s
Αδελφές ψυχές. Η απεγνωσμένη αναζήτηση; - Page 6
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 6 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6
Results 51 to 56 of 56
  1. #51
    Join Date
    Jan 2006
    Όνομα:
    Από τους 45 ένας.
    Location
    Αθήνα - Κρήτη
    Posts
    794

    Re: Αδελφές ψυχές. Η απεγνωσμένη αναζήτηση;

    Για ρίξε μια ματιά και στον σύνθετο.. Ή στους οίκους που πέφτουν σοβαροί πλανήτες στη συναστρία σας..


    .
    Mind over matter.

    .
    .
    > >

  2. #52
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    22

    Re: Αδελφές ψυχές. Η απεγνωσμένη αναζήτηση;

    Quote Originally Posted by *Astropeleki* View Post
    Πολύ όμορφο κείμενο Φωτεινή. Ελαφρύ και ευχάριστο στην ανάγνωση!
    Κρατάω το σημείο που αναφέρεις και συ ακόμη μια φορά, ότι αδελφή ψυχή δεν είναι απαραίτητα ένας ερωτικός σύντροφος, αλλά μπορεί να είναι ο οποιοσδήποτε, η οποιαδήποτε... άντρας ή γυναίκα, φίλος ή φίλη...
    Δεν είμαι σίγουρη κατά πόσο πιστεύω σε αυτό που ονομάζουμε αδελφή ψυχή. Αυτό που ξέρω είναι ότι με κάποιους ανθρώπους υπάρχει μια καλύτερη επικοινωνία, ένα στενότερο δέσιμο, μια σχέση αλληλοσυμπλήρωσης, που με κάποιους άλλους δεν έχουμε.
    Συγχαρητήρια! Περιμένουμε και άλλα
    Με κάλυψες απόλυτα Astropeleki με τα σχόλιά σου και για το καλογραμμένο κείμενο της Φωτεινής, αλλά και για την ουσία του θέματος. Τα εύσημα κι από μένα Φωτεινή.
    If I must die, I will not die on my knees... I will die fighting.

  3. #53
    Join Date
    Nov 2009
    Όνομα:
    Άννα
    Location
    Κοντά στο Ονε
    Posts
    581

    Re: Αδελφές ψυχές. Η απεγνωσμένη αναζήτηση;

    Οντως απεγνωσμένη η αναζήτηση.....:embarrest γιατί όποιος είναι ανικανοποιητος βρίσκεται σε αναζήτηση!!!:weird: Ελπίζω μόνο να μην συνειδητοποιήσω κάποια στιγμη ότι είναι δίπλα μου και απλά δεν το έχω πάρει χαμπάρι.....:weird:
    Θα πάνε περιπατο τα πάντα ,συναισθηματικές νοημοσύνες,διαίσθηση,κλπ,κ π.....
    Οι αδύναμοι άνθρωποι περιμένουν ευκαιρίες. Οι δυνατοί δημιουργούν ευκαιρίες.....

  4. #54
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Re: Αδελφές ψυχές. Η απεγνωσμένη αναζήτηση;

    Quote Originally Posted by παλίρροια View Post
    Ελπίζω μόνο να μην συνειδητοποιήσω κάποια στιγμη ότι είναι δίπλα μου και απλά δεν το έχω πάρει χαμπάρι.....:weird:
    Θα πάνε περιπατο τα πάντα ,συναισθηματικές νοημοσύνες,διαίσθηση,κλπ,κ π.....
    Mη σε τρομάζει αυτό.
    Να σε τρομάζει μηπως συνειδητοποιήσεις ότι ΉΤΑΝ δίπλα σου και δεν το είχες πάρει χαμπάρι....:embarrest

  5. #55
    Join Date
    Jan 2006
    Όνομα:
    Από τους 45 ένας.
    Location
    Αθήνα - Κρήτη
    Posts
    794

    Re: Αδελφές ψυχές. Η απεγνωσμένη αναζήτηση;

    Χαχα!!! μπορεί να μην το είχε πάρει χαμπάρι εκείνη!


    .
    Mind over matter.

    .
    .
    > >

  6. #56
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Re: Αδελφές ψυχές. Η απεγνωσμένη αναζήτηση;

    Quote Originally Posted by Δείμων View Post
    Χαχα!!! μπορεί να μην το είχε πάρει χαμπάρι εκείνη!
    Αν κρίνουμε εκ του αποτελεσματος... παει πεταξε το πουλάκι και στις δύο περιπτώσεις. Εκτος αν η μια εκ των ψυχών που εχει αντιληφθεί το ρόλο της άλλης το παίξει κυνηγος Τσακ Νόρις και καταδιώκει την άλλη στα περατα του κόσμου ωσπου να ξανασμίξουν... (και καλά σε αυτή τη ζωή, φαντάσου να τη στοιχειώνει ως τις επόμενες)
    Αν πάλι το πάμε μοιρολατρικα, μετά καταλήγουμε με πολλα μυξομάντηλα για την ψυχή που χάθηκε από τη ζωή μας ή με κραυγαλέο εγωισμό του στυλ "δεν πειράζει... αυτή θα χάσει"

    Τώρα αντε βρες το μάθημα που πήρε ο καθένας από την αδελφή ψυχή του....:weird:

 

 
Page 6 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads