s
Ωριαία Αστρολογία : Τι έχει ο φίλος μου ; - Page 6
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 6 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6
Results 51 to 56 of 56
  1. #51

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Τι έχει ο φίλος μου ;

    Συγνωμη που σας ενοχλω, θα ηθελα την βοηθεια σας σε μια ωριαια για ενα θεμα που με απασχολει πολυ, ειχα παει τεστ οδηγησης τον προηγουμενο μηνα αλλα δεν εχω περασει αυριο ομως θα παω για δευτερη φορα και επειδη εχω αγχωθει αρκετα εχω κανει ωριαια με την ερωτηση ''θα περασω το τεστ οδηγησης?'' στην κυπρο πολη λεμεσσο σημερα στις 20/02/2013 στις 18:17...θα χαιρομουν πολυ αν ριχνατε μια ματια και να μου πειτε αν βλεπετε κατι!σας ευχαριστω...

  2. #52
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    cancerian
    Posts
    841

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Τι έχει ο φίλος μου ;

    Quote Originally Posted by elena55 View Post
    Συγνωμη που σας ενοχλω, θα ηθελα την βοηθεια σας σε μια ωριαια για ενα θεμα που με απασχολει πολυ, ειχα παει τεστ οδηγησης τον προηγουμενο μηνα αλλα δεν εχω περασει αυριο ομως θα παω για δευτερη φορα και επειδη εχω αγχωθει αρκετα εχω κανει ωριαια με την ερωτηση ''θα περασω το τεστ οδηγησης?'' στην κυπρο πολη λεμεσσο σημερα στις 20/02/2013 στις 18:17...θα χαιρομουν πολυ αν ριχνατε μια ματια και να μου πειτε αν βλεπετε κατι!σας ευχαριστω...
    Καλημέρα elena55,

    δυστυχώς η ερώτηση σου αποσκοπεί σε προσωπική πρόβλεψη, κάτι δηλαδή που αποφεύγεται και απαγορεύεται ρητά από τους κανονισμούς του myhoroscope. Νομίζω πως εκεί έξω θα βρεις αρκετούς αστρολόγους που θα μπορούσαν να σε βοηθήσουν με το θέμα που σε απασχολεί. Σου εύχομαι κάθε επιτυχία σχετικά με το ερώτημα σου.

    Με εκτίμηση,
    Cancerian.

  3. #53

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Τι έχει ο φίλος μου ;

    Aγαπητέ Cancerian, αγαπητή Τίνα και όσοι άλλοι μπορείτε και θέλετε...Θα ήταν δύσκολο να μας γράψετε ένα αρθρο αναλυτικό για πολύ αρχάριους περί θεμελιωδών δυνάμεων; Διάβασα ένα του κ. Παϊση αλλά δυσκολεύομαι να καταννοήσω τον ακριβή ορισμό τους...και την αναγνωριση τους . Ευχαριστώ
    Victory

  4. #54
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    cancerian
    Posts
    841

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Τι έχει ο φίλος μου ;

    Quote Originally Posted by Victory View Post
    Aγαπητέ Cancerian, αγαπητή Τίνα και όσοι άλλοι μπορείτε και θέλετε...Θα ήταν δύσκολο να μας γράψετε ένα αρθρο αναλυτικό για πολύ αρχάριους περί θεμελιωδών δυνάμεων; Διάβασα ένα του κ. Παϊση αλλά δυσκολεύομαι να καταννοήσω τον ακριβή ορισμό τους...και την αναγνωριση τους . Ευχαριστώ
    Tσέκαρε τα π.μ. σου !

  5. #55
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Νίκος
    Location
    Ολλανδία, Χάγ
    Posts
    52

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Τι έχει ο φίλος μου ;

    Γίνεται να τα τσεκάρω κι εγω?

  6. #56
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Όπου Γης, Πατρ
    Posts
    159

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Τι έχει ο φίλος μου ;

    *Βήχει με νόημα*

 

 
Page 6 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads