s
Πως θα μάθετε τον Ωροσκόπο σας - Page 5
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 5 of 52 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... LastLast
Results 41 to 50 of 518
  1. #41
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    5

    Unhappy Re: Πως θα μάθετε τον Ωροσκόπο σας

    31-8-1992 και ωρα 5και μιση το πρωι στην ελλαδα βεροια :hehe:

  2. #42
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    5

    Talking Re: Πως θα μάθετε τον Ωροσκόπο σας

    fftopic: 7-12-1964 ωρα 7μιση το πρωι στην βεροια ελλαδα :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: fftopic:

  3. #43
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Λίλιαν
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,323

    Re: Πως θα μάθετε τον Ωροσκόπο σας

    Quote Originally Posted by kouklitsa
    fftopic: 7-12-1964 ωρα 7μιση το πρωι στην βεροια ελλαδα :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: fftopic:
    Αγαπητή kouklitsa

    Θα σας παρακαλούσα να διαβάσετε και την απάντησή μου για την γέννηση του 1989, καθώς σας συμπλήρωσα κάτι.
    Για τη γέννηση 31/8/92, ο Ωροσκόπος είναι στις 19 Λέοντα 54' και η Σελήνη είναι στις 19 Ζυγού 49'. Στο Κινέζικο σύστημα, ανήκει ως προς το έτος γέννησης, στο ζώδιο του Πιθήκου του Νερού και ως προς το προσωπικό του στοιχείο, έχει αυτό του Λαγού της Γης.
    Για την γέννηση 7/12/64, ο Ωροσκόπος είναι στις 11 Τοξότη 49' και η Σελήνη είναι στις 19 Αιγόκερου 27'. Στο Κινέζικο σύστημα, ανήκει ως προς το έτος γέννησης, στο ζώδιο του Δράκου του Ξύλου και ως προς το προσωπικό του στοιχείο έχει αυτό της Τίγρης του Μετάλλου.
    Πληροφορίες για τα Κινέζικα ζώδια θα έχετε το επόμενο διάστημα, καθώς πλησιάζει η Κινέζικη Πρωτοχρονιά και θα έχουμε αρκετά νέα άρθρα.

    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας
    φιλικά
    Λίλιαν Σίμου

  4. #44
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1

    Red face Re: Πως θα μάθετε τον Ωροσκόπο σας

    θα ηθελα να μαθω τον ωροσκοπο μου! :smile

  5. #45
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Far Away Land
    Posts
    46

    Re: Πως θα μάθετε τον Ωροσκόπο σας

    Quote Originally Posted by baso
    θα ηθελα να μαθω τον ωροσκοπο μου! :smile
    Αγαπητή φίλη baso

    Για να σας απαντήσουν άμεσα και υπεύθυνα οι συνεργάτες μας Αστρολόγοι ποιος είναι ο Ωροσκόπος σας και ενδεχομένως αν σας ενδιαφέρει η θέση της Σελήνης σας σε ποια μοίρα του ζωδιακού κύκλου και σε ποιο ζώδιο βρίσκετε θα χρειαστούν τα παρακάτω:
    1. Τα στοιχεία της γέννησής σας. Έτος, μήνα και ημέρα γέννησης.
    2. Αν είναι δυνατόν και εφόσον την γνωρίζετε την ώρα γέννησής σας (απαραίτητο στοιχείο για την εύρεση του Ωροσκόπου).
    3. Τη χώρα καθώς και η πόλη που γεννηθήκατε.

    Εκεί λοιπόν που έχετε κάνει την ερώτησή σας πατήστε το κουμπάκι ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ και συμπληρώστε τα στοιχεία που λείπουν.

    Φιλικά
    "Nothing can stop an idea the time of which has come"
    Victor Hugo

  6. #46
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2

    Re: Πως θα μάθω τον Ωροσκόπο μου

    θα ήθελα να μάθω τον Ωροσκόπο μου. Γεννήθηκα στις 6-7-1976 στο Περιστέρι Αττικής, ημέρα Τρίτη και ώρα 16.30. Ευχαριστώ. Joanna

  7. #47
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Λίλιαν
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,323

    Re: Πως θα μάθετε τον Ωροσκόπο σας

    Αγαπητή Joanna

    Ο Ωροσκόπος σας είναι στις 19 Σκορπιού 05' και η Σελήνη σας είναι στις 8 Σκορπιού 51'. Ως προς το κινέζικο σύστημα αστρολογίας, το ζώδιό σας είναι Δράκος της Φωτιάς (ως προς το έτος γέννησης, αυτό που σας βοηθά να παρακολουθείτε τις προβλέψεις) και σαν πιο προσωπικό στοιχείο, έχετε αυτό του Προβάτου της Γης.

    φιλικά
    Λίλιαν Σίμου

  8. #48

    Re: Πως θα μάθετε τον Ωροσκόπο σας

    geia sas!eimai gennimeni stis 18/3/84 i ora 11:20 to proi stin lefkosia , kipro k 8a i8ela na ma8o ton oroskopo mou sas parakalo! :helpsmili

  9. #49
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    32

    Re: Πως θα μάθετε τον Ωροσκόπο σας

    Καλησπέρα και από μένα . Θα ήθελα να μου πείτε τον ωροσκόπο μου , η καλύτερα να τον επιβεβαιώσω. Γεννήθηκα στη Δράμα στις 12/05/1971 με πιο πιθανή ώρα τις 10.02 .Ευχαριστώ

  10. #50
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Λίλιαν
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,323

    Re: Πως θα μάθετε τον Ωροσκόπο σας

    Αγαπητή SnowBlood

    Αν έχετε γεννηθεί πρωινή ώρα είστε στην Ο μοίρα 52' του Λέοντα. Αν πρόκειται για βραδυνή, είστε στις 23 μοίρες 07' του Τοξότη.

    φιλικά
    Λίλιαν Σίμου

 

 
Page 5 of 52 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads