s
Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο? - Page 5
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 5 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5
Results 41 to 44 of 44
  1. #41
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    μαγια
    Location
    και εδω και αλλου
    Posts
    131

    Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    Quote Originally Posted by black moon View Post
    Εγω θα βασιστώ σε αληθινά γεγονότα,για να πώ ποια χαρακτηριστικά των ζώδίων στην αρνητική τους εκφραση, τα βρίσκω προσωπικά παρατραβηγμένα.
    Αντρες Αιγόκεροι:αυταρχικοί και κάθετοι.Δεν ανέχονται με τιποτα η γυναικα τους,να είναι πιο "φτιαγμένη" επαγγελματικά,είτε σε τιτλους ειτε ως προς την μισθοδοσια.Γνωρίζω τετοια περιπτωση Αιγόκερου,που χωρισε γι'αυτον τον λογο.Δεν καθότανε λεει σπιτι της ,να κανει παιδιά(ευτυχως γι'αυτην),ηθελε να κανει τον αντρα του σπιτιου.Και τα λεγε αυτά ενώ υπήρχε και οικον.προβλημα!:nea:
    Παρθένοι:Αν και ομολογώ, πως δεν το χω δει σε εντονο βαθμό σε αρκετους(γιατι ξέρω και πολλους),ξερω δύο που μου την σπαει αφάνταστα η εμμονή τους με την τάξη.Σε υπερβολικό βαθμό ομως!Ο ενας,ιδιοκτήτης γνωστής αλλυσίδας καταστημάτων και συγγενης μου,κυνηγάει ολη μερα τις καθαρίστριες,και τους κανει την ζωη κόλαση."Τραβα την γλάστρα,δεν καθαρισες απο κατω.Ε;Που πας;Δεν την έβαλες ακριβώς όπως ήτανε."Και αλλα τετοια εκνευριστικά και κουραστικά.
    Γονείς Λεοντες:Κακομαθαίνουν σε σημείο αηδείας τα παιδιά τους, απο το φόβο τους μην πάθουν τιποτα ή μην τους λύψει τιποτα.Είχα μια φίλη,Σκορπιός αυτή,και οι δυο της γονείς Λεοντες.Η χαρα του παιδιού.Ειμαστε 3 τα ξημερωματα εξω,και μου λέει: "μην ανησυχείς,θα'ρθει το ραδιο-ταξι Ρένα να πας πάρει.Αυτή καθεται με τις πυτζαμες μεχρι ότι ώρα θελω, και περιμένει κλήση!":weird:
    Θα συμφωνήσω και με την Roadrunner ως προς αυτούς με το έντονο Ποσειδώνιο στοιχείο.Οχι για τους Ιχθυες,το διευκρινίζω-αυτοί ειναι απλά λιγο ονειροπόλοι.

    ΥΓ.Το χειροτερό μου είναι να βγαίνω για φαγητό με Ταύρο.Τα πιατα αδειάζουν σε χρόνο dt και μετά σε ρωτάει αθώα:"Ουφ!Σκασαμε,ε;Θες να παραγγείλουμε ένα καφεδάκι για την χώνεψη;".
    βρε παιδια, τι εννοειτε εντονο το ποσειδωνιο στοιχειο; ( επειδη ειμαι και ασχετη...:blush :crazy:
    (σορυ για την ολοκληρη παραθεση αλλα δεν μπορω να πετυχω την πιο συγκεκριμενη... ειπαμε ασχετη...)

  2. #42
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    Quote Originally Posted by VAFIKOS View Post
    βρε παιδια, τι εννοειτε εντονο το ποσειδωνιο στοιχειο; ( επειδη ειμαι και ασχετη...:blush :crazy:
    (σορυ για την ολοκληρη παραθεση αλλα δεν μπορω να πετυχω την πιο συγκεκριμενη... ειπαμε ασχετη...)
    Πολυ εντονο τον Ποσειδωνα σε θεση και οψεις καθως και πολυ Ιχθυ. :bigsmile:
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

  3. #43
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    μαγια
    Location
    και εδω και αλλου
    Posts
    131

    Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    Quote Originally Posted by starfish View Post
    Πολυ εντονο τον Ποσειδωνα σε θεση και οψεις καθως και πολυ Ιχθυ. :bigsmile:
    μαλλον τη γλιτωσα:amuse:

  4. #44
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    Κατοπιν απαιτησεως [:toung::toung:] θα βγω off topic και θα δηλωσω δημοσιως ποσο πολυ παω τα Ψαρακια!!
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

 

 
Page 5 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads