s
Καρμικα Ζωδια - Page 5
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 5 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 LastLast
Results 41 to 50 of 71
  1. #41
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    281

    Re: Καρμικα Ζωδια

    Quote Originally Posted by Dell Piero View Post
    Έτσιιιιι να αρχίσουν να ροκανίζονται σιγά σιγά οι κουκου ρούκου (Μαρουλίτσες Μητσάκοι και άλλοι συγγενείς) :toung:
    Και για να δώσω δείγμα της αγένειάς μου και συνεπώς να αυτοαναιρεθώ...ξεσαλλώσατε πολυαγαπημένε μας μελλοντολόγε???:toung::toung:

  2. #42
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    Μάντεψε...
    Location
    Thessaloniki, Greece
    Posts
    122

    Re: Καρμικα Ζωδια

    Quote Originally Posted by Μητσάκος View Post
    Εγώ έτσι κι αλλιώς είμαι μεγαλόκαρδος και δεν κρατάω κακία σε κανέναν :nuts:
    Πάντως δεν είπαμε και κάτι τόσο τραγικό για να θιχθείτε σε σχέση με αυτά που ειπώθηκαν για μας!!! Να, λίγο αναισθητους σας βγαλαμε(όσο πατα η γάτα:bigsmile και λίγουλακι ότι πάσχετε από το σύνδρομο το Πιτερ Παν!!!
    Δεν είναι απαραίτητα τόσο κακο!!!:bigsmile:

    Εσείς κύριε Μητσακο είπατε οτι κλεινόμαστε στα υπόγεια και τρώμε ζωύφια για να ξεπεράσουμε την καταθλιψη μας!!!!(Survivor φάση:bigsmile

  3. #43
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    37°N58' - 023°E43'
    Posts
    1,963

    Re: Καρμικα Ζωδια

    Quote Originally Posted by Μητσάκος View Post
    Εγώ έτσι κι αλλιώς είμαι μεγαλόκαρδος και δεν κρατάω κακία σε κανέναν :nuts:
    Εμ! Πες το στους πλουτώνειους αυτό!

  4. #44

    Re: Καρμικα Ζωδια

    Quote Originally Posted by Ιφιγένεια View Post
    Πάντως δεν είπαμε και κάτι τόσο τραγικό για να θιχθείτε σε σχέση με αυτά που ειπώθηκαν για μας!!! Να, λίγο αναισθητους σας βγαλαμε(όσο πατα η γάτα:bigsmile και λίγουλακι ότι πάσχετε από το σύνδρομο το Πιτερ Παν!!!
    Δεν είναι απαραίτητα τόσο κακο!!!:bigsmile:

    Εσείς κύριε Μητσακο είπατε οτι κλεινόμαστε στα υπόγεια και τρώμε ζωύφια για να ξεπεράσουμε την καταθλιψη μας!!!!(Survivor φάση:bigsmile
    Γέλασα με την καρδιά μου. Αυτοί στο Survivor πάντως πρέπει να'χουν πολύ Τοξότη για να μπλέκουν με τις ζούγκλες. Καθαρά τυχοδιωκτικά κίνητρα στέλνουν τον κόσμο σε τέτοιες εκπομπές. Και καλά, πες ότι δεν συχνάζουν όλοι οι Τοξότες στο Survivor, εσείς πλουτώνεια σκουλήκια μη μάσατε ! 'Ενας στο χώμα χιλιάδες στον αγώνα για το μεγαλείο του απόλυτου που εμπεριέχει η έννοια του έρωτα και του πάθους σας ακόμα και ολίγη κατινιά δεδικαίωται ! Για τις δύσκολες μέρες του χειμώνα πάρτε έναν Τοξότη αλλά καλού κακού κάντε του και ένα προγαμιαίο συμβόλαιο γιατί το κεράτωμα θα πάει σύννεφο ειδικά αν έχει και κανένα τσαχπίνη πλανήτη.

  5. #45

    Re: Καρμικα Ζωδια

    Quote Originally Posted by Ιφιγένεια View Post
    Πάντως δεν είπαμε και κάτι τόσο τραγικό για να θιχθείτε σε σχέση με αυτά που ειπώθηκαν για μας!!! Να, λίγο αναισθητους σας βγαλαμε(όσο πατα η γάτα:bigsmile και λίγουλακι ότι πάσχετε από το σύνδρομο το Πιτερ Παν!!!
    Δεν είναι απαραίτητα τόσο κακο!!!:bigsmile:

    Εσείς κύριε Μητσακο είπατε οτι κλεινόμαστε στα υπόγεια και τρώμε ζωύφια για να ξεπεράσουμε την καταθλιψη μας!!!!(Survivor φάση:bigsmile
    Από ότι ξέρω ο Πλούτωνας είναι καταχθόνιος και εκεί έχει υγρασία
    Εσύ είσαι Παρθενάκι, άρα επίγεια. Απλώς δεν ξέρω αν είσαι Περσεφόνη η Δήμητρα :nuts:
    Τελος πάντων ο Πήτερ Παν μ αρέσει και ο Δον Κιχότης
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  6. #46
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    Μάντεψε...
    Location
    Thessaloniki, Greece
    Posts
    122

    Re: Καρμικα Ζωδια

    Quote Originally Posted by Αργοναύτης View Post
    Γέλασα με την καρδιά μου. Αυτοί στο Survivor πάντως πρέπει να'χουν πολύ Τοξότη για να μπλέκουν με τις ζούγκλες. Καθαρά τυχοδιωκτικά κίνητρα στέλνουν τον κόσμο σε τέτοιες εκπομπές. Και καλά, πες ότι δεν συχνάζουν όλοι οι Τοξότες στο Survivor, εσείς πλουτώνεια σκουλήκια μη μάσατε ! 'Ενας στο χώμα χιλιάδες στον αγώνα για το μεγαλείο του απόλυτου που εμπεριέχει η έννοια του έρωτα και του πάθους σας ακόμα και ολίγη κατινιά δεδικαίωται ! Για τις δύσκολες μέρες του χειμώνα πάρτε έναν Τοξότη αλλά καλού κακού κάντε του και ένα προγαμιαίο συμβόλαιο γιατί το κεράτωμα θα πάει σύννεφο ειδικά αν έχει και κανένα τσαχπίνη πλανήτη.
    ΓΡΑΦΕΙΣ!!!!!:bigsmile:

  7. #47
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Καρμικα Ζωδια

    εγω πρεπει να θιγομαι διπλα αφου ολοι θιχτηκαν γιατι εχω και σκορπισια χαρακτηριστικα αλλα και πολλα τοξοτισια, αχρηστη με βγαλατε:nuts:
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  8. #48

    Re: Καρμικα Ζωδια

    Quote Originally Posted by skorpion View Post
    εγω πρεπει να θιγομαι διπλα αφου ολοι θιχτηκαν γιατι εχω και σκορπισια χαρακτηριστικα αλλα και πολλα τοξοτισια, αχρηστη με βγαλατε:nuts:
    Οχι, είναι απλό, θα κάνεις συνδυασμούς. Εσύ είσαι ένα σκουλήκι Πήτερ Παν

  9. #49
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    Μάντεψε...
    Location
    Thessaloniki, Greece
    Posts
    122

    Re: Καρμικα Ζωδια

    Quote Originally Posted by skorpion View Post
    εγω πρεπει να θιγομαι διπλα αφου ολοι θιχτηκαν γιατι εχω και σκορπισια χαρακτηριστικα αλλα και πολλα τοξοτισια, αχρηστη με βγαλατε:nuts:
    Πλάκα πλάκα!!! Εσένα δε σε θέλει κανένα στρατόπαιδΟ!!!!:bigsmile:

    Μη νομίζεις κι εγώ που το παίζω πλουτώνια έχω σύνοδο του ωροσκόπου μου με τον Δια!!!(στον υδροχοο).. οπότε...:bigsmile:

  10. #50
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    Μάντεψε...
    Location
    Thessaloniki, Greece
    Posts
    122

    Re: Καρμικα Ζωδια

    Quote Originally Posted by Αργοναύτης View Post
    Οχι, είναι απλό, θα κάνεις συνδυασμούς. Εσύ είσαι ένα σκουλήκι Πήτερ Παν
    ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ!!!!:bigsmile:

 

 
Page 5 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads