s
Έρωτας με διαφορά ηλικίας - Page 5
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 5 of 18 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... LastLast
Results 41 to 50 of 171
  1. #41
    Join Date
    May 2005
    Όνομα:
    ΑΚΗΣ
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    271

    Re: Έρωτας με διαφορά ηλικίας

    Αγαπητη φιλη Κουνελι δεν υπαρχει προβλημα . Ο καθενας μπορει να λεει την γνωμη του αρκει να μην προσβαλλει τον αλλον. Απο την αλλη γελασα πολυ τολμω να πω. Αλλα αναρωτιεμαι ... αν αυτο το θεμα προκαλεσε τετοιες αντιδρασεις φαντασου το αλλο που σας εχω για την πρωτοχρονια....:nuts: :toung:
    Ο Χαρακτήρας ειναι το πεπρωμενο του καθενος*Ηρακλειτος
    Κατα συνεπεια για αυτα που παθαίνετε, καλως τα παθαίνετε* Ακης Αντωνιου

  2. #42
    Join Date
    Apr 2005
    Όνομα:
    Παρασκευή
    Location
    Αθήνα
    Posts
    76

    Re: Έρωτας με διαφορά ηλικίας

    Ο έρως χρόνια δεν κοιτά!!!
    Βέβαιά δεν ξέρω γιατί αλλά ποτέ δεν έτυχε να με τραβάνε άνδρες μεγαλύτεροι απο μένα σε ηλικία, το πολύ μέχρι πέντε χρόνια, ωστόσο δεν είμαι αντίθετή στην μεγάλη διαφορά ηλικίας άρκει να υπάρχει έρωτας και όχι συμφέρον!!!
    Αλλωστε τι τριάντα, τι σαράντα, τι πενήντα, τώρα απο κει και πάνω ε....το συζητάμε!!!!:toung:
    Εκπληκτικό το θέμα & φοβερά διασκεδαστικές οι απαντήσεις, (ατακαδορικές θα έλεγα!!!!:blink1: )

    Raingirl
    Η ελπίδα είναι ένα όνειρο που ξυπνά. (Αριστοτέλης)

  3. #43
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
    Posts
    7

    Re: Έρωτας με διαφορά ηλικίας

    Καλά χριστούγεννα κουνέλι , όχι δεν ενοχλούν καθόλου οι απόψεις σου , εχεις δικαίωμα να τις έχεις χωρίς καμμία παρεξήγηση , όπως και έχεις δικαίωμα να ζείς την ζωή σου όπως θέλεις , απλά παραθέτουμε απόψεις και εμπειρίες!!

  4. #44
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Τα βουνα και τ
    Posts
    892

    Re: Έρωτας με διαφορά ηλικίας

    Καλα Χριστουγεννα Κουνελακι!
    Την αγαπη μου και τα φιλια μου!!!

  5. #45

    Re: Έρωτας με διαφορά ηλικίας

    καλημερα!! ειναι ενα θεμα που με απασχολει πολυ, μιας και ειμαι 35 και χωρισμενη με ενα παιδι εδω και 4 χρονια . τυχερη ειμαι αν βρω αντρα να με κοιταξει εστω 29 ετων. στην τελικη αρχισα να μην εχω προβλημα αν και θελω σοβαρη σχεση. δεν ενοω γαμο οποσδηποτε αλλα... κατι ομορφο και με καποια διαρκεια. η τελευταια μου σχεση εληξε πριν δυο μηνες και δυσκολευομαι παρα πολυ να το ξεπερασω. σαν ανθρωπος λοιπον θα ελεγα ειλικρινα οτι ηταν ισως και πιο ωριμος απο μενα.
    ξερετε ομως ποια ειναι η γνωμη μου για το θεμα ολο? δεν εχουν αντοχες οπως οι γονεις μας ισως.εγω με αριστα το 10 η σχεση μου ηταν 10!! οταν λοιπον για 2 φορες που παρεκτραπηκα λεκτικα χωρισε χωρις δευτερη κουβεντα, κ ξεροντας οτι υποφερουμε και οι 2, . το συμπερασμα μου λοιπον ειναι οτι θελουν τελειες σχεσεις χωρις τον παραμικρο τσακωμο. αυτο ειναι λοιπον για μενα το μειονεκτημα, για εστω 6 χρονια διαφορας. σχεσεις ονειρικες θελουν. κατα τα αλλα δεν βρισκω λογο να μην κανει καποιος σχεση με διαφορα ηλικιας. διαφορα στα ορια του λογικου παντα.

  6. #46
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Μαιρη
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    935

    Re: Έρωτας με διαφορά ηλικίας

    Είναι δυνατόν τόσο καιρό να γινονται όλα αυτά και να μην έχω πάρει χαμπάρι?
    Δεν με πιστεύω!!!!! Οπότε έστω τελευταία και καταϊδρωμένη, έχω να παρατηρήσω κι εγώ τα εξής!(Επ ευκαιρία των Αγίων ημερών και της παύσης της βίας στα σκοτεινά υπόγεια!)
    1. Τον αγαπητό μου Dell Piero τον λένε Κώστα!
    2. Στην διαμάχη μεταξύ Κουνελιού και μελών, εφόσον πήρε τέτοια τροπή, το πρώτο που έπρεπε να κοιταχτεί είναι το ατομικό ωροσκόπιο του Κουνελιού! Ανθρωποι που έχουν απόλυτες απόψεις και δεν δέχονται την γνώμη των άλλων (να μαντέψω έμφαση σε σταθερα ζώδια και δη στον Ταύρο?), ΌΤΙ και να τους λες είναι σαν να βαρας το κεφάλι σου στον τοίχο! (Η' κάνω λάθος?)
    Θα αλλάξει γνώμη ο τοίχος? Μπα! Για ρώτα όμως το κεφάλι σου τι έχει παθει??
    3. Μου εχει τύχει κι εμένα στη ζωή μου (ενω ήμουν υπερ των συνομιλίκων και εως 10 χρονια διαφορά) να ερωτευθώ σφόδρα γοητευτικό κύριο, 25 χρόνια ακριβως μεγαλύτερό μου!!!! Ας μην επεκταθώ, αλλα η ουσία είναι οτι σ' αυτή τη ζωή, ΠΟΤΕ ΜΗ ΛΕΣ ΠΟΤΕ!
    Υ.Γ.Αυτο το μνμ οτι "αρκετό διάστημα δεν έχετε κάνει μια δημοσίευση στα forums μας" θα βγαίνει διαρκώς? Με αγχώνει!:wondering
    Οτι δεν συνέβη ποτέ, είναι ότι δεν ποθήσαμε αρκετά

    http://www.horoscope.gr

  7. #47
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Φωτεινή
    Location
    thessaloniki
    Posts
    3,068

    Re: Έρωτας με διαφορά ηλικίας

    Quote Originally Posted by friary
    Υ.Γ.Αυτο το μνμ οτι "αρκετό διάστημα δεν έχετε κάνει μια δημοσίευση στα forums μας" θα βγαίνει διαρκώς? Με αγχώνει!:wondering
    Ειδες τι χάνεις οταν λειπεις;;;

    Το μνμ δεν βγαινει διαρκως!Μονο οταν οπως λεει εχεις καιρο να ποσταρεις!
    Οποτε μην μου αγχωνεσαι!:nuts:
    επικοινωνία:
    horarycraftsman@gmail.com
    https://www.facebook.com/pages/The-H...38930886253370

    Starwalk στον http://www.e-star.gr κάθε Πέμπτη 21:00-23:00
    Aρχείο εκπομπών : http://www.mixcloud.com/Fotini_Chris/

    'Το πληγωμένο μάτι γιατρεύεται ευκολότερα απο το πληγωμένο μυαλό'

  8. #48
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Κωστής
    Location
    Δουβλίνο
    Posts
    2,027

    Re: Έρωτας με διαφορά ηλικίας

    Χάι Μαίρη
    1. Αν έμαθες το όνομά μου τώρα τι να πω..... Μόνο οδύνη μπορώ να εκφράσω (τάχαμ)
    2. Δεν υπάρχει καμία διαμάχη με μέλη και μέλη. Δεν έχουμε να χωρίσουμε τα αμπέλια γιατί απλά δεν έχουμε αμπέλια.
    3. Ήταν το άρθρο υψηλής επιστημονικής αστρολογικής γνώσης και το έκανα κι εγώ για διδακτοτική διατριβή. (Τέτοια να γράφετε προσφέρονται για χαβαλέ)
    Υ.Γ. Το αγχωτικό μήνυμα για σένα ειδικά το έχω βάλει ΕΓΩ με τα χεράκια μου!
    Διότι......... έγιναν σημεία και τέρατα που δεν τα παρακολουθούσες.... και δεν τα σχολίαζες.
    Μετανοείς;;;;;;;

    (Post off topic μη με μιμηθείτε παρακαλώ)
    Γίνετε φίλοι μας στη νέα μας σελίδα στο Facebook



    Παρακαλώ σιγουρευτείτε ότι ακολουθείτε τους όρους χρήσης του site - forum που είστε μέλος και έχετε αποδεχθεί κατά την εγγραφή σας.

  9. #49

    Re: Έρωτας με διαφορά ηλικίας

    Σίγουρα βέβαια είναι τυχαίο ποιον θα ερωτευτείς και μετράει βασικά η προσωπικότητα αλλά γενικά οι μεγαλύτεροι άντρες σε κάνουν να νιώθεις προστασία και μπορούν πιο εύκολα να σου επιβληθούν, πιστεύω εγώ. Επίσης αυτά είναι γούστα γιατί χέρω ότι μερικές προτιμούν νέους.
    Δεν πρέπει κανείς να επηρεάζεται από τις γνώμες άλλων που δεν ξέρουν και ούτε θέλουν να μάθουν..

  10. #50

    Re: Έρωτας με διαφορά ηλικίας

    Ωχ, τί βλέπω.. για άλλη μια φορά σκοτώνω εγώ τη συζήτηση; (αστειεύομαι)

 

 
Page 5 of 18 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads