s
Εύκολη χαρτομαντεία για ερωτευμένους - Page 5
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 5 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 LastLast
Results 41 to 50 of 72
  1. #41

    Re: Εύκολη Χαρτομαντεία για Ερωτευμένους!

    eukolo m fanike makari na bgainoun!ta erixa g kapoion p endiaferomai sto 1o anoigma m emeine enas bales monos t k t bala stn akri sto deutero anoigma ena 4ari..to bala stin akri k oxi stin ntana..swsta ekana? k kt alo oute sta zeugaria oute sta kleista p anoixa bgike kapoia figoura oute ntama..ara to krevati desmos xara k t alla p bgainoun 8a nai me kapoia alli? k to keno bgike bales.. pls help!euxaristw ek twn proterwn

  2. #42

    Re: Εύκολη χαρτομαντεία για ερωτευμένους

    Πάντως μπορώ να πω μετά από ένα διάστημα που χρησιμοποιώ αυτή την μέθοδο ότι πραγματικά λειτουργεί .
    Ευχαριστούμε

  3. #43
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    9

    Re: Εύκολη Χαρτομαντεία για Ερωτευμένους!

    μπορώ να πω οτι το δοκίμασα!!!!!είναι πολύ εύκολο!!!!αν βγουν θα σας ενημερώσω!!!:idea:

  4. #44

    Re: Εύκολη χαρτομαντεία για ερωτευμένους

    Να ρωτήσω και εγω κάτι ??
    αν εμφανιστεί μια φορά η ντάμα(ενα ζευγάρι) στα χαρτιά του ανθρώπου που μας ενδιαφέρει είμαστε σίγουρες πως αντιπροσωπευει εμας ????τα εριξα και στο κενο βγήκε 10 λετε να κανει σχεση με αλλη ???........... :nuts:

  5. #45

    Re: Εύκολη χαρτομαντεία για ερωτευμένους

    Quote Originally Posted by alice7 View Post
    Να ρωτήσω και εγω κάτι ??
    αν εμφανιστεί μια φορά η ντάμα(ενα ζευγάρι) στα χαρτιά του ανθρώπου που μας ενδιαφέρει είμαστε σίγουρες πως αντιπροσωπευει εμας ????τα εριξα και στο κενο βγήκε 10 λετε να κανει σχεση με αλλη ???........... :nuts:
    Αγαπητή Alice! Μην ανγχώνεσαι!!!!! Να σκέφτεσαι θετικά! ΕΣΥ είσαι η ντάμα!
    Τα έριξε κι εγώ και μου βγήκαν 2 Ντάμες! Ε, αυτή για την οποία κρατάει αγάπη ΠΡΕΠΕΙ να είμαι ΕΓΩ!!!!!!!! :banana
    Σωστός; (!)

    :noworry:
    Perfect

  6. #46

    Re: Εύκολη χαρτομαντεία για ερωτευμένους

    Quote Originally Posted by Sophia Varsami View Post
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.... ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΟΥΛΑ
    αν μια γυναίκα ρίχνει τα χαρτία για τον συντροφό της & βγει Κ(ζευ-κατω) & απο πανω η D τι μας λεει αυτό; δεσμος με την γυναικα ή με άλλη γυναικα....
    ευχαριστώ.... φιλιά
    Το Κ σημαίνει ζήλεια ή λαχτάρα, και η ντάμα λογικά είσαι εσύ. Νομίζω ότι σημαίνει ότι το "πρόσωπο" σε ζηλεύει ή σε λαχταράει!!! Καλο ακούγεται... :toung:

  7. #47

    Re: Εύκολη χαρτομαντεία για ερωτευμένους

    Quote Originally Posted by Unicorn_82 View Post
    Αγαπητή Alice! Μην ανγχώνεσαι!!!!! Να σκέφτεσαι θετικά! ΕΣΥ είσαι η ντάμα!
    Τα έριξε κι εγώ και μου βγήκαν 2 Ντάμες! Ε, αυτή για την οποία κρατάει αγάπη ΠΡΕΠΕΙ να είμαι ΕΓΩ!!!!!!!! :banana
    Σωστός; (!)

    :noworry:
    Perfect
    Λεςςς ??? μακαρι ,παντως μου βγηκε στα χαρτια του αρκετες φορες το εμποδιο-απόσταση και οντως αυτος ειναι μακρια αυτον τον καιρο....
    Εσυ τα εχεις ξαναρίξει?και αν ναι σου βγήκαν ?

  8. #48

    Re: Εύκολη χαρτομαντεία για ερωτευμένους

    ωραιο το θεμα σας

  9. #49

    Re: Εύκολη χαρτομαντεία για ερωτευμένους

    Quote Originally Posted by alice7 View Post
    Λεςςς ??? μακαρι ,παντως μου βγηκε στα χαρτια του αρκετες φορες το εμποδιο-απόσταση και οντως αυτος ειναι μακρια αυτον τον καιρο....
    Εσυ τα εχεις ξαναρίξει?και αν ναι σου βγήκαν ?

    ..Τώρα άρχισα να τα ρίχνω. Δεν είναι ούτε καν μια βδομάδα! Αν μου βγούνε θα σας ενημερώσω! :nuts:

  10. #50

    Re: Εύκολη χαρτομαντεία για ερωτευμένους

    Quote Originally Posted by maraki89 View Post
    ωραιο το θεμα σας
    Χα! ¶ρχισε τότε να τα ρίχνεις κι εσύ να μας πεις αν σου βγαίνουνε, καθόσον είμαστε όλες απ' ότι βλέπω πολύ ερωτευμένες!!!!! :bigsmile:

 

 
Page 5 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads