s
Σκορπιός - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου - Page 5
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 5 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 LastLast
Results 41 to 50 of 65
  1. #41
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Κωστής
    Location
    Δουβλίνο
    Posts
    2,027

    Re: Σκορπιός - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Τα 3/4 είστε fftopic:

    Συζητάμε το ερωτικό προφίλ του ζωδίου του Σκορπιού
    Γίνετε φίλοι μας στη νέα μας σελίδα στο Facebook



    Παρακαλώ σιγουρευτείτε ότι ακολουθείτε τους όρους χρήσης του site - forum που είστε μέλος και έχετε αποδεχθεί κατά την εγγραφή σας.

  2. #42
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Re: Σκορπιός - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    επανερχόμαστε στο θέμα! Δεν ξέρω κανέν να έχει παράπονο για το ερωτικό προφίλ των Σκόρπιων! Από τα καλύτερα ζώδια!

  3. #43
    Join Date
    Feb 2006
    Όνομα:
    Ρανια
    Posts
    30

    Re: Σκορπιός - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Ισως ο σύντροφός μου, αν τον ρωτούσατε! Ευτυχώς είναι ταυράκι υπομονετικό. ¶νθρωποι είμαστε κι εμείς και αυτή τη χρονιά ψιλοκλατάραμε με τον μπάρμπα-Κρόνο! Πάντως επί τη ευκαιρία θα ήθελα να συγχαρώ τον κύριο Μπαφαλούκο για τις προβλέψεις του σε άλλα άρθρα για το σκορπιό.
    Όλα τα παραπάνω εν μέρει ισχύουν για μας, δέχομαι τις κατηγορίες!
    Όμως εδώ κι ένα χρόνο, προσωπικά νιώθω οτί έχω πάθει μεταλλαξη στον τρόπο που βλέπω κι αντιμετωπίζω καταστάσεις.(προς το καλύτερο). Αναρωτιέμαι και για τους άλλους...
    Και χρόνια μας πολλά βεβαίως

  4. #44
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    2

    Re: Σκορπιός - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Καλησπέρα σε όλους!
    Γράφω πρώτη φορά και κυρίως έχω να πώ πως οι σκορπιοί είμαστε το πιο παρεξηγημένο ζώδιο. Είμαι σκορπιός με ωροσκόπο κριό. Όπου το λέω αυτό μου ρίχνουν ένα βλέμα γεμάτο απέχθεια.
    Επιτέλους! Δεν είμαστε ούτε ζηλιάρηδες, ούτε κτητικοί, ούτε εγωιστές! Απλά τα θέλουμε όλα ή τίποτα γιατί απλά στην ερωτική μας ζωή δίνουμε όλο μας τον εαυτό. Και περιμένουμε σε αντάλλαγμα το ίδιο!
    Ε και θέλουμε και λίγο ελευθερία απλά για να αισθανόμαστε κύριοι του εαυτού μας. Τόσο κακό είναι αυτό?
    Πρέπει να καταλάβετε οτι πληγωνόμαστε πολύ στις σχέσεις μας και κάνουμε τα πάντα προκειμένου να προφυλαχτούμε.
    Και όταν κυρήτουμε πόλεμο με τον εαυτό μας καλό θα ήταν να μη μπαίνει κανείς στη μέση γιατί υπάρχουν παράπλευρες απώλειες. Δε φταίμε εμείς για τον άμαχο πληθυσμό! Επιτέλους αφήστε μας να το χαρούμε και μην το παίζετε θύματα τα υπόλοιπα ζώδια!
    Εχουμε και προτερήματα όπως αφοσίωση, υπερβολική κατανόηση και ικανότητα να βλέπουμε πίσω από λέξεις και πράξεις. Γι αυτό γινόμαστε και λίγο καχύποπτοι όταν κάποιος άλλα λέει, άλλα κάνει και άλλα νιώθει!
    Είμαστε και ειλικρινείς, αλλά και αυτό ξυνό μας το βγάζουν!

  5. #45
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Re: Σκορπιός - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Quote Originally Posted by blue october View Post
    Καλησπέρα σε όλους!
    Γράφω πρώτη φορά και κυρίως έχω να πώ πως οι σκορπιοί είμαστε το πιο παρεξηγημένο ζώδιο. Είμαι σκορπιός με ωροσκόπο κριό. Όπου το λέω αυτό μου ρίχνουν ένα βλέμα γεμάτο απέχθεια.
    Επιτέλους! Δεν είμαστε ούτε ζηλιάρηδες, ούτε κτητικοί, ούτε εγωιστές! Απλά τα θέλουμε όλα ή τίποτα γιατί απλά στην ερωτική μας ζωή δίνουμε όλο μας τον εαυτό. Και περιμένουμε σε αντάλλαγμα το ίδιο!
    Ε και θέλουμε και λίγο ελευθερία απλά για να αισθανόμαστε κύριοι του εαυτού μας. Τόσο κακό είναι αυτό?
    Πρέπει να καταλάβετε οτι πληγωνόμαστε πολύ στις σχέσεις μας και κάνουμε τα πάντα προκειμένου να προφυλαχτούμε.
    Και όταν κυρήτουμε πόλεμο με τον εαυτό μας καλό θα ήταν να μη μπαίνει κανείς στη μέση γιατί υπάρχουν παράπλευρες απώλειες. Δε φταίμε εμείς για τον άμαχο πληθυσμό! Επιτέλους αφήστε μας να το χαρούμε και μην το παίζετε θύματα τα υπόλοιπα ζώδια!
    Εχουμε και προτερήματα όπως αφοσίωση, υπερβολική κατανόηση και ικανότητα να βλέπουμε πίσω από λέξεις και πράξεις. Γι αυτό γινόμαστε και λίγο καχύποπτοι όταν κάποιος άλλα λέει, άλλα κάνει και άλλα νιώθει!
    Είμαστε και ειλικρινείς, αλλά και αυτό ξυνό μας το βγάζουν!
    Και μόνο τα ανωτέρω ποσοτικά επιρρήματα, αλλά και η απολυτότητα του " όλα ή τιποτα" συνηγορουν εναντίον σας!:toung:
    Αλλά προσοχή γιατί πάλι θα καταλήξουμε fftopic:!

  6. #46
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Χολαργός, Αθήνα
    Posts
    131

    Re: Σκορπιός - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Οι Σκορπιοί είναι το ζώδιο του πάθους, του υπερβολικού πάθους. Και ίσως αυτό να είναι που τρομάζει τα άλλα ζώδια. Ένας Σκορπιός συνήθως δεν "ανέχεται" χλυαρές καταστάσεις και τα "στο περίπου". Θέλει έντονες στιγμές και εκρίξεις συναισθήματος.
    Ετεη δε ουδεν ιδμεν εν βυθω γαρ η αληθεια...

  7. #47

    Re: Σκορπιός - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    οτι είναι εγωιστές το είπαμε;:blink:

  8. #48
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Σκορπιός - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Quote Originally Posted by omo View Post
    οτι είναι εγωιστές το είπαμε;:blink:
    Αυτό εννοείτε, δεν χρειάζετε να το αναφέρουμε:bigsmile:
    I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.
    Voltaire


  9. #49
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Χολαργός, Αθήνα
    Posts
    131

    Re: Σκορπιός - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    "Εγωιστές"...πφφ...και ποιός δεν είναι στις μέρες μας?!
    Ετεη δε ουδεν ιδμεν εν βυθω γαρ η αληθεια...

  10. #50
    Join Date
    Jul 2006
    Όνομα:
    DR WHO
    Location
    Στη Σκια
    Posts
    380

    Re: Σκορπιός - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου

    Σωστος ο Deodonus
    Μονο οι Σκορπιοι ειμαστε εγωιστες δηλαδη??? :weird:

    Ασχετου ζωδιου ολοι μας κοιταμε τον εαυτουλη μας και πως να παιρναμε εμεις καλα...και οχι μονο οι Σκορπιοι

    οι σκορπιοί είμαστε το πιο παρεξηγημένο ζώδιο. Όπου το λέω αυτό μου ρίχνουν ένα βλέμα γεμάτο απέχθεια.
    Επιτέλους! Δεν είμαστε ούτε ζηλιάρηδες, ούτε κτητικοί, ούτε εγωιστές!
    Πραγματι ετσι ειναι
    Αλλα και οταν ειμαστε ετσι συμβαινει για ιδιαιτερο λογο και οχι στα καλα καθουμενα

    Οσοι τα λενε αυτα αστους να πιστευουν οτι θελουν
    Τοσα λενε τοσα ξερουν...γραψτους κανονικοτατα εκει που τους αξιζει

    Ολοι οι ανθρωποι εξαλλου εχουμε την κακη συνηθεια τα δικα μας "κακα κειμενα" να τα ριχνουμε στους αλλους.............................

 

 
Page 5 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads