s
Λέων ...Ο Μεγαλοπρεπής ηγέτης του ζωδιακού - Page 6
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 6 of 8 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 7 8 LastLast
Results 51 to 60 of 77
  1. #51
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5

    Re: Λέων ...Ο Μεγαλοπρεπής

    Στην περίπτωση όπου ο Ήλιος είναι στο Λέοντα, ο ωροσκόπος στο Σκορπιό και ο ¶ρης στον Λέοντα τι κάνουμε?
    Πάντως αυτός ο Κρόνος μας έχει αλάξει τα φώτα...
    Όσο γι' αυτό το πάρκιν με τα καλάμια θα ήθελα να μου κρατήσετε μια θέση.Ευχαριστώ

  2. #52
    Join Date
    Jul 2006
    Όνομα:
    DR WHO
    Location
    Στη Σκια
    Posts
    380

    Re: Λέων ...Ο Μεγαλοπρεπής

    Quote Originally Posted by maroula78 View Post
    Εγω πάλι ως λιονταρίνα εχω να δηλώσω πως παραείμαστε ελικρινείς και αυτο ειναι που δεν αρέσει στον κόσμο.
    Ισως ειλικρινης
    η
    ισως απλως φαντασμενες με μεγαλο το ΕΓΩ ...

    Ασε τους αλλους να το κρινουν αυτο και οχι ο εαυτο σου

    Quote Originally Posted by maroula78 View Post
    χωρίς να θέλω να ακουστεί ψωνισμένο πάντα τραβάμε την οροσοχή όλων
    Λαθος οχι παντα και σιγουρα οχι ολων :bigsmile:

    Εξαλλου το να τραβας την προσοχη για καποιο λογο δεν συνεπαγεται παντα με το οτι οι αλλοι εχουν καλη γνωμη για σενα.

    και όλοι μας φροντίζουν και μας αγαπάνε ιδιαιτέρως.
    Δηλωσεις μεγαλης σιγουριας ??

    Αν ΟΛΟΙ εννοεις γενικα το κοντινο σου περιβαλλον (γονεις, φιλους και γνωστους) δεν ειναι κατι το ξεχωριστο η το περιεργο.

    Το ΟΛΟΙ ειναι σχετικο

  3. #53
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Χολαργός, Αθήνα
    Posts
    131

    Re: Λέων ...Ο Μεγαλοπρεπής

    Έχωντας ¶ρη στον Λέωντα, μπορώ να πω ότι συμφωνώ ότι θέλουμε να κάνουμε μεγάλα και σπουδαία πράγμαρα και δύσκολα αρκούμαστε στα μικρά και καθημερινά. Και κυρίως, θέλουμε να είμαστε οι ηγέτες αυτών των σπουδαίων πραγμάτων. Δεν το λέω ως αρνητικό, χρειάζεται και αυτό μερικές φορές.

    Στον ερωτισμό και στο κρεβάτι, επίσεις ισχύει ότι είμαστε εγωιστάκιδες, θέλουμε να είμαστε οι... πρωταγωνιστές! Αυτό είναι και εν μέρη καλό, καθώς βάζουμε πάντα τα δυνατά μας να πάρουμε... oscar πρώτου ρόλου! Αλλά προφανώς από πίσω κρίβεται μια ανάγκη για επιβαιβέωση ("δεν ήμουν υπέροχος;").

    Επίσης, ναι, είμαστε και λίγο απότομοι. Αλλά όλα αυτά δεν είναι απαραίτητα αρνητικά, τίποτα δεν είναι άλλοστε "καλό" ή "κακό". Δουλειά χρειάζονται. ¶μα καταφέρουμε (οι έχοντες στοιχεία λέωντα) να υποβιβάσουμε τον εγωισμό μας και να χρησιμοποιήσουμε τον δυναμισμό μας στο κοινό καλό ή και σε μικρότερης κλήμακας καθημερινά/προσωπικά πράγματα, είμαι σίγουρος ότι τότε πραγματικά θα... ξεχωρίσουμε από το πλήθος!
    Ετεη δε ουδεν ιδμεν εν βυθω γαρ η αληθεια...

  4. #54
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3

    Re: Λέων ...Ο Μεγαλοπρεπής

    Εχω τσακώθει πολλεεες φορές με Λέωντες,είναι πεισματάρηδες και έχουν ...υπερβολικό εγωισμό αλλα καταβάθος ψυχούλες.

  5. #55

    Re: Λέων ...Ο Μεγαλοπρεπής

    Quote Originally Posted by poor View Post
    Όσο γι' αυτό το πάρκιν με τα καλάμια θα ήθελα να μου κρατήσετε μια θέση.Ευχαριστώ


    Για ένα λιονταρι, πάντα υπάρχει θεση. Αλλωστε όλοι οι καλοί χωράνε και μόνο οι καλοί!
    Αναμετρώ τις δυνάμεις μου και στηρίζομαι σ'αυτές για να χτίσω τον προσωπικό μου κόσμο...

  6. #56
    Join Date
    Jul 2006
    Όνομα:
    DR WHO
    Location
    Στη Σκια
    Posts
    380

    Re: Λέων ...Ο Μεγαλοπρεπής

    Εντελως για τα γελια

  7. #57
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    Φλοξ!
    Location
    στον κοσμο μου...
    Posts
    33

    Re: Λέων ...Ο Μεγαλοπρεπής

    Πες κι αλλα, πες κι αλλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Λέων ειμαι κι εγω και κατι ξερω.........

  8. #58
    Join Date
    Apr 2007
    Όνομα:
    Γεωργία
    Location
    FantasyLand
    Posts
    550

    Re: Λέων ...Ο Μεγαλοπρεπής

    Εγώ είχα μία φίλη Λιονταρίνα και συνέχεια θέλει να της λέμε καλά λόγια για εκείνη. Θέλει συνέχως να επιβεβαιώνεται! Έλεος δηλαδή! Πάντως σε άντρα με σελήνη στον Λέοντα έχω συναντήσει την ανυπομονησία και την καταπίεση να γίνεται πάντα το δικό του! Έλεος πάλι! Αλλά ότι και να λέω τα Λιονταράκια τα συμπαθώ αρκετά
    I'm not a perfect girl.My hair does'nt always stay in place & I spill things a lot. I'm pretty clumsy & sometimes I have a broken heart.My friends and I sometimes fight & maybe some days nothing goes right.but when I think about it & take a step back I remember how amazing life truly is & that maybe.just maybe.
    I like beeing unperfect...

  9. #59

    Re: Λέων ...Ο Μεγαλοπρεπής

    Ναι μωρέ. Είμαστε καλά παιδάκια
    Αναμετρώ τις δυνάμεις μου και στηρίζομαι σ'αυτές για να χτίσω τον προσωπικό μου κόσμο...

  10. #60
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    257

    Re: Λέων ...Ο Μεγαλοπρεπής

    για τον Λέοντα ωροσκόπο δεν αναφέρεται το άρθρο.
    Σχετικά με την Σελήνη στο Λιοντάρι αν αφορά άντρα θέλω να προσθέσω ότι θέλει την γυναίκα δίπλα του να είναι αστραφτερή . αυτό που λέμε "να περπατάει και να βροντάει", έχω φίλο με αυτή την Σελήνη, έχει όμως και μια εξάρτηση απο την μητέρα του

 

 
Page 6 of 8 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 7 8 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads