s
ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ - Page 6
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 6 of 27 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... LastLast
Results 51 to 60 of 270
  1. #51

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Ο ΑΣΣΟΣ κουπα είναι έρωτας και όχι σχέση, αν πέσει ανάποδα τοτε δεν τρελαινεται και πολυ για σένα (αν είναι στα δικα του χαρτιά) αν είναι στο δικόσου ρίξιμο (το πρώτο) τοτε ανάποδο δεν εισαι και τόσο ερωτευμένη ή δεν έχει και την ανταπόκριση που θέλεις.
    ΤΟ ΤΡΙΤΟ στάδιο είναι το τελευταίο, για το αν υπάρχει προοπτική για σχέση το βλέπεις από τα 2 προηγούμενα στάδια. Αν στα προηγούμενα στάδια τα χαρτια είναι άσχετα (δηλαδή ή πολλές φιγούρες μαζι σε δικά του ή δικά σου χαρτιά ή πολλά δικά σου μαζι και πολλά δικά του μαζι) και επίσης ακόμα και αν στο τρίτο στάδιο πάλι τα χαρτιά είναι κάποσ άσχετα και αν πάνω στον ΑΣΣΟ σπαθι που θα βάλουμε τρία χαρτιά δεν πέσει αυτός ( το 8 ή φιγούρα) τότε δεν το βλέπω και πολύ για σχέση.

    τα 2αρια δεν έχουν ανάποδο ούτε οι φιγούρες. Το αν θα σου αρέσει το κρεβάτι μαζί του ή αν θα το κάνετε εξαρτάτε απο τα διπλανά ή απο τα χιαστί χαρτιά.

  2. #52

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    αριστερό ή δεξιό φύλο δεν έχει σημασία.
    το ρίξιμο είναι: ενα πάνω ένα κάτω
    ένα αριστερά - ένα δεξια
    ενα εριστερά πάνω - ένα δεξιά κάτω
    ένα δεξια πάνω - ένα αριστερά κάτω.
    και γίνονται τρεις σειρές από 7 χαρτιά η κάθε σειρά.
    το διαβασμα γίνεται απο αριστερά προς δεξια στην πάνω και κάτω σειρά
    στην μεσαία από το κέντρο προς τα αριστερά και από το κέντρο προς τα δεξια.
    επίσης χιαστί, δηλαδί όπως τα στρώνουμε.
    επισης διαβασμα κάνουμε και σειρά αλλά εξήγηση χιαστί.
    δώσε μου ενα ριξιμο να σου το εξηγήσω, γιατί είναι κάπως περίεργο το διάβασμα.
    Αυτό που θέλω να πω είναι ότι τα χαρτιά είναι απλώς σύμβολα.
    αυτός που τα ρίχνει παιζει μεγάλο ρόλο. δηλαδή η διαίσθηση και το πως αντιλαμβάνεται το γενικό τοπίο που έχει μπροστά του.
    Πολλές φορές επίσης είναι δύσκολο να βγάλεις κάποιο νόημα. αυτό συμβαίνει γιατί ο ενδιαφερόμενος δεν έχει ξεκάθαρες σκέψεις. Π.χ. ρίχνει για κάποιον ενώ ενδιαφέρεται και για κάποιον άλλον.
    Επίσης είναι δύσκολο να ερμηνεύσεις τα δικά σου χαρτιά. Δεν είσαι ποτέ αντικειμενικός -η. Καλό θα είναι να τα μάθεις σε κάποια-ο φίλη (-ο) σου και να τα ρίχνει η μία στην άλλη.

  3. #53

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΖΑΛΙΣΤΙΚΑ ΛΙΓΑΚΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ 33 ΘΑ ΒΡΩ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΑΚΡΗ

  4. #54

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    ενας πολυ καλος τροπος ρειξιματος ειναι αυτοε που μας εστηλε το maraki72.
    akoma ton mauainv alla moy bgainoyn polla pragmata.
    εχετε μια συμαντικη διαφορα. γιατι συμφωνα με το δικο της τροπο ριξιματος οι βαλεδες αντιστοιχουν στις ψυχες και οχι σε προσωπα.

  5. #55

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    καλημέρα! την απλή τράπουλα την ρίχνουμε συγκεκριμένη μέρα όπως την τράπουλα της Κατίνας ή δεν έχει σημασία?

  6. #56
    Join Date
    Mar 2007
    Όνομα:
    ΑΛΕΚΑ
    Location
    ΛΑΜΙΑ
    Posts
    2

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ Η ΚΣΛΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΡΙΧΝΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΕΡΩΤΙΚΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΡΑΣΚΕΒΗ.ΥΣΧΙΕΙ?????
    ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΣΕ ΜΙΣΟΥΝ
    ΓΙΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ
    ΠΑΡΑ ΝΑ ΣΑΓΑΠΟΥΝ
    ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝΕΙΣΑΙ!!!!!!!!!

  7. #57
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    9

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    απορία!αυτός που τα ρίχνω είναι πιο σκούρος απο μένα,άρα βάζω στο κέντρο το Κ τριφύλλι,αν βγει στα χαρτιά του Q τριφύλλι (που είναι το χρώμα μου),είμαι εγώ ή το φύλλο μου ειναι η Q κούπα?????

  8. #58
    Join Date
    Feb 2007
    Όνομα:
    Μαρια
    Location
    Αθηνα
    Posts
    353

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Quote Originally Posted by marcat View Post
    απορία!αυτός που τα ρίχνω είναι πιο σκούρος απο μένα,άρα βάζω στο κέντρο το Κ τριφύλλι,αν βγει στα χαρτιά του Q τριφύλλι (που είναι το χρώμα μου),είμαι εγώ ή το φύλλο μου ειναι η Q κούπα?????
    Σορρυ και εγω τωρα τα εριξα πρωτη φορα αλλα αν διαβασεις πιο πανω νομιζω οτι τη μια φορα βαζεις το 8 με το χρωμα το δικο σου,την δευτερη με το δικο του και την τριτη τον ασο σπαθι για να δεις τη σχεση.:embarrest
    There are only two tragedies in life: one is not getting what one wants, and the other is getting it.
    A little sincerity is a dangerous thing, and a great deal of it is absolutely fatal.
    Oscar Wilde

  9. #59
    Join Date
    Feb 2007
    Όνομα:
    Μαρια
    Location
    Αθηνα
    Posts
    353

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Quote Originally Posted by emmalene View Post
    Σορρυ και εγω τωρα τα εριξα πρωτη φορα αλλα αν διαβασεις πιο πανω νομιζω οτι τη μια φορα βαζεις το 8 με το χρωμα το δικο σου,την δευτερη με το δικο του και την τριτη τον ασο σπαθι για να δεις τη σχεση.:embarrest
    Για την ακριβεια ειναι στην προηγουμενη σελιδα το post 47.
    There are only two tragedies in life: one is not getting what one wants, and the other is getting it.
    A little sincerity is a dangerous thing, and a great deal of it is absolutely fatal.
    Oscar Wilde

  10. #60

    Re: ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

    Quote Originally Posted by emmalene View Post
    Σορρυ και εγω τωρα τα εριξα πρωτη φορα αλλα αν διαβασεις πιο πανω νομιζω οτι τη μια φορα βαζεις το 8 με το χρωμα το δικο σου,την δευτερη με το δικο του και την τριτη τον ασο σπαθι για να δεις τη σχεση.:embarrest
    Καλησπέρα emmalene , Κατάλαβες μήπως πως τα ρίχνουμε τα χαρτια ??? σαν μπερδεμενα να μας τα λεει η φιλη μας...:blink:

 

 
Page 6 of 27 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads