s
Ζώδια και απιστία - Page 6
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 6 of 17 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... LastLast
Results 51 to 60 of 162
  1. #51
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    134

    Re: Ζώδια και απιστία

    Quote Originally Posted by panther
    Όχι βέβαια! Όλοι οι άνθρωποι όταν δεν καλύπτονται συναισθηματικά και πνευματικά από τους συντρόφους τους, αντιδρούν άσχημα, ασχέτως το ζώδιο!
    Για πες ερωτογενής ζώνες και για τους άνδρες... Μόνο για γυναίκες μας λες βρε κοπέλα

    Δεν ξέρω για τους άντρες. Ίσως επειδή είναι ατελές ...είδος. Αστειεύομαι. Θεωρώ πάντως εξαρτάται από τα ... άστρα τους. Για παράδειγμα, οι καρκίνοι είναι της αγκαλίτσας. Αν γίνεις λιγάκι "μανούλα" τους παραδίδονται, σχεδόν άνευ όρων. Τα λιοντάρια πρέπει να τα κάνεις να αισθάνονται πραγματικοί βασιλιάδες, ότι έχουν τον απόλυτο έλεγχο και ότι σε εξουσιάζουν κλπ, κλπ.
    Από την άλλη, επειδή όλοι οι άντρες είναι παιδιά δεν νομίζω ότι έχουν... ακόμα ανακαλύψει ερωτογενή ζώνη για να μας την πουν και σε εμάς.

  2. #52
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Ζώδια και απιστία

    ωραιο το αρθρο:noworry:

  3. #53
    Join Date
    Apr 2006
    Όνομα:
    Κατόπιν συνεννόησης
    Location
    Αθήνα ζαφειρό
    Posts
    86

    Re: Ζώδια και απιστία

    Το διάβασα κι εγώ! Πράγματι πολύ ωραίο άρθρο.

    Μόνο που σ' εμένα είδα ότι ανταποκρίνονται τα γραφόμενα στον ωροσκόπο μου και στο ζώδιο όπου βρίσκονται μαζί η Σελήνη και η Αφροδίτη μου.

  4. #54
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    191

    Re: Ζώδια και απιστία

    Quote Originally Posted by stabie
    ΕΝΣΤΑΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!! !

    δηλαδη οι σκορπιοι ειναι πιστοι;;;;;
    Nαιιι..αν είσαι καλό παιδί και δεν τους αντιμιλάς:toung: :nuts: :blink:

  5. #55
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Ζώδια και απιστία

    Quote Originally Posted by stabie
    ΕΝΣΤΑΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!! !

    δηλαδη οι σκορπιοι ειναι πιστοι;;;;;
    σε συζητηση χτες με εκπροσωπο του ζωδιου μου ειπε πως ειχε κολλημα με τη συντροφο του αλλα δεν περναει καλα και σκεφτεται να απιστησει...
    κατι τετοια τελος παντων....
    αρα....δεν ειναι παρεξηγημενοι....ειναι....αφη στε ανευ χαρακτηρισμού
    οι σκορπιοι κατα κανονα αν νιωσουν οτι αυτος που ειναι διπλα τους αξιζει και τους αγαπαει το ιδιο δεν υπαρχει περιπτωση να απιστησουν.Αλλα μη ξεχναμε παιζουν ρολο και ο ωροσκοπος και αλλοι πλανητες
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  6. #56
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    14

    Re: Ζώδια και απιστία

    Πάρα πολύ καλό άρθρο....<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" /><o></o>
    Εγώ σαν ζυγός πάντως είναι πολύ. πολύ πιστή... ίσως είμαι η εξαίρεση στους ζυγούς. Αλλά οι άντρες ζυγοί είναι πολύ άπιστη.<o></o>
    Εδώ στο άρθρο θα έπρεπε να γίνει διαχωρισμός σε άνδρες και γυναίκες του κάθε ζωδίου. ...<o></o>

  7. #57
    Join Date
    Jul 2006
    Όνομα:
    DR WHO
    Location
    Στη Σκια
    Posts
    380

    Re: Ζώδια και απιστία

    Αρκετα καλο το Αρθρο
    Παντως σιγουρα καλυτερο σε σχεση με καποια αλλα αρθρα που διαβασα απο καποιους αλλους απο δω μεσα

    Πραγματι εμας τους Σκορπιους μας εχουν παρεξηγησει
    Ειμαστε πιστοι και με το παραπανω εκτος και αμα χασουμε την εμπιστοσυνη μας στο αλλο μας μισο

    αμα καποιο ζωδιο δεν ειναι πιστο σε οτι αφορα σχεσεις αυτο ειναι οι Διδυμοι και οχι ο Σκορπιος

  8. #58
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Χαβουζόπολη (Αθηνα)
    Posts
    26

    Re: Ζώδια και απιστία

    Συμφωνω με την Scorpion.
    Μια χαρα πιστοι ειμαστε αρκει να μην σταματησουμε να νιωθουμε σημαντικοι στον συντροφο μας ή αν καταλαβουμε οχι οτι απλα σκεφτεται να απιστησει αλλα οτι σκεφτεται να κοιταξει αλλο ον αντιθετου φύλου. Τοτε η ανταποδοση ερχεται και ειναι 1000 φορες χειροτερη.
    Βαρβαρο και αδικο (ισως) αλλα μονο ετσι παιρνουμε πισω το αιμα μας.
    αλλα μερικες φορές ακομα και οταν σταματησει να υπαρχει το παθος και δεν υφισταται αγαπη αρκετη για να μας συγκρατησει παλι ψαχνομαστε χωρις να χανουμε χρονο.
    Αλλωστε για να εχεις αποψη νομιζω οτι πρεπει να εχεις υπάρξει οχι μονο θυμα αλλα και θυτης...
    Ολα αυτα ομως μεχρι να βρεθει αυτος/η ο ενας/μια. Μετα ειμαστε να μας κλαινε οι ρεγγες....
    Στο τελος καθε τουνελ υπαρχει φως

  9. #59
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Χαβουζόπολη (Αθηνα)
    Posts
    26

    Re: Ζώδια και απιστία

    Alien1 αυτο για τους Διδυμους ξαναπεστο!
    Για να μην αναφερω τους Κριους!!!!!!!
    Συνεχης αναζητηση αυτοεπιβεβαιωσης!
    Στο τελος καθε τουνελ υπαρχει φως

  10. #60

    Re: Ζώδια και απιστία

    Οι Κριοί είναι ιδιάζουσα περίπτωση....Επειδή αρκετοί φίλοι μου είναι κριοί,τα αδέρφια μου είναι κριοί και εγώ,θα σας πω το εξης.....Οι Κριοί τρελαίνονται για το φλέρτ και αρκετές φορές φαντασιώνονται καταστάσεις Αλλά επειδή είμαστε άθλιοι στο ψέμα και γενικότερα μας καταλαβαίνουν αμέσως αποφευγουμε τετοιες ¨κακοτοπιές¨" γιατί απλά βαριόμαστε τη γκρίνια
    Θα σας έλεγα να προσέχετε τους άνδρες Λιοντάρια,δεν πρόκειται να το πάρετε ποτέ χαμπαρι:bigsmile:

 

 
Page 6 of 17 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads