ και κάτι το έχετε πάρει σοβαρά εσείς οι γήινοι το θέμα.......................
    και δεν έχετε καταλάβει ότι μιλάτε με μια ξανθιά

    be cool λαϊκιστί κουλάρετε η ζωή είναι πολύ μικρή για να την παίρνεις στα σοβαρά

  10. #60
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: Zώδια και χιούμορ

    Quote Originally Posted by GIRL View Post
    Το να εκπλήσεις και να εκπλήσεσαι δεν σημαίνει ότι γελάς κιόλας.Το χιούμορ σε κάνει να βλέπεις τη ζωή με χαμόγελο οι εκπλήξεις μπορεί να είναι και οδυνηρές.

    Ο αυτοσαρκασμός έρχεται μετά απο αυτογνωσία, η αυτογνωσία είναι οδυνηρή όχι ο αυτοσαρκασμός.

    Αυτοσαρκάζομαι όταν ξέρω τις αδυναμίες μου και έχω αποδεκτεί τον εαυτό μου έτσι 'όπως είναι


    να σας πώ και κάτι το έχετε πάρει σοβαρά εσείς οι γήινοι το θέμα.......................
    και δεν έχετε καταλάβει ότι μιλάτε με μια ξανθιά

    be cool λαϊκιστί κουλάρετε η ζωή είναι πολύ μικρή για να την παίρνεις στα σοβαρά
    Εν αρχη ην ... το να εκπλήσεις και να εκπλήσεσαι, δεν ειναι ομως και το τέλος! Το χιουμορ ειναι πολυπλοκη υποθεση! :bigsmile:
    Οταν εχω αποδεχτει τον εαυτο μου δεν εχω αναγκη τον αυτοσαρκασμο! Οταν εχω αποδεχτει αυτα που συμβαινουν γυρω μου δεν εχω αναγκη τον σαρκασμο!
    Θα συμφωνησω οτι ο αυτοσαρκασμος ειναι επακολουθο της αυτογνωσιας, οχι ομως της αυτο-αποδοχης.
    [Με τον ωροσκοπο μου στον Καρκινο, Ιχθυ στο μεσουρανημα μου και τον Ποσειδωνα [+] στον Σκορπιο μαλλον υποθαλασσια με χαρακτηριζω παρα γηινη... Εκει στα σκοτεινα βαθη, η "ελαφροτητα" ειναι επικινδυνη για την ζωη...:toung::bigsmile:]
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

 

 
Page 6 of 7 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 7 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads