s
MyHoroscope 2013. Το τέλος ενός κύκλου με επώδυνο τρόπο ή .... ? - Page 6
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 6 of 9 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 7 8 9 LastLast
Results 51 to 60 of 88
  1. #51

    Re: MyHoroscope 2013. Το τέλος ενός κύκλου με επώδυνο τρόπο ή .... ?

    Τυχαία μια μέρα ανακάλυψα ότι το σάιτ δε λειτουργεί πια... Καταστεναχωρέθηκα, γιατί το μήνυμα που αναγραφόταν στην αρχική σελίδα παρουσίαζε το γεγονός ως τετελεσμένο. Ούτε μια ευκαιρία δεν είχα να πω ένα αντίο, ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα αυτά που έμαθα δωρεάν+σε όλους αυτούς που, επίσης δωρεάν, ήταν πρόθυμοι να λύσουν τις απορίες που κατά καιρούς είχα. Τυχαία ανακάλυψα ότι το σάιτ ξαναλειτουργεί+ότι θα κλείσει πάλι, έπειτα ανακάλυψα και τις συζητήσεις επί του θέματος+να που τώρα μόλις ανακαλύπτω ότι εκείνα τα μισητά γράμματα "για λίγες μόνο μέρες" δεν υπάρχουν πια!!! Χαίρομαι πολύ με την έκβαση που είχε το όλο θέμα, και θα χαρώ ακόμα περισσότερο όταν εκλείψουν και τα όποια θέματα υγείας του διαχειριστή, κακά τα ψέματα, σαν την υγεία δεν έχει. Καλή δύναμη

  2. #52

    Re: MyHoroscope 2013. Το τέλος ενός κύκλου με επώδυνο τρόπο ή .... ?

    θελω και γω αριθμο τραπεζικου λογαριασμου για να κανω καταθεση-και να γινω συνδρομητρια

  3. #53

    Re: MyHoroscope 2013. Το τέλος ενός κύκλου με επώδυνο τρόπο ή .... ?

    Ναι ρε παιδιά, αυτό το ηλεκτρονικό με την pay pal δεν το χουμε όλοι τέλος πάντων! ... υπάρχει και η παλιομοδίτικη μέθοδος....! προπληρωμένες κάρτες, ιστορίες κωδικοί κουράστηκα κ μόνο που τα ακούω...ενώ πχ γιατί να μην κάνω το καμάκι μου στην τράπεζα?

  4. #54
    Join Date
    Jun 2010
    Όνομα:
    λιλλιαν
    Location
    αθηνα
    Posts
    93

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    ΚΟΥΚΙ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΜΙΑ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΜΕΣΩ EGV DEN ΕΧΩ ΚΑΡΤΕΣ ΠΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΜΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

  5. #55

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    κιεγω το ιδιο εστειλα μηνυμα στην ομαδα του σαιτ και ακομη δεν μου απαντησαν.Οποιος ξερει να μας ενημερωσει παρακαλω πολυ!ευχαριστω πολυ!

  6. #56
    Join Date
    Apr 2010
    Όνομα:
    Κάτια
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,256

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Ρε παιδιά, μισό λεπτό. Δηλαδή, δεν θέλει και πολύ φαιά ουσία αυτό. Αν ο καθένας πάει στην τράπεζα να καταθέσει τα 3 τα 6 , τα όποια ευρώ του, αυτό θα πει ότι κάποιος πρέπει να παρακολουθεί ποιος έχει καταθέσει και να του ανοίγει πρόσβαση «χειροκίνητα», για να το θέσω κατανοητά. Ενώ αν πληρώνετε με pay pal , την στιγμή της πληρωμής ανοίγει η χρήση της υπηρεσίας αυτόματα στο σύστημα και δεν χρειάζεται να υπάρχει κάποιος που απασχολείται για αυτή τη δουλειά.

    Ανάμεσα στον στενό σας κύκλο, όλο και κάποιος θα υπάρχει που μπορεί να το κάνει αυτό για λογαριασμό σας. Δεν είναι τίποτα. Τα ποσά δε, είναι τόσο γελοία που δεν τίθεται και θέμα κολλήματος ή εμπιστοσύνης.
    Δεν υπάρχει κάτι πιο απλό και εύχρηστο από το pay pal. Είναι αυτό που λέμε «αβασάνιστα στο χώρα σας…»

    Πιο εύκολο πεθαίνεις!
    « Αυτό που έψαχνα, είμαι! »

  7. #57

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Aυτο ρωταω τι ειναι το pay pal πιστωτικη γιατι δεν εχω κιαν δεν ειναι πιστωτικη απο που το παιρνουμε.Οσο κιαν ακουγεται αναχρονιστικο ειναι αληθεια οποτε ζητω βοηθεια κατατοπιστε με παρακαλωkatiakiss περιμενω ευχαριστω!

  8. #58

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    και για να διευκρινισω εμπιστοσυνη υπαρχει γι αυτο και προσωπικα επιμενω γιαυτο το σαιτ.Γνωση στους ηλεκτρονικους τροπους πληρωμης δεν υπαρχει

  9. #59

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Αγαπητά μέλη ότι χρειάζεται είναι μία έγκυρη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ( αυτήν με την οποία κάνατε εγγραφή στο σάιτ ας πούμε), έναν κωδικό εισόδου (password) που πρέπει να θυμάστε και μία κάρτα πιστωτική (credit account) ή τον αριθμό του τραπεζικού λογαριασμού σας (paypal account).

    Είναι πολύ σημαντικό να εξοικειοθείτε οι ίδιοι ή να ζητήσετε τη βοήθειαν γνωστών σας που κατέχουν από ηλεκτρονικούς υπολογιστές. Είναι γρήγορο, ασφαλές και εγγυημένο το paypal σαν ηλεκτρονικό σύστημα πληρωμών.

    Επί πλέον το pay pal είναι αυτοματοποιημένα συνδεδεμένο με το σύστημα συνδρομών του σάιτ. Με ένα δύο κλικ, αφου δημιουργήσετε τον προσωπικό σας λογαριασμό pay pal, επιλέγετε την συνδρομή που επιθυμείτε, βάζετε τον μυστικό σας κωδικό για πληρωμή μέσω pay pal και ντα-νταχ!!!!!! άμεσα το ονοματάκι σας γίνεται μπλε χωρίς να κουράζουμε τον ΣΚΡ μας με τις χειροκίνητες προσφορές πρόσβασης, γιατί μην ξεχνάμε ο βασικός λόγος που κινδυνεύει να κλείσει το myhoroscope είναι η υγεία του διαχειριστή του και δευτερευόντως η έλλειψη πόρων.

    Επειδή ακόμα και για μένα ήταν δύσκολη η επιχείρηση pay pal, σας καταλαβαίνω, έχετε δίκιο, αλλά πιστέψτε με η προθυμία μου να υποστηρίξω το myhoroscope με οδήγησε σε διαδικασία υπέρβασης. Άλλωστε τι στο καλό? Μελετάμε αστρολογία για πλάκα ή για για να βρίσκουμε εργαλεία στη ζωή μας να προχωράμε και να αλλάζουμε στο καλύτερο???

    Λοιπόν σας έχω δύο συνδέσμους. Ο πρώτος είναι: https://www.paypal.com/webapps/mpp/why όπου μπορείτε να δημιουργείσετε τον προσωπικό σας λογαριασμό και ο δεύτερος είναι: Πως κάνω λογαριασμό στο Paypal | Affiliate Central όπου μπορείτε να βρείτε οδηγίες για το πώς κάνετε λογαριασμό στα ελληνικά.

    Σας εύχομαι με ευκολία και χάρη να γίνετε γρήγορα κι εσείς υποστηρικτές του αγαπημένου μας σάιτ και του διαχειριστή του για να μπορέσει να αναρρώσει χωρίς να στερηθούμε όλοι μας τους πολύτιμους χάρτες μας.

    Last edited by Katerina Paraskevopoulou; 31-08-2013 at 12:47 AM.
    Ανάψτε το φάρο στην καρδιά σας, αφήστε το φως του να λάμπει και να γεμίζει το ΕΙΝΑΙ σας. Χωρίς καμία προσπάθεια μπορείτε να είστε ορατοί από χιλιόμετρα μακριά, να φωτίζετε τους άλλους και όλοι μαζί να είμαστε υγιείς άνθρωποι που συνυπάρχουμε στον πλανήτη μας.

  10. #60
    Join Date
    Apr 2010
    Όνομα:
    Κάτια
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,256

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by ζαζα View Post
    και για να διευκρινισω εμπιστοσυνη υπαρχει γι αυτο και προσωπικα επιμενω γιαυτο το σαιτ.Γνωση στους ηλεκτρονικους τροπους πληρωμης δεν υπαρχει
    Ζαζα μου, το θέμα εμπιστοσύνης δεν το αναφέρω για τους ανθρώπους της κοινότητας. Το λέω για το άτομο που θα επιλέγατε να σας κάνει την εξυπηρέτηση. Δηλαδή , είναι άλλο να ζητάς μία πληρωμή 100 ευρώ , από ένα φίλο και άλλο 3 ή 6 και 9 ευρώ. Μιλώ για την εμπιστοσύνη ότι θα πάρει τα λεφτά του. Είναι ποσά που τα δίνεις στον άλλον στο χέρι , που λέει ο λόγος. Αυτό και τίποτε άλλο.
    « Αυτό που έψαχνα, είμαι! »

 

 
Page 6 of 9 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 7 8 9 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads