s
Ώρα να συστηθούμε (3) - Page 48
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 48 of 350 FirstFirst ... 38 44 45 46 47 48 49 50 51 52 58 98 148 ... LastLast
Results 471 to 480 of 3493
  1. #471

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Καλησπέρα σας!
    Διαβάζοντας τα αρθρα, έχω αποσαφηνίσει πολλά για τον εαυτό μου και τους γύρω μου. Κάνετε μια υπέροχη προσπάθεια, συγχαρητήρια για όλο το υπέροχο υλικό! Είμαι νέα σχετικά στην αστρολογία αλλά κάθε μέρα μαγεύομαι όλο και πιο πολύ !
    Με Εκτίμηση

  2. #472
    Join Date
    Nov 2009
    Όνομα:
    Άννα
    Location
    Κοντά στο Ονε
    Posts
    581

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by Neptunia View Post
    Καλησπέρα σας!
    Διαβάζοντας τα αρθρα, έχω αποσαφηνίσει πολλά για τον εαυτό μου και τους γύρω μου. Κάνετε μια υπέροχη προσπάθεια, συγχαρητήρια για όλο το υπέροχο υλικό! Είμαι νέα σχετικά στην αστρολογία αλλά κάθε μέρα μαγεύομαι όλο και πιο πολύ !
    Με Εκτίμηση
    :bigsmile:Καλώς μας ήρθες!!! Θα μάθεις πολλά συναρπαστικά πράγματα στο site καλή παραμονή και περιήγηση!!!
    Οι αδύναμοι άνθρωποι περιμένουν ευκαιρίες. Οι δυνατοί δημιουργούν ευκαιρίες.....

  3. #473

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Καλησπέρα! κ εγώ νέο μέλος.. επίσης έχω αποσαφηνίσει πράγματα για μένα, αλλά τώρα πρέπει να αποσαφηνίσω κ για κάποιον άλλο... κριός εγώ, αιγόκερως αυτός... και όπως καταλαβαίνετε.. τα νεύρα μου!! :bigsmile: χαχαχα
    καλώς σας βρήκα!

  4. #474
    Join Date
    Jan 2010
    Όνομα:
    Χρύσα
    Location
    στο Ίσως..
    Posts
    1,819

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by leniw View Post
    Καλησπέρα! κ εγώ νέο μέλος.. επίσης έχω αποσαφηνίσει πράγματα για μένα, αλλά τώρα πρέπει να αποσαφηνίσω κ για κάποιον άλλο... κριός εγώ, αιγόκερως αυτός... και όπως καταλαβαίνετε.. τα νεύρα μου!! :bigsmile: χαχαχα
    καλώς σας βρήκα!
    Καλωσόρισες leniw στο :horoscope:

    Καλή συνέχεια να έχεις..

  5. #475
    Join Date
    Jun 2010
    Όνομα:
    ειρηνη
    Location
    αθηνα
    Posts
    1

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Γεια σας.Απλα θα ηθελα να δω το ωροσκοπιο της κορης μου,που γεννηθηκε πριν δυο εβδομαδες.

  6. #476
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by irinitheod View Post
    Γεια σας.Απλα θα ηθελα να δω το ωροσκοπιο της κορης μου,που γεννηθηκε πριν δυο εβδομαδες.
    Καλώς μας ήρθες και να σου ζήσει η κόρη!!! :bigsmile:


    Αυτό που θες μπορείς να το δεις στο Δωρεάν Ωροσκόπιο που εχει το σαιτ (πάνω αριστερα)

  7. #477

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Καλημέρα σας θα ήθελα να ρωτήσω που μπορώ να βρω ή να αγοράσω αστρολογικά προγράμματα ώστε να τα εγκαταστήσω στον υπολογιστή μου;
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων

  8. #478

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Καλή σας μέρα. Δεν είμαι και σπουδαίος γνώστης της Αστρολογίας, ούτε της χρήσης του διαδικτύου. Θα προσπαθήσω πάντως γιατί βρήκα ενδιαφέροντα όσα διαβάζω στις σελίδες σας.

  9. #479

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Δεν ξέρω αν είναι οι πλανητικές θέσεις ή σύμπτωση, αλλά τους τελευταίους μήνες τίποτε δεν μου πάει καλά με αποτέλεσμα να μεταβάλλεται διαρκώς η διάθεσή μου. Για πολλά χρόνια δεν είχα σοβαρά προβλήματα, αλλά τον τελευταίο καιρό πάω από το κακό στο χειρότερο. Που θα μπορούσα να απευθυνθώ?

  10. #480
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by ορεστιάδα View Post
    Καλή σας μέρα. Δεν είμαι και σπουδαίος γνώστης της Αστρολογίας, ούτε της χρήσης του διαδικτύου. Θα προσπαθήσω πάντως γιατί βρήκα ενδιαφέροντα όσα διαβάζω στις σελίδες σας.
    καλωσορισες στο :horoscope:
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

 

 
Page 48 of 350 FirstFirst ... 38 44 45 46 47 48 49 50 51 52 58 98 148 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 23 users browsing this thread. (0 members and 23 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads