s
Γκει Συναστρια!! - Page 6
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 6 of 22 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... LastLast
Results 51 to 60 of 220
  1. #51
    Join Date
    May 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    21

    Re: Γκει Συναστρια!!

    Quote Originally Posted by Toksotaki View Post
    εχω διαβασει οτι θεωρειται κατι σαν ανωμαλια του DNA οχι σε ολες τι περιπτωσεις αλλα στις περισσοτερες,αν το παρουμε βιολογικα τουλαχιστον...δεν ειναι και αυτο ενα ειδος παθησης???(εγω δεν το θεωρω αλλα...τα γραπτα αλλα λενε)
    Και εγώ έχω διαβάσει ότι οι ομοφυλόφιλοι θα καούν στην κόλαση.Δεν πάει να πει όμως ότι θα το πιστέψω κιόλας.Ο καθένας βγάζει μια θεωρία η οποία εξυπηρετεί τις δικές του αντιλήψεις.Αν επιτρέπεται που έχεις διαβάσει αυτό που λές;Είναι καλό πιστεύω να λέμε και τις πηγές μας,τη χρονιά που γράφτηκαν και το άτομο που τα έγραψε.
    Ευχαριστώ!

  2. #52
    Join Date
    May 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    21

    Re: Γκει Συναστρια!!

    Quote Originally Posted by cancerian View Post
    σε πιο σημειο με στεναχωρεις ??? :weird:
    Απλά χρησιμοποίησα τη δική σου φράση στο μήνυμα που γράφεις στην starfish.

  3. #53
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: Γκει Συναστρια!!

    Κι εγω θα εξακολουθησω να εχω την απορια "γιατι πρεπει να ξερουμε αν στον γενεθλιο χαρτη καποιου φαινεται η ομοφυλοφιλια ή ποιοι παραγοντες την δημιουργουν;"
    Και αντι να "ψυχιατροποιουμε" [συγχωρηστε μου τον νεολογισμο] επιλογες ή συμπεριφορες, απλως ας συμβιωσουμε και ας αποδεχτουμε.
    **Εκατονταδες πλεον οι "παρεκλινουσες" συμπεριφορες! Για καθε "βηξιμο" και μια ταμπελιτσα!! Ελεος!!!:nuts::nuts:

    Η κυρια Σιμου εθεσε το θεμα παρα πολυ ωραια και κατα την αποψη μου, θα επρεπε να κλεισει εκει. :bigsmile:
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

  4. #54
    Join Date
    Oct 2006
    Όνομα:
    Διονυσία
    Location
    Δυτική Αττικκ
    Posts
    326

    Re: Γκει Συναστρια!!

    εχω τεσσέρα παιδιακαποτε είχα παει σε ένα πολύ γνωστο αστρολόγο που δεν ζει σημερα τον είχα ρωτήσει για τα παιδια μου εκανε εντύπωση όταν μου είπε ότι η κόρη μου,είναι η μικρότερη με διαφορά απο τα αγόρια,έχει τάσις ομοφυλικες και στην εφηβία να προσέχω τις παρέες της μου έδιξε και χάρτες άλλων γυναικών για να μου εξηγήση τα λεγομενά του αυτό με έχει επιρεάση μπορώ να πω όχι γιατι είμεκατά αυτων των προτημίσεων γιατί σαν μάνα θέλω τα παιδια μου να είναι ευτυχισμένα ακόμα και σε κάτι που ίσως δεν αρέσει σε άλλους όσο για το όπως μου το είχε πει,ο τρόπος του
    θα δω στο μέλλον πόσο δίκιο είχε και αν γίνει.................εγινε

  5. #55
    Join Date
    Jan 2008
    Όνομα:
    Ράνια
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,277

    Re: Γκει Συναστρια!!

    Quote Originally Posted by ioni View Post
    εχω τεσσέρα παιδιακαποτε είχα παει σε ένα πολύ γνωστο αστρολόγο που δεν ζει σημερα τον είχα ρωτήσει για τα παιδια μου εκανε εντύπωση όταν μου είπε ότι η κόρη μου,είναι η μικρότερη με διαφορά απο τα αγόρια,έχει τάσις ομοφυλικες και στην εφηβία να προσέχω τις παρέες της μου έδιξε και χάρτες άλλων γυναικών για να μου εξηγήση τα λεγομενά του αυτό με έχει επιρεάση μπορώ να πω όχι γιατι είμεκατά αυτων των προτημίσεων γιατί σαν μάνα θέλω τα παιδια μου να είναι ευτυχισμένα ακόμα και σε κάτι που ίσως δεν αρέσει σε άλλους όσο για το όπως μου το είχε πει,ο τρόπος του
    θα δω στο μέλλον πόσο δίκιο είχε και αν γίνει.................εγινε
    Καλημέρα Ioni!Μηπως μπορείς να μου ξαναπείς αν επαληθεύτηκαν τα λεγομενά του ή περιμενεις να δεις στο μέλλον πόσο δίκιο είχε και αν θα γίνει;Συγνώμη!Δεν κατάλαβα:embarrest.

  6. #56
    Join Date
    Oct 2006
    Όνομα:
    Διονυσία
    Location
    Δυτική Αττικκ
    Posts
    326

    Re: Γκει Συναστρια!!

    η κόρη μου έχει γεννηθη 30-01 2001 16.00 οπότε έχω λίγο καιρό ακόμα να δω

  7. #57
    Join Date
    Jan 2008
    Όνομα:
    Ράνια
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,277

    Re: Γκει Συναστρια!!

    Quote Originally Posted by ioni View Post
    η κόρη μου έχει γεννηθη 30-01 2001 16.00 οπότε έχω λίγο καιρό ακόμα να δω
    Μάλλον πολύ θα έλεγα.Μην το δένεις σχοινί κορδόνι.Απο τα ίδια στοιχεία του χάρτη της που έβγαλε το πόρισμα-το οποίο πρόκειται για τάση,και μόνο-μπορεί να εκδηλώσει πολλά άλλα πραγματα, που αυτά τα ίδια στοιχεία σημαίνουν.Δεν ξερω αν ήταν απόλυτος αλλα δεν θα έπρεπε, νομίζω.

  8. #58
    Join Date
    Oct 2006
    Όνομα:
    Διονυσία
    Location
    Δυτική Αττικκ
    Posts
    326

    Re: Γκει Συναστρια!!

    μου τόνισε οτι πρέπει να προσέξω τις φίλες της σε αυτή την ηλικία

  9. #59
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    cancerian
    Posts
    841

    Re: Γκει Συναστρια!!

    Quote Originally Posted by ioni View Post
    εχω τεσσέρα παιδιακαποτε είχα παει σε ένα πολύ γνωστο αστρολόγο που δεν ζει σημερα τον είχα ρωτήσει για τα παιδια μου εκανε εντύπωση όταν μου είπε ότι η κόρη μου,είναι η μικρότερη με διαφορά απο τα αγόρια,έχει τάσις ομοφυλικες και στην εφηβία να προσέχω τις παρέες της μου έδιξε και χάρτες άλλων γυναικών για να μου εξηγήση τα λεγομενά του αυτό με έχει επιρεάση μπορώ να πω όχι γιατι είμεκατά αυτων των προτημίσεων γιατί σαν μάνα θέλω τα παιδια μου να είναι ευτυχισμένα ακόμα και σε κάτι που ίσως δεν αρέσει σε άλλους όσο για το όπως μου το είχε πει,ο τρόπος του
    θα δω στο μέλλον πόσο δίκιο είχε και αν γίνει.................εγινε
    Αγαπημενη ,

    πιστευω οτι η ευτυχια ειναι θεμα προσωπικων επιλογων , επιλεγουμε κατι για να μας κανει ευτυχισμενους ... Απλα να μην στερησεις το δικαιωμα να ειναι αυτο που πραγματικα αισθανεται ... αν της το αποκλεισεις τοτε την ακυρωνεις σαν οντοτητα και σαν ανθρωπο.
    Πολλοι γονεις θεωρουν τα παιδια τους καρμπον της συνεχειας τους , μερικα ατομα ειναι απλα διαφορετικα !!!! :bigsmile:
    Οσο για τον αστρολογο , πιστευω οτι σου εμφυτεψε το ζουζουνι... Ισως να μην εχω το δικαιωμα να το αναφερω αλλα ελπιζω να με συγχωρεσεις και να μου επιτρεψεις να σου πω "Απλα ακυρωσε απο το μυαλο σου αυτο που σου ειπε ο εν λογο αστρολογος" :bigsmile:

  10. #60
    Join Date
    May 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    21

    Re: Γκει Συναστρια!!

    Ο σεξουαλικός προσανατολισμός,δεν είναι ούτε παρεκλίνουσα συμπεριφορά,ούτε επιλογή,ούτε προτίμηση.Απλά δεν είναι ο επικρατέστερος σεξουαλικός προσανατολισμός.Παρεκλίνο σα συμπεριφορά είναι αυτή που παρεκλίνει από το κανονικό,και η ομοφυλοφιλία είναι τόσο κανονική όσο και η ετεροφυλοφιλία.Όπως ένας ετεροφυλόφιλος άνθρωπος δεν μπορεί να επιλέξει ποιό άτομο θα ερωτευτεί,έτσι και ο ομοφυλόφιλος.Δεν ξυπνάμε μια μέρα και λέμε εγώ από σήμερα προτιμώ να είμαι γκέι/λεσβία και αύριο θα επιλέξω να είμαι ετεροφυλόφιλος/η.Έχω ακούσει πολλές φορές ετεροφυλόφιλα άτομα να ρωτάνε ομοφυλόφιλα:"Πώς είσαι σίγουρος ότι δεν σου αρέσει αν δεν το έχεις δοκιμάσει;".Αυτό που ζητάω από όλους σας είναι να κάνετε στον εαυτό σας αυτή την ερώτηση.Θα πιστεύετε και τότε ότι ο σεξουαλικός σας προσανατολισμός είναι επιλογή;

 

 
Page 6 of 22 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads