s
[Συζήτηση] Σεξουαλικές Φαντασιώσεις - Page 5
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 5 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 9 LastLast
Results 41 to 50 of 82
  1. #41
    Join Date
    Apr 2010
    Όνομα:
    Κάτια
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,256

    Re: Σεξουαλικές Φαντασιώσεις

    Quote Originally Posted by Κοραλλία Μόζορα View Post
    Γνωρίζοντας ακριβώς ότι η ρίζα του σαδισμού είναι η επιθετικότητα θεωρώ ότι η συμμετοχή του Άρη με κάποιο τρόπο είναι πολύ πιθανή. Τουλάχιστο αυτό ισχύει στις διαπιστωμένες για σαδισμό περιπτώσεις που έχω δει.
    Κοραλλία , ούτε εγώ είχα καμία πρόθεση να το δω ψυχολογικά το θέμα. Το αστρολογικό κομμάτι με ενδιαφέρει. Η τοποθέτησή σου όμως, ότι η επιθετικότητα συνεπάγεται Άρη και η προτροπή σου να επικεντρωθούμε σε χάρτες που να ανήκουν αποκλειστικά στην παρέκκλιση σου σαδισμού, με έκανε να τοποθετηθώ όπως τοποθετήθηκα. Εδώ το έθεσες σαν προϋπόθεση, κάτι που δεν θα έστεκε , αφού ο σαδισμός δεν είναι συνδεδεμένος μόνο με την επιθετικότητα.

    Οι δύο ημερομηνίες που δημοσίευσα πιο πάνω, ανήκουν η μεν αντρική ημερομηνία σε άτομο με έντονες σεξουαλικά σαδιστικές συμπεριφορές, η δε γυναικεία σε άτομο με μαζοχιστικές συμπεριφορές και έντονη συμμετοχή σε ομαδικό σεξ.

    Έχω την γνώμη ότι είναι πολύ βασικό να ξεκαθαρίσουμε ότι η σαδιστική τάση είναι σε συντριπτικό βαθμό ανδρική «παρέκκλιση».
    « Αυτό που έψαχνα, είμαι! »

  2. #42
    Join Date
    Apr 2010
    Όνομα:
    Δήμητρα Q
    Location
    Στο νησί
    Posts
    95

    Re: Σεξουαλικές Φαντασιώσεις

    Καλησπέρα σας!

    Η προηγούμενη τοποθέτησή μου είχε σκοπό να διευκρινήσει ένα - δύο στοιχεία και όχι μια πλήρη ανάπτυξη του θέματος, ούτε να εστιάσει στις παρεκκλίσεις υπό το πρίσμα των διαφόρων ψυχολογικών θεωρήσεων.

    Θεώρησα χρήσιμο να αναφέρω μόνο τη Νευροβιολογική κατεύθυνση της ψυχολογίας, η οποία στηρίζει πειραματικά τα δεδομένα της σε νευροχημικές λειτουργίες.
    Εξάλλου, οι υπόλοιπες βρίσκουν δυσκολία να μελετήσουν τέτοια ζητήματα αφού στις περισσότερες κοινωνίες είναι ταμπού. Συνήθως. μέσα από περιπτώσεις ανθρώπων που διαπράττουν ποινικό αδίκημα, δίδεται η δυνατότητα για εν τω βάθει μελέτη σε όλα τα επίπεδα και για διαφορετικές επιστήμες.

    Ασφαλώς το θέμα μας εδώ έγκειται στην αστρολογική υφή των παρεκκλίσεων. Η παρέμβασή μου αυτόν ακριβώς το σκοπό είχε, να "φωτίσει" κατά το δυνατόν και όχι να υποδείξει αστρολογικά χαρακτηριστικά. Δεν παριστάνω τον αστρολόγο, το αντικείμενό μου είναι άλλο
    Επιφυλάσσομαι το βραδάκι για περαιτέρω συζήτηση, διότι εργάζομαι αυτή τη στιγμή.

    Δ.Κ


  3. #43

    Re: Σεξουαλικές Φαντασιώσεις

    Quote Originally Posted by katiakiss View Post
    Κοραλλία , ούτε εγώ είχα καμία πρόθεση να το δω ψυχολογικά το θέμα. Το αστρολογικό κομμάτι με ενδιαφέρει. Η τοποθέτησή σου όμως, ότι η επιθετικότητα συνεπάγεται Άρη και η προτροπή σου να επικεντρωθούμε σε χάρτες που να ανήκουν αποκλειστικά στην παρέκκλιση σου σαδισμού, με έκανε να τοποθετηθώ όπως τοποθετήθηκα. Εδώ το έθεσες σαν προϋπόθεση, κάτι που δεν θα έστεκε , αφού ο σαδισμός δεν είναι συνδεδεμένος μόνο με την επιθετικότητα.

    Οι δύο ημερομηνίες που δημοσίευσα πιο πάνω, ανήκουν η μεν αντρική ημερομηνία σε άτομο με έντονες σεξουαλικά σαδιστικές συμπεριφορές, η δε γυναικεία σε άτομο με μαζοχιστικές συμπεριφορές και έντονη συμμετοχή σε ομαδικό σεξ.

    Έχω την γνώμη ότι είναι πολύ βασικό να ξεκαθαρίσουμε ότι η σαδιστική τάση είναι σε συντριπτικό βαθμό ανδρική «παρέκκλιση».
    Κάτια,

    όποια κι αν είναι η αιτία του σαδισμού η επιθετικότητα είναι δεδομένη. Δεν μαστιγώνεις, δεν κτυπάς, δεν καις, δεν δαγκώνεις, δεν πνίγεις ανθρώπους αν δεν το έχεις. Όπως λες είναι κυρίως αντρική παρέκκλιση γι' αυτό και από κάποιους ψυχολόγους έχει θεωρηθεί ότι αποτελεί μια διαστροφή της επιθετικότητας του αντρικού σεξουαλικού ενστίκτου.

    Δεν έθεσα εγώ το θέμα του σαδισμού, εσύ το έθεσες. Μέχρι τότε εγώ δεν είχα αναφερθεί σε καμιά σεξουαλική παρέκκλιση συγκεκριμένα. Κι επειδή δεν μου αρέσει να πηδώ από θέμα σε θέμα και από παρέκκλιση σε παρέκκλιση κι ότι κάτσει, σκέφτηκα να διερευνήσουμε πρώτα αυτό το θέμα, αφού το έθεσες, και μετά βλέπουμε πού θα μας πάρει η συζήτηση. Δεν βλέπω άλλο τρόπο να γίνει μια συζήτηση που να καταλήξει κάπου.

  4. #44
    Join Date
    Apr 2010
    Όνομα:
    Δήμητρα Q
    Location
    Στο νησί
    Posts
    95

    Re: Σεξουαλικές Φαντασιώσεις

    Έχω την γνώμη ότι είναι πολύ βασικό να ξεκαθαρίσουμε ότι η σαδιστική τάση είναι σε συντριπτικό βαθμό ανδρική «παρέκκλιση».
    Κάτια μου,

    τα εργαστηριακά πειράματα σε πιθήκους και ποντίκια, έχουν δείξει ότι κάτω από ειδική πειραματική συνθήκη έγχυσης συγκεκριμένων ουσιών - δεν είναι της παρούσης να τις αναφέρω - τόσο τα αρσενικά, όσο και τα θηλυκά υποκείμενα που λάμβαναν μέρος στην έρευνα, έδειξαν την ίδια αύξηση των επιπέδων της επιθετικότητας και σεξουαλικής διέγερσης.
    Δίνω έμφαση στην επιθετικότητα, επειδή οι νευροχημικοί μηχανισμοί της, επάγουν κι αυτούς της σεξουαλικής συμπεριφοράς.
    Η φυλετική διάκριση των παρεκκλίσεων στους ανθρώπους συμβαίνει κυρίως γιατί σπάνια βλέπουν το φως της δημοσιότητας περιστατικά γυναικών παιδόφιλων ή σαδιστριών. Έχει διαφορετική κοινωνική υπόσταση η γυναίκα που παρεκκλίνει σεξουαλικά καθ' οιονδήποτε τρόπο και αντιμετωπίζεται εντελώς διαφορετικά.

    Δ.Κ


  5. #45
    Join Date
    Apr 2010
    Όνομα:
    Κάτια
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,256

    Re: Σεξουαλικές Φαντασιώσεις

    Να ξεκαθαρίσω ότι η δική μου συζήτηση ξεκίνησε από το δεδομένο ότι βρήκα σε 5 χάρτες ένα δυνατό Άρη χωρίς «προσβολές» και όμως οι κάτοχοι των χαρτών μου αναφέρθηκαν ως άτομα με έντονα σεξουαλικά σαδιστικές συμπεριφορές. Έγραψα λοιπόν ότι με προβλημάτισαν, γιατί κι εγώ είχα (και έχω) την πεποίθηση ότι η προσβολή του Άρη είναι δεδομένη σε τέτοιες περιπτώσεις.
    Δεν έθεσα κάποιο θέμα. Απλώς η διαπίστωση αυτή, κλόνισε ελαφρώς την βεβαιότητά μου. Δεν μπορώ να βασιστώ στον χάρτη του μαρκήσιου που η ώρα γέννησης μας είναι στην ουσία άγνωστη και να ισχυριστώ κάτι, βασισμένη στον ωροσκόπο του στον Σκορπιό. Ακόμα κι αν καταφέρουμε να συγκεντρώσουμε 10 χάρτες, δεν μπορούμε να καταλήξουμε σε ασφαλή συμπεράσματα.
    Έστω ότι μείνουμε στην παρέκκλιση του σαδισμού, δεν μπορούμε να ξέρουμε τι εννοεί ο καθένας όταν αναφέρεται στον σαδισμό. Δεν ξέρω αν το λίγο πιο έντονο σεξουαλικό παιχνίδι, κάποιοι το θεωρούν σαδισμό.
    Προτείνω λοιπόν να μιλάμε για σαδιστικές τάσεις και όχι για παθολογική κατάσταση που είναι σπάνια και πιθανότατα να μην μας είναι καν γνωστή.
    Αν πραγματικά θέλουμε να μιλήσουμε για σεξουαλικό σαδισμό, μπορούν να βρεθούν εύκολα οι χάρτες «διάσημων» δολοφόνων που έχουν διαπράξει σεξουαλικά εγκλήματα με σκοπό την ερωτική ικανοποίηση. Θα μπορούσε η διαχείριση να βοηθήσει σε αυτό με κάποιον πραγματικό χάρτη και όχι υποθετικό.
    Ίσως θα έπρεπε να περιοριστούμε στις παρεκκλίσεις σαν ένδειξη σε κάποιους χάρτες και να μη προσπαθήσουμε να το εξειδικεύσουμε γιατί είναι πρακτικά σχεδόν αδύνατον.

    Δήμητρα, οι νευροχημικοί μηχανισμοί της επιθετικότητας επάγουν και αυτούς της σεξουαλικής συμπεριφοράς. Καμιά αντίρρηση. Το πείραμα αυτό μελετά την συμπεριφορά των τρωκτικών κυρίως για φαρμακευτικούς λόγους και δεν μπορεί να συγκριθεί με τον ανθρώπινο ψυχισμό. Πέρα από την βιολογική ή κληρονομική τάση που αποτελεί ένα ελάχιστο ποσοστό ενεργής συμμετοχής στην πρακτική εκδήλωση μιας παρέκκλισης , υπάρχουν και μια σειρά από καταστάσεις που μπορούν να οδηγήσουν κάποιον προς μια παραφιλική κατεύθυνση όπως: η σεξουαλική κακοποίηση στην παιδική του ηλικία, η γονεϊκή τιμωρία που μπορεί να καταλήγει στην ένδυση με ρούχα του αντίθετου φύλου, ο φόβος σεξουαλικής απόδοσης ή οικειότητας, η ανεπαρκής συμβουλευτική, η κατάχρηση αλκοόλ, διάφορα προβλήματα φυσιολογίας, κάποιοι κοινωνικοπολιτισμικοί παράγοντες ή ένα ψυχοσεξουαλικό τραύμα. Παρατηρείται επίσης η συνύπαρξη άλλων προβλημάτων με την παραφιλική συμπεριφορά όπως για παράδειγμα η κατάχρηση αλκοόλ ή ναρκωτικών, προβλήματα οικειότητας, σεξουαλικές δυσλειτουργίες αλλά και διαταραχές στην προσωπικότητα όπως συναισθηματική ανωριμότητα.

    Όσο για την φυλετική διάκριση των παρεκκλίσεων που την αποδίδεις στο ότι σπάνια βλέπουν το φως της δημοσιότητας, πραγματικά δεν αντιλαμβάνομαι την λογική των συνειρμών. Πέρα του ότι άλλα λένε οι μελέτες, είναι σαν να λέμε ότι οι άντρες παιδόφιλοι ή σαδιστές, ανακοινώνουν με καμάρι την ιδιαιτερότητά τους αυτή και παραδίνονται στις αρχές επειδή είναι άντρες, ενώ οι γυναίκες δεν καμαρώνουν και δεν παραδίνονται στις αρχές. Τους παιδόφιλους από όσο ξέρω, τους «μαγκώνουν» και κανείς δεν παραδίνεται από μόνος του στις αρχές.
    Το να είσαι σαδιστής (και όχι σεξουαλικά παιχνιδιάρης) , δεν είναι μια αστεία υπόθεση και είτε είσαι άντρας, είτε είσαι γυναίκα, για να εκφράσεις αυτή την τάση, θα βρεις το κατάλληλο άτομο που αντέχει το πετσί του, αλλιώς θα καταλήξεις παραμέσα. Αυτός είναι ένας λόγος που γενικά δεν ακούγονται περιστατικά. Η οικιοθελής συμμετοχή του θύματος. Τις ακραίες περιπτώσεις τις μαθαίνουμε στις ειδήσεις.
    « Αυτό που έψαχνα, είμαι! »

  6. #46
    Join Date
    May 2008
    Όνομα:
    Τίνα
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    2,022

    Re: Σεξουαλικές Φαντασιώσεις

    Κοραλλία και Κάτια, Κάτια και Κοραλλία μάλλον πρέπει να σας ευχαριστήσω αφού είστε η αιτία που ενδιαφέρθηκα για κάτι...

    Έτσι, είναι λογική μια αστρολογική υπόθεση ότι αν κάποιος παίρνει ερωτική ικανοποίηση (Άρης) από την άσκηση κάποιας βίαιης πράξης (π.χ. κτύπημα με μαστίγιο) και πόνου πάνω στον άλλο πρέπει να υπάρχει κάποια συμμετοχή του Άρη. Επίσης, λόγω του ελέγχου και της εξουσίας που ασκεί περιμένουμε να είναι με κάποιο τρόπο τονισμένο το πλουτώνιο στοιχείο. Ξέρουμε όμως ότι και η σχέση Άρη/Κρόνου μπορεί να δώσει την απαραίτητη "σκληρότητα" καθώς και την αίσθηση του εξευτελισμού

    Συμφωνώ απόλυτα πως για την άσκηση εξουσίας και ότι σχετίζεται με το σαδισμό πως πρέπει να το αποδώσουμε σε Άρη, Κρόνο, Πλούτωνα αλλά και 8ο οίκο. Η έντονη σεξουαλική δράση (όποια κι αν είναι αυτή), τα πρωτόγονα ένστικτα καθώς και η βία σχετίζονται με τον Άρη. Ωστόσο ο Κρόνος είναι αυτός που προσθέτει σκληρότητα, διάφορα βίτσια αλλά και επαναληψιμότητα από τη στιγμή που για να θεωρηθούν διαστροφές ή παρεκκλίσεις κάποιες καταστάσεις θα πρέπει να έχουν διάρκεια. Όσο για τον Πλούτωνα είναι εκείνος που θα πονέσει το θύμα του αλλά και τον ίδιο του τον εαυτό (αν χρειαστεί) μέχρι τελικής πτώσης, ψυχικά και σωματικά.

    Ο δε Ουρανός σχετίζεται περισσότερο με την απελεύθερωση αλλά και την ανάκαλυψη νέων τεχνικών ή αντικειμένων χωρίς όμως εγώ προσωπικά τουλάχιστον να τον σχετίζω με τον μαζοχισμό ή το σαδισμό. Του ταιριάζει περισσότερο το ομαδικό σεξ ή το σεξ και με τα δυο φύλα παρά το σεξ όπου θα προσπαθήσει να επιβληθεί ή που θα του επιβληθούν μέσω της σεξουαλικής οδού.

    Αυτά τώρα τα γράφω εντελώς θεωρητικά γιατί στην πράξη διατηρώ τις επιφυλάξεις μου. Αν τώρα δεχτώ τα παραπάνω, όταν δω σε χάρτη έναν Άρη στον Αιγόκερω σε Ταυ τετράγωνο με Ήλιο στο ζώδιο του Άρη με Πλούτωνα στην Παρθένο και γωνιακό, Αφροδίτη στον Υδροχόο στον 8ο οίκο σε τετράγωνο με Κρόνο και σε αμοιβαία υποδοχή με Κρόνο (παραδοσιακά τουλάχιστον) και Ουρανό, ακμή 8ου στον Υδροχόο επομένως κυβερνήτη 8ου τον Ουρανό σε Ταυ τετράγωνο με Ήλιο και Άρη του Αιγόκερω, τι πρέπει να υποθέσω;;

    Θα σας πω τις υποθέσεις άλλων γιατί εγώ δεν χρειάζεται να υποθέσω, ξέρω, αφού πρόκειται για δικά μου στοιχεία. Σεξουαλικές παρεκκλίσεις, ομαδικό σεξ πότε με το ένα φύλο φύλο, πότε με το άλλο, ενίοτε και με τα δυο. Καταπιεσμένη σεξουαλικότητα που όταν εκδηλωθεί εκδηλώνεται με βία και άσκηση εξουσίας πότε από το ίδιο το άτομο και πότε από τον σύντροφο αφού συμμετέχει και ο Ήλιος. Είχα κουραστεί να εξηγώ σε όποιον ειδήμονα έβλεπε τον χάρτη μου πως δεν είμαι αμφισεξουαλική και πως δεν τρώω ξύλο...έλεος πια.

    Αυτά δεν σας τα έγραψα για να κάνετε την όποια ανάλυση αλλά για να σας προβληματίσω. Μήπως τελικά όλα αυτά τα αστρολογικά στοιχεία δεν είναι αρκετά για τις σεξουαλικές παρεκκλίσεις του καθενός αλλά άμεσα ή έμμεσα σχετίζονται οι παρεκκλίσεις ή οι διαστροφές με τη ψυχοσύνθεση καθενός από εμάς; Για παράδειγμα, δεν μπορώ να χαρακτηρίσω τις σαδομαζοχιστικές τάσεις καθαρά σεξουαλικές ιδιότητες και μόνο. Η σεξουαλική μας ταυτότητα ή τα γούστα και οι προτιμήσεις μας (εδώ "παίζει" η Αφροδίτη) είναι μέρος ενός συνόλου που λέγεται άνθρωπος, επομένως καταλήγω στο συμπέρασμα και χωρίς να έχω εξετάσει πολλούς χάρτες ομοίως με εσάς, πως για να είναι κάποιος "κάπως" στον σεξουαλικό τομέα θα πρέπει να είναι "κάπως" και ως άνθρωπος γενικότερα.

    Κοραλλία μου έχω επιφυλάξεις ως προς τον Ποσειδώνα ότι σχετίζεται δηλαδή με το μαζοχισμό. Ως ένα βαθμό σχετίζεται ο Ποσειδώνας αφού ο μαζοχισμός σχετίζεται με την εξάρτηση αλλά και τις σεξουαλικές φαντασιώσεις. Ο πόνος όμως που διεγείρει σεξουαλικά νομίζω πως σχετίζεται αρχικά με τον Πλούτωνα και ύστερα με τον Ποσειδώνα. Το "πονάω αλλά μου αρέσει" επίσης και η εμμονή και εξάρτηση, είναι του Πλούτωνα μη σου πω και του Άρη. Κάπου διάβασα πως ένας μαζοχιστής έχει τον έλεγχο της κατάστασης και μπορεί να λήγει την όποια δυσάρεστη εμπειρία πριν επέλθει το μοιραίο. Διάβασα επίσης (δεν θυμάμαι πού) πως ο Φρουντ είχε συνδέσει τις σαδομαζοχιστικές τάσεις με το ένστικτο του θανάτου. Αυτά όλα δεν μου κάνουν ποσειδώνια αλλά πλουτώνια. Επιπλέον πιστεύω πως του Ποσειδώνα τα όρια είναι δυσδιάκριτα για να μπορέσει να διακρίνει πότε πρέπει να σταματήσει και πότε όχι, επομένως ψηφίζω Πλούτωνα/Άρη και ύστερα Ποσειδώνα.

    Αυτά και ελπίζω να μη σας κούρασα.

  7. #47
    Join Date
    Apr 2010
    Όνομα:
    Κάτια
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,256

    Re: Σεξουαλικές Φαντασιώσεις

    Κοραλλία, έκανα μια μικρή έρευνα στο διαδίκτυο και βρήκα μερικούς χάρτες αντρών που διέπραξαν φόνους με ταυτόχρονη σεξουαλική κακοποίηση, μια ακραία μορφή σαδισμού. Είδα τους χάρτες και από αυτούς, ένα ιδιαίτερο ενδιαφέρον έχει ο χάρτης του Jeffrey Dahmer που διέπραξε αρκετούς φόνους τέτοιου είδους και ο Άρης του είναι στον Κριό, με μόνη κύρια-Πτολεμαϊκή όψη , ένα τετράγωνο με τον Δία (ωστόσο συμμετέχει στην κορυφή ενός yod). Δεν είναι Σκορπιός και δεν έχει ωροσκόπο στον Σκορπιό.

    Τον διάλεξα περισσότερο γιατί έχει δώσει μία μεγάλη συνέντευξη στην Αμερικανική τηλεόραση και έχει ενδιαφέρον να κοιτάς τον χάρτη ενός ανθρώπου που μπορείς να τον δεις και να τον ακούσεις. Jeffrey Dahmer Part 1 of 5 - YouTube

    Αν θέλεις μπορείς να δεις τον χάρτη μόνη σου ή να μας τον ανεβάσει η διαχείριση ώστε να μπορούμε να το συζητήσουμε όλα τα μέλη μαζί. May 21, 1960 4:34 pm Milwaukee (Wisconsin) , US
    « Αυτό που έψαχνα, είμαι! »

  8. #48
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    23E43, 37N58
    Posts
    2,226

    Re: Σεξουαλικές Φαντασιώσεις

    Αυτός ο χάρτης είναι ήδη καταχωρημένος στην βάση διασήμων του MyHoroscope και διαθέσιμος σε όλα τα μέλη μας!

    Jeffrey Dahmer - Horoscope and natal charts of celebrities. Famous people database

    επίσης μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τα κριτήρια αναζήτησης και να δείτε όχι μόνο τον συγκεκριμένο χάρτη αλλά και πολλούς άλλους που μπορεί να έχουν αντίστοιχο "βιογραφικό" με αυτό που σας ενδιαφέρει! συγκεκριμένα στην υποκατηγορία των βιαστών υπάρχουν 5 διαθέσιμοι χάρτες.

    Quote Originally Posted by katiakiss View Post
    Αν θέλεις μπορείς να δεις τον χάρτη μόνη σου ή να μας τον ανεβάσει η διαχείριση ώστε να μπορούμε να το συζητήσουμε όλα τα μέλη μαζί. May 21, 1960 4:34 pm Milwaukee (Wisconsin) , US
    Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω πριγκίπισσα!

  9. #49
    Join Date
    Apr 2010
    Όνομα:
    Κάτια
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,256

    Re: Σεξουαλικές Φαντασιώσεις

    Quote Originally Posted by whisperer View Post
    Αυτός ο χάρτης είναι ήδη καταχωρημένος στην βάση διασήμων του MyHoroscope και διαθέσιμος σε όλα τα μέλη μας!

    Jeffrey Dahmer - Horoscope and natal charts of celebrities. Famous people database

    επίσης μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τα κριτήρια αναζήτησης και να δείτε όχι μόνο τον συγκεκριμένο χάρτη αλλά και πολλούς άλλους που μπορεί να έχουν αντίστοιχο "βιογραφικό" με αυτό που σας ενδιαφέρει! συγκεκριμένα στην υποκατηγορία των βιαστών υπάρχουν 5 διαθέσιμοι χάρτες.
    Ευχαριστούμε, προηγούμενος έκανα αναζήτηση στη δική μας βάση και μου έβγαλε 0 αποτελέσματα. Δεν ξέρω γιατί.
    « Αυτό που έψαχνα, είμαι! »

  10. #50

    Re: Σεξουαλικές Φαντασιώσεις

    Εγω γιατι πιστευω οτι σκληρες οψεις λιλιθ Ποσειδωνα με συμμετοχη Αρη μετρανε για τις σεξουαλικες φανατσιωσεις και μαλιστα οταν συμμετεχουν οικοι οπως ο 8ος και ο 5ος?
    Το σήμερα είναι το αύριο για το οποίο ανησυχούσες χθες!!!!!

 

 
Page 5 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 9 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads