s
Ωριαία Αστρολογία : Ανάλυση Ωριαίων Χαρτών. - Page 5
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 5 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 9 LastLast
Results 41 to 50 of 81
  1. #41

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Ανάλυση Ωριαίων Χαρτών.

    Αγαπητή cancerian,

    Καταρχάς , να σε ευχαριστήσω θερμά για την ανταπόκρισή σου. Για να μην χρονοτριβώ και καταλαμβάνω χώρο, αν και προσωπικά λατρεύω την αστρολογία, και συγχώρεσέ με για τις πολλές ερωτήσεις ( στην ωριαία είμαι ακόμ αρχάρια ), σου παραθέτω τα εξής στοιχεία :
    Α. μου λές να κοιτάξω τι όψεις κάνουν οι δύο πλανήτες: εννοείς οι 2 μου κυβερνήτες τι όψεις κάνουν ? Δία και Σελήνη ? ή Σελήνη και Αφροδίτη ?

    Σελήνη Τρίγωνο Δίας 4.94

    Σελήνη Τετράγωνο Κρόνος 2.35

    Σελήνη Εξάγωνο Ουρανός 1.32

    Σελήνη Τρίγωνο Μεσουράνημα 3.97


    Αφροδίτη Σύνοδος Ήλιος 1.83

    Αφροδίτη Σύνοδος Αρης 1.10

    Αφροδίτη Τετράγωνο Πλούτωνας 5.54

    Αφροδίτη Χιαστί Β. Δεσμός 0.19

    Αφροδίτη Τρίγωνο Ωροσκόπος 1.58



    Δίας Εξάγωνο Ήλιος 2.77

    Δίας Τρίγωνο Σελήνη 4.94

    Δίας Τετράγων Ερμής 5.36

    Δίας Χιαστί Κρόνος 2.60

    Δίας Εξάγωνο Ουρανός 3.63

    Δίας Χιαστί Πλούτωνας 0.94

    Δίας Αντίθεση Ωροσκόπος 3.02


    Ο δίας βρίσκεται στους Διδύμους, στον 6 οικο, και ο 6ος έχει ακμή στον Ταύρο. Η αφροδίτη που βρίσκεται στον κριό, είναι στο 4ο οίκο με ακμή ο τέταρτος στον κριό. και η σελήνη μου βρίσκεται στον υδροχοο στο 2ο οίκο, με ακμή του 2ου στον Αιγοκερω.

    η ερωτηση διατυπώθηκε όταν η σελήνη ήταν Σελήνη στον Υδρ 07° 33' 50" , άρα δεν ήταν κενή πορείας. Τις όψεις σου τις παρέθεσα πιο πάνω, αλλά δεν ξερώ τι θα κάνει μετά. Μπορείσ να βοηθήσεις σε αυτό μήπως ?

    Επίσης έχω διαβάσει, πως τελικά κοιτάμε τον 5ο οίκο περισσότερα για τέετοια ζητήματα και όχι τον 7ο, που είναι περισσότερο για σχέσεις , γάμους , συνεργασίες κτλ.

    Ο 7ος οίκος μοιράζεται τελικά και στους διδύμους και παίρνει κ απο καρκίνο. Τι κυβερνήτη παίρνουμε ? Επίσης αν πάρουμε και εξε΄τασουμε τον 5ο, αυτός ανήκει εξολοκλήρου σε Ταύρο.Άρα λοιτάω τελικά την Αφροδίτη σαν κυβερνήτη και σαν σημειοδότη του πρώην μου . ?

    Εάν ναι, τότε η Αφροδίτη βρίκσεται σε αδυναμία στον Κριό, στον 4ο οίκο, που ανήκει κ ο 4ος στον Κριό.


    ΣελήνηΤρίγωνοΔίας4.94
    ΣελήνηΤετράγωνοΚρόνος2.35
    ΣελήνηΕξάγωνοΟυρανός1.32
    ΣελήνηΤρίγωνοΜεσουράνημα3. 97
    ΕρμήςΤετράγωνοΔίας5.36
    ΕρμήςΤρίγωνοΒ. Δεσμός0.57
    ΕρμήςΕξάγωνοN. Δεσμός0.57
    ΕρμήςΤετράγωνοΩροσκόπος2.34

    Αυτές είναι οι όψεις που γίνονται.

    Τώρα όσον αφορά τις τετραπλότητες.Σε αυτό δεν ξέρω αν το έχω σωστά. Ο σημειοδότης μου είναι ο Δίας, αφού έχω ωροσκόπο Τοξότη και ανήκει στο ζώδιο της φωτίας με κυβερνήτη τριπλότητας είτε ηίο είτε δια. Αφού όμως η ερώτηση έγινε 00:44, άρα νύχτα, έχει κυβερνήτη τριπλότητας τον Δία. Αυτό όμως τι μας λέει ακριβως ?Όμως έχω και δευτερο σημειοδότη την σελήνη στον υδροχοο, που είναι αέρας, και αφού έγινε βράδυ έχει κυβερνήτη τριπλότητας τον Ερμή.

    Ο πρώην μου, αν πάρουμε τον 7ο οικο, που είναι στους Διδύμους, ανήκει στον αέρα, και έχει κυβερνήτη τριπλότητας τον Ερμή, όπως και η σελήνη μου . Αλλάζει καθολου τα δεδομένα αυτές οι πληροφορίες στην ερώτηση ?

    Αν παρουμε τον 5ο οίκο, που ανήκει σε Ταύρο, έχει κυβερνλητη τριπλότητας την Σεληνη,

    Δεν ξέρω αν βοήθησα ή αν περιέπλεξα τα πράγματα πιο πολύ.

    Όπως και να έχει ανυπομονώ πολύ για μία εξήγηση....!

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων και ζητώ συγνώμη για την κατάληψη του χώρου :-)

  2. #42
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    cancerian
    Posts
    841

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Ανάλυση Ωριαίων Χαρτών.

    Προφανώς έχεις μπερδέψει εμένα ( Cancerian ) με τον Cancer1987. Σωστά νομίζω ;

  3. #43
    Join Date
    Jan 2009
    Όνομα:
    Έλενα
    Location
    Αθήνα
    Posts
    14

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Ανάλυση Ωριαίων Χαρτών.

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ORION12,

    ΕΦΟΣΟΝ Ο ΩΡΙΑΙΟΣ ΧΑΡΤΗΣ ΒΓΑΖΕΙ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΤΟΞΟΤΗ, ΘΑ ΜΕΛΕΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΔΙΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗ ΣΕΛΗΝΗ, Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΤΕ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΗΜΕΙΟΔΟΤΗΣ ΤΟΥ ΕΡΩΤΟΝΤΟΣ (ΔΗΛΑΔΗ ΣΗΜΕΙΟΔΟΤΕΣ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ)
    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΩΗΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΣΟΥ, ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΤΟΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΟΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ. ΔΗΛΑΔΗ ΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ.ΠΡΟΦΑΝΩΣ Η ΑΚΜΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΔΥΜΟΥΣ ΚΑΙ ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ ΤΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΡΜΗΣ (Ο ΣΗΜΕΙΟΔΟΤΗΣ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟΥ ΠΡΩΗΝ).
    ΕΠΙΜΕΝΩ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΛΕΩ, ΟΤΙ ΕΦΟΣΟΝ ΟΙ 2 ΣΗΜΕΙΔΟΤΕΣ, ΚΑΝΟΥΝ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ (ΑΠΟΚΛΙΝΟΥΣΑ ΟΨΗ), ΑΥΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΕΙΤΕ.
    ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ, ΔΕΝ ΈΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΡΜΗΝΕΙΑ, ΩΣΤΟΣΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΛΟΓΙΚΑ.Π,Χ. ΑΝ ΜΟΥ ΈΛΕΓΕΣ ΟΤΙ Ο ΕΡΜΗΣ (ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ ΤΟΥ ΠΡΩΗΝ) ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΔΡΟΜΟΣ, ΘΑ ΣΟΥ ΈΛΕΓΑ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΕΠΑΝΑΣΥΝΔΕΣΗ.
    ΕΠΙΠΛΕΟΝ, ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟΝ 5ο ΟΙΚΟ, ΑΛΛΑ ΤΟΝ 7ο ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ Ο ΟΙΚΟΣ ΤΟΥ "ΑΛΛΟΥ" ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ, ΕΝΩ Ο 5ος ΕΙΝΑΙ Ο ΟΙΚΟΣ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΦΛΕΡΤ.ΤΕΛΟΣ, ΕΦΟΣΟΝ Η ΣΕΛΗΝΗ ΚΛΕΙΝΕΙ ΜΕ ΚΑΛΕΣ ΟΨΕΙΣ, ΙΣΩΣ ΣΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ. ΙΣΩΣ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ 1 ΧΑΡΑ, Κ ΑΠΛΑ ΡΩΤΑΣ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΩΗΝ.
    ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΥ ΒΟΗΘΗΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΛΗ ΝΑ ΜΕ ΔΙΟΡΘΩΣΟΥΝ ΑΝ ΚΑΠΟΥ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ.

  4. #44
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    cancerian
    Posts
    841

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Ανάλυση Ωριαίων Χαρτών.

    Θα ήθελα να κάνω και εγώ μερικά σχόλια πάνω στο θέμα που θέτει η Orion12 και ο Cancer1987. Θα το κάνω το αργά το απόγευμα όμως !

  5. #45

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Ανάλυση Ωριαίων Χαρτών.

    Quote Originally Posted by cancerian View Post
    Καλησπέρα Laoura,

    δυστυχώς τα αστρολογικά προγράμματα διαφέρουν ουσιαστικά μεταξύ τους. Δεν γνωρίζω σε πιο αναφέρεσαι. Δεν χρειάζεται όμως πινακάκια με ενδείξεις προκειμένου να καταλαβεις πότε η Σελήνη είναι Κ.Π.

    Οταν η Σελήνη αποχωρίζεται από εναν πλανήτη και μέχρι να περάσει στο επόμενο ζώδιο δεν σχηματίζει κάποια (από τις 5 πτολεμαικές) όψη, τότε η Σελήνη είναι σε Κενό Πορείας. Ακόμα και όταν η τελευταία όψη της Σελήνης με κάποιο πλανήτη έχει γίνει πχ στις 27 ενός ζωδίου τότε μέχρι να περάσει στο επόμενο ζώδιο θεωρείται Κενή Πορείας.
    Άρα δηλαδή με το που θα μπεί στο νέο ζώδιο παύει και η κενη πορεία?Θα ήταν δυνατόν κατα τη διέλευσή της σε ένα ζώδιο να μη σχηματίσει καμμία όψη με κανέναν πλανήτη?

    και μια ερώτηση:η οποιαδήποτε επικοινωνία σημειοδοτείται απο τον 3ο οίκο?
    εχω την εξής απορία:θέλω να στείλω ενα mail οπότε μου δημιουργήθηκε η απορία της απορίας.Το πώς διατυπώνεις το ερώτημα σαφώς και αλλάζει τον τρόπο ερμηνείας.ετσι πχ μπορώ να ρωτήσω:"αν στείλω το mail θα έχω θετικά αποτελέσματα?"ή να ρωτήσω:"πότε είναι καλύτερα(χρονικά) να στείλω το mail ωστε να έχω θετικά αποτελέσματα?".Βέβαια δεν ξέρω αν μπορεί η ωριαία να απαντήσει στο 2ο.Το 1ο μου φαίνεται πιο σωστό αλλά μια αρνητική απάντηση θα μπορούσε να σημαίνει ότι οκ τώρα δεν είναι καλή στιγμή να το στείλω αλλά δε μου φαίνεται και νορμαλ να κάνεις συνεχώς ωριαίους "να το στείλω τώρα?" μέχρι να πετύχεις την κατάλληλη στιγμή!Όπως και ναχει οι δείκτες θα ναι ο 3ος οίκος ο δικός μου και ο 3ος του παραλήπτη?

  6. #46
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    cancerian
    Posts
    841

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Ανάλυση Ωριαίων Χαρτών.

    Mερικές σκέψεις στα προαναφερθέντα σχόλια :

    1) Eν αρχή ην η ερώτηση : Παρατήρησα στα προηγούμενα σχόλια πως η ερώτηση που γέννησε τον ωριαίο χάρτη της Οrion12, δεν αναφέρεται πουθενά. Tα πάντα, ξεκινούν και τελειώνουν με την ερώτηση που κάνει ο εκάστοτε ερωτών. Οι ακριβείς λέξεις που θα χρησιμοποιήσει, ο τρόπος που θα εκτελέσει την ερώτηση, η ερώτηση και το περιεχόμενο της, καθορίζουν ΑΠΟΛΥΤΑ, τον τρόπο με τον οποίο θα κριθεί ένας ωριαίος χάρτης. Συχνά φαίνεται πως το μόνο που απαιτείται για να δώσουμε μια απάντηση είναι μια όψη μεταξύ του ερωτώντα και του ζητούμενου. Ωστόσο δεν ισχύει αυτό πάντα. Πάντα εν συνοδεία με την ερώτηση ακολουθείται και η κρίση μας.

    2) Η δική μου εμπειρία δείχνει πως το κενό πορείας της Σελήνης δεν είναι πάντα ένας δείκτης που επιτελεί αρνητικό ρόλο στο χάρτη. Ξανά, σύμφωνα με την απόχρωση της ερώτησης μπορεί να σημειοδοτήσει ανάλογα αποτελέσματα χωρίς να παρακωλύει ή να εμποδίζει τα γεγονότα. Αλλά πως γίνεται κάποιος να προσπαθεί να κρίνει έναν χάρτη χωρίς να γνωρίζει τουλάχιστο τα βασικά και σε αυτό συμπεριλαμβάνεται το κενό πορείας της Σελήνης.

    3) Ο 5ος οίκος στην παραδοσιακή αστρολογία σημειοδοτεί τις απολαύσεις. Μέρος των απολαύσεων είναι το φλερτ και το σεξ. Από την άλλη πλευρά, ο 7ος οίκος σημειοδοτεί πάντα το άλλο πρόσωπο. Πάντα χρειάζονται δυο για να χορέψουν τάνγκο και όχι ένας. Επομένως μέσα από τον 7ο οίκο αναδύονται ερωτήσεις που πάντα θα αφορούν ένα πρόσωπο που είτε δεν θα υποστηρίζεται/σημειοδοτείται από άλλους οίκους , είτε θα αφορά το πρόσωπο στο οποίο αναφέρεται μια ερωτικής φύσεως ερώτηση. Ακόμα και η ώρα που πληρώνει κάποιος για να βρεθεί με μια ιερόδουλο είναι θέμα 7ου. Η ποιότητα του σεξ που θα έχει, θα είναι θέμα 5ου. Το πιάνετε ?

    4) Γιατί αναφέρεστε στις τριπλότητες ; Ποιος ο λόγος από τη στιγμή που α) δεν γνωρίζουμε την ερώτηση για να δούμε με ποιο τρόπο θα δουλέψουμε και β) δεν γνωρίζουμε τι είναι είναι οι τριπλότητες μιας και η κρίση του χάρτη μας δεν βασίζεται μονάχα στην τριπλότητα αλλά σε όλους τους τίτλους των θεμελιωδών δυνάμεων.

    5) Ο Ήλιος και η Αφροδίτη παίζουν σπουδαίο ρόλο στις ερωτικές ερωτήσεις. Ωστόσο όχι πάντα ! Όχι σε όλες τις ερωτήσεις.


    6) Προς Cancer1987, ήσουν πολύ εύστοχος στις παρατηρήσεις σου ! Μπράβο νεαρε !

  7. #47
    Join Date
    Jan 2009
    Όνομα:
    Έλενα
    Location
    Αθήνα
    Posts
    14

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Ανάλυση Ωριαίων Χαρτών.

    ΚΑΛΕ ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΜΑΙ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ..!

  8. #48

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Ανάλυση Ωριαίων Χαρτών.

    αναφερόμουνα στο πρόγραμμα του myhoroscope. έχω μπερδευτεί αρκετα. Αν η ερώτηση μου γίνει πχ στις 14 το μεσημέρι αλλά η αλλαγή της σελήνης γίνεται στις 22 το βράδυ την υπολογίζουμε σαν σελήνη κοινής πορείας?

  9. #49
    Join Date
    Feb 2010
    Όνομα:
    Ligero
    Location
    Αθήνα
    Posts
    42

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Ανάλυση Ωριαίων Χαρτών.

    Quote Originally Posted by laoura_ath View Post
    αναφερόμουνα στο πρόγραμμα του myhoroscope. έχω μπερδευτεί αρκετα. Αν η ερώτηση μου γίνει πχ στις 14 το μεσημέρι αλλά η αλλαγή της σελήνης γίνεται στις 22 το βράδυ την υπολογίζουμε σαν σελήνη κοινής πορείας?
    Laoura,

    Κενό πορείας Σελήνης είναι όταν ετοιμάζεται να βγει από το ζώδιο όπου την εντοπίζεις και ΔΕΝ κάνει όψη με πλανήτη. Αυτά πολύ γενικά και ελπίζω να σε βοηθάει!

  10. #50

    Re: Ωριαία Αστρολογία : Ανάλυση Ωριαίων Χαρτών.

    Να θεσω κ εγώ μια απορία;Ποια στο καλό είναι η "άλλη";
    Συγκεκριμενα: ο χαρτης ειναι μιας φιλης, μου τον εδειξε για μια δευτερη γνωμη. Ειχε σοβαρη μακροχρονια σχεση με καποιον, χώρισαν αλλά κρατησαν επαφες. Πριν καποιους μηνες ξανασυναντηθηκαν κ της ειπε ότι ακομα ειναι ερωτευμενος μαζί της! Όντας μονη η ίδια πολύ καιρό, του προτεινε να ξαναπροσπαθησουν και να δουν πώς θα κυλήσει το πράγμα, κ τοτε της ειπε ότι εχει σχεση με καποια άλλη κοπέλα, που ΔΕΝ ειναι σοβαρή μεν, αλλά δε θελει να την... απατήσει δε! Κι αυτή η μη σοβαρή υποτιθεται σχέση, κρατάει περίπου ένα χρόνο τώρα! Η φίλη μου, όπως ειναι λογικό νομίζω, έμεινε κατάπληκτη γτ όλα αυτά ειναι κάπως αντιφατικά. κ έκανε μια ωριαια με το ερώτημα αν θέλει πραγματικά την άλλη κοπέλα.
    Στο χαρτη ο 1ος στο Σκορπιό, ο 7ος στον Ταύρο. Αρης- Άφρο δηλ σε σύνοδο συγκλινουσα στον Κριό. Το θεμα ειναι ποια ειναι η άλλη; Αφροδιτη δεν μπορεί να ειναι γτ η Αφροδιτη στη συγκεκριμενη ωριαια ειναι δεικτης του άντρα. Κοιτάξαμε τον 5ο του 7ου, στον Ζυγό, πάλι Αφροδίτη δηλ! γινεται;Μεσα στον 7ο υπήρχε ένας Δίας. Μηπως η άλλη ειναι ο Δίας; Πιθανότατα. Σε συγλίνων εξάγωνο με την Άφρο κι αυτός. Θέλει και τις δύο δηλ; Ή μήπως όλα αυτά τα ερωτήματα πρέπει να πεταχτούν στον κάλαθο των αχρήστων, αφού η Σελήνη ειναι στις 29ο της Παρθένου και μας αποχαιρετά;
    Ο χάρτης έγινε στις 26 Μαρτίου στο Αγρίνιο, 22.38. Δε θελω αναλυση του χάρτη εννοείται (άλλωστε νομίζω ότι σωστά σε γενικές γραμμές τον αναλύσαμε ) κ έθεσα την απορία μου όπως βλέπετε ένα μηνα μετά την κατάστρωση του χάρτη, οπότε η ερωτούσα έχει παρει πια καποιες απαντησεις. Θα θελα μονο, αν είναι δυνατόν, να μου πει καποιος αν σωστά θεωρησα ότι η άλλη ειναι ο Δίας αφού ειναι μεσα στον 7ο κι αν γενικά μπορούμε να παρουμε απαντησεις σε τετοια ερωτήματα, οταν η Σελήνη βρισκεται στις τελευταίες μοίρες. Αυτά!

 

 
Page 5 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 9 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads