s
Ριζικές αλλαγές και αναβαθμίσεις των προγραμμάτων μας... και πολλά άλλα - Page 6
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 6 of 14 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... LastLast
Results 51 to 60 of 133
  1. #51
    Join Date
    Oct 2008
    Όνομα:
    Δημήτρης
    Location
    Αθήνα
    Posts
    549

    Re: Ριζικές αλλαγές και αναβαθμίσεις των προγραμμάτων μας... και πολλά άλλα

    Quote Originally Posted by ScP View Post
    Να πας διακοπές αγόρι μου γιατί τα μάτια σου κάνουν πουλάκια. Που είναι το Real Name. Έχεις αποδείξεις; :toung:

    Αρχικά είπαμε ότι η ιστορία θα τραβήξει το λιγότερο 30 ημέρες. Κάποια στιγμή θα μπει και εκείνο το πραγματάκι με τα μη αναγνωσμένα, αν και η λειτουργία του Whats'New είναι πολύ πιο χρηστική (αλλά εγώ είμαι ήδη σε διακοπές και δεν κάθομαι να εξηγώ γιατί).

    Να βλέπουμε και τις προσθήκες ε; http://www.myhoroscope.gr/natal.php (ψευδο-dial) - ιδανικός για επανασυνδέσεις....!

    Απάντησα και ησύχασα

    εννοείται ότι τις ερωτήσεις για επανασυνδέσεις θα τις απαντάς πλέον εσύ προσωπικά.

    Τώρα που πήρα και άδεια από τον αξιοσέβαστο Administrator, έφυγααααααααααα!:bigsmile::bigsmile ::bigsmile:

  2. #52

    Re: Ριζικές αλλαγές και αναβαθμίσεις των προγραμμάτων μας... και πολλά άλλα

    Ok. κ. S.F.Papageorgiou που έχετε το copyright του διαβόητου χάρτη dial~deal~δείλος ή δειλινό μπορεί και ειδύλλιο (που να ξέρει η σπουδάστρια????? ) αφού κανείς δεν ρωτά τι είναι αυτός ο χάρτης..... εγώ θα ρωτήσω..... εκτός από επανασύνδεση στο κομμένο ρεύμα, νερό, τηλέφωνο, τι άλλο κάνει??????

    Ευχαριστώ

    Α και τα smiles και λιγόστεψαν..... (που τα πηγατε καλέ?????) και στο παρόν μήνυμα δεν μπορεσα να βάλω .......... αυτό μου βγάζει και σας το αφιερώνω σε όσους είστε σε διακοπές χωρίς σύνδεση και αντέχετε χωρίς να μπαίνετε στο σάιτ.....please wait 2 seconds for an uncompressed image, or press Ctrl+F5 for original quality page.... και πάνω από 2 λεπτά περίμενα......
    Ανάψτε το φάρο στην καρδιά σας, αφήστε το φως του να λάμπει και να γεμίζει το ΕΙΝΑΙ σας. Χωρίς καμία προσπάθεια μπορείτε να είστε ορατοί από χιλιόμετρα μακριά, να φωτίζετε τους άλλους και όλοι μαζί να είμαστε υγιείς άνθρωποι που συνυπάρχουμε στον πλανήτη μας.

  3. #53
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    Αθηνα
    Posts
    653

    Re: Ριζικές αλλαγές και αναβαθμίσεις των προγραμμάτων μας... και πολλά άλλα

    Parkat μου για τα smilies μου απαντησαν εμενα στο ιδιο ερωτημα.
    Πατας τις <προσθετες επιλογες> και βγαινει το παλιο εικονιδιο με τα επιπλεον
    <μουτρακια>.

  4. #54

    Re: Ριζικές αλλαγές και αναβαθμίσεις των προγραμμάτων μας... και πολλά άλλα

    αβγδεζηθικλμνξοπρστυφχψωfftopic::dizzy:......

    Ευχαριστώ Έφη μου και καλή Παναγιά....
    Ανάψτε το φάρο στην καρδιά σας, αφήστε το φως του να λάμπει και να γεμίζει το ΕΙΝΑΙ σας. Χωρίς καμία προσπάθεια μπορείτε να είστε ορατοί από χιλιόμετρα μακριά, να φωτίζετε τους άλλους και όλοι μαζί να είμαστε υγιείς άνθρωποι που συνυπάρχουμε στον πλανήτη μας.

  5. #55
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Ριζικές αλλαγές και αναβαθμίσεις των προγραμμάτων μας... και πολλά άλλα

    αχ!τι ωραιο που ειναι το'' Νεο'' με το πορτοκαλι χρωμα που ειναι διπλα στα νεα μυνηματα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

  6. #56
    Join Date
    Jan 2011
    Όνομα:
    διδυμινα
    Posts
    204

    Re: Ριζικές αλλαγές και αναβαθμίσεις των προγραμμάτων μας... και πολλά άλλα

    καλησπερα και απο μενα...:bigsmile:

    η ερωτηση αφορα το"γεννεθλιος χαρτης(dial)

    διαβασα στα πιο πανω ποστ οτι δινει πληροφοριες για επανασυνδεσεις...γεγονος το οποιο μου το επιβεβαιωσε και η parkat ...

    μηπως θα μπορουσατε ομως να γινεται πιο κατατοπιστικη...ετσι ωστε να χρησιμοποιηθει το λινκ,γιατι οπως καταλαβα διαβαζωντας τα πιο πανω ποστ υπηρχαν εφαρμογες που διαγραφηκαν γιατι δεν χρησιμοποιουνταν..

    θελουμε να το χρησιμοποιεισουμε...αλλα δεν γνωριζουμε την ακριβη χρηση του χαρτη...αυτου...

    καταρχας βαζεις την γεννεθλια ημερομηνια σου??
    η την ημερομηνια για να δεις την τρεχουσα ημερα..??
    και μετα..τι γινεται??ο θεος και η ψυχη του δεν καταλαβαινω χριστο...:dizzy:

    θα ειχε καποιος την ευγενη καλοσυνη να μου εξηγησει??:bigsmile:
    η ζηταω πολλα???:embarrest

  7. #57
    Join Date
    Apr 2010
    Όνομα:
    Κάτια
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,256

    Re: Ριζικές αλλαγές και αναβαθμίσεις των προγραμμάτων μας... και πολλά άλλα

    Χθες το απόγευμα , ξαφνικά εξαφανίστηκαν όλα τα ευχαριστώ κάτω από όλες τις δημοσιεύσεις και τα άρθρα. Πραγματικά μου έφυγε ένα μεγάλο βάρος! Νόμιζα ότι ήταν κάτι που θα ισχύσει και ένιωσα πολύ απαλλαγμένη από την ιστορία των ευχαριστιών.
    Νομίζω ότι τα ευχαριστώ κάτω από τις δημοσιεύσεις μας, μπορεί να λειτουργούν παραπλανητικά μερικές φορές. Υπάρχουν δημοσιεύσεις που μόνο χρήσιμες δεν είναι και δεν αξίζουν κανένα ευχαριστώ , αλλά κάποιοι βάζουν ευχαριστώ για διάφορους λόγους. Από άγνοια μέχρι φιλία ή απλή υποτέλεια και μιμητισμό. Από την άλλη, έχω δει εξαιρετικά ενδιαφέρουσες τοποθετήσεις που δεν έχουν τύχει κανενός «ευχαριστώ» για διάφορους πάλι λόγους.

    Προτείνω στην διαχείριση να σκεφτεί το ενδεχόμενο της κατάργησης των ευχαριστώ. Με αυτόν τον τρόπο τα μέλη αν θέλουν να πουν κάτι ή να συμφωνήσουν με μια ανάρτηση, θα μπαίνουν στην διαδικασία της γραπτής συμμετοχής και ίσως από αυτό να προκύψει κάτι πιο εποικοδομητικό από ένα απλό «κλικ» που θυμίζει την διαδικασία του like στο facebook. Ας μην είμαστε υποκριτές. Είναι πολύ λίγοι οι χαρακτήρες που κάνουν ορθή χρήση των «ευχαριστώ» (εγώ δεν είμαι μέσα σε αυτούς) και ο λόγος είναι καθαρά ψυχολογικός. Προσωπικά, τις περισσότερες φορές που βάζω ευχαριστώ, το κάνω σχεδόν μηχανικά για να μην στεναχωρηθεί κάποιος και μετά ανακαλύπτω ότι με αυτό που κάνω, όταν το εννοώ, το ευχαριστώ μου έχει χάσει την αξία του (ευτυχώς που δεν κάνω το ίδιο με τα «σΆ αγαπώ» στην ζωή μου ) .

    Υπάρχουν φορές που σε κάποιο ποστ ένα κομμάτι του είναι αξιοπρόσεκτο και αξίζει να βάλει κανείς το ευχαριστώ του, ενώ στο υπόλοιπο κομμάτι υπάρχει ακόμα και η πιθανότητα να διαφωνείς. Σε αυτές τις περιπτώσεις μπορεί να επιβραβεύσεις κάτι που δεν συμφωνείς στο σύνολό του ή να μην επιβραβεύσεις κάτι που θα ήταν καλό να επιβραβευθεί. Για όσους δεν το έχουν εύκολο να γράψουν, θα πατήσουν ένα «κλικ» και εντάξει.

    Αν με έβαζες από την αρχή, θα επέλεγα να κρατήσω άλλη στάση με αυτά τα «ευχαριστώ» πια! Τα νιώθω σαν στενό κορσέ! Θα έβαζα ευχαριστώ τόσο σπάνια που κανείς δεν θα σκεφτόταν ότι για να μην βάλω ευχαριστώ πάει να πει ότι κάτι συμβαίνει. Δεν συμβαίνει τίποτα! Το μόνο κορυφαίο κακό που συμβαίνει τα τελευταία 38 χρόνια, είναι ότι είμαι Ιχθύς και αυτό δεν αλλάζει με τίποτα!

    Δεν ξέρω, μπορεί και να κάνω λάθος αλλά έχω την αίσθηση ότι δίχως τα ευχαριστώ η επικοινωνία μας θα είναι καλύτερη. Μου θυμίζει λίγο αυτό το συμβατικό της καθημερινότητάς μας που είναι γεμάτη από μικρές και ανούσιες υποχρεωτικές ευγένειες τύπου: «Ε, να μην πάω και με άδεια χέρια… Να πάω το κατιτίς μου!» :toung:

    Το τσατάκι μια χαρά ήταν και ίσως να μας έλυνε τα χέρια σε τέτοιες περιπτώσεις. Ίσως να ήταν μια χαρά να κάνουμε τους εκτός θέματος διαλόγους μας εκεί ή να πούμε σε κάποιον ότι μας άρεσε ή δεν μας άρεσε κάτι. Το τσατάκι γιατί το βγάλατε;

    ΥΓ: Ίσως το ευχαριστώ να έχει κάποιο νόημα μόνο στην ανάρτηση των άρθρων!
    « Αυτό που έψαχνα, είμαι! »

  8. #58
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: Ριζικές αλλαγές και αναβαθμίσεις των προγραμμάτων μας... και πολλά άλλα

    Κάτια μου,
    Το Thanks είναι το πιο πολυχρησιμοποιημένο προγραμματάκι, το οποίο δεν ανήκει στο λογισμικό μας, είναι έξτρα.

    Ο σκοπός που το έφτιαξε ο κατασκευαστής ήταν απλός. Να αποφεύγουν τα φόρουμ μεγάλες επιβαρύνσεις από spam post" του στυλ ... Ευχαριστούμε για το άρθρο, ωραίο άρθρο, μπράβο ρε μεγάλε, και τα σχετικά.

    Στα μεγάλα φόρουμ του εξωτερικού υπάρχουν "ποινές" για όσους το κάνουν τη στιγμή που μπορούν με ένα Thanks να "επιβραβεύσουν τον συντάκτη"

    Εδώ όμως είμαστε Ελληναράδες και δεν σηκώνουμε στον τράχηλο ζυγό. Τι και εάν έχουν γραφεί δεκάδες βοηθητικά άρθρα για τη χρήση του φόρουμ; Έχουν μέσα την λέξη επανασύνδεση; Δεν την έχουν, γιατί να διαβαστούν λοιπόν.

    Από εκεί και πέρα εάν η χρήση του Thanks γίνεται για όλα όσα αναφέρεις (σωστά κατά τη γνώμη μου), σε πληροφορώ με πάσα ειλικρίνεια ότι και αυτό είναι Ελληνικό φαινόμενο. Είμαι 10 χρόνια μέλος σε δεκάδες σοβαρά, όπως ελπίζω το δικό μας, φόρουμς και οι άνθρωποι το χρησιμοποιούν για τον λόγο ακριβώς που δημιουργήθηκε κι ας είναι φανερό από μερικά ποστ ότι κάποιοι είναι κοληταράκια.

    Όπως και να έχει το Thanks θα φύγει, όχι για τους λόγους που αναφέρεις, αλλά επειδή στη θέση του θα μπει ένα πιο τσαχπίνικο με καρδούλες και τα ρέστα. Από αυτά που αγαπούν τα κορίτσια

    Χρόνος δεν υπάρχει. Διαφορετικά άμεσα θα γίνονταν αλλαγές και σχεδιασμού και δομής που δυστυχώς γίνονται με αργούς ρυθμούς.
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  9. #59
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    Αθηνα
    Posts
    653

    Re: Ριζικές αλλαγές και αναβαθμίσεις των προγραμμάτων μας... και πολλά άλλα

    Ειμαι αυτη, που της ελλειψε παρα πολυ το <thanks>. Κι αυτο, γιατι συχνα το χρησιμοποιω για να δηλωσω οτι ενημερωθηκα για καποια απαντηση κ.λ.π. Επισης ομολογω, οτι το χρησιμοποιω για πολλους απο τους λογους που ειχε αναφερει η Κατια σ ενα καταπληκτικο αρθρο, που ειχε δημοσιευσει σχετικα με την χρηση
    του.


    Αγαπητε ScP, γιατι πειραζετε τοσο πολυ τα κοριτσια, που ενδιαφερονται για την <επανασυνδεση>?

    Προσωπικα, εχω καταλαβει οτι ολοι περναμε απο τρια σταδια ενδιαφεροντος στην αστρολογια.

    α)Οσο ειμαστε νεοι, μονο με θεματα αισθηματικα,
    β)μετα οσο ωριμαζουμε, προσθετουμε στα αισθηματικα και τα θεματα για τα οικονομικα,
    γ) στο τελος , μας βλεπω να καταληγουμε μονο για θεματα υγειας.

    (Εξαιρουνται βεβαια, οσοι ειναι επαγγελματιες και οσοι ερευνουν επισταμενα αστρολογικα θεματα.)

    Προσωπικα, τωρα που πενηνταριζω, δεν θα μου κακοπεφτε να εβλεπα καρδουλες και λουλουδακια
    στις <ευχαριστιες>. Μπορω να πω θα μου εφτειαχνε την διαθεση.

  10. #60
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Δίπλα σας...
    Posts
    817

    Re: Ριζικές αλλαγές και αναβαθμίσεις των προγραμμάτων μας... και πολλά άλλα

    Συμφωνώ.
    Ενα κλικ στo thanks, πάνω απ όλα σημαίνει "το διάβασα, ενημερώθηκα, μου άρεσε, με αντιπροσωπεύει, ή απλά μου αρέσει ο/η συγγραφέας από τον τρόπο που γράφει, ή μεταφράζει".

    Το μικρό αυτό κλικ, έχει όπως και να το κάνουμε, την ομορφιά του.
    Οπως όλα τα μικρά, άχρηστα, μυστήρια, πολύχρωμα και αρωματικά βαζάκια και μπουκαλάκια που χρησιμοποιούμε εμείς οι γυναίκες και νιώθουμε τόσο μα τόσο ευχαριστημένες!

    Καλό χειμώνα εύχομαι σε όλους.
    Μου λειψατε, ειδικά τα βράδια που δεν μπορούσα να ξαπλώσω λόγω ζέστης και κλωτσιάς της μπέμπας,:toung:
    Τα κορίτσια μου...
    Όλη η ζωή μου..!!!!

 

 
Page 6 of 14 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads