s
Ωριαία Αστρολογία : Τι έχει ο φίλος μου ; - Page 5
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 5 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 LastLast
Results 41 to 50 of 56
  1. #41
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Νίκος
    Location
    Ολλανδία, Χάγ
    Posts
    52

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Τι έχει ο φίλος μου ;

    Ααααα Δασκαλε για τις θεμελιωδεις δυναμεις δεν διαβασα ακομη.... Δεν εχω εξοικειωθει ακομη. Χρειαζομαι μελετη! Να το παρει το ποταμι λοιπον, ανυπομονουμε για αυριο.

  2. #42

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Τι έχει ο φίλος μου ;

    Πρόλαβα;;;;;;
    Cancerian αγαπητέ, στο επόμενο άσε μερικές μέρες παραπάνω διορία, γιατί τις καθημερινές τρέχουμε σαν τον Βέγγο τον συγχωρεμένο λέμε!!!!!

    Λοιπόν, θα πω κι εγώ τις σκέψεις μου.
    Εξετάζω βασικά θεμελιώδεις δυνάμεις των δεικτών και δευτερευόντως όψεις, γιατί δεν ψάχνουμε για γεγονός.
    Το θέμα είναι να βρούμε τους σωστούς δείκτες όμως!
    Είδα την αναφορά σου στον άξονα 1ου/7ου αλλά θα πω πρώτα πώς είχα σκεφτεί πριν το δω αυτό.

    Η κοπέλα είναι Αφροδίτη στον Υδροχόο στον 9ο.Λογικό αφού μας είπες ότι βρίσκεται ήδη στο εξωτερικό. Είναι στα όριά της, δεν στηρίζεται ιδιαίτερα καλά από δυνάμεις δηλαδή και είναι στην κυριαρχία-ίσως και στην τριπλότητα-του Κρόνου και στην αδυναμία του Ήλιου.
    Ο 10ος είναι η υπάρχουσα δουλειά της. Κυβερνάται από τον Κρόνο στον Σκορπιό, στον 6ο. Ο Κρόνος είναι στην αδυναμία της Αφροδίτης και στην πτώση της Σελήνης. Η τωρινή της δουλειά δηλαδή δεν την "αγαπάει" ενώ εκείνη τη θέλει χωρίς όμως να τρελλαίνεται, ίσως μόνο για βιοποριστικούς λόγους.

    Η Αφροδίτη μετράει ήδη ένα τετράγωνο με τον Κρόνο. Άλλο ένα, πιο πρόσφατο, μετράει κι η Σελήνη. Ίσως είναι που της έγινε η πρόταση και την αναστάτωσε και την προβλημάτισε-εξ'ου και η Σελήνη στον 12ο και ο Ν.Δ. πάνω στον ωροσκόπο. Είναι μια δυνατή Σελήνη αλλά προβληματισμένη και φοβισμένη μπροστά στο δίλημμα. Και είναι στην αδυναμία του Άρη του 7ου....αυτή η νέα συνεργασία την ενθουσιάζει αλλά την αναστατώνει παράλληλα.

    Εγώ αρχικά έλεγα να δω την καινούργια δουλειά από τον απέναντι οίκο από την υπάρχουσα δουλειά, δλδ από τον 4ο. Σ'αυτή την περίπτωση, θα ήταν ο Ήλιος, σε αδυναμία στον Υδροχόο. Αυτό θα μ'έκανε να πω "όχι, να μην φύγει, δεν είναι καλή η νέα δουλειά".
    Ο Ήλιος θα αλλάξει ζώδιο και θα μπει στην έξαρση της Αφροδίτης. Αυτό θα μας έλεγε ότι κάτι θα αλλάξει προς όφελος της κοπέλας; Η δουλειά θα την "θέλει" περισσότερο στο μέλλον; Θα της δώσουν μεγαλύτερο μισθό ή καλύτερη θέση;

    Αν όμως εξετάσουμε τον 7ο ως τη νέα συνεργασία, όπως πρότεινες, βλέπουμε τον Β.Δ. στην ακμή, πράγμα που κρατάμε ως θετικό και εξετάζουμε τον Άρη. Ο Άρης είναι στον 10ο και στους Ιχθείς. Είναι δηλαδή στην έξαρση της Αφροδίτης ( η νέα δουλειά την "θέλει" πολύ) και στην τριπλότητά του. Στηρίζεται από δυνάμεις και θεμελιώδεις αλλά και συμπτωματικές, αφού βρίσκεται σε γωνιακό οίκο.
    Ο Άρης είναι υπό του Δία. Τι ερμηνεύουμε ότι συμβολίζει ο Δίας εδώ; Είναι μάλιστα στον 1ο της ερωτούσας, κι ο Δίας τη "θέλει" δηλαδή. Είναι όμως αδύναμος Δίας. Είναι σωστό να πούμε ότι η όποια επέκταση πετύχει η κοπέλα με την αλλαγή χώρας και δουλειάς δεν θα έχει τα αναμενόμενα θετικά αποτελέσματα; Ή ο Δίας σημειοδοτεί ακριβώς αυτό, ότι η κοπέλα θα αλλάξει χώρα αν δεχτεί την πρόταση κι αυτή η αλλαγή δεν θα είναι κάποιο μείζον πρόβλημα, ακριβώς λόγω της αδυναμίας;
    Αν λοιπόν πάρουμε τον Άρη για τη νέα δουλειά, θα της λέγαμε να φύγει.
    Δεν είμαι σίγουρη πώς να ερμηνεύσω ότι η Σελήνη είναι στην αδυναμία του Άρη όμως. Θέλει τη δουλειά αλλά υπάρχουν εμπόδια;

    υ.γ. 1. Και πού να μην προσπαθούσα να σεβαστώ την προτροπή σου να μείνουμε στα απλά!
    υ.γ. 2. Κάποτε θα φτάσω κι εγώ στα επίπεδα της συζήτησής σας με την Τίνα, ω ναι!!!!!
    υ.γ. 3. Πωπω, ζαλίστηκα! Καληνύχτα!!!!

  3. #43
    Join Date
    Apr 2009
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    Εκεί που είσαι ήμουνα...
    Posts
    66

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Τι έχει ο φίλος μου ;

    Νομίζω κι εγώ ότι θα συμφωνήσω σε πολλά σημεία με αυτά που είπαν και άλλα μέλη πριν από εμένα…
    Αν εξετάσουμε την τωρινή κατάσταση της κοπέλας… Η Αφροδίτη (κυβερνήτης του 1ου οίκου) βρίσκεται στον 9ο. Άρα την απασχολεί η ιδέα της μετανάστευσης. Υπο την κυριαρχία του Κρόνου (κυβερνήτης 9ου και 10ου), μας επιβεβαιώνει ότι την απασχολεί το θέμα της μετανάστευσης για λόγους καριέρας. Ο Κρόνος είναι στον 6ο οίκο στην αδυναμία της Αφροδίτης και έχοντας ολοκληρώσει τετράγωνο μαζί της. Η τωρινή επαγγελματική κατάσταση είχε αρκετές δυσκολίες για την κοπέλα και μάλλον είχε δυσκολέψει ιδιαίτερα την καθημερινότητά της. Επίσης η Άφρο είναι και στην αδυναμία του Ήλιου (από τον 4ο οίκο)… θα έλεγα ότι η ίδια θέλει να φύγει.
    Στον 1ο οίκο βρίσκεται και ο Δίας σε αδυναμία προερχόμενος από τον 8ο οίκο που έχει να κάνει με οικονομικά που σχετίζονται με τρίτους, δάνεια, οφειλές… Μήπως της χρωστάνε λεφτά;;
    Η «εκεί» κατάσταση φαίνεται να είναι καλύτερη με την πρώτη τουλάχιστον ματιά. Ο Άρης συγκεντρώνει καλή βαθμολογία από δυνάμεις. Βρίσκεται στην έξαρση της Αφροδίτης και σε έξαρση από οίκο (10ος) και πάει να κάνει και τρίγωνο με Κρόνο. Εκτός όμως από κυβερνήτης του 7ου οίκου, ο Άρης στον χάρτη αυτό σχετίζεται και με τον 12ο. Εάν η δουλειά της σχετίζεται με νοσοκομεία ή κάτι σχετικό με ίδρυμα θεωρώ ότι ο χάρτης συνηγορεί στο να δεχτεί την πρόταση και να φύγει, καθώς η κατάσταση εκεί θα είναι καλύτερη από αυτή που αντιμετωπίζει εδώ. Αλλιώς κάτι κρυφό υπάρχει σε όλη αυτή τη συμφωνία, κάτι πολύ καλό για να είναι αληθινό
    Και κάπου εδώ έρχονται και οι δεσμοί να μας πούνε ότι θα έχει εύνοια στην απόφαση αυτή (σε παλιότερο ποστ μου είχα πει ότι δεν τους πολυσυμπαθώ και αποφεύγω να χρησιμοποιώ πράγματα που με μπερδεύουν).
    Τελος η Σελήνη στον 12ο , σε έξαρση, στην κυριαρχία της Αφροδίτης και στην αδυναμία του Άρη νομίζω ότι στην προκειμένη περιγράφει περισσότερο το δίλημμα της κοπέλας. Θα κάνει τετράγωνο με Αφροδίτη (ρήξη με την τωρινή κατάσταση), εξάγωνο με Ερμή (έρχεται από τον 2ο και 5ο οίκο της δημιουργίας αλλά βρίσκεται σε αδυναμία στους Ιχθύς) και τετράγωνο με Ήλιο.
    Νομίζω ότι ο χάρτης λέει ότι θα έπρεπε να δεχθεί την πρόταση. Ακόμα και αν τα πράγματα δεν είναι ακριβώς έτσι όπως της τα έχουν περιγράψει, είναι καλύτερα από την παρούσα κατάσταση…και μάλλον δέχτηκε…
    Ουφ, καιρό είχα να γράψω κάτι
    Kι ελπίζω να μην έχω γράψει ένα κατεβατό χαζομάρες!
    Φιλιά σε όλους και καλό βράδυ!

  4. #44
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Όπου Γης, Πατρ
    Posts
    159

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Τι έχει ο φίλος μου ;

    Ζήλεψα και θέλω και εγώ, ειδικά αφού επιτρέπονται και οι βλακείες.

    So, πολύ μπέρδεμα με Αφροδίτη και Άρη (ποιό έιναι το εδώ και το εκεί κτλ)

    Σελήνη φεύγει από εξάγωνο με Άρη (η πρόταση?), σε λίγο εξάγωνο με Ερμή/Ιχθύες - Θα πάρει μια πληροφορία (μυστικό?) και στο καπάκι τετράγωνο με Αφροδίτη ώσπου να κάνει σύνοδο με AC..

    Το μήνυμα του Ερμή δεν μπορώ να καταλάβω τι είναι.. 10ος =2ος 9ου? Θα πάρει αύξηση εκεί που είναι? Ερμής-Δίας σε κοινή υποδοχή.. Τον σκέφτεται τον Δία (1ος , κυβερνήτης 10ου- τα οικονομικά της εκεί που είναι?) και έχει ζοριστεί η καθημερινότητά της από τη στενότητα? (Κρόνος 6ος?)
    Άρης τρίγωνο Κρόνος = 'Θα ξεκινήσεις με λίγα και βλέπουμε' η καινούρια πρόταση?
    Αλλά και Κρόνος στον 10ο παράγωγο του 9ου.. Καλή θέση αυτή που έχει τώρα?

    Αν Αφροδίτη είναι εκεί που είναι, μάλλον εκεί πρέπει να μείνει για λίγο ακόμα (μέχρι και την αντίθεση με ΒΔ)

    Ψυχρά, Χολερά και πάει λέγοντας δεν τα ξέρω (και δεν έχουν και καλά marketing ονόματα.. άκου κει.. )...

    Αυτά, ευχαριστώ που μ' αφήσατε να παίξω

    Λένα,
    πάω για ύπνο.

  5. #45
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    cancerian
    Posts
    841

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Τι έχει ο φίλος μου ;

    Καλημέρα Laparissiene , Wind*1 και Lena_P,

    ρε σεις ! Είσαστε τσακάλια, το ξέρετε αυτό ?

  6. #46
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    cancerian
    Posts
    841

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Τι έχει ο φίλος μου ;

    Quote Originally Posted by cancerian View Post

    Η ερώτηση που γέννησε το χάρτη αυτό είναι " Να μείνω ή να φύγω ; " και προέκυψε από μια νέα επαγγελματική πρόταση που δέχτηκε ο ερωτών σε μια άλλη χώρα.






    Πρωτού προχωρήσω με την ανάλυση του χάρτη και τελικά δώσω την απάντηση αλλά και τι έγινε τελικά με την κοπέλα, θα ήθελα να κάνω μερικές παρατηρήσεις. Πρώτα όμως θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους για τη συμμετοχή σας. Πιστέψτε με, είναι δύσκολο να κρίνεις χάρτες και για αυτό σας αξίζει έναν προς έναν θερμά συγχαρητήρια. !


    Παρατήρηση # 1 :
    Tα "πάντα" είναι η ερώτηση.

    Όσο και αν δεν το πιστεύετε, η ερώτηση που γεννά έναν Ωριαίο Χάρτη απότελεί το Α και το Ω. Αν δεν καταλάβουμε το περιεχόμενο της, αν δεν καταλάβουμε τι είναι εκείνο που πραγματικά ρωτάει κάποιος, τότε η κρίση του χάρτη θα είναι λανθασμένη. Η ερώτηση είναι εκείνη που θα μας κατατοπίσει για τη σωστή διαλογή των σημειοδοτών μέσα στο χάρτη. Αν καταλάβουμε λάθος την ερώτηση, τότε αναπόφευκτα θα διαλέξουμε λάθος σημειοδότες και η κρίση μας πάνω στο χάρτη θα είναι λάθος.

    Επειδή είναι καλό να μαθαίνουμε θα ήθελα να σας περιγράψω ένα πολύ σύντομο και υποθετικό παράδειγμα. Ένας άντρας ρωτά : " Θα καταφέρω το καλοκαίρι να ταξιδέψω στο Περού ; ". O άντρας αυτός μόλις γνώρισε διαδικτυακά μια Περουβιανή και θέλει απεγνωσμένα να την γνωρίσει το καλοκαίρι. Έρχεται λοιπόν και ρωτά αν θα ταξιδέψει, ενώ στην πραγματικότητα εκείνο που θέλει να μάθει είναι αν τελικά θα γνωρίσει το καλοκαίρι την Περουβιανή. Για λόγους δικούς του όμως δεν το αναφέρει. Αυτό το ονομάζω -> Η πραγματική ερώτηση μέσα στην ερώτηση. Ο χάρτης του λυσσασμένου από έρωτα κυρίου μπορεί να μην δείξει καν μια όψη μεταξύ του Κ1 και του Κ9, έτσι λανθασμένα να κρίνουμε πως δεν θα ταξιδέψει ενώ την ίδια στιγμή να πραγματοποιείται μια ισχυρή σύνοδος μεταξύ Κ1 και Κ7, πράγμα που να δείχνει ότι τελικά θα συναντήσει την Περουβιανή γιατί αυτός είναι ο πυρήνας της ερώτησης.

    ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ να μην κρίνετε έναν χάρτη χωρίς το backround της ερώτησης. Ποτέ.

    Επειτά, κάτι εξίσου σημαντικό ! Πάντα να κρίνετε έναν χάρτη μέσα στα όρια της ερώτησης. Τι εννοώ με αυτό :
    Πριν απο λίγο καιρό είχα μια ερώτηση η οποία ήταν " Θα καταφέρω να ανοίξω την επιχείρηση που ονειρεύομαι τόσο καιρό ; " και η Σελήνη ήταν Εκτός Πορείας. Αυτή η εκτός πορείας κίνηση της Σελήνης σημαίνει πως τίποτα δεν πρόκειται να γίνει, αφού η Σελήνη δεν σχηματίζει όψεις , δεν υπάρχουν γεγονότα. Έκρινα πως δεν θα ανοίξει την επιχείρηση του. Ο τύπος όμως όχι μόνο την άνοιξε αλλά ήταν και η απόλυτη επιτυχία. Η Σελήνη εδώ, αφού δεν σχημάτιζε όψεις με άλλους πλανήτες και αφού δεν έδινε γεγονότα, δεν σήμαινε τελικά πως τίποτα δεν πρόκειται να συμβεί (όπως λέει η βιβλιογραφία της Ωριαίας ) αλλά σήμαινε πως απλά δεν θα παρουσιάζονταν εμπόδια και ότι θα ήταν ελεύθερος να πραγματοποιήσει αυτό που ήθελε.

    Κάτι τελευταίο και επίσης σημαντικό ! Ποτέ μην χρησιμοποίείτε τη φαντασία σας αλλά μόνο όσα σας δείχνει ο χάρτης. Είναι πολύ εύκολο να περιπλέξουμε τους αστρολογικούς συνδιασμούς με την φαντασία μας ώστε να δημιουργήσουμε κάποιο σενάριο. Στην Ωριαία πρέπει να περιοριζόμαστε μόνο σε όσα μας δίνει ο χάρτης. Επεξεργαζόμαστε με λίγα λόγια τα δεδομένα των Ουρανών. Αν δεν μπορείτε να κατανοήσετε τα αστολογικά δεδομένα, ρωτήστε το άτομο που θέτει την ερώτηση.

    Τελικά : Διαβάστε - Ενημερωθείτε - Κρίνετε.



    Πάμε τώρα στην ανάλυση.

    Η κοπέλα ρώτησε αν θα ήταν καλύτερα να μείνει η να φύγει. Να μείνει στο μέρος που είναι ήδη ή να φύγει για το μέρος που της πρότειναν. Το ότι θα φύγει εξαιτίας μιας επαγγελματικής πρότασης που δέχτηκε είναι όντως ένα γεγονός που μεσολάβησε για αυτή την ερώτηση αλλά δεν είναι εκείνο που ρωτά. Δεν ρωτά αν πρέπει να δεχτεί την επαγγελματική αυτή πρόταση, ούτε ρωτά αν τελικά θα το κάνει. Εκείνο που ρωτά στην πραγματικότητα ρωτα - ο πυρήνας της ερώτησης - είναι αν η ζωή της θα είναι καλύτερη στο μέρος εκείνο που σκοπεύει να πάει. Αν η ζωή της, το τώρα, το εδώ είναι ο 1ος οίκος, το εκεί είναι ακριβώς το απέναντι, ο 7ος. Δεν αναφέρει εξωτερικό, δεν αναφέρει αλλαγή κατοικίας, δεν αναφέρει δουλειές. Όχι, τίποτα από όλα αυτά. Σε τέτοιου είδους ερωτήσεις δουλεύουμε με τον άξονα 1ου/7ου.

    Έτσι, έχουμε την Αφροδίτη (εδώ, το μέρος που ήδη ζει) και τη Σελήνη ως σημειοδότη της ερωτούσας και τον Άρη ( το μέρος που θέλει να πάει, το "εκεί" ). Το μόνο που έχουμε να κάνουμε σε αυτή την περίπτωση είναι να συγκρίνουμε. Τι από αυτά τα δύο είναι περισσότερο δυνατά στο χάρτη και πως το ένα ευνοεί το άλλο.

    Ας ξεκινήσουμε με την Αφροδίτη : H Αφροδίτη αυτή βρίσκεται στο Όριο της. Μια θεμελιώδης δύναμη όχι αρκετά ισχυρή, αλλά καλύτερη από το τίποτα. Επίσης η Αφροδίτη αυτή βρίσκεται Κάτω Από τις Ακτίνες του Ήλιου. Μια πολύ δυσμενής θέση. Νομίζω πως κανένας δεν το ανέφερε. Χωρίς βασικές γνώσεις δεν κρίνουμε χάρτη ούτε για πλακα ! Ο Κρόνος, ο πλανήτης που κυβερνά την Αφροδίτη, βρίσκεται στον δυσμενή 6ο.

    Ο Άρης από την άλλη πλευρά ( το "εκεί" ) είναι πολύ πιο δυνατός από την Αφροδίτη. Βρίσκεται μέσα στον γωνιακό (ευνοικό - δυνατό ) 10ο οίκο και στην Τριπλότητα του, μια θεμελιώδης δύναμη καλύτερη από το όριο της Αφροδίτης. Η Τριπλότητα δείχνει άνεση. Επίσης ο Άρης βρίσκεται στην έξαρση της Αφροδίτης. Άρα το "εκεί" ευνοεί πολύ πολύ πολύ στην κοπέλα.

    Η Σελήνη τελικά όντως στην έξαρση της αλλά μέσα στο δυσμενή 12ο. Μοιάζει σαν έναν άνθρωπο ο οποίος την έχει "καταβρεί" στη φυλακή του. Tης αρέσει πολύ να μείνει αλλά δεν μας ενδιαφέρει αυτό. Αυτό που μας ενδιαφέρει είναι πόσο καλύτερο είναι το εδώ από το εκεί. Και αυτό το βλέπουμε επίσης από την αντίθεση που προηγήθηκε με τον Κρόνο και το εξάγωνο που πρόκειται να σχηματίσει με τον Ερμή. Σαφώς και το εξάγωνο είναι καλύτερο από την τεραστίων διαστάσεων αρνητική αντίθεση με αυτό τον δυσμενή Κρόνο. Ετσι, είναι καλή η μετακίνηση της εκεί. Αν συνέβαινε το αντίθετο θα κρίναμε το αντίθετο.

    Νομίζω πως σε αυτό το παράδειγμα είναι καλό να κοιτάξουμε και τον Κλήρο της Τύχης. Κυβερνιέται από τον Ήλιο. Ακόμα και αν ο Ήλιος βρίσκεται στην Αδυναμία του στον Υδροχόο, σε λίγο καιρό θα βρεθεί στην Έξαρση της Αφροδίτης. Επομένως βλέπουμε πως η αλλαγή θα ευνοήσει ξανά την κοπέλα.

    Σαφώς δεν πρέπει να ξεχνάμε και τους Δεσμούς. Οι δεσμοί λένε πως καλύτερα θα είναι "εκεί".

    Η απάντηση τελικά είναι : " Ναι, θα είναι καλύτερα να φύγεις. "

    Δυστυχώς όμως δεν πρόκειται να το μάθουμε ποτέ γιατί η κοπέλα τελικά δέχτηκε μια δεύτερη επαγγελματική πρόταση στο ίδιο μέρος διαμονής της.


    (Υ.γ. Σας ευχαριστώ πολύ που συμμετείχατε στο quiz μου. Το δωράκι για εκείνους που βρήκαν την απάντηση είναι αυτό ---> Nu - MAN O TO (Original Mix).wmv - YouTube. )
    Last edited by cancerian; 20-02-2013 at 01:26 PM.

  7. #47
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Όπου Γης, Πατρ
    Posts
    159

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Τι έχει ο φίλος μου ;

    Κι άλλο! Κι άλλο!

  8. #48

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Τι έχει ο φίλος μου ;

    Γιάννη,
    νομίζω πως το κλειδί εδώ είναι η Σελήνη. Βρίσκεται στον Ταύρο, το ζώδιο της Αφροδίτης, επομένως η κοπέλα θέλει το εδώ και στην αδυναμία του Άρη, επομένως δεν θέλει το εκεί. Έτσι, ακόμα κι αν θα ήταν καλύτερα να φύγει, η ίδια δεν το ήθελε πραγματικά.

  9. #49

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Τι έχει ο φίλος μου ;

    Δηλαδή έστω και χωρίς βασικές γνώσεις, κάτι κάναμε,ε;
    Ανυπομονούμε για το επόμενο!

  10. #50

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Τι έχει ο φίλος μου ;

    Σ ευχαριστούμε πολύ ...πάμε για δίαβασμα θεμελιωδών !!!!!! για να είμαστε έτοιμοι ή καλύτεροι στο επόμενο
    Victory

 

 
Page 5 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads