s
Εξωτερικη εμφανιση - Page 5
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 5 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 LastLast
Results 41 to 50 of 62
  1. #41
    Join Date
    Mar 2007
    Όνομα:
    Μαργαρίτα
    Location
    Κρήτη
    Posts
    465

    Re: Εξωτερικη εμφανιση

    για ζωδιο μιλουσα!το συγκεκρενο ατομο που ειχα υποψη μου εχει αυτα τα χαρακτηριστικα που αναφερατε..ο ωροσκοπος ειναι διδυμος νομιζω...παντος γενικα τα ζωδια του νερου ειναι απιαστα,ειδικα οι ιχθυς.. η λατρεια μου!!

  2. #42
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Μαρία
    Posts
    397

    Re: Εξωτερικη εμφανιση

    Quote Originally Posted by Toksotaki View Post
    για ζωδιο μιλουσα!το συγκεκρενο ατομο που ειχα υποψη μου εχει αυτα τα χαρακτηριστικα που αναφερατε..ο ωροσκοπος ειναι διδυμος νομιζω...παντος γενικα τα ζωδια του νερου ειναι απιαστα,ειδικα οι ιχθυς.. η λατρεια μου!!
    ο ωροσκόπος δίδυμος πάντως κάνει το άτομο μάλλον λεπτό (ως αδύνατο)και με του δίνει νευρικότητα στις κινήσεις.Δεν μπορούν αυτά τα άτομα να κάτσουν πάνω από 15 λεπτά κάπου:toung:

    "Οι πιο όμορφες θάλασσες είναι αυτές που δεν έχουμε ταξιδέψει ακόμη,τα πιο όμορφα παιδιά δεν έχουν γεννηθεί ακόμη,τις πιο όμορφες μέρες μας δεν τις έχουμε ζήσει ακόμη"

  3. #43

    Re: Εξωτερικη εμφανιση

    Έχω την εντύπωση πως ο ωροσκόπος Δίδυμος φαίνεται και στα μάτια. Δεν ξέρω γιατί, αλλά νομίζω πως τα μάτια τους σα να λάμπουν ένα πράγμα.
    Θα συμφωνήσω ότι στον σωματότυπο είναι του αδυνάτου :toung:

  4. #44
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Εξωτερικη εμφανιση

    Εχω ωροσκοπο διδυμο ρωτηστε με οτι θελετε! Αδυνατοι ειμαστε ναι αλλα εγω τουλαχιστον μια χαρα στρογγυλοκαθομαι! Τωρα για τη λαμψη στα ματια δεν ξερω...
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  5. #45
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Μαιρη
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    935

    Re: Εξωτερικη εμφανιση

    Να σας απαντήσω κι εγώ που χω ωροσκόπο Δίδυμο.
    Θα συμφωνήσω με τη Λευκή μόνο στο σημείο που λέει οτι δεν μπορούμε να κάτσουμε πολύ ώρα σε ένα μέρος.

    Η εμφάνιση εξαρτάται και απο το που είναι ο Κυβερνήτης του Ωροσκόπου. Εγώ π.χ. που έχω τον ρημαδοκυβερνήτη στους Ιχθύς (ναι ναι κλαψ κλαψ στους Ιχθύς), ΔΕΝ είμαι αδύνατη
    Οτι δεν συνέβη ποτέ, είναι ότι δεν ποθήσαμε αρκετά

    http://www.horoscope.gr

  6. #46
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Εξωτερικη εμφανιση

    Α παιζει ρολο και που ειναι ο κυβερνητης? τι να πω εγω τον ερμη τον εχω στον τοξοτη αλλα ο ωροσκοπος μου κανει συνοδο και με τη σεληνη μου που ειναι επισης στους διδυμους οποτε αυτο μαλλον συνηγορει και με το αδυνατο καλουπι, τωρα για το στρογγυλοκαθισμα δεν ξερω τι φταιει
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  7. #47
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Μαιρη
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    935

    Re: Εξωτερικη εμφανιση

    E ναι αμέ. Επίσης παίζει ρόλο και η μαμα σου κι ο μπαμπάς σου, τα ψυχολογικά σου και διαφορα άλλα τέτΟΙα
    Οτι δεν συνέβη ποτέ, είναι ότι δεν ποθήσαμε αρκετά

    http://www.horoscope.gr

  8. #48
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Εξωτερικη εμφανιση

    ναι ναι...ο μεταβολισμος κτλ..
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  9. #49
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Μαρία
    Posts
    397

    Re: Εξωτερικη εμφανιση

    Βασικά τώρα που το είπε η Friary θυμήθηκα πως όντως ξέρω μια κοπέλα με ωροσκόπο και σελήνη στους διδύμους,η οποία σίγουρα δεν είναι αδύνατη,την αποκαλώ όμως συνέχεια "νευρόσπαστο" :toung: επειδή όλη την ώρα πάει πάνω κάτω,δε κάθεται ούτε λεπτό και γενικώς μου προκαλεί ανησυχία:toung:

    "Οι πιο όμορφες θάλασσες είναι αυτές που δεν έχουμε ταξιδέψει ακόμη,τα πιο όμορφα παιδιά δεν έχουν γεννηθεί ακόμη,τις πιο όμορφες μέρες μας δεν τις έχουμε ζήσει ακόμη"

  10. #50
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Εξωτερικη εμφανιση

    Δεν ξερω τοτε μαλλον δεν ευθυνεται ο ωροσκοπος και η σεληνη για το γεγονος οτι εχω καλο μεταβολισμο και για το γεγονος οτι μια χαρα αραζω και μαλιστα πολλες φορες βαριεμαι και να σηκωθω:bigsmile:

    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

 

 
Page 5 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads