s
Μέθοδος χαρτομαντείας - Page 40
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 40 of 47 FirstFirst ... 30 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... LastLast
Results 391 to 400 of 468
  1. #391
    Join Date
    Sep 2006
    Όνομα:
    ΜΑΡΙΝΑ..
    Posts
    12

    Re: Μέθοδος χαρτομαντείας

    αα μαρακι και κατι ακομα...ΚΑΘΕ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ????ΑΥΤΟ ΜΕ ΨΙΛΟΜΠΕΡΔΕΥΕΙ..'Η ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΟΝ?

  2. #392
    Join Date
    Dec 2005
    Όνομα:
    Silia
    Location
    Αθήνα και μ'αρέσει!!
    Posts
    474

    Re: Μέθοδος χαρτομαντείας

    Quote Originally Posted by maraki_1975 View Post
    δεν βλέπω όμως να κάνετε προσπάθεια για ερμηνεία !!!
    περιμένω!!!
    Σε λίγες μέρες θα ανεβάσω την δική μου εκδοχή!! Μελετώ ακόμα!! Για την ακρίβεια βάζω τα φύλλα της τράπουλας μπροστά μου, γιατί μου είναι πιο εύκολο!! Πιστεύω κ εγώ ότι τελικά "τα φύλλα σου μιλάνε", όπως είχες πει κ εσύ κάποια στιγμή!

    Φιλιά πολλά!!
    may..

  3. #393
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    248

    Re: Μέθοδος χαρτομαντείας

    Quote Originally Posted by marina6 View Post
    αα μαρακι και κατι ακομα...ΚΑΘΕ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ????ΑΥΤΟ ΜΕ ΨΙΛΟΜΠΕΡΔΕΥΕΙ..'Η ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΟΝ?
    καλησπέρα , σκοπός της τράπουλας ειναι να δείξει το μέλλον οπότε όταν ρίχνω τα χαρτιά στοχεύω στο μέλλον αλλά εκ των πραγμάτων θα δούμε και στοιχεία του παρόντος ...το παρόν λοιπόν φαίνεται καλύτερα στα πρώτα στάδια ..και στον σταυρό ...το τρίτο στάδιο ειναι καθαρά για το μέλλον ...

  4. #394

    Re: Μέθοδος χαρτομαντείας

    Για σου Μαράκι
    Έχεις ήδη πει πως τα πιο σημαντικά χαρτιά-φύλλα τα εχεις εξειγήσει αλλά αν μπορείς θα ήθελα κατι για το 9 κούπα αν έχει κάποια ιδιέταιρη σημασία ...
    σ'ευχαριστώ πολύ

    Μαρία Ν.

  5. #395
    Join Date
    Dec 2005
    Όνομα:
    Silia
    Location
    Αθήνα και μ'αρέσει!!
    Posts
    474

    Re: Μέθοδος χαρτομαντείας

    Ουφ!!! Νομίζω ότι ήρθε η ώρα να κάνω κ εγώ την προσπάθειά μου. Θα αναφέρω αρχικά μόνο την ερμηνεία που δίνω για το 1ο στάδιο κ ελπίζω ότι το Μαράκι θα μας δώσει μια κατεύθυνση. Το 2ο στάδιο το βρήκα πολύ μπερδεμένο.

    1η φορά : Πιστεύω ότι η Ντάμα μας έχει σχέση ή ενδιαφέρεται αρκετά για κάποιον σπαθάτο. Επίσης υπάρχει ενδιαφέρον κ για κάποιον Μπαστουνάτο, αλλά όχι ερωτικό, αλλά μάλλον οικονομικό. Το φτασμένο του μπαστουνάτου κοιτάει προς μια πόρτα ευχάριστη ή ακίνητο κ όλα αυτά τα κοιτάεί το 4 κούπα. θεωρώ ότι συνυπάρχει κ το οικονομικό αλλά κ κάποια χαρά από το δρόμο μπαστουνάτου. και όλα αυτά η Ντάμα μας τα κουβεντιάζει με τον σπαθάτο της. θα τολμούσα να πω ότι ο σπαθάτος της ντάμας μας κάποια σχέση έχει με τον Μπαστουνάτο, αλλά δεν είμαι απολύτως σίγουρη. στο δρόμο της η Ντάμα μας έχει αυτόν τον Μπαστουνάτο, αλλά αυτός σαν να είναι λίγο αδιάφορος για το δρόμο της.

    2η φορά : Από την πρώτη σειρά καταλαβαίνω ότι η Ντάμα μας ενδιαφέρεται πολυ για αυτο το ακίνητο ή για τη χαρούμενη πόρτα, προφανώς κάνει κάποιο δρόμο κ κάποια λόγια για αυτήν την περίπτωση, ξεσηκώνεται κ για χρήματα. Νομίζω επίσης ότι ο σπαθάτος με τη Ντάμα ανταλλάσουν λόγια για το θέμα. Τελικά όμως η Ντάμα κ η Σκέψη της (J) δεν κοιτούν το θέμα, ίσως να μη ενδιαφέρεται πραγματικά για το οικονομικό, μιας και πισοπλατεί το 10 καρό. Από την τελευταία κάθετη στήλη, νομίζω ότι προκύπτει καθαρότερα η εμπλοκή του σπαθάτου με το 4 καρό και το 10 καρό κ ίσως αν το δούμε έτσι καταλάβουμε γιατί η Ντάμα μας έχει πισοπλατήσει κ κοιτάει αριστερα κ με τα 2 φύλλα της.

    3η φορά : Εδώ η Ντάμα μας κοιταει πολύ τα φύλλα της - νομίζω αυτό σημαίνει ότι μάλλον κλείνεται στον εαυτό της, αλλά με την καλή έννοια κ απλώς σκέπτεται τα δικά της. Πιστεύω επίσης ότι αν τελικά δεν πρόκειται για θεμα ακινήτου ή για ευχάριστη πόρτα, τότε μάλλον εδώ υποκρύπεται η παρουσία ενος καράτου προσώπου που σχετίζεται κατά κάποιον τρόπο με τη Ντάμα μας, μιας κ το 4 καρό περιστοιχείζεται από κούπες κ έχει δίπλα το κρεββάτι της. Από την άλλη όμως στην τελευταία σειρά, η σκέψη της πισοπλατεί το δρόμο του καράτου ατόμου.

    Αυτά μπόρεσα να καταλάβω. Αν μπορείς Μαράκι, δέωσε μας μια κατεύθυνση για το 1ο στάδιο, γιατί το 2ο είναι πολύπλοκο, έχει πολλές φιγούρες κ αν δεν έχεις έστω κ λίγο μια ιδέα της κατάστασης δεν μπορείς να στήσεις το υπόλοιπο σενάριο!!

    Φιλιά!!
    may..

  6. #396
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    248

    Re: Μέθοδος χαρτομαντείας

    λοιπόν όσον αφορά το 1ο στάδιο το οποίο και ανέπτυξες , πράγματι το θέμα που φαίνεται να κυριαρχεί ειναι ενα οικονομικό θέμα ...
    πράγματι η κουπάτη δεν δίνει στην ουσία και ιδιαιτερη σημασία για αυτα τα χρήματα ...
    μου αρέσει που έπιασες την συσχέτιση που υπάρχει με τον σπαθάτο και το οικονομικό ΄θέμα έτσι ειναι ο σπαθάτος έχει να κάνει και αυτός με αυτο το θέμα ...το μοιράζεται λοιπόν με την κουπάτη ....στην τριτη φορά του σταδίου μου τα μπέρδεψες λίγο δεν υπάρχει κανένας καράτος ....τα καρό εδω ειναι καθαρά οικονομικά και αυτο που το καταλαβαίνουμε απλά όταν και τις δύο φορές που ρίχνουμε που ειναι περισσότερα φύλλα μέσα τα καρό μας έδειξαν οτι δεν ανήκουν κάπου άρα ερμηνεύονται με οικονομικό τρόπο γιατί να αλλάξει αυτο ξαφνικά στην τρίτη φορά !
    πολύ καλά τα πήγες το θέμα λοιπόν ειναι οικονομικό κάτι ψήνεται σε σχέση με δουλειά -λεφτά και όταν λέμε δουλειά δεν εννοούμε την εργασία 6σπαθί αλλά την οικονομική υπόθεση ...και φυσικά ο σπαθάτος ειναι ενας άνθρωπος που σχετίζεται με την υπόθεση αυτη ...και ειναι απο την πλευρά της κουπάτης ...
    όσον αφορά τον Μπαστουνάτο να σας πώ κάτι να το ξέρετε...
    όταν πέσουν δύο φύλλα 3+Κ στο τέλος σημαίνει απλά οτι θα συναντήσουμε στο δρόμο μας ένα άτομο με τα χαρακτηριστικά που ανάλογα έχει η φιγούρα ...
    αν ειναι κάτι σημαντικό να συμβεί σε σχέση με το άτομο αυτο θα μας εμφανιστεί αργότερο στο 2ο και 3ο στάδιο ...για να ξεκαθαρίσει ποιός ειναι τελικά ....
    πολύ ευχαριστημένη είμαι και θα ήθελα να κάνεις και μια προσπάθεια στο επόμενο στάδι οεξίζει τον κόπο ...

  7. #397
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    248

    Re: Μέθοδος χαρτομαντείας

    λοιπόν όσον αφορά το 1ο στάδιο το οποίο και ανέπτυξες , πράγματι το θέμα που φαίνεται να κυριαρχεί ειναι ενα οικονομικό θέμα ...
    πράγματι η κουπάτη δεν δίνει στην ουσία και ιδιαιτερη σημασία για αυτα τα χρήματα ...
    μου αρέσει που έπιασες την συσχέτιση που υπάρχει με τον σπαθάτο και το οικονομικό ΄θέμα έτσι ειναι ο σπαθάτος έχει να κάνει και αυτός με αυτο το θέμα ...το μοιράζεται λοιπόν με την κουπάτη ....στην τριτη φορά του σταδίου μου τα μπέρδεψες λίγο δεν υπάρχει κανένας καράτος ....τα καρό εδω ειναι καθαρά οικονομικά και αυτο που το καταλαβαίνουμε απλά όταν και τις δύο φορές που ρίχνουμε που ειναι περισσότερα φύλλα μέσα τα καρό μας έδειξαν οτι δεν ανήκουν κάπου άρα ερμηνεύονται με οικονομικό τρόπο γιατί να αλλάξει αυτο ξαφνικά στην τρίτη φορά !
    πολύ καλά τα πήγες το θέμα λοιπόν ειναι οικονομικό κάτι ψήνεται σε σχέση με δουλειά -λεφτά και όταν λέμε δουλειά δεν εννοούμε την εργασία 6σπαθί αλλά την οικονομική υπόθεση ...και φυσικά ο σπαθάτος ειναι ενας άνθρωπος που σχετίζεται με την υπόθεση αυτη ...και ειναι απο την πλευρά της κουπάτης ...
    όσον αφορά τον Μπαστουνάτο να σας πώ κάτι να το ξέρετε...
    όταν πέσουν δύο φύλλα 3+Κ στο τέλος σημαίνει απλά οτι θα συναντήσουμε στο δρόμο μας ένα άτομο με τα χαρακτηριστικά που ανάλογα έχει η φιγούρα ...
    αν ειναι κάτι σημαντικό να συμβεί σε σχέση με το άτομο αυτο θα μας εμφανιστεί αργότερο στο 2ο και 3ο στάδιο ...για να ξεκαθαρίσει ποιός ειναι τελικά ....
    πολύ ευχαριστημένη είμαι και θα ήθελα να κάνεις και μια προσπάθεια στο επόμενο στάδιο αξίζει τον κόπο ...

  8. #398
    Join Date
    Dec 2005
    Όνομα:
    Silia
    Location
    Αθήνα και μ'αρέσει!!
    Posts
    474

    Re: Μέθοδος χαρτομαντείας

    Τέλεια!!!

    Σε ευχαριστώ και για τις διευκρινήσεις!! Σπέυδω αμέσως προς μελέτη!!

    Μην πεις κάτι αν δεν σου πω το 2ο στάδιο!!

    Φιλιά!!
    may..

  9. Re: Μέθοδος χαρτομαντείας

    Εσάς κορίτσια, πώς και δεν σας πήραν χαμπάρι οι επιστήμονες, για να σας βάλουν χέρι επειδή προωθείτε τον σκοταδισμό? :toung:
    Όποιο μέλλον και να ζήσω, πάντα βρίσκω παρελθόν μπροστά μου...

  10. #400
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    45

    Re: Μέθοδος χαρτομαντείας

    Αγαπητε Δ.Μ. εχεις δικιο εσυ εισαι το φως και ολοι οι επιστημονες το σκοτος!!!!
    Ζητω η χαρτομαντεια και η καφεμαντεια το φωτεινο μελλον της ανθρωποτητος :toung: :toung: :toung:

    ΥΓ μηπως στα χαρτια βλεπετε κανα αποτελεσμα για το στοιχημα;;; τον ιπποδρομο μηπως; αν ειναι θα μοιραστουμε τα κερδη βρε παιδια....

 

 
Page 40 of 47 FirstFirst ... 30 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads