s
Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!! - Page 5
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 5 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 LastLast
Results 41 to 50 of 63
  1. #41
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    ΤέρμαΘεού,αρχή Αλλάχ
    Posts
    236

    Re: Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!!

    Προσωπικά μου αρέσουν πολύ οι Τοξότες... Ειδικά ένας...
    Ο κόσμος δεν είναι ένα άθροισμα από συμπαντικά ατομικά τομαράκια, περιφερόμενα ανά τους αιώνες.

    "Μακριά από μας κι ότι θέλει ας είναι." Να χαίρεται τη φιλοσοφία του όποιος έκοψε το θέμα, αντί να περιοριστεί στο να το κλειδώσει.
    ¶ντε γεια σας.

  2. #42

    Re: Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!!

    Quote Originally Posted by Λευκή View Post
    Το διπλό κρεβάτι της κολλητής μου πάντως θα μπορούσε να φωτογραφηθεί και από κάτω να έχει λεζάντα "ΤΟΞΟΤΗΣ"...Ένα βουνό από μπερδεμένα ρούχα,τσάντες,ψαλίδια κινγκ σάιζ για κούρεμα,λοσιόν,κοσμήματα,κ σετοφωνάκι,σιντί και δε συμμαζεύεται στην κυριολεξία!Απορώ πως κοιμάται εκεί πάνω...
    :nuts::nuts::nuts: Αυτό που περιγράφεις είναι σα να βλέπω το γραφείο της αδελφής μου, μαζί με την καρέκλα και το ένα πλαϊνό μαξιλάρι του καναπέ που κοιμάται

    Εν τω μεταξύ, εκείνοι το βλέπουν και απορώ και γω με την απάθειά τους σε αυτή την "χωματερή"

  3. #43
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Κωστής
    Location
    Δουβλίνο
    Posts
    2,027

    Re: Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!!

    Ποια είναι πλΕα αυτή η αδελφή σου;;;;;
    Γίνετε φίλοι μας στη νέα μας σελίδα στο Facebook



    Παρακαλώ σιγουρευτείτε ότι ακολουθείτε τους όρους χρήσης του site - forum που είστε μέλος και έχετε αποδεχθεί κατά την εγγραφή σας.

  4. #44
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    37°N58' - 023°E43'
    Posts
    1,963

    Re: Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!!

    Quote Originally Posted by Λευκή View Post
    Το διπλό κρεβάτι της κολλητής μου πάντως θα μπορούσε να φωτογραφηθεί και από κάτω να έχει λεζάντα "ΤΟΞΟΤΗΣ"...Ένα βουνό από μπερδεμένα ρούχα,τσάντες,ψαλίδια κινγκ σάιζ για κούρεμα,λοσιόν,κοσμήματα,κ σετοφωνάκι,σιντί και δε συμμαζεύεται στην κυριολεξία!Απορώ πως κοιμάται εκεί πάνω...
    Οκ, τα ψαλίδια θα μπορούσαν να λείπουν... τα υπόλοιπα όμως χρειάζονται. Δεν ξέρεις ποτέ τί μπορεί να προκύψει!!


    Quote Originally Posted by kia View Post
    :nuts::nuts::nuts: Αυτό που περιγράφεις είναι σα να βλέπω το γραφείο της αδελφής μου, μαζί με την καρέκλα και το ένα πλαϊνό μαξιλάρι του καναπέ που κοιμάται

    Εν τω μεταξύ, εκείνοι το βλέπουν και απορώ και γω με την απάθειά τους σε αυτή την "χωματερή"
    Τα αναγκαία πρέπει να είναι πάντα μπροστά στα μάτια μας, ειδάλλως... :nuts: ξέχασες να πεις για τη συρταριέρα, η οποία πλέον από το βάρος δεν ανοίγει λόγω της ντάνας με τις φωτοτυπίες, τα βιβλία της σχολής, τους φακέλους... Μην ξεχάσω επίσης το ραφάκι στο καλοριφέρ με τις πολλαπλές μολυβοθήκες, κουτάκια, παρακουτάκια, καλώδια USB, ακουστικά, το πουγκί, τα μικρόφωνα, τις πινέζες...

    Φωτογράφησέ με κι άλλο και το ΕΣΡ θα έχει δουλειά από Δευτέρα!!!

  5. #45

    Re: Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!!

    Quote Originally Posted by Dell Piero View Post
    Ποια είναι πλΕα αυτή η αδελφή σου;;;;;
    Η από κάτω σου

    Quote Originally Posted by DrMaroulita View Post
    Φωτογράφησέ με κι άλλο και το ΕΣΡ θα έχει δουλειά από Δευτέρα!!!
    Επιπλέον να μην ξεχάσουμε να παραλείψουμε την παράταξην των παππουτσιών


    Προσπαθώ να σκεφτώ και κανά άλλο αρνητικό χαρακτηριστικό σας, αλλά τα παραπάνω μας έχουν καλύψει νομίζω!

    Πάντως, παρατηρώντας δύο συγκεκριμένους Τοξότες, μπορώ να πω ότι μπορούν άνετα να φαγωθούν μεταξύ τους, διότι καθένας υποστηρίζει τόσο έντονα τις απόψεις του, που στο τέλος καταλήγουν σε τσακωμό. :embarrest

  6. #46
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    37°N58' - 023°E43'
    Posts
    1,963

    Re: Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!!

    Quote Originally Posted by kia View Post

    Πάντως, παρατηρώντας δύο συγκεκριμένους Τοξότες, μπορώ να πω ότι μπορούν άνετα να φαγωθούν μεταξύ τους, διότι καθένας υποστηρίζει τόσο έντονα τις απόψεις του, που στο τέλος καταλήγουν σε τσακωμό. :embarrest
    Εσύ όμως πες μου με το μέρος ποιου πας;;; Να 'τα, να ΄τα ο ωροσκόπος στο Ζυγό... :embarrest:embarrest Όχι μόνο λακάκι... απλά κρύβεσαι μέσα στο λακάκι και βγάζεις την ουρά σου απ' έξω!

    οφ τόπικ ΤΕΛΟΣ! :embarrest

  7. #47

    Re: Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!!

    Quote Originally Posted by kia View Post
    Πάντως, παρατηρώντας δύο συγκεκριμένους Τοξότες, μπορώ να πω ότι μπορούν άνετα να φαγωθούν μεταξύ τους, διότι καθένας υποστηρίζει τόσο έντονα τις απόψεις του, που στο τέλος καταλήγουν σε τσακωμό. :embarrest
    Με το φίλο μου το Μήτσο (τοξότης κι αυτός) όποτε βρισκόμαστε ξεκινάμε με ένα καλό τσακωμό για τα πολιτικά. Μετά συνεχίζουμε και πλακωνόμαστε για τη δουλειά. Στο δεύτερο καφέ αρχίζουμε να ηρεμούμε αλλά κάτι μας τρώει και συνεχίζουμε πιο ήπια όμως για άσχετα θέματα. Μετά παίζουμε κανα ηλεκτρονικό και μετά έχουμε κουβέντα με ακρως αντρικό περιεχόμενο και πάντα με την ίδια κατάληξη :toung: Γεγονός είναι πάντως ότι πάντα θα τσακωθούμε πρώτα αλλά μετά το δεύτερο καφέ τα βρίσκουμε
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  8. #48
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Re: Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!!

    Quote Originally Posted by DrMaroulita View Post
    Οκ, τα ψαλίδια θα μπορούσαν να λείπουν... τα υπόλοιπα όμως χρειάζονται. Δεν ξέρεις ποτέ τί μπορεί να προκύψει!!




    Τα αναγκαία πρέπει να είναι πάντα μπροστά στα μάτια μας, ειδάλλως... :nuts: ξέχασες να πεις για τη συρταριέρα, η οποία πλέον από το βάρος δεν ανοίγει λόγω της ντάνας με τις φωτοτυπίες, τα βιβλία της σχολής, τους φακέλους... Μην ξεχάσω επίσης το ραφάκι στο καλοριφέρ με τις πολλαπλές μολυβοθήκες, κουτάκια, παρακουτάκια, καλώδια USB, ακουστικά, το πουγκί, τα μικρόφωνα, τις πινέζες...

    Φωτογράφησέ με κι άλλο και το ΕΣΡ θα έχει δουλειά από Δευτέρα!!!
    ¶ρα δεν μιλάμε για δωμάτιο (πόσο μάλλον υπνοδωμάτιο) αλλά για κατάστημα χαρτικών. Έχω απορία τι έχεις κάτω από το κρεβάτι σου....

    Πάντως και εγώ όταν αναφέρομαι σε Τοξότες, εσένα έχω κατά νου. Αν και μια ακόμα που ξέρω δεν έχει καμιά σχέση με τα ανωτέρω χαρακτηριστικά σας. Και έχει και πολλούς πλανήτες στον τοξότη, τρομάρα της:embarrest

  9. #49
    Join Date
    Oct 2006
    Όνομα:
    Διονυσία
    Location
    Δυτική Αττικκ
    Posts
    326

    Re: Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!!

    είμαστε...........πολύ καλοι μη πω μοναδικοί:nuts:
    και μερικές φορές πιανόμαστε κορόιδα
    είμαστε πιστοί εως ο άλλος να μας στερίση αυτό που θεωρούμε ελευθερία
    κάνουμε υπομονή με τους άλλους
    δεν κρατάμε κακία,εγω προσωπικά,τα λέω και μετά μου περνά
    είμαστε ομοί αλλά δεν έχουμε κακιά πρόθεση η ειληκρίνια έχει τίμημα

  10. #50
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!!

    Συμφωνω και επαυξανω με την περιγραφη της τσαπατσουλιας!!! Ο ωροσκοπος της κορης μου σας χαιρετα!!
    [και δεν φταιει καθολου το ηλιακο μου σας διαβεβαιω!! Απλως ζω μ ενα ατομο που ειναι πιο αδιαφορο απο μενα για την ταξη! Χαλαει την δικη μου αταξια!]:nuts::nuts:
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

 

 
Page 5 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads