s
Ας μιλησουμε για Υδροχοους.. - Page 5
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 5 of 16 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... LastLast
Results 41 to 50 of 159
  1. #41

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by mariamilo View Post
    Αλλά έχω μία απορία..Έχω την αίσθηση ότι ότι κ αν τους κάνεις δεν τσιμπάνε με τίποτα..Είτε τους φτύσεις, είτε τους κάνεις να ζηλέψουν τίποτα....
    Ναι, είναι επειδή δε το δείχνουν :embarrest Κατά βάθος όμως.... :embarrest

  2. #42

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by mariamilo View Post
    Παιδιά τι να πώ..Εγώ δεν είχα γνωρίσει ποτέ στη ζωή μου Υδροχόο κ μου ήρθε σε διπλή δόση..Υδροχόος με υδροχόο..Όσο ήμουν μαζί του ήταν ειλικρινά από τις πιό όμορφες στιγμές του τελευταίου μου εξαμήνου..Με την τελείως διαφορετική του συμπεριφορά (σε σχέση με τι δική μου), με βοήθησε κ έμαθα πολλά πράγματα, είτε το κατάλαβε είτε όχι..

    Αλλά έχω μία απορία..Έχω την αίσθηση ότι ότι κ αν τους κάνεις δεν τσιμπάνε με τίποτα..Είτε τους φτύσεις, είτε τους κάνεις να ζηλέψουν τίποτα..Είναι τελείως απρόσμενοι άνθρωποι κ ποτέ δεν ξέρεις από πού θα σου έρθει..

    Μακάρι να τον είχα ακόμα όμως..Είναι φοβερά ενδιαφέρον τύποι κ τρελαίνομαι να συζητάω μαζί τους..
    Μάλλον είναι επειδή δεν πρόλαβες να τον μάθεις καλά...

  3. #43

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by kia View Post
    Ναι, είναι επειδή δε το δείχνουν :embarrest Κατά βάθος όμως.... :embarrest
    Το πιστεύω αυτό γιατί πολλές φορές καταλάβαινα ότι τελικά ήθελα να δώσει πάρα πολλά αλλά κάτι σαν να τον κρατούσε πίσω..

    Εγώ ως καρκίνος φρίκαρα βέβαια κ καταλαβαίνετε τι έγινε μετα..

    Το παράδοξο είναι ότι τουλάχιστον εγώ δεν μπορώ να του κρατήσω κακία με τίποτα..Ακόμα όταν τόν βλέπω χαίρομαι τόσο πολύ κ ακόμα περνάμε πολλές ώρες συζητώντας όταν βρισκόμαστε τυχαία πιά μόνο...

    Αχ..τρελό υδροχοάκι..!!
    when there is a will..there is a way...

  4. #44
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by mariamilo View Post
    Το πιστεύω αυτό γιατί πολλές φορές καταλάβαινα ότι τελικά ήθελα να δώσει πάρα πολλά αλλά κάτι σαν να τον κρατούσε πίσω..

    Εγώ ως καρκίνος φρίκαρα βέβαια κ καταλαβαίνετε τι έγινε μετα..

    Το παράδοξο είναι ότι τουλάχιστον εγώ δεν μπορώ να του κρατήσω κακία με τίποτα..Ακόμα όταν τόν βλέπω χαίρομαι τόσο πολύ κ ακόμα περνάμε πολλές ώρες συζητώντας όταν βρισκόμαστε τυχαία πιά μόνο...

    Αχ..τρελό υδροχοάκι..!!
    Και εσύ βρε κοπέλα που πας ξυπόλυτη στα αγκάθια?:bigsmile:
    Καρκίνος με Υδροχόο, ταιριάζει? Εμ δεν ταιριάζει!!! Εκτός αν έχεις πλανήτες σε αέρα
    I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.
    Voltaire


  5. #45

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by panther View Post
    Και εσύ βρε κοπέλα που πας ξυπόλυτη στα αγκάθια?:bigsmile:
    Καρκίνος με Υδροχόο, ταιριάζει? Εμ δεν ταιριάζει!!! Εκτός αν έχεις πλανήτες σε αέρα

    Έλα μου ντε!! Δεν ήξερα δε ρώταγα..??

    Η συναστρία μας είναι γενικά καλή πέρα από πλάκα, έγώ έχω 7 στον Υδροχόο κ αυτός στον Λέων που εμένα μου είναι ωροσκόπος, και διάφορα άλλα τέλος πάντων που δεν χρειάζετε να τα αναφέρω τώρα..Απλά με πέτυχε σε πολύ περίεργη φάση της ζωής μου..Δε πειράζει, τα καλύτερα έρχονται!!
    when there is a will..there is a way...

  6. #46
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by mariamilo View Post
    Έλα μου ντε!! Δεν ήξερα δε ρώταγα..??

    Η συναστρία μας είναι γενικά καλή πέρα από πλάκα, έγώ έχω 7 στον Υδροχόο κ αυτός στον Λέων που εμένα μου είναι ωροσκόπος, και διάφορα άλλα τέλος πάντων που δεν χρειάζετε να τα αναφέρω τώρα..Απλά με πέτυχε σε πολύ περίεργη φάση της ζωής μου..Δε πειράζει, τα καλύτερα έρχονται!!
    Αυτό ξαναπές το!!!
    Κάθε εμπόδιο για καλό λένε!!!Οι εμπειρίες είναι σημαντικές για να μπορέσουμε να είμαστε "ανοιχτοί" και δεκτικοί στον άνθρωπο που μας ταιριάζει!!
    I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.
    Voltaire


  7. #47

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by panther View Post
    Αυτό ξαναπές το!!!
    Κάθε εμπόδιο για καλό λένε!!!Οι εμπειρίες είναι σημαντικές για να μπορέσουμε να είμαστε "ανοιχτοί" και δεκτικοί στον άνθρωπο που μας ταιριάζει!!

    Τα καλύτερα έρχονται, το ξαναλέω..χεχεχεχεχε:bigsmile:
    when there is a will..there is a way...

  8. #48

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Αγαπητη Mariamilo, εσυ Καρκινος πηγες κι εμπλεξες με Υδροχοο???
    Καλυτερα να περπατουσες ξυπολητη σε αναμμενα καρβουνα...
    Το ιδιο λεω στον εαυτο μου κι εγω που εχω μπλεξει με καρκινο!
    Αλλα τωρα που θα του την κανω με ελαφρα, θα με ψαχνει οπως κι εσυ τον Υδροχοο σου...
    Τι να κανουμε παιδι μου, δε ξεχνιομαστε με τιποτα...

  9. #49
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Μαρία
    Posts
    397

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Κάθε άνθρωπος θα πρέπει να είναι περήφανος για την όποια σχέση του μ έναν Υδροχόο!:toung:Είτε γιατί θα τον κάνει να πάρει μάστερ στην ψυχολογία για να τον καταλάβει(και εν συνεχεία να το σκίσει:bigsmile: ),είτε γιατί θα τον βγάλει απ την απάθεια με την οποία αντιμετωπίζει τα κοινωνικά θέματα,είτε γιατί γενικώς θα τον παρασύρει σ ένα συνοθύλευμα ακαταλαβίστικης ψυχοσύνθεσης και ιδεολογικής αντιπαράθεσης.Δε μπορεί παρά να είναι συναρπαστική σχέση:toung:

    "Οι πιο όμορφες θάλασσες είναι αυτές που δεν έχουμε ταξιδέψει ακόμη,τα πιο όμορφα παιδιά δεν έχουν γεννηθεί ακόμη,τις πιο όμορφες μέρες μας δεν τις έχουμε ζήσει ακόμη"

  10. #50

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by ΕΚΑΤΗ View Post
    Αγαπητη Mariamilo, εσυ Καρκινος πηγες κι εμπλεξες με Υδροχοο???
    Καλυτερα να περπατουσες ξυπολητη σε αναμμενα καρβουνα...
    Το ιδιο λεω στον εαυτο μου κι εγω που εχω μπλεξει με καρκινο!
    Αλλα τωρα που θα του την κανω με ελαφρα, θα με ψαχνει οπως κι εσυ τον Υδροχοο σου...
    Τι να κανουμε παιδι μου, δε ξεχνιομαστε με τιποτα...
    Ναί αλλά ξέρεις ποιό είναι το αστείο..Ότι ούτε εμάς μας ξεχνάτε εσεις οι Υδροχόοι..απλά ξέρουμε κ οι 2 ότι είναι πάρα πολύ δύσκολο να κρατήσουμε μία σχέση και να είμαστε κ οι δύο πραγματικά ευτυχισμένοι όσο ωραία κ αν περνάμε..Πάντα θα υπάρχει ένα κενό κυρίως από τη μεριά του καρκίνου το οποίο κάποια στιγμή ξεσπάει..
    when there is a will..there is a way...

 

 
Page 5 of 16 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads