s
Ηλιακή επιστροφή (Solar return) - Page 6
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 6 of 8 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 7 8 LastLast
Results 51 to 60 of 73
  1. #51

    Re: Ηλιακή επιστροφή (Solar return)

    Το δυσμοιρη το ειπα περιπαιχτικα .Και ομως δεν εχω οψεις :amazed: τουλαχιστον δεν εχω οψεις στις ανοχες που δινεται για καθε οψη.Δηλαδη για αφροδιτη,ουρανο και ποσειδωνα εχω απο 8 και πανω ανοχη,ο ερμης τιποτα και ο πλουτωνας μονο της γενιας ,την οψη εξαγωνο με ποσειδωνα:weird:.Ευχαριστω για την απαντηση :bigsmile:

  2. #52
    Join Date
    May 2008
    Όνομα:
    Τίνα
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    2,022

    Re: Ηλιακή επιστροφή (Solar return)

    hattie μου αυτό ομολογώ πως δεν το χω ξαναδεί.
    Μπορείς να μου στείλεις τα στοιχεία σου σε προσωπικό μήνυμα?
    Να δούμε τουλάχιστον από δευτερεύουσες τις κάνουν όλοι αυτοί οι πλανήτες.

  3. #53

    Re: Ηλιακή επιστροφή (Solar return)

    καλησπέρα κι απο μένα:bigsmile: εγώ είμαι πολύ στην αρχή ρε παιδιά. όλα ωραία και καλά αλλά μήπως μπορείτε να μου εξηγήσει κάποιος πως να υπολογίσω την ηλιακή μου επιστροφή; είμαι γεννημένη Αύγουστο. Για να δω πως θα είναι το 2011 πρέπει να πατήσω στο πρόγραμμα 2010;:embarrest

  4. #54
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Ηλιακή επιστροφή (Solar return)

    Quote Originally Posted by HEAL View Post
    καλησπέρα κι απο μένα:bigsmile: εγώ είμαι πολύ στην αρχή ρε παιδιά. όλα ωραία και καλά αλλά μήπως μπορείτε να μου εξηγήσει κάποιος πως να υπολογίσω την ηλιακή μου επιστροφή; είμαι γεννημένη Αύγουστο. Για να δω πως θα είναι το 2011 πρέπει να πατήσω στο πρόγραμμα 2010;:embarrest
    το 2010 θα βαλεις
    και η ηλιακη σου ισχειει εως τον αυγουστο του 11
    δηλαδη εως τα επομενα γενεθλεια σου:bigsmile:
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

  5. #55
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    9

    Re: Ηλιακή επιστροφή (Solar return)

    καλησπέρα και χρόνια πολλα θα ηθελα να μαθω τη συμαίνει τρέχουσα διαδικασία

    ευχαριστω περιμένω νέα σας

  6. #56

    Re: Ηλιακή επιστροφή (Solar return)

    Δεν εχω επιχειρησει να μελετησω η ιδια χαρτη ηλιακης επιστροφης. Νομιζω οτι δεν ειμαι αρκετα εμπειρη για ασφαλη συμπερασματα. Ειναι ομως ενυπωσιακο με ποση ακριβεια μπορει να λειτουργησει ως μεσο προβλεψης. Καλη χρονια

  7. #57

    Re: Ηλιακή επιστροφή (Solar return)

    Καλημέρα σε όλους . Διάβαζα το συγκεκριμένο άρθρο, το οποίο θεωρώ ότι είναι από τα πιο αναλυτικά και βοηθητικά για τους αρχάριους και μη της αστρολογίας (ανήκω στην πρώτη ομάδα :blink: ) και η απορία που έχω έγκειται στην παράγραφο που δίνει βοηθήματα ώς προς το πως μπορούμε να έχουμε πιο έγκυρες προβλέψεις. Στον δεύτερο τρόπο αναφέρει για τον ωροσκόπο ...μία μέρα μία μοίρα έως να κάνει όψη με κάποιον πλανήτη. Ερώτηση : Ποιον ωροσκόπο και πλανήτες ? Γενέθλιο ή ετήσιο ? Αν μπορεί κάποιος να μου απαντήσει θα το εκτιμούσα πολύ. Ευχαριστώ και χρόνια πολλά και από μένα
    Victory

  8. #58
    Join Date
    Apr 2010
    Όνομα:
    Κάτια
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,256

    Re: Ηλιακή επιστροφή (Solar return)

    Quote Originally Posted by Victory View Post
    Καλημέρα σε όλους . Διάβαζα το συγκεκριμένο άρθρο, το οποίο θεωρώ ότι είναι από τα πιο αναλυτικά και βοηθητικά για τους αρχάριους και μη της αστρολογίας (ανήκω στην πρώτη ομάδα :blink: ) και η απορία που έχω έγκειται στην παράγραφο που δίνει βοηθήματα ώς προς το πως μπορούμε να έχουμε πιο έγκυρες προβλέψεις. Στον δεύτερο τρόπο αναφέρει για τον ωροσκόπο ...μία μέρα μία μοίρα έως να κάνει όψη με κάποιον πλανήτη. Ερώτηση : Ποιον ωροσκόπο και πλανήτες ? Γενέθλιο ή ετήσιο ? Αν μπορεί κάποιος να μου απαντήσει θα το εκτιμούσα πολύ. Ευχαριστώ και χρόνια πολλά και από μένα
    Μιλά για τον ωροσκόπο της ηλιακής επιστροφής.
    « Αυτό που έψαχνα, είμαι! »

  9. #59

    Re: Ηλιακή επιστροφή (Solar return)

    Σ' ευχαριστώ πολύ Κάτια μου. ΚΑι φυσικά εννοεί οψεις με γενέθλιους πλανήτες στην κίνηση του μία μέρα μία μοίρα , έτσι?
    Victory

  10. #60

    Re: Ηλιακή επιστροφή (Solar return)

    πως βλεπουμε μεσα στον ετησθι χαρτη αν γινεται πανσεληνος ή νεα σελήνη και επίσης πώς μπορώ να δώ πότε ο ωροσκόπος του ετήσιου θα συναντήσει τον πλανήτη στο γενέθλιο στην ίδα μοίρα ? Π.χ. έχω ωροσκόπο παρθένο στον ετήσιο στην 8η μοίρα, και γενέθλιο πλούτωνα στην 8η μοιρα στον 7ο οικο

 

 
Page 6 of 8 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 7 8 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads