s
Ας μιλησουμε για Υδροχοους.. - Page 6
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 6 of 16 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... LastLast
Results 51 to 60 of 159
  1. #51

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by Λευκή View Post
    Κάθε άνθρωπος θα πρέπει να είναι περήφανος για την όποια σχέση του μ έναν Υδροχόο!:toung:Είτε γιατί θα τον κάνει να πάρει μάστερ στην ψυχολογία για να τον καταλάβει(και εν συνεχεία να το σκίσει:bigsmile: ),είτε γιατί θα τον βγάλει απ την απάθεια με την οποία αντιμετωπίζει τα κοινωνικά θέματα,είτε γιατί γενικώς θα τον παρασύρει σ ένα συνοθύλευμα ακαταλαβίστικης ψυχοσύνθεσης και ιδεολογικής αντιπαράθεσης.Δε μπορεί παρά να είναι συναρπαστική σχέση:toung:
    Σιγά, κόψε κάτι, δεν είστε και οι καρκίνοι. Με μόνη διαφορά ότι εν τέλει πιστεύω - επειδή αναφέρθηκε κάπου παραπάνω - πως και οι δύο κολλάτε στο λεγόμενο "φτύσιμο" (όπως και ο περισσότερος κόσμος είναι αλήθεια, ασχέτως ζωδίου).

  2. #52

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by Κασσιόπη View Post
    Σιγά, κόψε κάτι, δεν είστε και οι καρκίνοι. Με μόνη διαφορά ότι εν τέλει πιστεύω - επειδή αναφέρθηκε κάπου παραπάνω - πως και οι δύο κολλάτε στο λεγόμενο "φτύσιμο" (όπως και ο περισσότερος κόσμος είναι αλήθεια, ασχέτως ζωδίου).
    Τι εννοείς δεν είναι κ καρκίνοι?? Τί άποψη έχεις δηλαδή για εμας??
    when there is a will..there is a way...

  3. #53

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by mariamilo View Post
    Ναί αλλά ξέρεις ποιό είναι το αστείο..Ότι ούτε εμάς μας ξεχνάτε εσεις οι Υδροχόοι..απλά ξέρουμε κ οι 2 ότι είναι πάρα πολύ δύσκολο να κρατήσουμε μία σχέση και να είμαστε κ οι δύο πραγματικά ευτυχισμένοι όσο ωραία κ αν περνάμε..Πάντα θα υπάρχει ένα κενό κυρίως από τη μεριά του καρκίνου το οποίο κάποια στιγμή ξεσπάει..
    "σιγα μην κλαψω" που λεει κι ο Αγγελακας..:bigsmile::bigsmile:
    Οι Καρκινοι θελουν συνεχως να τους επιβεβαιωνεις:unsure::unsure:
    Ε.. εχουμε και δουλειες:toung:

  4. #54

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by ΕΚΑΤΗ View Post
    "σιγα μην κλαψω" που λεει κι ο Αγγελακας..:bigsmile::bigsmile:
    Οι Καρκινοι θελουν συνεχως να τους επιβεβαιωνεις:unsure::unsure:
    Ε.. εχουμε και δουλειες:toung:

    Ναι βέβαια..Να σώσετε την ανθρωπότητα!!:toung:
    when there is a will..there is a way...

  5. #55

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by mariamilo View Post
    Τι εννοείς δεν είναι κ καρκίνοι?? Τί άποψη έχεις δηλαδή για εμας??

    Χε, τώρα χτύπησες κέντρο. Που να αρχίσω και που να τελειώσω...

    Ας πω επιγραμματικά ότι η ουσία είναι πως οι Καρκίνοι και οι Υδροχόοι δεν συγκρίνονται. Οι πρώτοι πρώτα αισθάνονται και μετά σκέφτονται, οι δεύτεροι το ακριβώς αντίθετο.

    Γενικώς οι Καρκίνοι είναι απίστευτα περίπλοκοι. Οι Υδροχόοι το πολύ πολύ να καταλήξουν πολύπλοκοι. Καμία σχέση το ένα με το άλλο, η ποιοτική διαφορά είναι τεράστια.

    Οι Καρκίνοι επίσης θέλουν να τους καταλαβαίνουν οι άλλοι, αλλά δυστυχώς πολλές φορές το μπερδεύουν με το να τους χειρίζονται και εκεί αρχίζουν διαφόρων ειδών προβλήματα, που το να αναφερθούν δεν είναι της παρούσης.

    Αυτά. Συνοπτικότερη δεν μπορώ να γίνω. :bigsmile:

  6. #56
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Μαρία
    Posts
    397

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by Κασσιόπη View Post
    Σιγά, κόψε κάτι, δεν είστε και οι καρκίνοι. Με μόνη διαφορά ότι εν τέλει πιστεύω - επειδή αναφέρθηκε κάπου παραπάνω - πως και οι δύο κολλάτε στο λεγόμενο "φτύσιμο" (όπως και ο περισσότερος κόσμος είναι αλήθεια, ασχέτως ζωδίου).
    Σίγουρα οι καρκίνοι,λόγω της σελήνης που τους κυβερνά,έχουν συνεχώς συναισθηματικές εξάρσεις,με αποτέλεσμα να είναι δύσκολο να τους καταλάβεις.Ο υδροχόος λειτουργεί λίγο διαφορετικά,θα σε προκαλέσει με διάφορους τρόπους να μπερδευτείς μόνος σου και να βγάλεις τα συμπεράσματά σου.Όσο για το πιο ακαταλαβίστικο ζώδιο εν τέλει,νομίζω πως είναι οι ιχθείς,που μάλλον ούτε οι ίδιοι ξέρουν καλά καλά τί τους γίνεται:bigsmile:

    "Οι πιο όμορφες θάλασσες είναι αυτές που δεν έχουμε ταξιδέψει ακόμη,τα πιο όμορφα παιδιά δεν έχουν γεννηθεί ακόμη,τις πιο όμορφες μέρες μας δεν τις έχουμε ζήσει ακόμη"

  7. #57

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by mariamilo View Post
    Ναι βέβαια..Να σώσετε την ανθρωπότητα!!:toung:
    Για να μιλησουμε σοβαρα τωρα , εμεις οι υδροχοοι θελουμε δραση κι ο,τι τρελλα μας κατεβει πρεπει να την ικανοποιησουμε ,ας ειναι να παμε και στην ακρη του κοσμου γι αυτο.Εσεις παλι σαν Καρκινοι δεν αφηνετε την ασφαλεια και τη θαλπωρη του σπιτιου σας(παντοφλες, κουβερτα διπλα στο τζακι) με καμμια δυναμη..
    μου φαινεται θ'αρχισω να ψαχνω για Τοξοτη

  8. #58

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by Κασσιόπη View Post
    Χε, τώρα χτύπησες κέντρο. Που να αρχίσω και που να τελειώσω...

    Ας πω επιγραμματικά ότι η ουσία είναι πως οι Καρκίνοι και οι Υδροχόοι δεν συγκρίνονται. Οι πρώτοι πρώτα αισθάνονται και μετά σκέφτονται, οι δεύτεροι το ακριβώς αντίθετο.

    Γενικώς οι Καρκίνοι είναι απίστευτα περίπλοκοι. Οι Υδροχόοι το πολύ πολύ να καταλήξουν πολύπλοκοι. Καμία σχέση το ένα με το άλλο, η ποιοτική διαφορά είναι τεράστια.

    Οι Καρκίνοι επίσης θέλουν να τους καταλαβαίνουν οι άλλοι, αλλά δυστυχώς πολλές φορές το μπερδεύουν με το να τους χειρίζονται και εκεί αρχίζουν διαφόρων ειδών προβλήματα, που το να αναφερθούν δεν είναι της παρούσης.

    Αυτά. Συνοπτικότερη δεν μπορώ να γίνω. :bigsmile:
    Χμ..παρ'ολο που δεν είμαι σίγουρη νιώθω κολακευμένη σαν καρκίνος από αυτά που έγραψες..Κακώς??χιχιχιχι!:bigs mile:
    when there is a will..there is a way...

  9. #59

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by ΕΚΑΤΗ View Post
    Για να μιλησουμε σοβαρα τωρα , εμεις οι υδροχοοι θελουμε δραση κι ο,τι τρελλα μας κατεβει πρεπει να την ικανοποιησουμε ,ας ειναι να παμε και στην ακρη του κοσμου γι αυτο.Εσεις παλι σαν Καρκινοι δεν αφηνετε την ασφαλεια και τη θαλπωρη του σπιτιου σας(παντοφλες, κουβερτα διπλα στο τζακι) με καμμια δυναμη..
    μου φαινεται θ'αρχισω να ψαχνω για Τοξοτη
    Ξέρεις κάτι..νομίζω ότι παίζουν τόσα πολλά περισσότερα πράγματα ρόλο που δεν ξέρω από πού να αρχίσω κ μού να τελειώσω..Στη περίπτωση μου ας πούμε ήταν το άκρως αντίθετο. Εγώ ήθελα να κάνω διάφορα κ αυτός ήταν πιό πολύ του μέσα..Αλλά παίζουν ρόλο τόσα πράγματα που οτιδήποτε κ αν πώ μου φαίνετε αστείο.

    Η μία κ μοναδική βασικότερη κ ουσιαστικότερη διαφορα μεταξύ των 2 ζωδίων είναι οτι ο καρκίνος δε φοβάται μήπως χάσει την ελευθερία του ενώ ο υδροχόος το τρέμει..Κ μόλις βρεθεί κάποιος που μπορεί να ερωτευτεί, γιατί το καταλαβαίνει όταν μπορεί να ερωτευτεί καποιον, από το φόβο του την κάνει με ελαφρά πηδηματάκια..
    when there is a will..there is a way...

  10. #60

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by mariamilo View Post
    Χμ..παρ'ολο που δεν είμαι σίγουρη νιώθω κολακευμένη σαν καρκίνος από αυτά που έγραψες..Κακώς??χιχιχιχι!:bigs mile:
    Πολυ κακως θα΄'λεγα αγαπητη φιλη

 

 
Page 6 of 16 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads