s
Ποιο ζώδιο θα διαλέγατε? - Page 6
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 6 of 29 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... LastLast
Results 51 to 60 of 282
  1. #51
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Ποιο ζώδιο θα διαλέγατε?

    Quote Originally Posted by Αγγελικη
    Το λενε (ή δεν το λενε), και οι αντρες και τα "αγορακια".
    Εσενα σου απομενει να καταλαβεις πότε το εννοουνε...:blink1:
    Επειδή αυτό δεν μπορούμε να το καταλάβουμε... εύκολα, ας αρκεστούμε στο να μας σέβονται και να μας περιποιούνται και εάν είμαστε ευτυχισμένες (λέμε τώρα) τι σημασία έχει εάν μας αγαπάνε ή όχι?
    Καλή καρδιά βρε

  2. #52
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    134

    Re: Ποιο ζώδιο θα διαλέγατε?

    Quote Originally Posted by panther
    Σκορπιός είσαι ή Αιγόκερως?
    Αιγόκερως, αλλά έχω Άρη στον Σκορπιό

  3. #53
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    134

    Re: Ποιο ζώδιο θα διαλέγατε?

    Quote Originally Posted by SONIA64
    Συμφωνώ μαζί σου moutro28 εκτός απο ένα σημείο:Οι άντρες δεν λένε εύκολα σαγαπώ.Τα αγοράκια ναί

    Οι άντρες δεν μεγαλώνουν ποτέ. Συνεπώς ....

  4. #54
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Κωστής
    Location
    Δουβλίνο
    Posts
    2,027

    Re: Ποιο ζώδιο θα διαλέγατε?

    Συνεπώς... αφού έχουμε αυτό το δεδομένο ας παραδειγματισμούμε και να διαθέτουμε τα χρήματά μας είτε στα μπουζούκια είτε σε κρέμες με πλακούντα (σύνοψη πολλών ποστ) και όχι σε χαρτομάντεις και αστρολογους τσαρλατάνους για να μας τον "επαναφέρουν" το νεαρό μας μονίμως ανώριμο.
    Γίνετε φίλοι μας στη νέα μας σελίδα στο Facebook



    Παρακαλώ σιγουρευτείτε ότι ακολουθείτε τους όρους χρήσης του site - forum που είστε μέλος και έχετε αποδεχθεί κατά την εγγραφή σας.

  5. #55

    Re: Ποιο ζώδιο θα διαλέγατε?

    Quote Originally Posted by Dell Piero
    Συνεπώς... αφού έχουμε αυτό το δεδομένο ας παραδειγματισμούμε και να διαθέτουμε τα χρήματά μας είτε στα μπουζούκια είτε σε κρέμες με πλακούντα (σύνοψη πολλών ποστ) και όχι σε χαρτομάντεις και αστρολογους τσαρλατάνους για να μας τον "επαναφέρουν" το νεαρό μας μονίμως ανώριμο.
    Μας την ειπες για τα καλά προς το παρόν αλλά αυτή τη στιγμή δεν έχω έμπνευση
    Θα σκεφτώ όμως και θα σου απαντήσω....
    Πηγαίνω ως εκεί που με παίρνει.
    Για να χαίρομαι.
    Κι αν έχω κέφι προχωρώ ως εκεί που δεν με παίρνει.
    Για να μαθαίνω!

  6. #56
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    191

    Re: Ποιο ζώδιο θα διαλέγατε?

    Όταν ερωτεύεσαι,πάει,την έχεις πάθει την ζημιά:nuts: .Η αστρολογία έρχεται έπειτα.Εάν δεν ταιριάζω με το συγκεκριμενο άτομο,απλά κοιτάω τον χάρτη του και προσπαθώ να διατηρήσω κάποιες ισορροπίες.
    Ο θεός βοηθός.
    Το κακό είναι ότι όλο πέφτω πάνω σε ψάρακλε:nuts: .. εμμμ.. σόρυ Ιχθύες,που καταλήγουν να μου ραγίζουν την καρδιά

  7. #57
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    134

    Re: Ποιο ζώδιο θα διαλέγατε?

    Είναι καταπληκτικό πως τα ευαίσθητα, εύθραυστα ψαράκια καταφέρνουν να ραγίζουν τόσο βίαια τις καρδιές των άλλων.
    Για να μην πούμε για τους Καρκίνους που μπορούν να γίνουν τα πιο σκληρά πλάσματα του πλανήτη.
    Φαντάσου να έχεις να κάνεις με τον συνδιασμό (ζώδιο - ωροσκόπος). Κουρέλια η καρδιά, τα νεύρα, η ψυχή, το μυαλό.

  8. #58
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    191

    Re: Ποιο ζώδιο θα διαλέγατε?

    Μα το βρίσκω σχεδόν αδύνατο να ραγίσω την καρδιά κάποιου (επίτηδες,τουλάχιστον)
    (είμαι Καρκινάκι με ωροσκόπο Λέων και σελήνη στον Καρκίνο):wondering

  9. #59
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    134

    Re: Ποιο ζώδιο θα διαλέγατε?

    Αναφερόμουν στα αγοράκια, κυρίως.

  10. #60
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Ποιο ζώδιο θα διαλέγατε?

    εγω παντα ρωτουσα το ζωδιο πιστευοντας οτι ενας κριος ας πουμε δε θα μου ταιριαζε αλλα ανακαλυψα οτι σημασια δεν εχει μονο το ζωδιο αλλα και που βρισκονται οι υπολοιποι πλανητες και για να το μαθεις αυτο χρειαζεσαι ακριβη ημερομηνια γεννησης πραγμα το οποιο δυστυχως δεν ξερουν πολλοι.Οσο για το οτι οι ανδρες λενε ευκολα σ αγαπω χωρις να το εννουν τελικα σε βαθος χρονου ας μην ξεχναμε οτι και πολλες γυναικες το κανουν.και τελος δεν εχει σημασια απλα να αγαπας αλλα και αν η αγαπη σου θα αντεξει στο χρονο:unsure:

 

 
Page 6 of 29 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads